4624
Operation Flashpoint
  • Anee
    #76
    tigrisen fent van már?:)
  • skorpio7
    #75
    Nos !
    Mindenki vessen egy pillantást az isonews-ra és örvendjen !
    Megjelent az OPERATION FLASHPOINT ( ISO ) ! :)))
    Mivel még elég friss , így érdemes talán várni , hátha lesz Rip is belőle .
    Mindenesetre a nyár már jól is kezdődik ! :)))
  • Anee
    #74
    Hát nincs....
  • skorpio7
    #73
    _Wajk_ !
    Így igaz !Ott még nincs kint.
    Csak azt sajnálom , hogy nem másoltam ide be a warez oldalról a híreket.Ott azt állították , hogy ma vagy a pontosság kedvéért az időeltolódás miatt az USA-banlévő idő szerint holnap fent lesz az ISO .
    Remélem nem csak kamu az egész.
    Szerintem holnap estére okosabbak leszünk már !
    ( Bár viccnek sem volt rossz , legalább felpezsdült újra ez a topic is. )
  • Shep
    #72
    Skorpio7 Melyik az a warez oldal?
  • Dikkma
    #71
    Megnéztem néhányszor még. Szal FOS a grafikája. Remélem, a kész játék nem ilyen lesz.
    Lehet anyázni, hogy szar a gépem, meg ilyesmi, de kár fáradozni. Ha nem lesz 40%-al gyorsabb a kód, akkor ki lehet dobni az egészet: a CS-nek is azért nagy a tábora, mert minden gépen elmegy, 56k-s modemmel is lehet nyomni. Így nem hiszem, hogy beleköphet a OpF a CS levesébe.
  • skorpio7
    #67
    Végre valami jó hír !
    Az egyik megbízható warez oldalon , a holnapi napra igérik az ISO-t !!!
    Lehet holnaptól nézelődni az ftp-ken a játék után !
    :)))
    Ez is megjelenik végre !
  • Alexease
    #65
    Mi a kulombseg a „Press” es a „Sima” kozott???
  • Anee
    #64
    "Nem rossz a game, de az a 3dfx 32 megás kártya ajánlott dolog nem kellene oda"
    Csak nem zavar?:)))))))Hát ja glidera lett irva a progi...azaz rendesen megcsinálták a glide támogatását........
    Press demó kellene szal cím jöhet
  • Dikkma
    #59
    Én is kipróbáltam.
    Vélemény: nagyon jó, de lehetne jobb is. Bár még nincs kész, de a gépigényt nem találom túl elfogadhatónak - azért ennyire nincs jó grafikája.
    A demót másodikra végigvittem, elején még nem figyeltem, távcsővel nézegettem a tájat, amikor elémtoppant vki és megsebesített, utána a többiek szép sorban meghaltak. Másodikra viszont gond nélkül lelőttem mindenkit... tehát nem annyira ütközött ki, hogy NAGYON a csapatmunkára épül. CS-ben ezt nem csinálom meg.
    Mint mondtam, a grafika... mosott. És mégis nagyon szaggat.
    Reméljük, kijavítják a dolgokat, és a CS nyomdokaiba léphet. Várjuk, nagyon!
  • Gladiator
    #58
    Szerintem is nagyon állat a játék, de tudjátok mi lesz még ennél is sokkal jobb, szebb, ralisztikusabb, és jobb fizikájú??? Hát a TEAM FORTRESS 2!!! Télleg nemtudjátok, hogy mikor jelenik meg???
  • [Walaki]D`Lair
    #52
    Fú az a német oldal eléggé jó. Naponta raknak fel új pályákat.
  • Shep
    #47
    Hello! Mi a játék hivatalos honlapjának a címe? Előre is kösz.
  • [Walaki]D`Lair
    #41
    Megvannak,de elég nehezek! Pl a hülye katonákat hiába küldöm jó pozícióba, akkor ha megdöglök sem fogják használni a LAW-t, hanem elkezdik AK47 (!)-el lőni a tankokat.Szomorú.
  • skorpio7
    #40
    Egy aprócska hírek !
    Aki esetleg még nem szerezte meg valahonnan a demóhoz megjelent bónusz küldetéseket , az most le tudja tölteni a HC Gamer honlapjáról.
    Rajta !!!
  • Jockey
    #38
    üdv mindenkinek..
    én nemtom, biztos én vagyok a láma, de hogy a pipcsába tudom rávenin a csapatom hogy mindjuk elkezdje lőni a t72es tankokat, vagy akármi mást???
    mozgatni elég jól tudom őket, azonsítom nekik a legtöbb célpontot, ki is jelölöm nekik a célpontot de lőni nem akarozik..
    miért??
  • Nark
    #36
    Ha valamelyik mision nem akar elindulni akkor nyomsz egy spacet és már megy is.Valószinü hogy valami intro-félét kell átugrani ami nincs is meg.
  • Lacc
    #34
    Thanx!!!
  • Lacc
    #32
    HONNAN TÖLTÖTTED LE AZ ÚJ KÜLDETÉSEKET????
  • Lacc
    #29
    Milyen inváziót???
  • Nark
    #28
    Néztétek az inváziót???Marhául lehangolt,olyan volt mintha diavetítésen lettem volna.Eddig még semmi nem akadt nállam nemhogy enyire de sehogy.
    Nagyon remélem ,hogy a végleges progi nem fog ilyeneket csinálni. PIII 650@910 Gf2 256m
  • Anee
    #27
    Shogun-valóságba a sofőr mikor lő...nézz rá valóságosan:)
  • Lacc
    #26
    Huh, na végre megcsináltam a damót. Nem semmi. Iszonyú jó lehet az a helikopter multiban!!!
  • Lacc
    #25
    Nem hiszem, hogy annyira részletesnek kéne lennie egy ilyen játéknak. Akkor is cool game.
  • Lacc
    #22
    MAJDNEM MEGCSINÁLTAM!!!! Egyébként nagyon egyszerűen ki lehet nyírni a tankokat (szerintem). Ha megmurgel az összes aknavetős, egyszerűen odamész a hullához, és lecsatolod róla az aknavetőt =). Ha jönnek a tankok, csak előkapod a hátadról, és adsz nekik! Csak engem egy gránát felrobbantott a faluban =(.
  • CLY
    #21
    egyébként a demó küldetést ugye nem lehet megcsinálni, vagyis az a vége nem, hogy megjelennek a tankok és te spurizhatsz vissza a base-re??
  • CLY
    #20
    hhát a HALOért a legfrissebb hírek szerint nem is annyira...:(((
  • Lacc
    #19
    Ja, lehet hogy kéne egy GeForce 2, meg még egy kis Mhz... De ezért a játékért valószínű érdemes lesz upgrade-elni (meg a HALO-ért is...)
  • Sir IvanHoe
    #16
    A link meghot...
    :(
  • Jockey
    #15
    egyetertek Anee/val. Gondoljatok arra, hogy egy UAZ/al kell elmenni valahova: fent a platon nem sok lehetoseged van barmit is csinalni: szerintem meg epp azzal esz a gond, hogy ki vezesse a jarmuveket...:}}
    egy linket rakjatok mar be lps ahonnan a +kuldiket le lehetne szedni..thx...
  • Anee
    #12
    mint a háború....s ez lesz benne a nagyon szép s ez adja majd el s ezért lesz akkora tábora mint a CSnek...csak a hálózati kód jó legyen
  • Lacc
    #11
    Az az érzésem, hogy ha a teljes is legalább ilyen fasza lesz, akkor majd elég nagy rajongótábort tudhat maga mögött ez a game! Lehet, hogy ez jön a CS után? Olvastam, hogy lehet majd irányítani helikoptert, meg vadászgépet is (meg még 30 féle cuccot)!!! Képzeljétek el Multiban! Egy földi csapat megostromolja az ellenséges bázist, miközben azt vadászgépek bombázzák (amik ellen remélhetőleg lesznek légvédelmi ágyúk)!
  • Sir IvanHoe
    #10
    The Best!!
    Bar nagyon sok hiba es bug van meg benne, de ha igymaradna akkor is a legjobb lenne!!! Demohoz van meg +2 kuldetesem. Akit erdekel az recsegjen egy mailt.
  • Árnyvadász
    #9
    Ez a program, minden idők legjobb számítógépes játéka. És ez nem túlzás. Eddig az Unreal Tournament volt a legjobb, most azonban forult a kocka. Végre valami változás a PC piacon és nem a klónok klónjait kell végigvinni.

    Gratula a fejlesztőcsapatnak.
  • Jockey
    #8
    na haliho mindenkinek ujra:}
    Lacc: igazabol ez a progi szintiszta csapatjatek! szal az egyeni kamikazze megmozdulasok -mint ahogy te is esszrevetted- nem kifizetodok..:}
    ha tul akarod elni akkor erdemes az officere figyelni, es mondjuk az is javallott hogy ne kodorogj el az o altala meghatarozott haladasi iranytol sem..:}
    Tobbiknek: itt a hivatalos hp cime: http://www.flashpoint1985.com/
    isten a game, mar vagy huszadjara jatszom vegig az elso kuldit: megunhatatlan..:}}
  • Anee
    #6
    jah jelentek meg ujabb misönök a demóhoz..
    ami pedig nagyoncool hogy nem lett rosz a dzsipp fizikája sem...csak a textúrák ne lennének néhol elmosottak
    Viszont a szerver mostse megy lehet hogy a nagy érdeklődés miatt:)))
    amúgy télleg van gépigénye is...de az árnyékokat hogy lehet kikapcsolni TELJESEN?
  • Lacc
    #5
    Nagyon állat a demo! Csak kicsit akadozik, még 640*480-on is =(. Falja a gépet, de nagyon királyul néznek ki benne a csávók, meg minden! Az is nagy poén, hogy vannak benne járművek is, amikbe be lehet szállni! Mondjuk, én nem bírtam befejezni az első küldit, mert kilőttek az oroszok. Pedig utána azt csináltam, hogy belemésztam abba a dzsip-be, amit két orosz katona hozott, mikor támadtunk a fiúkkal, beszlalomoztam a faluba, kiszálltam, és lövöldöztem össz-vissza. Kb. 3-4 sec.-ig... Ebbe tényleg kőkemény csapatmunka kell!
  • Jockey
    #4
    jahh, és mellesleg állítólag a hp-ükön fent vannak a demohoz kiegészítő küldik, bár tegnap valami miatt nem működött a site....:(
  • Jockey
    #3
    na üdv mindenkinek:)
    a hétvége eredményeképpen én is leszedtem a demot: mit ne mondjak, teljesen lenyűgözött..
    én még nem láttam ilyen összetett, és izgalmas háborús játékot. talán a H@D-hez hasonlíthatnám, csak jóval összetettebb..
    ha valaki tud a megjelenő játékról további infókat (megjelenési dátum, stb..), szívesen venném ha itt közkincsé tenné..
    én már nagyon várom a progit, a multi részébe meg bele se merek gondolni..iszonyatosan jónak hangzik, talán túl jónak is..

  • Anee
    #1
    Csitek!
    Nézzétek meg a demót nagyonisten!!!Úgyérzem a taktikai fpsek TOP2jébe be fog kerülni.....
    Kifejezetten isten darab nagyonjó graffal...szal szeddjétek le a demót s misönjeit