23598
1418743729.jpg
  • csanyigabor
    #185
    Lesz benne multi de nem mmo lesz (nem lesz perzisztens világ).
  • Torzonborz
    #184
    Single és multi rész is lesz. Az hogy "mmo" nos jó kérdés , valami p2p technológiával akarják megcsinálni a multi részt de nem mélyedtem bele annyira így nem tudom ez mennyi játékost tud majd lekezelni.
  • mindero
    #183
    Sziasztok!
    Ez a játék mmo lesz vagy single? Múltkor olvastam valamit ami az mmo-ra enged következtetni.
  • Jakuza1
    #182
    Nem ugy volt, hogy kiteszik majd a Steamre is az Early Accesst ?
    Bar en nem szeretem, mert ez is nyilvanvaloan a lehuzasra megy csak es a kesobbi jatekelmenyt is csokkenti.
  • Molnibalage
    #181
    De élőbbek a karik mint a skyrimbe vagy sok rpnek nevezett fossba

    Eddig két topikban futottam beléd. Itt és Skyrimban. Nem érdekes, hogy mindkét topikban a legtöbben kivágtak vonla téged a fenébe...?

    Egyébként a korai hozzáférésre valaki benevezett innen?
  • Although
    #180
    Húúú mindig ilyen kemény vagy :)

  • Jakuza1
    #179
    Hat itt csak egy szerencsetlen hulye van, az pedig te vagy, szoval ne erolkodj, hanem inkabb kotrodj mashova osztani az eszt, amibol szemmel lathatoan teged nem aldottak meg.
  • Although
    #178
    Ugye idegesítő mikor valaki kis kedvenced mocskolja? Pedig ez sokkal kulturáltabb kivitel volt mint amit te meg kis topictársad csinált..
    Részemről le is zártam.........
  • Although
    #177
    A szerencsétlen hülye az te vagy, sajnos megint látható. Veled ellentétben, aki egy félkész játékról nyilatkoztál. Odaírtam azért valamit, amit te sose. Mosd ki a szádat mert bűzlesz.
  • Jakuza1
    #176
    Ha nem valami sajat tomoritett allomanyban taroljak a texturakat, akkor nem lesz nagy erofeszites lecserelni oket.
  • TokraFan
    #175
    Matture fetish a hülyegyerek. :-)
  • TokraFan
    #174
    Ez egy pre-alpha verzió Te idióta! A TC pedig masszív 6éves játék, amit folyamatosan javítgattak, csiszolgattak! De nem lepődöm meg, hogy ehhez sem értesz. Az X-rebirth topikot már teleszartad a hülyeségeiddel, kéretik legalább itt nyugton maradni! Az világosan kiderült már a másik topikban bemutatott ámokfutásodból, hogy életedben nem játszottál X-el, esetleg azon a 3db iskolakörön kívül amihez volt lövésed. Az Elite-ről meg szerintem alapvetően fogalmad nincs, mint ahogy arról sem, hogy ez minden űrszimulátor elődje és őse, gyakorlatilag az összes többit erről koppintották, több-kevesebb sikerrel.
  • TokraFan
    #173
    Ígéretes a video alapján. Ami viszont már most zavar, az a fegyver vilogása. Ez hosszabb távon kvázi garantált epilepszia roham. Iszonyúan villog, a szemem kifolyt már a video alatt is. Remélem ezt kipucolják, mert így használhatatlan lesz ez is.
  • TokraFan
    #172
    Fanatikus rajongásod tárgya (X rebirth) egy szégyenteljes csúfos bukás, barátkozz a gondolattal. Másrész, az egész szériát az Elite-ről koppintották, már csak ezért is sokkal jobban bízom az öregben. Remélem hozza a minőséget, és nem követ el olyan ordas hibákat mint a hazug egoseft...
    Persze előre én sem állítom, hogy ez itt jobb lesz...De az X rebirth-nél gyakorlatilag bármi csak jobb lehet.
  • Although
    #171
    Igen, lehet kicsit erős lett, nem tudtam megállni, ez így van. És még így is sokkal kulturáltabb lett :) De nem tagadom. Viszont se nem káromkodás, se nem személyeskedés, se nem nyomdafestéket nem tűrő. Az utolsó mondat meg igaz is. Ettől függetlenül ott a pont nálad.
  • Torzonborz
    #170
    Ember b+ Te kezdtél itt megint konzolos szarságról makogni. Mi köze az ED-nek hozzá áruld már el Te szerencsétlen ?
    Az Elite egy 84-es játék , gyakorlatilag minden spacepewpew atyja.
    Az ED pedig annak az utódja , modern feldolgozás mai technikai színvonalnak megfelelően.
    Össze vissza hadoválsz szokás szerint.
  • Ninju
    #169
    #141

    Itt Te kezdted. Kutyát nem érdekli, hogy min vesztetek össze egy másik topicban.
  • Although
    #168
    Merthogy? Mivel? egy másik topicba ez volt a fő labda majd ez lesz az igazi. Érdekes te meg egy másik megértette mit írtam.. neki nem sikerült meg Torzonborznak sem.
  • Although
    #167
    Ne magadból indulj ki.
  • Torzonborz
    #166
    Talán nézz utána hogy mi az az Elite mert láthatólag lövésed nincs megint semmiről.
  • Jakuza1
    #165
    Nyugodtan huzz vissza akkor te maki az X topicba, ahol az iszonyuan primitiv izlesficamodat eloadhatod es hozzaszolasokon keresztul probaltad magyarazni, hogy micsoda szepek azok a karakterek es masok is kepeket linkeltek be, hogy micsoda sotet barom vagy.

    Mint ahogy itt is bizonyitottad a fizikas megjegyzeseddel, mikozben fingod sincs nyilvanvaloan rola.
  • Ninju
    #164
    Valóban nem személyeskedtél, de itt Te kötöttél bele.
  • Although
    #163
    Nem rajtam múlt, nem szoktam személyeskedni, csak viszont válaszba.
  • Ninju
    #162
    Ezt miért nem priviben intézitek?
  • Although
    #161
    Nem a kinézettől lesz valami élő hanem főleg a tartalmától. De egy mondaton belül ezt illett volna értelmezni, mert oké írok nyelvtanilag értelmezhetetlen mondatokat is. De itt egyszerű a képlet nem azt írtam "grafikailag szebb hanem élőbb mint sok rp-ben."

    Így a Te maki is visszaszállt rád :)
  • Although
    #160
    Sőt pont az ellenkezőjét írtam a skyrim kapcsán. Ez az egyik pozitívum relatíve szép lett sőt sandbboxhoz gyönyörű. Te meg mindenfélét kitalálsz meg hazudozol másokról.......kevés undorítóbb dolog van szerintem. Figyelj már oda erre. Annyit írtam nekem tetszik a rebirth grafikája, persze pár hozzád hasonló lehülyézett ezért is. De ez egy szimulátor topic.
  • Although
    #159
    Nekem se megy a helyesírás vagy sajnos nem figyelek annyira rá mint kellene, de neked látom szövegértelmezés is nagyon rosszul megy. szerinted a "grafikailag nem huu de szuper mit jelent"?
    Az élőbbek, az olvasott karakter szövegekre értendő. Jesszus hogy végezted el az általános iskolát? És igen a skyrim 12 évesek színvonalán van megírva de hagyjuk most saját magad bizonyítottad mennyire sötét vagy? Kérj egy törlést szerintem mert én kicsit felhúztam magam rajta.

    Kettő, veletek ellentétben odatettem,kevés az anyag egy komoly ítélethez, ti meg zömmel már egyből véglegest írtok.....
  • Jakuza1
    #158
    Te maki meg en hazudok ? :PPP

    http://sg.hu/listazas_msg.php3?id=1303394025&no=1409

    "- A karakterek aranyosak. Grafikailag nem húúde ultraszuper. De élőbbek a karik mint a skyrimbe vagy sok rpnek nevezett fossba. :D "

    Nem te irtad te retard ?
    Arra a undorito ocsmany karakterre. Hat megalol, neked olyan izlesficamod van, hogy azzal mar buntetni lehet.
    Meghogy elobbek, a ket texturaval, amivel kiadtak a jatekot.
    Csak hogy idezzek egy fuggetlen tesztirasbol, pedig nem kene a kepek magukert beszelnek.

    "During the gameplay you will soon notice the incredibly ugly character models."

    "Character models and animations are laughably bad."

    "Character models are ugly as sin, with horrible animations and even worse voice acting"
  • Although
    #157
    Nem, hátal ülök a moziba és most vettem észre. egyébként ez valami dobozba kapható játék vagy esetleg összerakós?
  • Although
    #156
    Te annyira hülye vagy hogy az már vicces.:) Rakd már be hova írtam te kis hazug amit állítasz. Milyen nyomorult egy alak vagy.
    1. Nem írtam az X rebirth szebb mint a skyrim. Magad minősíted ha a grafikát veszed elő egy ilyen játéknál. Azt írtam a kis ego, ha kész lesz egy jobb játékot tesz le az asztalra mint a nagy Beth 100 emberrel. De minek is írok neked te ki s együgyű. össze vissza hazudozol.
  • Jakuza1
    #155
    X


    Skyrim

  • Jakuza1
    #154
    Mondjuk felesleges ilyen szemellenzos embernek barmit is mondani, aki annyira degeneraltan probalja vedeni a menthetetlent mint o es aki az X

    Rebirth topicban, akarta azt megmagyarazni, hogy az uj X jatek karakterejei szebbek, mint a Skyrimben a karakterek, mikozben 2 azaz ketto darab karakter textura volt az egesz jatekban es az is bunronda, de szerinte az szebb es elethubb, mint a Skyrim karakterjei :P

    Hogy mindenki lassa, hogy mit akart bemeselni masoknak :P

    X Rebirth:



    Skyrim:



    Rohogjetek egy jo nagyot. :PPP
  • Jakuza1
    #153
    Na akkor kapj agyadhoz pajti, mert az Elite Frontier volt az elso sci-fi trading sim, ahol Newtoni fizikat adoptaltak egy ilyen tipusu jatekba.
    Es mar az is elobbre tartott 20 evvel ezelott, az X mostani fizikajanal.
  • Torzonborz
    #152
    Ember van neked fogalmad arról hogy megint mihez szólsz hozzá ? Vagy csak delíriumban vagy aztán véletlenszerűen beböfögtél ide valamit ?
  • csanyigabor
    #151
    Nem konzolra csinálják hanem élvezhetőre (és eladhatóra).
    Próbáld ki a Kerbal Space Programot és gondolkodj el, hogy lehetne-e úgy űrcsatázni.
  • Ninju
    #150
    Amit jelen pillanatban látunk az az első működő alfa verzió, aminek a feladata az űrcsaták tesztelése. Itt is van sodródás és viszonylagos tehetetlenség, csak ez most nem látszik. Félreértés ne essék ez a játék is inkább lesz vízalatti, mint világűr. Ez nekem nem probléma.
    Én úgy tudom, egyelőre nincs tervbe véve konzolos verzió. Nézz meg 1-2 videót a kickstarteren. Nem csak egy satu lövöldözős gamet készítenek. Én remélem, hogy egy remek alternatívája lesz az X játékoknak. Kifejezetten már a multi miatt is.
  • Although
    #149
    Félreértések elkerülése véget nem bántani akarom, megjelenés alapján, ezt is konzolra csinálják mint mindent manapság.
  • Although
    #148
    Egy idő után már sikerült érzésből eltalálnom hogy ne lendüljek túl. lehet ez víz alatti fizika nekem az űrben is megfelelt. Persze jó lett volna fékező rakéta is ellensúlyozni. De így is mókás volt.
    Ez ugyanaz ami ma divat nehogy véletlenül teleírja tömeg az oldalunkat hogy szar a játék. Mint tették ezt az X3-as részekkel.
  • Although
    #147
    Na igen, akkor úgy mondom számomra, a video alapján és ennyire ez elég, jobb az X3. De lehet azt is mondani ha valaki nagy szakértő egyforma gyenge. Nekem is eszembe jutott jó lenne látni egy nasa szimulátort...
    De játék szinten nekem az x3 tökéletes volt. Ez nem az.
  • Ninju
    #146
    Őőőőő egy játékról beszélünk?

    Mert az X játékokat inkább szokták víz alatti játéknak hívni, mint űrszimulátornak. Megvan az X2-től az összes eredetiben, kivéve a Rebirth. Tudom milyen benne a fizika. Semmit se változott.
    Félreértés ne essék ebben sincs sokkal több.
    Ha űrszimulációt akarok akkor Kerbalozok picit.