23601
1418743729.jpg
  • TokraFan
    #587
    Én is remélem, nekem is Hotas-om van...
  • TokraFan
    #586
    Milliiónyi bolygót csak procedurális felszíngenerálással lehet/érdemes csinálni. Ahhoz pedig egyedi engine kell, ezért nem képes rá szinte egyetlen játék sem. A megboldogult Infinity Engine-t éppen emiatt kezdték el fejleszteni még vagy 8 évvel ezelőtt, le is esett az állam a 2010-es tech demo láttán, csak sajnos financiális okokból a projecj olyan szinre lassult, hogy kvázi képtelenség kivárni a készterméket...Szerintem sose lesz belőle semmi. E:D-ben az engine képes ezt lekezelni, hiszen maga az univerzum is erre az elvre épül. CryEngine egészen más motor, nem erre lett kitalálva...
  • TokraFan
    #585
    Milyen igaz, egyetértek! X Rebirth volt az utolsó, amit előrendeltem...Egy rakás sz*rért fizettem közel 50ojrót...SC-t is ezért nem támogatom, majd ha látom a gyakorlatban, hogy milyen a game, akkor kifizetem a retail price-t. Ígéretekkel meg pár szép videóval többé nem csesznek át. A zsákbamacskát meghagyom másnak.
  • Droughert
    #584
    X52-pro megéri? Nagyon sok panasz van rá, nem mertem rendelni. A sima X52-őről kevesebb a negatív vélemény, de ha jól tudom, azt már max. használtan lehet venni, nincs forgalomban (bár az alábbiak alapján már a pro sem nagyon van). Orosz joy-okat nem nézte valaki? Repülős topicocbanvotlak linkek, elfogadható áron, elég jónak tűnő joy-okat reklámoztak, de igazából azokról még sok visszajelzés nincs, ár/érték arányban jónak tűnnek, de nem lehet tudni, hogyan muzsikálnak 1 év múlva. Megnézem hátha van linkem elmentve valahol.
  • SötétBarom
    #583
    LOL micsoda papucsgyülekezet. :DDD
  • Bhalage
    #582
    juli 30-an varom a kommenteket, hogy -vao tenyleg penge allat!
  • Ubi™
    #581
    Én is innen rendeltem elő 2 hete, de akkor abból már nem lesz semmi. :-( X55 meg nem tetszik és túl drága is.
  • Torzonborz
    #580
    Innét rendeltem de itt sincs raktáron , jun. közepén adtam le a rendelés és azt írták hogy várhatólag most július közepén jön meg.
    Mindegy , ennyiért megéri.

    szerk.:
    ööö ahogy látom már itt se lehet rendelni , hoppppááá pont ma állították le a forgalmazást. na kíváncsi vagyok az enyém megjön e még.
  • Diopapa
    #579
    Hát én csak előrendeltem az edigitalnál. De nem baj, elleszek a Thrustmasterrel is.. :)
  • Bucser
    #578
    Nálam ez anno a TM Warthog elrendelésével volt.

    Mondtam neki mennyi, nem figyelt. Elismeteltem meg 2 szer.

    Válasz: jolvan vegyed.

    Megerkezett meglatta a számlát, és elszabadult a pokol, hogy hogyan merek ilyen cuccot megbeszélés nélkül venni
    venni....

    Tanmese...
  • Ubi™
    #577
    Honnan rendelitek az X52 Pro-t? Én mindenhol csak azt kapom, hogy jelenleg nincs és nem tudják mikor lesz.
  • Diopapa
    #576
    Jah, szigor van.. :D
  • Torzonborz
    #575
    Sajnálom . :(

    Nem mondom hogy nem röhögtem egy sort amikor elolvastam :D de nem rossz szándék miatt , csak elképzeltem az egészet . :D
  • Diopapa
    #574
    Hát, ha véletlenül megveszem TM Hotas-al fogom tolni, remélem azzal is jó lesz..
  • Bhalage
    #573
    gyerekek az elitehez annyira authentikus az x52pro h lefossatok a bokatokat keresztbe hosszaba , SCbe meg egy fos - egyelore! - de majd talan lesz jobb is : )
  • Diopapa
    #572
    Nálam X52 pro project lelőve... Az asszony észrevette az előrendelő emailtem és kitért a hitéből..
  • Torzonborz
    #571
    Nemtom , hó közepén jön az X52 Pro , az is elég kiadás lesz. Lehet csak 60 ájrót áldozok rá most. Az is elég lesz.
    Nemtom , tényleg.
  • Diopapa
    #570
    Úgy legyen... BTW mikor dobod be a 100€-t a malacperselybe?
  • Torzonborz
    #569
    Hát figy full licensz mellé jár a forráskód , mókolják szét ha kell ez a dolguk. A többi engem nem érdekel. :D
  • Diopapa
    #568
    Igen. Ezért mondtam, hogy fingom sincs a Cryengine-t be lehet-e bármi módon idomítani erre. De mivel baromira nem erre írták az engine-t, valamint az angol stúdió az SQ42 kapcsán panaszkodott, hogy minden contentet kézzel állítanak elő és dolgoznak azon, hogy pl az aszteroidák procedurálisan legyenek generálva (és ezek ugye csak objectek nem egy egész map). Szóval a szokásos kétségeim megvannak. :)
  • Torzonborz
    #567
    ööö az alatt UE3 volt , nem ?
  • Diopapa
    #566
    Akkor ezt mond el a Take-Two-nak is... :) (xcom fejlesztői)
  • BladeW
    #565
    Ez nem engine függő. Nyilván magadnak kell implementálni hogy az általad elkészített elemekből milyen módon generálódjon egy map.

    Az egy másik dolog, hogy pl a Spaceengine még a bolygón lévő textúrákat is random generálja. Na abba már beletörhet egy nem erre a célra gyártott engine bicskája.
  • Diopapa
    #564
    [OFF] Ha nem teljes bolygófelszínt, de az ismert CE limitációkat figyelembe vége jó lenne, ha pl a naprendszerek landing zone-jain kívüli helyekre is le lehetne szállni (nem seamless), hanem akkor generálna egy instance-t. Tudom gagyi, de már az is sokat adna az élményhez. Ha jól rémlik a Star Trek Onlineban is van ilyen, bár ott nagyon picik a mapok.
  • Torzonborz
    #563
    Eleinte szerintem bőven elég lesz ha előre generált roidon le tudsz szállni. ;) Aztán jöhet a pg téma implementálással együtt.
    Modjuk E:D előnyben van ilyen szempontból a saját engine-el.
  • Diopapa
    #562
    Most itt arról van szó, hogy egy teljesen gép által létrehozott területet (nevezzük itt map-nak) képes lesz-e a Cryengine generálni. Én még emlékszem az új X-COM-nál is az volt a gond (bár az Unreal engine), hogy a meglevő blokkokból nem tud az UE véletlenszerű mapot létrehozni, pedig ugye az eredetinek nagy erőssége volt, hogy mindig véletlenszerűen generált volt a helyszín.
  • Torzonborz
    #561
    Nem értem mit kell ezen átfaragni.
    Már most is működik a leszállás platformra , akkor aszteroidára miért ne menne ?
    szerk:
    Ezt még modderek is megcsinálták a meglévő assetekkel szóval nem hinném hogy ez lehetetlen lenne.

  • Diopapa
    #560
    Én kétlem, hogy annyira át tudják faragni a cryengine-t, hogy ezt megoldja. Mondjuk már az is jó lenne ha generálna egy felszínt akkora méretben amit az engine már "meg tud enni"...
  • Torzonborz
    #559
    Mondjuk SC-ben is terveznek landolást csak aszteroidán , azért mutogatták azt a baszom nagy bányászbogarat . :D
    Bolygó az más kérdés , az macerásabb .
  • Dzsini
    #558
    Az még randomgenerált küldetésnek is belefér, hogy "menj ki ebbe a rendszerbe/területre, és találj X vagy Y alapanyagot, későbbi bányaállomás beindításához".

    Elite Dangerous: Aranyásó ;)
  • Diopapa
    #557
    Nekem az is elég csak legyen.. Ha már a Frontierben volt..
  • Dzsini
    #556
    Elite-nél legalább a "nagy kiegészítők listája" részben ott van egész előkelő helyen a dolog :)

    "Landing/ driving / prospecting on airless rocky planets, moons & asteroids"

    mondjuk a légkör nélküli kitétel elég fontos lehet, valószínűleg nem akarnak légkör-fizikai motort is írni...
  • Diopapa
    #555
    Jah és mániám a bolygón landolás és az ígéretekkel ellentétben az SC-ben az életben nem lesz ilyen szvsz, az Eliteben nagyobb esélyt látok rá, hogy valami Space Engine szerű bolygó felszín generálás lesz valamikor...
  • Diopapa
    #554
    Hát.... az lenne. Semmi bajom az Elite-el de én spec szeretem a komplex játékokat és az SC komplexebbnek ígérkezik, csak arra a pár évtizedre amíg kijön jó lenne egy remek játék.. A Frontier pedig örök kedvencem.. :) Az eredetit meg rongyosra játszottuk még általánosban.. :) C64-en és Plus 4-en. :)
  • Bhalage
    #553
    hat jah. sztem gyertek betazni 29-én azt ennyi, ugyis az SC a főcsapás nem?
  • Diopapa
    #552
    Ez oké, csak azt hittem, pl megvehetem ősszel a passt vagy valami. Mert mintha arról lett volna szó, hogy amíg nincs végleges játék, marad a pass vásárlás. Most eléggé lépéskényszerben vagyok, megveszek most mindent 100€-ért és júl 29-ig csak nézhetem, vagy megveszem a premium betat 120€-ért és játszom, és örülök hogy 310 felett van az euro... :/
  • Bhalage
    #551
    az a pass meg nagyon sok ideig nem fog kelleni sztem :)
  • Diopapa
    #550
    Hát gondban vagyok, azt hittem a sima beta 15-től indul és bármikor a végleges megjelenése előtt megvehetem a lifetime pass-t...

    psi cho akkor nem zárja ki a standard beta a lifetime passt? Mert az a furcsa, az egyik attól a naptól elérhető, amikortől a másik már nem.. o.O
  • Torzonborz
    #549
    Na mi legyen Papa , mit vegyünk meg ? :D
  • BladeW
    #548
    igen, a szerencsejáték pedig a hülyék adója :)