24777
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.
altalanos.png

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Assassin
    #53
    De mi nem befolyásolunk:)
  • Lteebee
    #52
    "Még jó hogy mindenki mást akar :)"

    Bízom benne, hogy el tudod dönteni, kinek a véleménye milyen súlyt képvisel.:)
  • Fabesz
    #50
    Ez fordítva is igaz lehet, úgyhogy csak ésszel.
  • Coine
    #49
    :))
  • Bhunter
    #48
    Szavazzunk!!!
  • Fabesz
    #46
    ja lehet, hogy te is egy szerkesztő vagy:)))
  • Dikkma
    #44
    Így van!
  • St
    #43
    > Ti szerkesztok sose szoktatok a forumba irni ?

    Szerintem az marhára nem használna a dolognak, ha mi is irogatnánk. Maradjon meg az olvasók fóruma, aki meg akar valamit úgyis ír levelet :)
  • St
    #42
    Még jó hogy mindenki mást akar :)

    Egyébként szerintem is, a politika topicok addig tartanak, amíg a lelkesedés tart. Mozi/Tv/Zene kategória már van egy, a Zene/MP3, max azt át kell nevezni és kész.
  • Fabesz
    #40
    Majd eldöntitek legyen e külön a sport és a politika,de akkor a filmes topicokat is külön kéne tenni.Például úgy lehetne ahogy egy másik fórumon is van:Mozi,TV,Zene egyben.
  • Coine
    #39
    Sztem maradjon az egész így ahogy van, nincs olyan sok sport + politikai topic, hogy külön részleg kellene nekik...

  • Laalee
    #38
    es igen :) a dobogos
  • mateos
    #37
    pk szerintem is ugyis ki fog majd derulni , hogy melyik fog befutni
  • Assassin
    #36
    Félreértetted,legyen ,csak LTB hosszú távon nem lát létjogosultságot a pol.topicoknak.Gyorsan anyázásba fullad mind...
    Tehát legyen Politika és Sport,ha lehet ilyet kérni.
  • St
    #35
    OK, megbeszéltük

    Akkor sport legyen, és politika ne?
  • mateos
    #34
    szerintem maradjon igy
  • Lteebee
    #33
    Szerintem, ha lesz külön politika topic, egy ideig sokat írnak majd bele a lelkesek, de a többség nem amiatt jár ide, így szép lassan kikopik.

    Szerintem se legyen folyamatos listázás.
  • Assassin
    #32
    St:Köszesz a listát,megértem hogy attól félsz lesz egy két ''olimpikon''aki megpróbálja megdönteni a hozzászólás-csúcsot ,de szvsz ettől nem kell tartani...
    Felőlem szavazhatunk is a további téma-bontások,racionalizálásokról!Bár ezzel csak neked csinálunk extra melót:)
  • Bradock
    #31
    Tudomásom szerint sehogy. Egy megoldás van, hohy St-nek írsz egy mail-t, amibe közlöd,hogy mit szeretnél módosítani,törölni.
  • mateos
    #30
    remélem
  • Coine
    #29
    nemtom, itt ez van :)
    él a Fórum, nem kellenek a fejesek ide :)
    csak vicc
  • mateos
    #28
    de mér ? ez mindenhol igy van ?
  • Coine
    #27
    nem szoktak, ők csak felügyelnek, nézegetik, nagyon ritkán írnak be, tapasztalatból mondom :)
  • mateos
    #26
    St!!
    Ti szerkesztok sose szoktatok a forumba irni ?
  • mateos
    #25
    azert az én problemam szemelyesebb
  • Coine
    #24
    :-))
  • dickson
    #23
    Talán ha azt mondaná meg valaki ami régóta problémám: Hogy a francaba lehet itt regisztrációt törölni, vagy e-mail címet törölni egy regisztrációból - előre is kösz!
  • mateos
    #22
    St. nemazért , nemvagyok én sértodods tipus , de nem lehetne kitorolni a "Mateos az idegbeteg àlat" topicot ? hisz nemén nyitottam
  • Coine
    #21
    Hmm, elnézve azt a pár órát ami eltelt a lista óta, télleg nem érdemes kitenni ezt a listát, mert jönne a sok értelmetlen cuccos...

  • Frank99
    #20
    ja
  • Coine
    #19
    sikerült ? :)
  • Frank99
    #18
    Ja, azóta rájöttem :-)
  • Frank99
    #17
    Bakker, én nem vagyok a listán???
    Mit kell csinálni érte bazz??

    :-)))
  • Dikkma
    #16
    Jó lenne, mi?
    Az örökben még én sem 5. vagyok, ne félj.. 4000-en felül vagyok... hrrr
    Múúúú
  • Bradock
    #15
    Feleslegesnek tartom az új kategória nyitását, főleg politikai témában.
    Lehet, hogy még kampánycélokra is kihasználnák egyesek..:)
  • St
    #14
    Csak a regisztráltak, azóta amióta az illető regisztrált, és úgy szól hozzá
  • Coine
    #13
    Ez " örökranglista " ???
    Azaz amióta van SG, azóta számlálja ?
  • St
    #12
    Tehát:

    "Beszólás számlálás" rendszerét majd valamilyen formában beépítem, hogy online lehessen figyelni, eddig csak azért idegenkedtem tőle, mert félő, hogy akkor tele lesz minden egyszavas hozzászólásokkal, ami ugye nem használ a fórumnak.

    A politika, sport és miegyéb főkategóriák megnyitását én is javasoltam korábban, de többen a fórumban azt mondták, hogy egyszerűbb áttekinteni az általános témákat ha egyben van, mintha különvesszük 3 másikba. Másrészt politikai tartalmú cikkek sosem lesznek a SuperGamezen, ezért sem indokolt azt különválasztani.

    Várom az érveket és az ellenérveket ezzel kapcsolatban. Elképzelhető, hogy a szavazás következő témája is ez lehet.
  • mateos
    #11
    grat
  • Coine
    #10
    Beszarok, én vagyok a 3. ????????????????

    :OOOOOO, vissza kell fognom magamat :-)))