30108
  • Ronin666
    #30
    Arra azért kivi leszek, hogy hogyan megy. Bár az EP2 esetében talán érdekesebb lesz ez a kérdés, mert ha jól tudom ott elég sok fejlesztés történt a grafika terén.

    Én viszont most már Vista alól tudom kipróbálni. Valószínűleg ez lassít majd pár százalékot.

    A HL2 - EP1 között is volt egy elég nagy ugrás mind grafikailag, mind pedig fps-re a HDR miatt. Nálam 1920*1200, 6xAA/16AF, High detail esetén HL2 150fps körül produkált, EP1 60-70fps körül. Szerintem EP2 30-40 körül fog mozogni átlagosan.
  • Evogordon
    #29
    Még egy kép a kedvenc karakteremről :)

  • Evogordon
    #28
    Ja ide is beteszem én már tolom :)

  • artschiatwork
    #27
    már tolhatjátok! Én csak hétvégén :(
  • Ronin666
    #26
    Én tegnap megvettem az Orange boxot. Igaz nekem volt már HL és EP1, de amit adtak az Orange boxba majd elajándékozom...

    80%-ig lejött a TF2. Este majd írok róla valamit.

  • PunkZoli
    #25
    nézdmeg az első hsz időpontját -.-
  • ReTeK
    #24
    valaki aki bétázik élménybeszámoló ? milyen ?
  • kisviku
    #23
    Édes Istenem végre van saját topic-ja!

    Hát persze, közeleg, amire már vagy 8 éve várok...asszem nagyjából a Half Life 1 után jelentették be a fejlesztését, majd megállt és évekig semmi.
    Alig várom, hogy jöjjön...

    Éljenek soká az Engy-k!
  • Tombi
    #22
    kaspersky nekem bekavart és valami invadert irt ki, sajnos skip-re nyomtam és nem indult el a TF2, probáljam meg ujra felrakni? sztem letörölt valamit..
  • Malakai
    #21
    Jah, elméletileg már megy a béta azoknak, akik elővételben meg vették hétfő előtt (aztán lehet aki azóta megvette még mindig elővételben annak is).

    Amerre járok viszont Magyar fórumokon nem nagyon látok beszámolókat...
  • Myrddraal
    #20
    Már állítólag lehet tolni bétát;) Élmény beszámolókat és gépigénnyel kapcsolatos infókat várom:)
  • FLeK0
    #19
    heavy interjú :)
  • FLeK0
    #18
  • FLeK0
    #17







  • ReTeK
    #16
    egész jó, remélem ugyanolyan hangulatos lesz mint a régi TF (-:
  • mikisanzi
    #15
    rocketjump olléé
  • FLeK0
    #14
    új trailer, gagyicam minőség, de üt-ver mindent :D
  • M@TriX
    #13
    nem hinném, sztem próbálnak valami nagyon új dolgot összehoni. remélem sikerül is nekik, mert eddig nagyon finomnak tűnik a cucc.
  • FLeK0
    #12
    Amellett hogy az minden idők legjobb ctf pályái közé tartozik, remélem hogy nem csak remakek lesznek a játékban.
  • Rip
    #11
    Trailerben a 2Fort klasszikus map! :D
  • Kandurex
    #10
  • M@TriX
    #9
    csináltam egy bannert, ha jó lesz marad, ha van jobb akkor csere ;)
  • Kandurex
    #8
    hangulatos az tuti
  • M@TriX
    #7
    ígéretesnek néz ki a cucc, kissé egyedi, de biztató a koncepció
  • FLeK0
    #6
    teaser + képek!1
  • FLeK0
    #5
    ÉL!!!!1
    TEAM FORTRESS 2. WHERE DID THIS COME FROM? Hey, they're still making it! It's got a totally exaggerated, crazy art style now. Looks a little like Spy vs. Spy or No One Lives Forever, kind of a '60s spy feel. It's going to be the included multiplayer mode in Episode 2! Class-based, etc. You know the drill.

    http://www.gamespot.com/news/6153984.html
  • Gladiator
    #4
    Haveromék vettek valami hülye Sierra kártyajátékot, és ahoz attak valami angol kis Sierra-s újságot, amiben az volt, hogy már megjelent...
  • [HTD]BRAIN
    #3
    Eddig szeptember elejére igérik.
    De ezt már sokszor megtették.
    Én is úgy tudom ,különállo lessz a kicsike.
  • Maverick
    #2
    Nem tudom mikor jelenik meg, de már a múlt században elkezdték fejleszteni :) ! Már 1-2x átírták, úgyhogy csak jó lesz! Egyébként én is nagyon várom már! Tudomásom szerint nem kell hozzá a HL, különálló game lesz!
  • Gladiator
    #1
    Nemtudjátok mikor jelenik meg, és hogy kell-e hozá Half-Life?