24778
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.
altalanos.png

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Assassin
    #96
    Mindenkinek a figyelmébe(akinek nem inge...):Más fórumok politikai topicjaiban(ahová nem éretlen szélsőséges tizenévesek írogatnak)egyrészről moderálnak,másrészről a zsidó/bolsi/fasiszta/cigány/stb. kitételeket használókat alapból nem veszik komolyan...
    Ti csak magatok előtt vagytok fasza gyerekek,sajna más szemében ezek a megnyilvánulások szegénységi bizonyítványnak számítanak....
  • St
    #95
    Lteebee a freemailodra küldtem 1 levelet, olvasd el
  • Lteebee
    #94
    Jó hír.
  • Lteebee
    #93
    Bocs, ha szerénytelen voltam és többet gondoltam magamról, mint amennyi vagyok.
  • Lteebee
    #92
    Általában szándékosan sarkítom ki a dolgokat.
  • St
    #91
    Na első lépésben átraktam azt a néhány politika topicot az új politika/gazdaság főkategóriába. Remélem nem felejtettem ki semmit, ha mégis, akkor itt lehet panaszkodni.
  • Coine
    #89
    Asszem már ki lett fejtve a " Kire szavaztok 2002-ben ? " c. topicban...

  • Laci
    #88
    Ez igaz. Én csak azt kérem említsük meg a másik oldalt is: vádaskodás fasizmussatl stb. Nameg amit itt SZDSZ-es néven írogatnak...ejnye-bejnye!
    De ez még mindig nem topic témának tűnik! Az a helyzet, hogy a kultúrált társalgáshoz nem fűzök sok reményt, mert olyat maradéktalanul fórumon én legalábbis még nem láttam.
  • Fabesz
    #87
    Mi bajotok az antiszemitákkal?
  • St
    #86
    Azért a zsidózás tényleg durva, nem csak itt az indexen és az internetton is. Úgy vélem ideje, hogy valaki itt is moderáljon, mert csak a kulturált vitának van helye, az ész nélküli rasszista dumának nem.
  • Coine
    #85
    1etértek teljesen Lacival, neki volt ideje ezt begépelni :)
  • Laci
    #84
    A színvonallal kapcsolatban teljesen igazad van. (Ami most jön elut a topictól), de ami bosszantó a dumádban, hogy míg kiragadsz minden zsidóellenes mondatot és itt provokálsz vele mindenkit, addig csak fehérgalléros bűnözők védelmébe kelsz, mint ahogy azt már a lentebb érintettektől megszokhattuk. Nem tudom miért pont ezt a mondatot emelted ki, miért nem emeled ki a nácizást, fasizást (ami ráadásul nemcsak tényállítás, hanem rágalom is!!!). Pontosabban hazudnék ha azt mondanám hogy nem tudom. Persze hogy tudom... De minket ez amúgy sem érdekel, mert a színvonal sajnos színvonal marad és ember nincs aki ezeket kivágná. Főleg az lenne sértő, ha CSAK ezeket vágná ki.
    Emlegetted még a Demokratáékat meg a Magyar Fórumékat. Remélem ez nem valami ferdítés céljából történt részedről, ugyanis ezek (ha nem tűnt volna fel) politikai lapokhoz fűződő fórumok, a pl. Supergamez meg (ha nem tévedek) csak tartalmaz egyénileg létrehozott politikai topicokat, de semmi köze olvasótáborokhoz meg ilyenekhez. Tehát szerintem átmehetünk a politikai topicokba és ott folytathatjuk, de ne akard elérni, hogy csak az ebből hasznot húzó kissebségekre vonatkozó (kétségtelenül fajgyűlöletre utaló és ÁLTALAM IS ELÍTÉLT igazságtalan...) beszólásokat töröljék ki. Ezen az alapon én is követelhetnék egyet, s mást csakhát, akkor mindenki követelőzik és meghal a fórum. Ha megsértődtél, akkor meg bátorkodom javasolni a "Gumiszoba/Rossz napom van" topicot. Megértésed köszönjük és bocsánat a topic másodikként való eltereléséért.
  • Coine
    #83
    sztem még azt a szintet se éred el...

  • Lteebee
    #82
    Kivágtam ezt a 'Kire szavztok...' topicból:

    "Legalább a 'kisebb' szó helyesírását ismernéd, zsidó..."

    Azt hiszem, tényleg jó volna külön helyre tenni az ilyen topicokat és a politikai hozzászólásokat máshonnan törölni, mert ahogyan és amilyen hangnemben néhányan írnak, az megkövetelné ezt.

    Még annyit, hogy én, mint alacsonyan kvalifikált liberálbolsi megígérem, hogy a politikai topicokban nem fogom zavarni a Magyar Fórum és a Demokrata lelkes olvasótáborát.

  • Dikkma
    #81
    Írtam levelet, St!Ill, most írom, de na, írtam, mert még nem ment el, de már megírtam!? JÓ?!
  • St
    #80
    Dikkma: igen csomó hírt ki is hagyunk naponta, mert nem fontos és ezért lenyomná a főoldalról az érdekeseket. A főoldalt nem akarjuk már átszervezni, mert másvalamiben gondolkozunk, amely lehetővé teszi, hogy több hírt pakolhassunk.

    Impresszum: igazad van, röhej, de átlag napi 50 klikk jön rá, már egymás közt ötletként felmerült, hogy lehetne azt is rendszeresen frissíteni, hogy ne hiába klikkeljék naponta :)
  • Dikkma
    #79
    Elolvastam elejétől a végéig azt a topicot. Duuurva.

    Egyébként, az eredeti témához! Ezt változtatnám :
    -mivel napi akár 20 hír is lehet, legalább 25-re növelném a főoldalon az egyszerre megjelenített hírek számát.
    -St, cikkek tömkelege származik olyan emberektől, akik nincsenek benn az Impresszumban. Csak mondom, hogy erre figyelj (bár nem sokan olvassák, gondolom, illetve, megnézhetik, de úgysem veszik ezt észre, de azért...)
    -őőő
    Az előbb még tudtam
    Áh, mindegy
  • Frank99
    #78
    OK
    :-()
  • Lteebee
    #77
    Én örülök, hogy írtad, őszintén szólva nem is zavart.
  • Frank99
    #76
    Tudom, de asszem a téma volumene megérdemlné akár azt is, hogy ez mindenhol kinn legyen.
    Inkább, mint a múltkori MIÉP-es beirogatás...
    de azé' bocs
  • Lteebee
    #75
    Szerintem csak azért szólt, mert nem a killer-es topic-ba írtad.
  • Frank99
    #74
    Bocs, de azt hiszem, hogy sok száz (ezer) ember várja ezeknek az ügyeknek a végét, és egy normális hozzáállást a szerzői jogi témához.
    Ha zavartam a köreidet, bocsánatot kérek.
    Ui. ha egyszer netán te is így jársz, talán máshogy fogsz hozzászólni.
    :-(
  • Lteebee
    #73
    Bocsesz.
  • Bradock
    #71
    Mi köze ennek a hozzászólásnak a topic témájához?
    Na mindegy. Ígérem mint moderátor, hogy ha lehetőségem adódik törlöm, szerkesztem az ellenetek folyó vádat:)
  • Frank99
    #70
    Bocs, de mindenkinek fontos lehet:

    Hello!
    650 km-el hatam mogott most ertem haza. Hodmezovasarhelyen nem 91-en, hanem 133-an vagyunk.
    Voszonylag normalis volt a kihallgato rendor.
    12 db cd-bol 3-at vissza adtak, 9-on pedig 730.000 Ft ertekben volt csocso, sajnos egy Autodesk 3d studio max-el egyutt. (ami 650.000,-Ft)
    Miutan latta, hogy eleg felkeszult vagyok a temaban) :-))) elbeszelgettunk.
    Morder/Killer nevu cd-iros baratunkat Gyorbol figyeltek, hogy Interneten CD-t arul. Ekkor egy hajnalban lakasan lecsaptak ra, de egy ures, wincsi nelkuli gepen kivul SEMMIT SEM talaltak nala. Baratunkat 3 napra becsuktak, hogy ne tudjon masokkal beszelni. Akkor a torkosborz rendorok elballagtak a postara, es ott kikertek egy idore visszamenoleg, hogy baratunk kitol kapott penzt. Az en nevemre szolo 8 db feladoveveny masolat is az aktak kozott volt. EZ MAR ELEG BIZONYITEK VOLT AZ EUROPABA KESZULO Mo rendoreinek, hogy az osszes cimen 2 napon belul hazkutatast tartsanak. Igy lettunk Killer-er egyutt 133-an. A Piszkos 133. A szakertoi jegyzokonyv elkepeszto vastag, tobb szaz oldal, rakerdeztem hogy mennyi volt, a rendor szerint 2 millio Ft. Azt mondta, hogy Killerre nem tudnak (sajnos) raverni semmit, mivel nem talaltak nala sem irot se semmi mast. Ugy erzem hogy a 133 emberbol aki ravall, az lesz csak a bizonyitek. Ezert hivtak be bennunket, hogy aki esetleg megijed (vagy vadalku stb.) az majd ravval. A srac szerint meg az en 9 db cd-m az egyik legkevesebb, volt aki csak jatekleirast vasarolt, volt aki ures cd-t. En ragaszkodtam a 1,5 evvel ezelotti tanuvallomasomhoz, emlekeztettem oket az 1999 szept.-e jogszabalyvaltozashoz, valamint arra, hogy nekem az utolso postai veny-masolatom 1999. tavaszi.
    Velemenyem szerint, mivel a Brigandi Bandin nem tudnak leverni semmit, aki ravall, azert seggbe rugjak, aki meg vall, arra majd raverik a szerzoi jogsertest. JO LENNE ENNEK AZ UGYNEK NAGYOBB SZELET CSAPNI!.
    Ket diplomam van, csaladom, viszonylag jo egziszetenciam , egyszeruen felhaborito, hogy nehany posta feladoveveny masolat alapjan hazkutatnak, elkoboznak, lefenykepeznek, ujjlenyomatot vesznek, bekerulok a nyilvantartasba. Az csekely vigasz, hogy esetleg majd torolnek, he nem emelnek vadat. A rendor szerint allitolag mindenki ellen vadhalasztas lesz (es majd tanuk leszunk) de majd ha kezembe lesz, akkor elhiszem.
    Kerdesem: elhetek-e valami viszont keresettel akkor, ha ejtik a vadat? Mennyire perelhetek, es kit????

    Frank99
  • St
    #69
    Jól elvisztek minden topikot más irányba :)))
  • Laalee
    #68
    na meg az iro e is azt mar rohanok venni :)
  • Efreet
    #67
    ezt most nem biztos, hogy értem... valami kis infot plz :)
  • Lteebee
    #66
    Ami késik, nem múlik.
    Essen csak le a nyers lemez ára!
  • Laalee
    #65
    najooo de en kalozra gondoltam... :) kaloz dvd rol meg itten meg nemhallot senki
  • Efreet
    #64
    már többet is, meg dvdt is, eddig minden rendben :)
  • Laalee
    #63
    csak nbem te is cdt rendeltel neten?:)
  • Lteebee
    #62
    Komolynak tűnik.
  • Assassin
    #61
    Okés.
  • Efreet
    #60
    nem itt, nem most... sok, bonyolult téma.... nem szeretnék róla beszélni, jó?
  • Assassin
    #59
    Na háj!És hová tüntél?
  • Efreet
    #58
    hihi... ennyi időre eltűntem és még mindig top4-es vagyok? ejha :)
  • Lteebee
    #57
    HATÁROZATUL HOZUNK?
  • Assassin
    #56
    Ööö elrendelünk...
  • Lteebee
    #55
    renderelünk?