166699
  • Rincewind
    #1
    Ki ne szeretne egy ilyen szép fantasy világban kalandozni?







  • Lazarus
    #2
    Ki más mint én?

    De ahogy ismerem ezeket a fostos Online fejlesztőket ezt se lehet majd kijáccani és fizethet érte a nép
  • Rincewind
    #4
    Igen ez így van! Ezért havonta kell fizetni! De, hát senki nem mondta, hogy neked is kell...
    A grfikáról meg annyit, hogy nekem tetszik.
  • TneX
    #5
    Na azért mégsem olyan ronda,hogy le kéne húzni...
    Az Ultima 9 se sokkal szebb ennél,csak mondjuk annak olyan gép kell hogy ajjajjaj ennek pedig nem hinném,mivel hogy ez egy online játék,ha érted mire gondolok...
  • Hmuda
    #6
    + ezt a játékot arra tervezték, hogy neten játszanak vele. Nem arra, hogy egyedül nyomassad. Valahogy el kell bírnia a hálózatnak a sok adatot. És még így is kimagaslóan szépnek tartom.
  • Rincewind
    #7
    Na ez még egy ''ronda'' kép

  • D3t0nat0r
    #8
    "ezt a játékot arra tervezték, hogy neten játszanak vele. Nem arra, hogy egyedül nyomassad. Valahogy el kell bírnia a hálózatnak a sok adatot"

    Hát akkor sokat kéne még fejlődni a Blizzardnak e téren! Nézd meg a riválisok screenshotjait! Star Wars: Galaxies, vagy a Planetside-ét. Azok is MMO játékok lesznek, mégis sokkal szebbek...
  • Rincewind
    #9
    Hát, ha már ennyien mondják, hogy ez nem szép megnéztem újból! De én nem találom csúnyának...
    ???
    Szerintem ez szép grafika! És ami igazán széppé teszi, az a pályatervezők munkája, mert szerintem eszméletlen hangulatosak a pályák..
    Vagy nem? Na mind1 nekem tetszik!
    De 2004-ig még úgy is sok minden fog történni!
  • Hmuda
    #10
    Nekem tetszik és kész. Attol, hogy neked nem tetszik, attol másnak lehet jó. Amúgy a SWG tényleg szebb. Sokkal.
    Meg különben is, ezeket nem nekünk suttyó magyaroknak találták ki, hanem az amcsi, gazdag hülyegyerekeknek. Azok úgyis hetente újítják a gépüket.
  • I.C.ram
    #11
    az meg semmi de hogy meg a havidijjal se legyen gondjuk ezert kapnak olyan 400-500 dolcsit "zsebpenznek" szoval ok akar egszerre az osszes onlen jatekkal nyomhatjak hat miaz nekik olzan 60 dolcsi havonta megse kottyan
  • Hmuda
    #12
    Valahol erröl van szó.

    [Én][amicsi köcsög]
  • Rincewind
    #13
    Ezért van az, hogy mi nagyon megválogatjuk a játékokat és csak a legjobbra fizetünk elő, ami tényleg megéri!
    Pl.: Nálam ilyen egyelőre csak az SWG, de, ha a Blizzard túllép az eszetlen Diablós klikkelés hegyeken és valami értelme is lesz ennek a játéknak, akkor ez a következő esélyes!
  • I.C.ram
    #14
    nekem meg az MCO is bejon amig nem jon ki az swg addig erre fogok elofizetni
  • I.C.ram
    #15
    marmint az MCO-ra
  • ROFL
    #16
    Próba :P
  • Lazarus
    #17
    De ne itt próbázál
  • Rincewind
    #18
    Na ja! Az ilyen képeknél kezdem belátni, hogy azért van még mit csiszolni a grafikán

  • D3t0nat0r
    #19
    Szerintem is nagyon hangulatosak a pályák a screenshotok alapján, de azért lehetne szebb...
  • Laalee
    #20
    de kit erdelek a grafika a jatek a lenyeg...
  • Rincewind
    #21
    Igaz!
  • Borg
    #22
    Rinc3wind legközelebb légy tekintettel a kisebb sávszélességgel rendelkező fórumozókra, és ne tegyél be ekkora képet.
    Köszönettel a moderátor.
  • Viking
    #23
    Akinek kisebb savszelessege van, az varjon...
    ...de a kepek kellenek!
  • Viking
    #24
    Szerintem baromi jo a grafika! Groteszk! Nemtom, nekem teccik!
  • Rincewind
    #25
    Értettem főnök!
    De komolyra fordítva a szót : eddig semmi baj nem volt a nagy képekkel, de nekem 8, te vagy a moderátor!
  • Laalee
    #26
    ugyanmar egy 800 as vagy 1024 es kep egyaltalan nem nagy csak ne a tarrol vagy a freewebrol linkeljetek :) mert oda nincs savszelesseg külföldröl :)
  • Lazarus
    #27
    Ez nagyon ász game lesz
    Remélem lesz béta tesztelés:D
  • Death Knight
    #29
    Én a játékot ennyire várom:
    De remélem minnél előbb megjelenik
  • Rincewind
    #30
  • skorpio7
    #31
    Jujj de csúnya kép !
  • Laalee
    #32
    az a baj hogy 2004 elött nem jelenik meg :(
  • Laalee
    #34
    addig az is fog fejlödni...
  • Rincewind
    #35
    Eddig se a grafika minőségén, mint inkább a pályatervezők kreativitásán múlott a grafika. Mert szerintem iszonyat hangulatos helyszínek vannak benne.
  • Crokin
    #36
    Megrohadok, mire ez kijön...
  • Crokin
    #37
    Vagy SWG-zek addig :)
  • Crokin
    #39
    Meg fogsz lepődni, de az egyik régi kedvenc játékom a Diablo 1 néha még manapság is felnézek vele a b.netre.
  • Crokin
    #40
    ja, nem nekem jött de azért válaszoltam ha nem haragszol...
  • Timber
    #41
    ha ez is csak egy agyatlan hent game lenne mint a Dio akkor valoszinuleg mar kint lenne ...

    de ami miatt sokaig varni kell ra az a quest rendszerek es egyeb kommunalis dolgok kidolgozasa ...

    csak remelem, hogy a Dragon Empires hamarabb kijon ... ^.^
  • Timber
    #43
    akkor olvasd el figyelmesebben ... azt is irja, hogy nagy hangsulyt adnak a kuldeteseknek is.
  • Falabu #47
    Az lenne a király ha lenne magyar szerver ahol nemkéne fizetni! Még akkor is jó lenne, ha kb 100 ember összejönne:DD
  • Veriel
    #48
    Te kapsz pénzt azért, mert dolgozol? Örülnél, ha ingyen dolgoznál?

    Mert a játékfejlesztők nem abból élnek, hogy munka után zoknit árulnak a piacon bazz.

    Ha egy játék JÓ, és le tud kötni, akkor hajlandó vagyok fizetni érte.