33477
12316971501353788406.png
  • vader
    #765
    a szűknyomás olyan tricepszet hoz appám, hogy a csajok bekakálnak a strandon ha ráfeszítesz. érdemes utánajárnod hogy is végzik valójában. (bár nem egy kvantumfizika. egyszerűen szűken fogod meg a rudat)
  • ricsi1
    #764
    szűknyomás?!!
    úr*sten! mik nincsenek!
    az a baj a kondiban nics emberke akit megkérdezhetnék(sulis)
    a "hivatalosban"meg egy csaj ül..
  • hykao #763
    Mondom ne erőltesd 18 alatt! Hány éves vagy pontosan???
  • ricsi1
    #762
    tárogatni hogy kell?
  • hykao #761
    háááát, attól függ...
    ne felejtsük el, hogy ezeknél a gyakorlatoknál nem lehet annyira lendítgetni-lóbálózni...
  • Breki33
    #760
    amúgy szerintem a tárogatás és az oldalemelés az amit legtöbben rosszul csinálnak (mondjuk énis csak a kancsó után jöttem rá :-)
  • hykao #759
    ezek nálam mind a már említett gyakorlatkörökbe tartoznak.
  • Breki33
    #758
    a negatív szögű nyomás (alsó része)
    kétkezes súlyzúval fekvenyomás csuklófordítással
    szűknyomás változatai már nem mennek?
  • kritikuss
    #757
    Vasárnap néztem Mike edzőfilmjét, és azon tűnödtem, vajon mi lehet a sráccal. Semmi hírt nem lehet róla tudni, olvasni, nem szerepel veresenyeken???
    A film pedig jó, ki látta közületek????
  • kritikuss
    #756
    Azért mindig vannak humoros, meghökkentő, vagy különleges fotók, elkapott pillanatok.
    Nos árulja már el valaki ki van a képen közületek :))))
  • kritikuss
    #755
    Oké ez idáig jó. Azonban még csak a fele van meg a kérdésnek. Még nem mehetsz gyúrni, 25 fekvőtámasz :)))
  • hykao #754
    Fekvenyomásban van még 45 fokos padon nyomás (sokan inkább 30-ra állítják, mert a 45 túlzottan megy vállra is), ami a mellizom felső részére "megy" inkább.

    De a legjobb izolációs gyakorlat mellre -> a tárogatás különböző fajtái (csigás mókákat is beleértve).

    Félig meddig mellre mehet még az áthúzás (pull-over), és a tolódzkodás.
  • ricsi1
    #753
    negatívszög,meg a vízszintes

    tehát ,még mik vbannak?
  • ricsi1
    #752
    tök látszik ,hogy úgy van bevágva a fej...
  • hykao #751
    Uhh, na az ilyen csajok már nem tetszenek.
    Szerintem egy ilyen csajjal kúrni, felér egy fél homoszexualitással...

    Szeretem a feszes, sportos csajokat, gyúrhatnak is, addig a pontig, amíg a dolog a feszességről, meg a zsírégetésről szól, de amikor már férfiakat megszégyenítő ízomtömeggel (és arcszerkezettel) rendelkeznek, az már undorít.
  • hykao #750
    A baloldali Samir Banout egykori Mr.O.
  • kritikuss
    #749
    Először amikor megnéztem ezt a filmet, nem hittem a szememnek. Egy ilyet kérek én is Húsvétra:)))) Azóta már megnéztem többször is, s az az érzésem Massino az életben is ilyen típusú csajszi lehet. Nektek hogy tetszik???? Láttátok már a filmet???
  • kritikuss
    #748
    Hát igen Markus az egyik kedvencem!!!! Döbbenetes mekkora izmokkal rendelkezik. Zane pedig a másik kedvencem, csak hát ő még a '70-es évek stílusa.
  • kritikuss
    #747
    Szerintetek kik láthatóak a képen??? Jó válasz esetén tovább gyúrhatsz az edzőteremben:)) Rossz válasz esetén 50 fekvőtámasz:)))
  • FtranX
    #746
    én láttam. jó kis film.
  • FtranX
    #745
    Igen, példul ilyen változások:
    Frank Zane & Markus Rühl
  • Breki33
    #744
    hát igen ők még az erdőben futkároztak egymással
    meg farönköket cipeltek

    és doppiingoltak
  • hykao #743
    Láttam már én is többször. Legelőször még valamikor a '80-as években.
    Ma már kissé megmosolyogtató, mármint azóta hatalmas változások történtek a sportban is, és a versenyek terén is...
  • kritikuss
    #742
    S ha már Arninál tartunk... Már többször megnéztem, és nekem nagyon tetszik a Pumping Iron filmje. Ugyan nem mai darab, de.... Ti láttátok már?? Mi a vélemény???
  • kritikuss
    #741
    Egy lesi fotós megörökítette tavaly Arnit!!!! Szerintetek ebből vajon mi az igazság????
  • kritikuss
    #740
    Ha valaki le szeretné cserélni megunt háttérképét, akkor ezek közül max. 2 fajtát szívesen eltudom küldeni neki.
  • Breki33
    #739
    ja hát le kellett engedni a melléig és közötte tartani :-)
  • FtranX
    #738
    fekvenyomó lányok? képzelem...

    Amúgy nálunk két féle csaj van a teremben. Az egyik, csak azért jön, hogy haverkodjon és hogy pasit szerezzen magának. az ilyenek általában feszülős csípőnadrágban és mellet éppenhogy eltakaró topban edzenek, természetesen a terem közepén, hogy mindeki jól lássa őket. (na meg előszeretettel használják a terpesz-gépet)
    nekünk pasiknak meg folyik a nyálunk.
    Aki meg az edzés miatt jön, az meg melegítőben szépen eledzeget magának a sarokban lévő taposógépen.
  • Breki33
    #737
    hmmmmm

    régi szép idők mikor a lánykoleszbe jártunk edzeni
    és lejött két csaj és nekünk kellett fekvenyomásnál segíteni

    hát nem biztos fel tudtam volna húzni ha a csaj egészen kiakad

    Amúgy nem tudom hogy tudnak a nők edzés közben még izgatóbban kinézni P
  • FtranX
    #736
    én leengedem, de csak éppen, hogy érintve a pólómat
  • hykao #735
    én le sem engedem a mellkasomig.
  • Augustus Gigo
    #734
    gyakran vannak ezek:D
  • Augustus Gigo
    #733
  • FtranX
    #732
    inkább tekeregnek mint a giliszták!

    még egy: fekvenyomásnál a súly intenzív pattogtatása a mellkason. még nézni is rossz! :DD
  • hykao #731
    asszittem a fölfuxozott madarakra gondoltál...
  • hykao #730
    ...hát amikor ficánkol a madár, mint egy hal...pl. pont a tárogató gépen...

    eszembe jutott még egy LOL: rugdalózás -> tolódzkodásnál, húzódszkodásnál...
  • Breki33
    #729
    hát felénk azokat híjják annak akit felraknak fekvenyomáskor pl két 20 kilóst a rúdra és sorozatonként kb két kiloval növelik

    a végén olyan mint a hanoi torony
  • Augustus Gigo
    #728
    na milyen a karácsonyfa?
  • FtranX
    #727

    halacskázás??
  • hykao #726
    az milyen az???