24777
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.
altalanos.png

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Fabesz
    #140
    Mi a bajod a cigányok szidásával?
    Hű de jólelkű lettél mostanában,pedig anno olvastam én tavaj, hogy szidtad a melegeket.
  • MuERTe
    #139
    ugyanez a téma már elindult a politika rovatban,nem látom be minek több helyen is megtartani.vedd észre,hogy igy csak szétaprozodik a te fölvetésed is,mivel párhuzamosan megy 3 helyen!
    de ha eredetileg is ez volt a célod,bocs.
  • Dikkma
    #138
    Nem tudom, ki mit akar, a topic címe "Moderátor figyelmébe!" a topic helye pedig az "Általános eszmecsere".
    Nem látok semmi utalást a már említett jelzők pufogtatására, arra ott a politika/gazdaság részleg.

    Nem tűnik fel, hogy St éjjel-nappal, mindig azon dolgozik, hogy nektek egy jobb, színvonalasabb oldalt lehessen bámulnotok?
    Azért lett nyitva az a rész, mert tönkreteszitek a Fórumot!
    De ezt nem lehet belátni! Inkább mentek sírni a "Hova tűnt a régi SG?" topicba!!
    Abbahagyni a pusztítást, mert ha nem, én kezdem el ugyanazt - a hozzászólásaitokkal!
    Lehet örülni, meg ilyesmi. Várom a "hűű most megijedtünk" reagálásokat is.
  • Coine
    #137
    Most éppen egy nem anyázós dolgot akartam elindítani, lécci azért ne verd szét.
    thx
  • Dikkma
    #136
    Itt és most be van fejezve a komcsizás/zsidózás/nácizás, ha valaki az Általános eszmecsere részben kiejti ezeket a szavakat, törlöm.
  • MuERTe
    #135
    demagóg paranoia :)
  • Coine
    #134
    én általánosságban beszéltem és nem intézményekről, de ha Széchenyi látná a mai MTA-t, forogna a sírjában...
  • Coine
    #133
    bocsi, de nem olvasok Magyar Fórumot...
  • Coine
    #132
    ok, mondom, ha te nem úgy gondoldd akkor írd le, de olvasd EL AZ EGÉSZET és úgy alkoss véleményt !
  • MuERTe
    #129
    jellemő,csurka mint megbizhato hirforrás :/
  • MuERTe
    #126
    megadhatnád annak az intézménynek a nevét,ahol ilyen tökéletes agymosást végeznek.akkora marhaságokat hordtál itt össze,hogy az már embertelen.
  • Geronimo
    #125
    Szep volt, jo volt /bizonyos mertekben sajnos/
  • Coine
    #124
    Akkor most egy kis elmélkedés :
    Hmmm, volt egy bizonyos SZDSZ-es nick nevű hapsi, akki szépen kifejtette a véleményét. De különös, akkor az SG-n az emberek nem voltak felháborodva, sőt, még jót nevettek is !
    DE persze, ha vki kiejti azt a " szentségtörő " szót, hogy zsidó akkor már mindenki föl van háborodva, kiborul és már moderátorért sír.
    Na persze ha vkit lenáciznak az már természetes, sőt, örülni kell vele, hogy megtiszteltek vele, éljen az EGYENLŐSÉG !
    Miért nem kedvelem a zs....-kat (ezentúl próbálom a teljes szó használatát mellőzni...)???
    Már többször mondtam : mert ők irányítják a világot, és ami ma van azt nekik köszönhetjük : Fogyasztói társadalom, ateizmus, globalizáció, multik, és teljes elhülyülés. Bocsi, ezek közül nekem egy se tetszik.
    Mi kell még ? Övék a világon a média (erre tökéletes példa Mo is csak itt még a volt balosok is tevékenykednek...), a banki világ, AZAZ a pénz, és Amerika (USA), azaz a világ legjobb hadserege, mi kell még a világuralomhoz ? Persze ezt nem kell elismerni, ezt be kell látni...
    Persze vannak szenvedő alanyai is a rasszizmusnak, és ŐK szenvednek igazán, nem azok a akik azt megérdemelnél, hanem az " egyszerű, köznép zs....-ók " (elég ronda, sorry).
    Nácizmus, kommunizmus ? 2 diktatúra, 2 állatság, 2 szélsőség, a 2 jegyespár. Kell még vmit mondanom róluk, egy kis történelem, mert itt az SG-n csak olyan emberkék vannak akik SZART SE tudnak a történelemről ! (tisztelet a kivételnek !)
    Cigányok ? Nem dolgoznak, lejáratják az országot, és EZT CSAK MAGUKNAK köszönhetik, itt is tisztelet a kivételnek !

    Magyar ? Mit jelent ez a szó ? Sztem itt egyeseknek csak annyit, hogy ez egy nyelv, ezen beszélek és kész !
    Nacionalizmus ? Igen, mindnekiben kéne lenni egy kicsinek, mert ez azt jelenti, HOGY TARTOZOL VHOVA !!!
    És ez alól a halál feloldoz (kis vallás).
    Kedves manipulált-ateista-fogyasztó-magyatul beszélő-bevásárlókocsi-és TVt néző kedves átlagpolgárok ez most nektek szól ! (Laalee + Lteebee + azok akik tudják)
    Én most azok alapján írom ezt amiket tőletek láttam, amit leírtatok.
    Hogy TI NAGYBAN SZARTOK arra a szóra, hogy magyar és annyi a dolgotok, hogy felmarkoljátok a havi fizetést és elköltsétek, azaz nagyban vegetáltok, mint az állat !!
    Mert ha vki ki meri mondani, hogy igen, nemzeti érzés, magyar szellem, akkor ti nagyban röhögtök, lehülyézitek az illetőt és a további beszólások : kinövöd.....stb.
    Trianon : nyitottam egy topicot, HOGY EMLÉKEZZETEK MEG, de nem erre ők : hülye köcsög, rohand le a románokat te rohadt revízionista náci.
    Ennyit rólatok, ha vki megemlít egy magyar témát, vmi nemzeti ügyet, TI nagy ívben szartok rá !
    Remélem most is jókat röhögtök az irodában, legalább jókedvetek lesz !!!
    És ekkor a jön az, hogy de mégis, ne bánj így velük, mert ők nem tehetnek róla, mert egy más korszakban nőttek fel.
    Hamár itt tartunk : 50 éves diktatúra Mo-n, sok 20onéves szerint milyen húúha de jó volt és ne szidjuk azokat, akik ide juttaták a mai Mo-t, és tönkretettek itt sokmindent
    Pl : elhülyítés, ipar, nemzeti adóság....
    Persze NY Eu-ban, nem volt szocik/komcsik vannak, HANEM Szociál-Demokrácia, itt Mo-n nem, sajnos...
    Manipuláció : milyen tankönyvekből tanultatok ti ? Megmondom : cenzúrázott, hazugságokkal teli TK-ból tanultatok és ez nem a ti hibátok
    Egyébként ezt a tevékenységet mai napig folytatja az MTA Glat Ferenccel az élen, akik ilyeneket mernek mondani : Finnugoroktól származunk, mi hülye barbár állatok voltunk és éreztük, hogy NY-ra kell mennünk és ekkora mértékű faszságokat, azaz a mai napig megy a magyar történelem hamisítása !!
    Persze ma legalább már nem kell titokban megvenni a JÓ könyveket, hanem bemész és megveheted, nem kell rejtegetned.
    Tehát sikerült elhülyíteni egypár generációt, és az új generációkon van a teher (15-17 évesek, azaz én is pl) , hogy kihúzzák ezt az országot a szarból !
    Politika : szörnyű, ami Mo-n van, hogy azok a rohadt szocik még mindig ott vannak, azok a gyilkosok és téglák, nyugodtan ott politizálhatnak még mindig a Parlamentben.
    Merre halad ez az ország ? A tökéletes elhülyített kihalófélben lévő fogyasztói-szolgatársadalom. (mert ugye a magyar népesség csökken, munkaerő csökken, és ez pl: azon is múlik hány gyereket vállalsz, és Laalee + LTB kussoljon a körülményekről, mert az osztályfőnökömnek 3 !!! gyereke van tanári fizetésből és megélnek és nem panaszkodnak, úgyhogy kussolj !)
    Európai Unió : a másik dolog, a NAGY MEGVÁLTÓ, hát tévedtek, nem lesz semmilyen megváltás, mert sikerült kialakítani a többlépcsős Ez-t, azaz nekünk 1/2 annyi jogunk se lesz, meg támogatásunk, mint más országoknak !

    Ezt bemásolom 2 topicba : " Moderátor figyelmébe ! " és a " Kire szavaztok 2002-ben ? " című témákba (topicokba)
    Hát most ennyire futotta asszem minden témát érintettem, de így is tuti kihagytam egy csomó mindent, persze nem kell végigolvasni, lehet anyázni, lehet röhögni, lehet kiborulni.
    Mindneki gondolkodjon, egészítse ki ezt az irományt a saját vélemyényével, írja le mit gondol stb.
    Ti akartatok KÚLTÚRÁLT vitát, háát hajráá, én elkezdtem, lehet folytatni, továbbá, azért is írtam ennyit, mert meguntam az egymondatos vitákat !
    Más : azok akik merőben szarnak ez egészre (pl : Assasin), azokat csak sajnálom, mert attól a témától fordulnak el, ami befolyásolja A CSITRI KIS ÉLETÜKET !!!
    Mondom : nem kell végigolvasni, lehet anyázni, lehet röhögni, lehet kiborulni.
    ÉN leírtam azt amit gondolok. Várom a válszokat, vírusos leveleket stb.
    [email protected]
    [email protected]
    [email protected]
    :-)

    Jha !!! Bocsi az szóhasználatért és a helyesírási hibákért és a szöveg " szétszórtságáért " (ez de ronda), de kicsit elegem lett és ezt hirtelen felindulásból írtam !
    És akkor a végszó : nácizmus, liberalizmus, kommonizmus, rasszizmus, globalizáció nem megoldás, béke veletek :-))
    Ahogy leírtam ezt a szöveget, valahogy megnyugodtam :)
    Hmm, a végére még a smájlik is előjöttek.
  • Lteebee
    #123
    És léggitározik.

    (Moderátor figyelmébe?)
  • Efreet
    #122
    és különbenis csak hangkaratézik...
  • Lteebee
    #121
    És nem középiskolai fokon.
  • Assassin
    #120
    Tanárnak tanár vagyok csak nem pedagogiai értelemben:)
  • Lteebee
    #119
    Polihisztor és ezen kívül számos tudományban jártas.
  • Efreet
    #118
    szintén tanárember?
  • Assassin
    #117
    Nem mert már teljesen függő vagyok és csak az anyag foglalkoztat:)
  • Efreet
    #116
    nemtudod miaza addikt?
  • Assassin
    #115
    Képletesen persze...
  • Assassin
    #114
    Asszem azt hogy egymás faszát szopják:))
  • Lteebee
    #113
    Ehhez én kevés vagyok.
    Ez mit akar jelenteni?
  • Efreet
    #112
    elvonási tünetek ezerrel? ejnyebejnye...

    addikt királyok gyülekezete :)
  • Laalee
    #111
    eröt vetem magamon és kikapcsoltam a expodert (tudom fuj fuj meg minden ) de csak eddig birtam :)

    viszont kiralyok vagyunk!

    ti is !
  • Efreet
    #110
    yeaaaa... nekem meg nicns dolgom :) tegnap volt
  • Lteebee
    #109
    Végülis királyok vagyunk, vagy mi!
  • Laalee
    #108
    nekem is lenne dolgom de olyanjolelvagyunk...
  • Efreet
    #107
    hát igen... kergessetek el újra, és akkor béke lesz megint :)))
  • Lteebee
    #106
    :)
  • Lteebee
    #105
    Egyszerűen nem tudok elhúzni a fórumról, mert ahogy frissítek, 5 hozzászólás van.
  • Assassin
    #104
    Merzsidóvagybazzeg!:)
  • Lteebee
    #103
    Kicsit eltúloztam a dolgot, speciel részben humorosnak is tartom, amit írtam és azt is egy kicsit eltúloztam, amit magamról írtam(remélem), bár van, aki úgy látja, éppen tömjéneztem magam.

    A politika rovatba néha benézek majd, de az utóbbi időben tényleg annyira eldurvult itt a helyzet, hogy egy pár napig biztos nem lesz kedvem.
  • Efreet
    #102
    pff... aszittem ez itt nem szokás :)
  • Lteebee
    #101
    Bocs, de ez kellett!
  • Lteebee
    #100
    100. !!!!!!!!
  • Assassin
    #99
    St:szemérmesen ''Programok beszerzése'' lett a sima warez:))
  • Laalee
    #97
    ezt ugyse fogjak fel... és cserebe mingyar le ciganyzsidokommkunistaznak....
  • Assassin
    #96
    Mindenkinek a figyelmébe(akinek nem inge...):Más fórumok politikai topicjaiban(ahová nem éretlen szélsőséges tizenévesek írogatnak)egyrészről moderálnak,másrészről a zsidó/bolsi/fasiszta/cigány/stb. kitételeket használókat alapból nem veszik komolyan...
    Ti csak magatok előtt vagytok fasza gyerekek,sajna más szemében ezek a megnyilvánulások szegénységi bizonyítványnak számítanak....