33477
12316971501353788406.png
  • Augustus Gigo
    #685
    szal a női súlyok nem soakt érnek már:D
  • Augustus Gigo
    #684
    de én má 2,5 éve edzek csak most a fejlődés érdekében növeltem az energiabevitelt
  • Breki33
    #683
    sztem edzhet csak női súlyokkal
    meg súly nélküli gyakorlatokkal (húzóckodás, fekvőtámasz, felülés, lábemelés)

    de tényleg jobb lenne pl az úszás, kerékpározás nameg a sex :-)
  • hykao #682
    ja.
    de ha tényleg nem vagy még 18, akkor nem kéne rőltetni még a növelt energiabevitelt, meg nagyon a súlyzós edzést se.
    (higgy nekem, én is még 18 alatt kezdtem, és (lehet, hogy emiatt) ma állandó csukló, váll izületi témák miatt állandóan meg kell szakítanom az edzéssorozatot...)
  • Augustus Gigo
    #681
    Azt hiszema súlyzós edzés mellé be kell iktatnom vmi kardio jellegűt is, mivel néha a megnövelt energiabeviteltől elkezdek hízni:(
  • hykao #680
    toljál még rá!
    én 90 kiló vagyok, és 20 centivel alacsonyabb nálad...
  • OPM
    #679
    hehe, már 5 kilóval nehezebb vagyok, pedig már legalább 3 éve mindig állandó volt a súlyom, akármit csináltam :)
  • FtranX
    #678
    mostmár énis érzem, hogy jól döntöttem.
  • hykao #677
    jól tetted, hogy eldobtad
  • FtranX
    #676
    amúgy hétfő reggel óta nem dohányzom. :) délutánra már remegtem az idegességtől, minden bajom volt.
    régen edzettem olyat, mint akkor este.
    mostmár alig alig kívánom a cigit.
  • FtranX
    #675
    de sajnálom, mert sok pénzem volt benne és már régóta terveztem, hogy visszahozom magam a régi formámra. na nem baj, nincs értlme rágódni rajta. már úgyis lemondhatok az anygaról egy életre.
  • MIMACSKA
    #674
    Én most éppen ettől szenvedek :(((
    És olyan nehéz újra elindulni...
  • FtranX
    #673
    a doppingszerek nem könnyítik meg az munkát! Csak lehetőségetadnak a továbbfejlődésre.
    anyagozás alatt sokkal keményebben kell edzeni, sokkal jobban oda kell figyelni a kajálásra stb stb. anélkül nem ér az egész szart se. jól mondta hykao.

  • hykao #672
    ne sajnáld bazz.
    a koksz egy faszság.
    ha valaki komolyan akarja nyomni (versenyszerűen) a sportot, akkor kikerülhetetlen, minden egyéb esetben egy igen költséges, és igen ingoványos terület...
  • FtranX
    #671
    nem szedek semmit. ősszel szedtem, de sajnos a betegsegem miat meg kellett szakitani.
  • hykao #670
    Hát ja, az embernek néha csökken a motivációja.
    Tegnap is elbasztam a napomat, és csak este 10-re értem volna edzésre. Inkább nem mentem, mert megfogadtam: ilyen későn nem edzek többé (persze szarul éreztem magam, hogy kimaradt az edzés).
    A legjobb edzés után lenni, mind fizikálisan, mind pedig mentálisan...
  • Jony
    #669
    Akarom mondani mindjárt kezdem.
  • Jony
    #668
    Egyébként ez tiszteletreméltó, hogy nem kokszolsz. Na egyébként most kezdem a gyúrást. Néha azért undorodok tőle. De utána mindig jobban érzem magam mintha lustultam volna.
  • Jony
    #667
    Ennek nagyon örülök!:D
  • Jony
    #666
    Na pont ezekről a gyúrós mókusokról beszélek. Mondjuk szerintem onnantól kapja meg egy egyén ezt a betegséget amikor nekiáll lábra is gyúrni.:D
    Egyébként megnézném ezeket a 60-as kezű csávókat, hogy milyen gyorsan teszik ki a kezüket egyenesbe.
  • Ramza
    #665
    Nem gondoltam volna, hogy lesz ilyen, de maximálisan egyetértek veled!
  • Jony
    #664
    Egyébként szerintem mindenkinek van egy saját testalkata, ereje felépitése. Emellé pedig van egy optimális izomzat amit semmiképp nem kell túlfújni meg túlnöveszteni. Egyszerűen ilyenkor ez az ember már nem saját maga. A jó közérzet és az egészség érdekében szerintem arra kell törekedni, hogy mindenki az alkatához és a magasságához illő izmokat fejlesszen. Ezek a mindenféle szar szerek csak arra jók, hogy ettől elrugaszkodjanak.
    Szerintem az az izom a kemény ami mögött sok év munkája van nem pedig több tizezreket érő doppingszerek.
  • Gery1980
    #663
    Csak kötekszik:)
  • hykao #662
    Hehe, na nehogy már azt mondd, hogy Mr.Olympiát kell nyernem, hogy tájékozott lehessek!!!
    Nézd meg a Mr.Olympiák edzőit, tanácsadóit, felkészítőit!
    Szerinted izomkolosszusok???

    Amúgy én speciel életemben nem kokszoltam, és nincs is szándékomban, de 1987 óta - amikor először vettem a kezembe a súlyzót - követem nyomon ezt a sportot, és a környezetemben jópár gyúrós mókus volt-van-lesz!!!
  • Jony
    #661
    Hát te se úgy nézel ki mint akinek komoly tapasztalatai lehetnek már ne is haragudj.
  • hykao #660
    Ja, a másik meg az "ocsó" keletről érkező ÁLLATOKNAK SZÁNT KOKSZ zabálása: Csak gratulálni tudok, aki ilyet zabál!!!
    Ne csodálkozon utána a ragyákon, a becsöcsösödésen, a különböző járulékos orvosi problémákon, és még sorolhatnám...
  • hykao #659
    Gyerekek!
    1. Először el kell kezdeni enni (...és nem disznótorost)!!!
    2. Majd edzeni!!!
    3. Táplálékkiegészítők!!!
    4. Ha nem bírsz magaddal kokszolj...

    Ne a koksz legyen már a legfontosabb egy 192 centis 75!!! kilós embernek bazz.!!!
    Ha az első három pont valamelyike is nem érvényesül, semmi, de semmi értelme kokszolni!!!
    Nincs elég pénze valakinek még a jó minőségű kajákra se, meg a táplálékkiegészítőkre??? Felejtse el a kokszot!

    Hiába kokszolsz, ha mellette nem eszel eleget (lásd lejjebb)!!!
    Komoly edzés + koksz mellett akár napi 500g fehérjét és 1000g szénhidrátot is képes lehet feldolgozni egy 190cm körüli ember szervezete (megfelelő testsúly esetén, ebben az esetben 100kg<)
  • Jony
    #658
    Nem akarok megint kötekedni, de szerintem elég gyenge, hogy igy nézel ki amellett hogy szedsz is valamit.
  • Jony
    #657
    Én most azt küldöm, hogy egyik nap zsákolok vagy 40 percet másiknap átgyúrom mindenemet. Van egy nap pihim. Elég veszélyesen lehet ettől fejlődni úgy érzem. Ja és nem csak izomtömegre hanem gyorsaságra és ütéserőre is.
  • FtranX
    #656
    akkor már inkább egy 8 hetes Anapolon-kúra! (napi 3) Még anyagilag is jobban kijön!
  • steweee
    #655
    200 szem naposin, napi 3x2,hozzá 10 elantát, heti 2x, a végén 5 db HCG, háromnaponta egy. recept nélkül(nem patikában kapható).beválik.:))
  • FtranX
    #654
    Újra és újra EZT tudom ajánlani.
  • hykao #653
    Kicsit visszaolvasol -> elég kimerítően kitárgyaltuk alább a témát...
  • OPM
    #652
    ha volt már erről szó, bocs
    de most nem volt időm végigolvasni a topicot
  • OPM
    #651
    én csak most keztem el a dolgot, mert már zavart, hogy nagyon vékony a karom és pl tesiórán is sokkal kevesebbet tudok csinálni ilyen "erőgyakorlatokból", mint mások.

    192 centi és 75 kiló vagyok

    hetente 4-szer járok erősíteni, mostmár 3 hete
    eleinte a 30 kilóval is gondjaim voltak 4-5-nél nem tudtam többet fekve nyomni vele. De ilyen rövid idő alatt is szvsz nagyon sokat fejlődtem, mert most már az 50-essel szériázok :) és a karomon is meglátszik a dolog, de persze még nem annyira, mint amennyire szeretném. Ilyen izomtömeg növelő szereket nem igazán akarok enni. Van valami kaja, amit érdemes lenne enni ilyenkor? fehérjedús kajákat pl?
  • hykao #650
    négyszer
  • FtranX
    #649
    amúgy te hányszor mész edzeni egy héten?
  • hykao #648
    Azt én is.
    Betervezett -> negyedévenként 2 hét.
    Becsúszik -> egy-egy kihagyott edzés mindig, ill. egy-egy hét, esetleges betegség miatt.
  • FtranX
    #647
    nekem általában kifejezetten jót tesz egy kis szünet. 1-2 havonta ki is szoktam hagyni 1-1 hetet.
  • Csacsi
    #646
    Én is lusta vagyok, mégis annyira hiányzik a mozgás, hogy teljesen rossz kedvem lesz tőle. Ennek azért örülök, mert különben nem lenne semmi ami előre hajtana :))