24777
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.
altalanos.png

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Lteebee
    #224
    Nem vagyok nyugodt.

    Nárcisz se lesz, így nem tom kire bízni.
  • Efreet
    #223
    megy az, ne félj :)
  • Laalee
    #222
    de azert a 2000 et pörgessed
  • Laalee
    #221
    errö van szo...
  • Efreet
    #220
    kinek?
  • Laalee
    #219
    nembaj 1 hetre enis lelépek nemsokara 1 edul meg ugyse fog beszelgetni :)
  • Lteebee
    #218
    Mingyá két hét szabi lesz.
  • Efreet
    #217
    azért azt a közel 1000 lemaradást behozni... nem sietek, de megyeget... mert ezek itt körülöttem meg se szólalnak jóformán :)))))))))
  • Laalee
    #216
    hat innen fentrol lenezve az :)
  • St
    #215
    Np.

    Látom belehúztál, talán gáz a 3. hely? :)))
  • Efreet
    #214
    ja, köszi a kijelentkezés eltakarítását. meg köszi a lsitát is, meg... ááááh álmos vagyok még
  • Laalee
    #213
    ja
  • Lteebee
    #212
    Mekkora király volt már aki szólt?!
  • Laalee
    #211
    nem elmozditottak kivettek de telleg tokjolett
  • Assassin
    #210
    St:köszi a kijelentkezés gomb elmozdításáért.
  • Laalee
    #209
    szerintem engedjük a javascript-et és activ x et is a forumba :)
  • Coine
    #207
    ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, mikor láttam ezt én utoljára :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


    na de itt vége a HTMLezésnek EBBEN A TOPICBAN, akir érdekel az nézze meg a Játékosok Fórumát !!!
  • Coine
    #206

    atom vagy





  • Mike
    #203
    Kedves St! Ezuton szeretnek tiltakozni a politika reszleg cenzuraja ellen, mivel serulhet a velemynyilvanitas szabadsaga, es mivel a moderator tobbszori is hozzaszolasaval is bizonyitotta elkotelezettseget az egyik politikai iranyzathoz. Mindezzel egyutt elfogadom, hogy a szalonkeptelen, egymast szidalmazasaba bonyolodo hozzaszolasokat toroljetek, de ezt olyan tegye, aki politikailag fuggetlen, es nem nyilvanit velemnyt a vitaban, nem fenyeget burkoltan mas velemnyen levoket.

    Mike
  • St
    #202
    Najó, de csak mert szépenkéred visszakapcsoltam. :)

    De ha meglátom, hogy valaki fasza topicokat tesz vele tönkre, akkor újra le lesznek tiltva!

  • Coine
    #201
    nah de ha már itt vagyok akkor könyörögjünk a CSászárhoz is egy kicsit :-))

    ST !
    Adám :)


    PLZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ lécci engedélyezd újra : Marquee, Gombok, Textarea
    csak színesebb lett a fórum, nem okoznak kárt.

    PLZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ.

  • Coine
    #200
    Jha, te nem pofáztál annyit a nulla topicokban mint a haverjaid (ketezer, mi van fölül, pontos idő .... bla bla...)
  • Coine
    #199
    Ez nem biztos, hogy jó ötlet volt, de egy próbát +ér.
  • Efreet
    #198
    kirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááály :))))))))))))))))))
    Thanks ezerrel :)

    3. hely... 1000 lemaradás... eeeeh :))))))))
  • St
    #197
    Na örülhettek, kint vannak a toplisták a fórum-főoldalon :)
  • Laalee
    #196
    akkor mar nem is szolok miatta...
    bar igy proxyn keresztul elg nagy a ping igy van idom gyorsan racsapni a Mehet re mielott kijelentkezne, de azert neha nekem is sikerul.
  • Lteebee
    #195
    Köszi.
  • St
    #194
    Igaz, majd rágyúrok :)
  • Coine
    #193
    Teljesen 1etértek, néha mellényomok és nagyon idegesítő :)

  • Lteebee
    #192
    Akkor te is ilyen béna vagy?
  • Efreet
    #191
    támogatom az ötletet... vagy legalább 1 popupot neki, ami rákérdez, hogy biztos-e... jó?

    meg egy összesítést is ha lehet...
  • Lteebee
    #190
    pleasepleasepleasepleasepleasepleaseplease
    pleasepleasepleasepleasepleasepleaseplease
    pleasepleasepleasepleasepleasepleaseplease
    pleasepleasepleasepleasepleasepleaseplease

    Tegyétek a kijelentkezés gombot máshova, mert ma kétszer nyomtam már meg véletlenül.
    Ehhh!
  • St
    #189
    Dikkma, támogatom az ötletet :)
    majd küldöm a lóvét ;P
  • Dikkma
    #188
    Izé csináljunk egy topicot, ahová mindenkinek xzy szorozva klm pixeles SG-logókat lehet csinálni, és belinkelni! Lehetnek a háttérben darabokra robbanó UT-botok, fájdalomtól eltorult arcú Max Payne-k, kiabáló CS-emberek, mechek, repülők, Dikkmák, szóval MINDEN, AMI FONTOS AZ SG-NEK :))))))))))))))))
    Merthát SuperGAMEZ és akkor lehetnének szép, játékokból csórt képekre rámontázsolt SG-feliratok.
    Ajánlom a 124x100 pixeles jelenlegi értéknek a kb. 1.5szörösét.
    Osztán sok képen legyen ám Dikkma a háttérben!
    Mingyárt el is kezdek egy ilyen IZÉT! Úgyis enyém lesz a legjobb és a legszebb mert én rögtön 3 Dikkmát fogok a háttérbe rakni!
    Ezzel aztán lefőzök mindenkit! Amíg ki nem jön a 4 Dikkmás modell, addig legalábbis 100%!
    (St, akkor a megbeszélt juttatást a fórumozó közösséget hangyabolyként való megmozdításáért várom, a megbeszélt bankszámlára!)
  • Coine
    #187
    1etértek mind2 dologban, ok :-)
    De azért néha kirakhatnád mondjuk ide, ahogy pár hónapja tetted, csak mert kíváncsi vagyok :)

  • St
    #186
    Coine: inkább nem rontjuk el a mostanit :)

    Beszolás számláló nem lesz, mert akkor hozzászólás-verseny lenne értelem nélkül, ezt korábban ledumáltuk itt
  • Coine
    #185
    St, akkor most lesz aktív beszólásszámláló ?
    Csak kérdem, és mi van ezzel az új dizájnnal ? :)
  • Lteebee
    #184
    Mit gondolsz, az asszociáció minek van?!

    De akkor is!
  • Coine
    #182
    Jó a mostani dizájn, legjobb magyar " netes infó-újság " az SG és ez nem vicc, jók vagytok !!!

    :)
  • Efreet
    #181
    Ha mar Sg logot csinaltok, akkor az valtozzon... ez jo otlet.
    Ha nagyon kell TM-ben vallalok kiskepecskek-gyujtogetest :)))