9010












  • McGrady
    #428
    zsír a banner, kösz Oppika!! reméljük bennlesz hamarosan :)
  • McGrady
    #427
  • 0ppika
    #426
    Köszi

    Ugyan nem akartam elmondani előre, de készülőben van egy szép kis banner is
  • McGrady
    #425
    jó a logód :)
  • 0ppika
    #424
    Köszi!
    Letöltésvezérlővel nem engedi?! :(
  • Breki33
    #423
    -m P
  • Breki33
    #422
    torrenten

    vagy kilinmkeltem a 80-as fórumba részekben
  • McGrady
    #421
    HŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ
    asszem megyek torrentre queent tölteni :D
  • 0ppika
    #420
    Ezt honnét lehet megszerezni?
  • B0B0
    #419
    Basszus. Most nézem, hogy kitörölték
  • B0B0
    #418
    Kb. 20 perc után átírták. De bírom a topicnyitó leleményességét. A címben nincs semmilyen Punkerra utaló dolog, de amint belépsz és meglátod, rögtön rájössz, hogy miért is az a címe :))

    De hát sajna átformálták :(
  • zakika
    #417
    remelem sg eszreveszi kiket alkalmaz
  • zakika
    #416
    hol van? ezt latnom kell
  • B0B0
    #415
    ÁÁÁ látom már átírták a topicot. Eredetileg az volt az alcíme, hogy: Ki utálja/szereti Punkert? Az első hsz-t is kiszedték
  • B0B0
    #414
    Tiszavirág topic
  • zakika
    #413
    en is pislogok mert nem ertem
    milyen topic?
  • Breki33
    #412
    nemis akarlak :-)

    csak jeleztem dolgokat
  • B0B0
    #411
    Basszus milyen topic nyílt (Tiszavirág) Ez nem normális...
  • B0B0
    #410
    Nem tudsz felizgatni vele. A 81-es turnéból már vagy 5 felvételt láttam. Ugyanaz a műsor mindenhol, csak a Japán előadások különböznek kicsit.
  • Breki33
    #409
    Vagy ez? PP
  • Breki33
    #408
  • Breki33
    #407
    A 86-os Bécsi koncert is megvan DVD-n? P

    The tracklist:
    QUEEN - LIVE IN VIENNA, AUSTRIA, JULY 21, 1986

    01. One Vision Intro 1:03
    02. One Vision 3:44
    03. Tie Your Mother Down 4:30
    04. In The Lap Of The Gods 2:14
    05. Seven Seas Of Rhye 1:14
    06. Tear It Up 2:15
    07. A Kind Of Magic 6:27
    08. Under Pressure 5:31
    09. Another One Bites The Dust 5:03
    10. Mustapha & Who Wants To Live Forever 4:38
    11. I Want To Break Free 3:25
    12. Impromptu 3:06
    13. Brighton Rock Solo 7:10
    14. Now I'm Here 5:58
    15. Love Of My Life 5:08
    16. Is This The World We Created...? 2:45
    17. (You're So Square) Baby I Don't Care 1:34
    18. Hello Mary Lou (Goodbye Heart) 1:21
    19. Tutti Frutti 3:09
    20. Bohemian Rhapsody 5:26
    21. Hammer To Fall 5:06
    22. Crazy Little Thing Called Love 4:59
    23. Radio Ga Ga 7:57
    24. We Will Rock You 3:49
    25. Friends Will Be Friends 1:59
    26. We Are The Champions 3:42
    27. God Save The Queen 1:09

  • B0B0
    #406
    Az R-Dat egy digitális képmagnó-formátum ami a DVD minőségével vetekszik és digitálisan tárolja a jelent. Ez lett felvéve DivX-ben és természetesen nem lehet egy lapon emlegetni a VCDvel. Ennek ellenére maga a felvétel nem olyan jó mint egy hagyományos DivX-es DVDrip, mert a korabeli rögzítési technika (normál filmszalag) minősége kissé tompította a felvételt, de mindenesetre viszonylag éles a kép és a hang sztereo.

    U.I.:nem kérek érte semmit mert a Queentől megvan minden olyan ami nekem kell, de már előre szólok, hogy nem tudom feltölteni sehova!!
  • zakika
    #405
    az R-Dat rip
    VCD?
  • B0B0
    #404
    Mi mit jelent?
  • McGrady
    #403
    nekem mi jut belőle? :D
    van egy Magices audióm nemtom a bpesti-e
  • zakika
    #402
    ez mit jelent?
    mit kersz erte?
  • B0B0
    #401
    Megvan a Live in Budapest R-Dat Ripben :)
  • zakika
    #400
    a videot nem lattam de a zenei anyag es a hangzas egyertelmuen a budapseti koncert nalam prioritast elvez
  • B0B0
    #399
    Nana!

    Ne felejtsd el, hogy akkoriban ide nem nagyon jutott el a nyugati popvilág, csak zajos kazetták meg jugó lemezek voltak. Legtöbben úgy mentek ki akkor, hogy életükben előszőr látták őket!
    Mellesleg szerintem Freddie sokkal jobb volt itt nálunk mint a Wembleyben. Halgassátok csak meg az Is This The World We Created...?-ot! A budapesti koncerten sokkal jobban énekli mint ahogy sok más számot. Nem véletlen, hogy a Magic Tour-ból a budapesti koncertet választották ki arra, hogy videón is kiadják akkor.
  • 0ppika
    #398
    Az nagyon zsír koncert, rengetegszer láttam már (megvan dvd9-en is)

    Érdekes dolog ez a Live Magic turné, nagyjából azonosak a számok az összes állomáson. Nyilván hogy a Wembley-ben akarták nyújtani a legjobbat, az otthoni közönségüknek, és ezért lett a legjobb. Viszont érdemes megnézni a rajongókat, az angolok úgy viselkedtek ahogy azt egy ilyen koncerten kell, de a magyarok??? Hogy finoman fogalmazzak eléggé passzívak volt, csak álltak ott mint a ... Mikor meg Freddie nyújtotta feléjük a mikrofont, hogy pl a refrént énekeljék akkor nagy csönd ... Sajnos ilyen téren is van mit tanulunk a nyugattól :(
  • B0B0
    #397
    Na igen. Ez a másik
  • B0B0
    #396
    Az más, ha egy aktív együttes énekest keres (lásd Uriah Heep), de hogy egy megszűnt együttes nevét úgy használják, hogy új énekest hívnak az kurvára nem helyes.
  • zakika
    #395
    PR anno a deep puprle is akarta Gillan tavozasa (kirugasa) utan, de nem valalta. Coverdale lett helyette es megis deep purple neven futnak mar nyolcadik felalasban

    Tegnap kolcsonoztem a wembley koncert DVDt, de mikor lesz nekem idom megnezni?
  • 0ppika
    #394
    Ja, meg ne is régi Queen számokat játsszanak ...
  • B0B0
    #393
    Hát igen. Pont itt a lényeg. Ha nem Freddie-t akarják helyettesíteni, akkor ne is használják a Queen nevet!!
  • 0ppika
    #392
    Jó lenne, jó lenne, de Freddie hangja nékül mit sem ér az egész.
    PR hangja meg sehol sincs hozzá képest. Tudom 1000x elmondták a turné alatt is, hogy nem Freddie-t akarját helyettesíteni a hangjával, de akkor meg minek?
    Tényleg jobb lenne ha más néven nyomnák :(
  • 0ppika
    #391
    Köszi :)
  • B0B0
    #390
    "LOGIKUS LENNE A TURNÉ UTÁN LEMEZT CSINÁLNI

    Roger egy amerikai napilapnak a következőket nyilatkozta: "Szerintem logikus lépés lenne a turné után egy nagyon jó lemezt rögzíteni, hosszú idő alatt. Valami nagyon kiérleltet. Az ember nem élhet a múltban. Túlélők vagyunk". Azt is mondta, máshol, hogy "Brian és én elkezdtünk új anyagot írni. Szeretnénk valamit csinálni. Továbbra is úgy érezzük, tudunk naprakész anyagot gyártani. Paul is sok dalt ír, el tudom képzelni, hogy szerzőként közreműködik. Nem használni az ő kitűnő hangját óriási pazarlás lenne. Azt hiszem, az év hátralevő részében összehozhatunk valamit".

    Érdemes emlékezni, hogy Roger "szólta el magát" anno a Queen + PR turnéval kapcsolatban is, jóval bármiféle "hivatalos" bejelentés előtt."

    Nagyon remélem, hogy ezt már nem Queen néven csinálják
  • B0B0
    #389
    Légy üdvözölve újra Oppika logó