4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • Nohab
    #987
    Biztos az volt az.
  • gekko45
    #986
    Eloszor a fuggetlenseg napjaban hangzott el, amikor kinyilt az ufo.
    Akkor irtam ide.
    A masik erdekes dolog az volt, hogy a kovetkezo filmben is elhangzott
    ugyan ez a mondat.
    Ilyen az emberi agy, a tobb ezer elhangzott mondatbol csak egyre figyeltem.
    XDD
    Nem hiszek a szellemekben, se a paranormalis fszsagokban.
    Tudom hogy az agyam jatszott velem.
    Az agyunk az a paranormalis.
  • Sonkapapa
    #985
    Az egyik színházas(nem tudom volt több-e de ebben a részben az volt: ) az az volt amikor a srác odament a színpad elé és megnézte az üléssorokat(többen mondták a színház dolgozói közül, hogy szoktak lenni néha lehajtott ülések és megmernek esküdni, hogy annak a széknek nincs semmi baja) és látott egy lehajtottat lefényképezte és odament leült a mellette lévő székbe.
    Gondolhatjátok mi volt a képen.
    Egy emberre hasonlító fényalak volt azon a széken. :S
    sz4bolcs!
    Én nem tudom miben higgyek mert azért történnek furcsa dolgok.
  • sz4bolcs
    #984
    Én inkább szép, és értelmes dolgokban hiszek. :)
  • patiang
    #983
    Nem tudom, mennyire hisztek ezen dolgokban, de az egyik haverom mamája is így kezdte. Már régebben / amikor még "normálisnak" tűnt / is mindig a szellemekről dumált. Most meg úgy kell kiráncigálni a sarokból, mert ő látja őket. Már megkapta a beutalót. Vigyázat! Veszélyes!
  • gekko45
    #982
    nezek egy jo not, erre beszolnak a tvben, ugye milyen gyonyoru
    na ez a LOOL
  • Nohab
    #981
    Persze ott volt mellette a liftakna. A másik muki pedig a színház másik felében járkált.
  • csibcsab
    #980
    pf az joszar ha magátol elindul a lift:S
  • Nohab
    #979
    Ezekkel történt az is, hogy bementek egy színházba éjjel, és a lánynak teljsen magától beindult a lift?
  • csibcsab
    #978
    nem hiszitek ³ de mikor ezt irtam h majd megmutatom a hangokat amiket felvettem ... áram szünet lett:S sztem attól félnek a szellemek h megmutatom h léteznek:D
  • csibcsab
    #977
    :D:D amugy akkor Mberek felveszem mert kiváncsi wok... amugy nagyon félős wok de nem tud megijeszteni semmi és senki ha tudok róla h vmi baromság akkor is:D amugy ha fel tudom valamivel venni akkor feflveszem de egyenlőre semmi olyan nincsa házba ami erre alkalmas lenne... de ha egyszer is sikerül felvenni akkor igérem... megm utatom nektek ha csak a nagy csöndet lehet hallani akkor is!!!
  • csgery
    #976
    Megcsinálni természetesen meglehet, de ha kiderül hogy egy szellem van a házatokban, egy kicsivel jobban betojnál :P , szerintem jobb, ha bele se kezdesz (mondjuk a minap gondolkoztam azon, hogy amikor alszok felkéne venni magnóra pl, hátha hallok vmit... csak nincs üres kazi...
  • csibcsab
    #975
    beletörödnél:D de izé abba hogy lehet h szellemekkel vagy tele? amugy a szellemeknél jobban az ufo-któl félek... ha akarnak felboncolhatnak... a szellemek max susognak meg ijesmi:D
  • Sonkapapa
    #974
    Oks még volt pár rész majd este beírok párat.
    De szerintem csináld meg mert lehet nem is lessz ott semmi és akkorm megnyugodhatsz :) vagy ellenkezőleg de akkor én a helyedbe beletörödnék. :(
  • csibcsab
    #973
    :S bazz ez rémisztő...:S amugy gondoltam rá hogy a szobámba is csinálok ijet... meg abba a szobába ahol elkap a hideglelés:S de ez akk is rémisztő... kurvára szoktam félni az ijeneken..:S ha van még mesélhecc!
  • Sonkapapa
    #972
    Van egy reality nevű adó.
    Jó múltkor volt egy olyan műsor ahol 2 srác és 1 csaj szellemek után "nyomozott".Az egyik srác meg a csaj délután bement a pl. házba (mert volt olyan is) ahol több ember is látott szellemeket és felszerelték mindenféle kamerával, hőérzékelőkkel(hogy érzékelje ha hirtelen hideg lessz) és volt olyan ahol még egy olyan magnót is vagy mit felraktak egy szobába ami azt a hanghullámot is feltudja venni amit mi emberek nem hallunk.
    A másik srác meg egy kocsiban nézi monitorokon a házat és éjfélkörnyékén bemegy a csaj meg a srác és zseblámpával meg fényképezővel elindulnak és szép lassan felkutatják a házat.
    Ha valamit hallotak vagy valmit éreztek odamentek és lefényképezték.
    A legdurvább az volt amikor szólt a kocsis gyerek a srácnak, hogy menjen fel ahoz a "magnóhoz" mert ott érzékelt hőelváltozást odament ott volt egy picit aztán lekapcsolta a magnót assuem és utánna a csajjal találkoztak a kocsinál.
    Aki a kocsiban volt megmutatta nekik miket vettek fel, fényképeztek le, és mit tartalmazott a magnó felvétele.
    És tudjátok mi volt rajta?
    Egy kislány hang azt mondta szointe hörögve de szépen ki lehetett venni, hogy:Please, go away.
    És sok olyan fotót készítettek amin elég meggyőző dolgok voltak rajta.
    Semmin nem változtattak nem csaltak.
  • Sonkapapa
    #971
    Ja neeem anyukám nem szokott képzelődni, még fiatal volt amikor meghalt az anyukája szóval lehet csak azért látta mert ugyebár 1 nappal előtte halt meg de az is lehet, hogy tényleg bement... :)
  • csgery
    #970
    Biztos az ufók átprogramozták a rendezőagyát, hogy hülyeségeket rendezzen... Úgy látszik, a földönkívülieknek ez is sikerült...
  • csibcsab
    #969
    de most nem cikizni akartam:D de olyan gáz dolgok vannak benne.. amugy a barátok közt is pont ijen... :D
  • csgery
    #968
    nagyon paranormális:P
  • csgery
    #967
    hát ez már minden sorozat legalja...:D
  • csibcsab
    #966
    és minden karácsony legalja:D:D... ezek má paranormálisan rémisztőek:D
  • csibcsab
    #965
    ez tudom h nem vicc rovat de patt ezt nézd meg lehet h láttad... d eén halálosan röhögök rajta ... loool :D

    videooo:D
  • csibcsab
    #964
    :P képzeld az enyim is
  • patiang
    #963
    Az egész életem paranormális.:DD
  • csibcsab
    #962
    :D:D ez az első mondatod amin nevettem :D ki is irtam msnre!! nagy szó ám!:D és mioota ehuztem meg visszahuztam ide mi történt véled? Semmi paranormális?
  • patiang
    #961
    Nincs fűtés.:D
  • csibcsab
    #960
    végül is akármi lehet...:S de szellemekkel képzelődik vagy csak úgy mindent..?
  • csibcsab
    #959
    elképzelhető... amugy van egy szoba a házunkba.. szal olyan vendégrészleg... nagyon keveset vagyunk ott.:s szerencsére... ha belépek a hideglelés kap £.. nemtom miért:S
  • Sonkapapa
    #958
    Anyukám mesélte amikor meghalt az ő anyukája másnap anyukám ott feküdt az ágyon az anyukája besétált a szobába leült mellé és azt mondta:semmi bej nem lesz.
    Később anyukám már nem látott semmit.
    lehet csak képzelődött de ez nem gyakori anyukámnál. :)
  • csibcsab
    #957
    pf...:S nem tudjátok mijen szar... sztem egyszer mikor már egy könyvre való lesz irok is egy könyvet:S hjajj most voltam tusolni...:S és izéé becsuktam a szemem mikoor a pofámba ment a viz... szal mikor csukva volt a fürdőszoba képe volt előttem... és egy fura alak... szal csak maga az alak mint nagy pacaláttam... fekte volt... és ijen fura volt a körvonala ... aranyszinű:S
  • csgery
    #956
    Szellemtanya... hihető, elvégre nagyon sok olíyan ház van, ahol vannak szellemek, vagy legalábbis megfordulnak ott egyszer. Sőt, lehet hogy a ház egy régi házra épült, ahol miondjuk mittomén meggyilkoltak vkit... elvégre, megshet, h szellemtanyán laksz ;)
  • Nohab
    #955
    Szólj neki, hogy ne nézegessen! Ha meg rssz szándékú legalább hamar átesel a dolgon...vagy nem :D
  • csgery
    #954
    Az is paranormális végül is, hogy van pl egy könyv. Ezt elveszítem (benn a házban) és keresem egy egész álló hétig. Aztán, maikor nem keresem megtalálom, de egy olyan helyen, ahol azelőtt már kerestem... Nagyon sokszor van ilyenem...
  • csibcsab
    #953
    sztem egy horror filmre való tapasztalatot tudok... de ez nem kaaszabolos film lenne hanem ijen lassú idegölő... sokaknak nem kivánom h az én hejembe legyenek... szerintem egy szellemtanyán élek:S
  • csibcsab
    #952
    tudooom :D:S én is mindig ezt... de má elegem wan... szal tudom h jobb ha befele ordulok de mégis ugy érzem át kell fordulnom:S meg nem hallom a parketta recsegést... de érzem h járkálnak benn... meg sokszor a hideg is átfut rajtam néha:D ijenkor probálok szépeket álmodni:s de nem megy:S:S
  • Nohab
    #951
    Gát nem vagy egyedül én is inkább a dolgokat racionális oldaláról próbálom bemagyarázni. De rendesen össze tudom magam szarni néhány dolgon.:)
  • csgery
    #950
    Nekem ilyneek főleg este szoktak lenni. A falhoz nézve befele fordulok, és próbálok aludni. De valamitől még is úgy érzem, hogy meg kell fordulnom, mert áll ott vki...
  • csibcsab
    #949
    de amugy nagyon rosz ... egyszer mikor kicsi voltam ültem a fotelba.. szal az olyan volt hogy mintha valaki megsimogatta vona a fejem én meg mondtam h anya ne szorakozz má... nem wolt ott semmi... de walaki a fejemet babrálta:S
  • csgery
    #948
    Olyan érzésem néha nekem is van hogy figyelnek... de nagyon néha