9010












  • B0B0
    #388
    Én meg a killer queenből csíptem el egy részletet, de szerencsére gyorsan sikerült felvennem a fülhallgatómat amiben épp Freddie énekelt. Annyira szánalmasan gyenge ez a megasztár
  • McGrady
    #387
    az télegnem volt jó :S
  • 0ppika
    #386
    Szerencsére csak 1 részletet láttam az I Want It All -ból :( hát nekem nem jött be
  • McGrady
    #385
    láttátok megasztár - queen estet? egész jó volt, a csákó a bycicle race-t szépen elénekelte. az i want to be free se volt rossz, a killer queen jó lett volna, csak elviccelte:(
  • 0ppika
    #384
    Jaj de leült megint a topik :(
  • zakika
    #383
    39 emlexem amikor eloszor hallotam akkor furcsa volt, nem queenes hangzas de jo
  • B0B0
    #382
    Teo Torriate - japán
    Who Needs You - vagy karibi vagy hawaii-i
    '39 - ír (ez nem biztos, mindenesetre a vokálos rész az)
    White Queen - arab
  • zakika
    #381
    wagyis queent
  • zakika
    #380
    mustafa arba beutesu, inuendo spanyol
    a tobbirol irnal valamit, mert nekem most nem jut eszembe (reg halgattam regi wueent)
  • B0B0
    #379
    Hajrá! :)

    [örül, hogy beindult a topic igazi Queen-témákkal]
  • 0ppika
    #378
    Délután ha otthon leszek feltételnül meghallgatom!
  • B0B0
    #377
    Akkor szól amikor a Kurgan ezt mondja:
    "I have something to say. It's better to burn out than to fade away"
  • 0ppika
    #376
    Hát akkor hirtelen keverem valamivel, pedig jól ismerem a számot, de nem rémlik
  • B0B0
    #375
    Ott a pont
  • B0B0
    #374
    :)
  • zakika
    #373
    skot duda
  • zakika
    #372
    ertelek
  • 0ppika
    #371
    Gimme The Prize???
  • B0B0
    #370
    Lássuk csak:
    Gimme The Prize
    Teo Torriate
    '39
    White Queen
    Innuendo
    Mustapha
    Who Needs You
    ...
  • zakika
    #369
    melyik dalban van nepzenei beutes? meg kell halgatnom ujra

    tavaszi szel vizet araszt aj vant tubrejk fri
  • B0B0
    #368
    Ja, azt kifelejtettem. Köcce!

    A klasszikus zene elemeit is biztosan felhasználnák. Sőt a népzene egyes szeleteit is, ahogy az anno tették
  • McGrady
    #367
    nem, régebben megvolt, de letöröltem lehet megvan még vhol
  • zakika
    #366
    meg a who wants to live forever fele klassikus zene otvozetek
  • B0B0
    #365
    Szerintem az Innuendon megismert klasszikus progresszív-rock-ot folytatnák modern hangszerelésben, bár megjegyzem, azt is csak pár szám/album erejéig, hisz minden albumukon jelen volt vagy 3 féle zenei stílus. Lennének tehát balladisztikus lassú számok, lüktetős pörgős pop-szerű slágerek és szerintem a jazz/ragtime is újra előjönne
  • zakika
    #364
    jo, kulombozo velemenyen vagyunk, de eddig csak azt tudom, hogy nem osztod a velemenyemet, de mi a tied, milyen lenne a hangzasa?
  • zakika
    #363
    probald ki... kapnal tole egy igen szellemes levelet (ki k:ocs:og meg hasonlo) es kapnal egy band a nagykorusagod napjaig...
    de inkabb maradje

    OFF: leszetted a DP stockholmi koncertjat?
  • 0ppika
    #362
    Lehetnék én az elnök?
  • B0B0
    #361
    :DDDDDDDDDDDDD
  • McGrady
    #360
    lehet meg kéne má alakítani a Bunker fan clubot :DD
  • B0B0
    #359
    Miért ne? Ez a lényege az eszmecseréknek, hogy különböző vélemények találkoznak.

    Ja! Mellesleg szóljuk Bunkernak, hogy mi ketten nem értünk egyet valamiben és osszon ki 4-4 büntetőpontot! :DDD
  • zakika
    #358
    azt hittem erre te keszulsz :)

    persze hogy nem, de azert ne tegy fel kerdest ha majd nem fog tecceni a valasz
  • B0B0
    #357
    De remélem azé nem ütöd szét a szám, me én mást gondolok ;)
  • zakika
    #356
    vegulis te kerdezted milyen lehetne ma a queen, de neked meg a feltetelezes sem teccik hogy mas zenet jaccananak mint amit te ismersz, pedig a hetvenes evek elejetol a kilencvenes evek elejeig sok megvaltozott a zenejukben
  • zakika
    #355
    kezdjuk a napi 20HSZt
    tokmindegy mikor volt megirva a dal, a final mastering 1995 ben keszult, vagyis akkor adtak meg neki a kello hangzast es akkor pont az volt a meno. az 1982 verzit nem hallotam, belinkelhetned, hacsak nem kincsket orzod es magacskaban halgathatod
    nightwist csak a hangulat veget irtam, de nem lenyeges. viszont meat loafnak utanajarhatnal, az is egy kis zenetortenelem, nem kell a queennel leragadni
  • McGrady
    #354
    az biztos.
    queent a legnehezebb játszani, aki tud, az mindent tud :)
  • 0ppika
    #353
    Az munka, elég ütős lehetett volna abban az időben!
  • B0B0
    #352
    1982-es
  • 0ppika
    #351
    Én is szeretem a Nightwish-t és valóban nem lehet egy lapon említeni őket!

    A You Don't Fool Me-t ugye a Made In Heaven albumon adták ki, és a rajta lévő számokat úgy "kapargáatták" össze, ha nem tévedek. Tehát gondolom régebbi szám lehet. Talán '80-as évek vége?
  • B0B0
    #350
    A You Don't Fool Me-vel kapcsolatban csak annyit. Tudod mikor készült el az a szám?

    Tényleg nem akarom bántani őket, de sem Meat Loaf, sem a Nightwish nem méltó arra, hogy a Queennel egy lapon emlegessük őket. No de sebaj! Én erre voltam kíváncsi, hogy ki mit gondol ebben a témában. Végre van egy olyan nap, amikor bejön ide 20 hsz, és nem offos :)
  • zakika
    #349
    lehet ha tovab zeneltek volna (freddievel) akkor ok teremtik meg nightwish szeru hagzast - klassikus zene otvozes, meg hasonlok. mondjuk nem tudom elkepzelni, ez tul porgos a Queenhez, de valami hasonlo lehet.
    Ismered Meat Loaf - Bat out of hell II albumat? Lehet hogy hasonloan hangzana a queen a kilencvenes evekben.
    A dance hangzasra meg csak egy dalcim - You dont fool me, elegge dancesre sikeredett