9010












  • B0B0
    #348
    A Pophangzás igaz, a The Game - Kind Of Magic érára, de ők zenét csináltak, nem pedig Techno-t vagy Dance-t. A Queennek pont az volt az erénye, hogy nem ragadt le egy stílusnál sem. A fő csapásirány pedig a progresszív rock volt. Ők stílust teremtettek, de nem iskolát.
  • zakika
    #347
    melyik mondatra gondolsz? az utolso igaz, elso ketto meg feltetelezes - akarmi megtortenhetet volna
  • B0B0
    #346
    Most hülyéskesz ugye.
  • zakika
    #345
    lehet hogy teljesen atmentek volna nightwish fele hagzasba :) vagy dance/techno. nyolcvanas evek elejen nagyon pop hagzasuak voltak
  • 0ppika
    #344
    Az Innuendo-t és a The Show Must Go On-t én is imádom!
    A plBarcelona nem rossz, de az operett már messze áll tőlem.
  • B0B0
    #343
    Olyan hírek keringtek anno, hogy állítólag '87 fele Freddie eldöntötte, hogy az Operába vágyik és otthagyja a Queent, és csak azért "tért vissza", mert a betegsége kiderült. Persze erre egy tucat bizonyíték van, hogy nem igaz. Szerintem továbbra is színvonalas és szuper zenét csináltak volna. Nézd csak meg az Innuendot! Nekem alapvetően a 70-es évek Queenje a kedvencem, mégis a kedvenc számaim tőlük az Innuendon a 'The Show Must Go On' és a 'These Are The Days Of Our Lives'. AZ Innuendo egyértelműen visszanyúlik a klasszikus rockvilágba. Ha az 'I Can't Live With You'-t 70-évek beli hangszerekkel eljátszották volna a 70-es években, teljesen beleillett volna az akkori érába.
  • 0ppika
    #342
    Ezen sokat gondolkodtam már én is, de nem sajnos nem tudom hogy mi lenne (lett volna) a jó. Nekem az tetszene, ha még egy ideg nyomták volna tovább (csak itt szóba jönnek, a már vitatott dolog, hogy milyen stílusú, és minőségű zenével folytatták volna), és aztán meg csak a régi nagy zenéket játszották volna koncerteken. Pl elölről elkezdeni a teljes turnésorozatot a kezdetektől ...
  • B0B0
    #341
    3 hónap alatt én is rájöttem, hogy az SG-n diktatúra van. Ez nem is lenne baj, ha nem lenne ennyi Bunker-féle kiskirály!

    Na de így is már annyit offoltunk.
    Idén lenne Freddie 60 éves. A Rocktörténelem legnagyobb hatású előadóművésze lett, ő az egyetlen aki túlélte az AIDS-et, mert halhatatlan lett. Ki mit gondol! Milyen lenne ma a Queen, ha még mindig élne? Lenne egyáltalán Queen?
  • zakika
    #340
    erre mondjak hogy önkéjuralom (neki akkor jo ha neked rossz)
  • B0B0
    #339
  • 0ppika
    #338
  • zakika
    #337
    nevezzuk ezutan csak bunkesznak
  • 0ppika
    #336
    Rajtam kívül még 2-3 ember is kapott 3 pontot. Írtam "fellebbző" e-mailt, de még nem válaszoltak, talán nem is fognak ...
  • B0B0
    #335
    Lehet, hogy én hülye vagyok, de nem találtam semmi büntetésre utaló dolgot. Ezek után gondolom a Bunker
  • 0ppika
    #334
    Olvass bele a Forma 1 topikba (tegnap 12 és 14 óra között) és rájössz hogy semmit. És találd ki hogy ki adta ... és azt is nézd meg hogy aki adta az mit művelt ott ... És még ha jogos is lenne, akkor is 3 pont????????????????????????????????????????????????????
  • B0B0
    #333
    Jesszus ember! Te meg mit csináltál???
  • zakika
    #332
    tudom hogy itt mindenkinek erdetiben megvan, de ha megsem...

    http://doc-rob.dyndns.org/MP3/FREDDY_MERCURY___SOLO__3CD_/
  • B0B0
    #331
    Seaside Rendezvous
    March Of The Black Queen
    White Queen
    ...
  • zakika
    #330
    attol fugg milyen kedved van, minden korszak mas
  • McGrady
    #329
    nah megjött a queen összes(THX ZAKIKA!!!!!! ), van itt jópár cuccos mondjátok melyik számok a besztesztek, azzal kezdem :D
  • B0B0
    #328
    Hát igen. Amellet az nem Queen. A Queen pedig ugyebár sokkal jobb mint a Freddie-szólók
  • zakika
    #327
    az alap harom album megvolt (mr bad guy, barcelona meg a remixek), ezert nem akarodzik belekezdeni sorba halgatni, atugralni meg nem akarom oket
  • 0ppika
    #326
    Jóak, csak elég sok szám azonos, rajta van szinte az összes albumon.
  • zakika
    #325
    jaja, nix szenyez szent topic

    beszereztem egy Freddie Mercury box set 10 CD, meg nem halgattam meg
  • B0B0
    #324
    "Szent Topic" :))
  • 0ppika
    #323
    Ja igaz sajnos :( de ne szennyezzük be vele ezt a "szent" topikot
  • zakika
    #322
    nem tisszeseges olyanra fogadni ami biztos
    ki killene penderitetni azt az arrogans alakot

    rgyszer kitettem 18+ kepeket a humoros kepek topicban errek jott egy figyelmeztetes, mondok ok akkor bocsi. de o nem, mert ekkor kezdett ugralni hogy milyen perverz allat vagyok (a tobbit inkabb kihagyom, nem kulturalt emberek szotara valo), irtam mi baja, bocsanatot kertem, erre hogy legyek csendbe mert kapok egypar honap kenyszerpihenot, hat hagytam...

    tiszta elmebeteg a gyerek, istennek kepzeli magat de ahalyet hogy teremtene rombol. megvan meg a komunikacio, majd alkuldom tomcatnak a droidzonaba
  • B0B0
    #321
    Bingo
  • 0ppika
    #320
    Lemerném fogadni hogy a bunker adta ...
  • B0B0
    #319
    nem. kérdezd meg a kurva okos modikat...
  • zakika
    #318
    es ebben mi a rossz (kiveve ha tomve van erett sajtszagu feketeboru kissebsegiekkel)?
  • B0B0
    #317
    Villamos, troli...
  • zakika
    #316
    milyen topicot? nyissak mar en is :)
  • B0B0
    #315
    Jaaa discography.

    Én meg azé kaptam, me voltam olyan szemét, hogy egy olyan topicot nyitottam ami még nincs
  • zakika
    #314
    discography akart irny a gyerek :)
    te meg miert kaptad az a sarga diszt a neved melle
  • B0B0
    #313
    Night At The Opera discoban????
  • McGrady
    #312
    nembaj, jóaz :DD
    csak a night at the opera legyen rajta :DDD
  • zakika
    #311
    ne orulj annyira, nem osszes csak amit ossze tudtam szedni
  • McGrady
    #310
    ja...kb holnap után megjön a queen disco szal lesz mit nyomatni :)
  • B0B0
    #309
    Ami késik, nem múlik ;)