33477
12316971501353788406.png
  • hykao #645
    Én jól, mert lusta vagyok!
    Tegnapi edzésem: 15 perc, szintén hasonló okok miatt...
  • Csacsi
    #644
    Up! Egy hete nem voltam edzeni, és a közérzetem teljesen a földön van. És ma lementem, de fél óra múlva eljöttem, mert meg vagyok fázva, és enm bírtam amegerőltetést. Szóval most még egy hét pihenő, asszem felakasztom magam.

    Ti hogy viselitek, mikor kényszerszünetet kell tartanotok?
  • O0D:
    #643
    Te kövér vagy bazzeg ne próbálj szépíteni!!!!

    ez kurva jó volt!!!!!!!!!!!!!
  • FtranX
    #642
    UP!

    Ma guggoltam (volna), de sajna megint előjött a térdfájásom. a bal térdembe minden egyes felemelkedés után belehasított.

    Más valakinek valami edzésélménye?
  • Marki
    #641
    Én is bírom a puffasztott rizset, szóval kösz a tippet!

    Azt is tapasztaltam, hogy izomláz ellen sok csoki a legjobb:-))
  • FtranX
    #640
    Ugyanígy vagyok én is.
    Elég jól látszanak a vonalak mindenhol, de van azért van egy kis felesleg, főleg a derekamon.
  • hykao #639
    Ez érdekes, mert szuperszálkás sose voltam (nem is akarok), de egy foknál tovább nem zsírosodom, akár mennyit eszem.
  • FtranX
    #638
    te aztán jól odafigyelsz, hogy mit eszel. :)
    könnyen zsírosodsz?
  • hykao #637
    Scitec termékeket: Anabolic Whey, Protein Delite, 100% Whey Isolate.

    Szilárd táplálékból: Köményes zsírszegény sajt (30% fehérje 10% zsír), Zsírszegény vagy félzsíros tehéntúró (max.15%zsír), tojásfehérje (sárgájával együtt ugyanannyi a zsír-, és fehérjetartalma), Vákuumcsomagolású csirke-pulyka mell sonka (max 4% zsír), Grillcsirke (5-600Ft egy egész a TESCOBAN)
  • FtranX
    #636
    ezekkel tisztában vok. ha kijön a lépés, úgy szoktam, hogy edzés előtt 1,5 órával egy tál tészta, rizs, vagy krumpli. Edzés előtt limo, edzés után meg meg megint jöhetnek az összetett szénhidrátok. Egy 4 adagos tészta pont elég egy napra.

    Most a fehérjével állok eléggé hadilábon, mert jelenleg eléggé le vagyok égve és nem tudok venni fehérje koncentrátumot. Marad a tej, tojás meg a jól bevált hús (már ha anyám süt, mert azt én nem tudok :) )

    Te milyen fehérjét szoktál venni?
  • hykao #635
    Az az edzésre jó esetleg. A cukor nem "jó" szénhidrát, mert a szervezet nem képes hosszan elraktározni!!!
    De ha már cukrozol, akkor szőlőcukor legyen!

    Jó szénhidrátokat tartalmaznak pl.: rízs, burgonya, egyes teljes kiörlésű gabonából készített pékárúk, stb.

    Akinek lehetősége van Tönköly Búzából készült termékek fogyasztására, ne habozzon, kétszer annyi fehérjét tartalmaznak, mint a sima búzából készültek (kb. 20%-a fehérje), sok egyéb hasznos anyag mellett.
  • Sefo
    #634
    196 cm, 140 kiló!
    Neked nem kis pocakod lehet. Te kövér vagy bazzeg ne próbálj szépíteni!!!!
    Haverom 195 cm, 105 kiló és még pont arányos a testalkata, de ha 10 kilóval több lenne akkor már túlsúlyos lenne.
  • FtranX
    #633
    én edzés előtt fél órával be szoktam vágni 1 liter limonádét 100 g cukorral.
  • hykao #632
    Edzés előtt is fontos a szénhidrát, bár kétségtelen, hogy az edzés utánira fokozott figyelmet kell fordítani!!!
  • hykao #631
    A fehérjemennyiséget bajosabb bevinni, mert a legjobb fehérjeforrások is - szilárd ételek esetében - olyan 30% körüli fehérjetartalommal bírnak, míg a szénhidrátforrások közül némelyik majdnem 100%-os: pl: rízs-majdnem 80% szénhidrát.

    Kedvencem a "hungarocel", azaz a Ripsz-ropsz (préselt puffasztott rízs), ebből 2 csomagnyit rágcsálok el naponta (kb. 160g szénhidrát)
  • Marki
    #630
    Az elég sok kaja. Remélem, edzés után kell enni:-)
  • hykao #629
  • FtranX
    #628
    A csajoknak nem kell hagyni a szójásból sem! Számukra a hagyományos "fehérje" a legmegfelelőbb.
  • Aquli
    #627
    hmm. ilyen embereket (static)
  • hykao #626
    ...és leginkább tejsavófehérje alapút, a szójásat hagyd meg a csajoknak!
  • Dynamic
    #625
    Tömegnövelőt nincs sok értelme venni, vagy ha már veszel, akkor legalább 20-30%-os fehérje tartalma legyen.Persze ezek jóval drágábbak.A legjobb, ha sima fehérjét veszel és a szénhidrátot kajából biztosítod.
  • Marki
    #624
    2250 forintért vettem egy ihatatla, csokis Aerican Muscle (?) nevű tömegnövelőt. Persze meg is kaptam a magamét, hogy sz*rt sem ér, meg hogy ne a legolcsóbbat vegyem. Legközelebb gondolkodom, mielőtt cselekszem.
  • FtranX
    #623
    A dühöd levezetésére a fórum gumiszobája a legtökéletesebb hely.
  • Carlos
    #621
    A golyónál te se vagy gyorsabb!
  • FtranX
    #620
    Az ilyen belepofázós paraszoktól mindig is undorodtam...
  • Dynamic
    #619
    És ez tényleg érdekel valakit?Na én ezektől a fickóktól vagyok rosszul.Mondd meg nekem, mihez kezdessz a zsákolásoddal?Nagy arcod lesz(van) állandóan bizonyítani akarsz, majd egy szép napon jól legépelnek.Láttam már ilyet eleget.Van aki csak jól szeretne kinézni, ez neked miért fáj?Nem hinném, hogy a sportos alkat lenne a buzik jellemzője, ha már itt tartunk, nem tudom honnan szeded ezt baromságot.Marhára nem értem mire fel ez a menőzés.A testépítéshez látom nem sok mindent értesz.Sajnos nem mindenkit áldott meg a sors olyan görög istennel vetekedő testalkattal és genetikával, mint téged, annak igenis szüksége van a rendszeres gyúrásra,evésre táp.kiegre pihenésre, ennyi.Ezen nincs mit túlragozni, egyszerű biológia.Ne akard már bemagyarázni, hogy ez baromság!
    Apropó nem tudom, miért nem mész el a 61-es full szálka csúcsos pajszeroddal egy testépítő versenyre, gondolom helyből leiskoláznál mindenkit a színpadról:P
  • Csacsi
    #617
    jujj félreolvastam....előző hozzászólás törölve :)
  • Csacsi
    #616
    jójó, azért ez már tényleg kicsit erős volt, és én sem a pajszerom méretét szeretném növelni...arra eddig szerencsére nem volt panasz :)
  • Csacsi
    #613
    Így sem emlékszem....de mind1. :))

    Azért jól elbeszélgettünk. Majd ha egyszer sok időm lesz, akkor esetleg összefutunk valahol, aztán egy sör mellett megbeszéljük ezt a dolgot...és mindenki higgadtan elmondhatja a véleményét :)
  • Csacsi
    #612
    Én sem akartam vitatkozni, vagy sértegetni, Te kezdted, de még mindig nem tudom, hogy hol mondtam azt, hogy "feldugom a füvet a seggedbe". Szóval szerintem vki más mondott ilyet, és most rajtam akartad levezetni. Nincs harag....ha békén tudjuk hagyni egymást.
  • Csacsi
    #609
    "Annyi, hogy az a fűfeldugásos mondat az erős volt mert tudod elképzeltem."

    Mutass már rá, hogy én ilyet hol írtam...mert rossz a memóriám, de erre nem emlékszem.
  • Csacsi
    #607
    Na látod...itt van a probléma...hogy már csak a fűvel együtt van jó életed...ez is csak azt bizonyítja, hogy gyenge vagy, és képtelen vagy megállni a saját lábadon...ezért a fűhöz menekülsz, hogy jól érezd magad. Te emberileg ezért vagy semmi...mert magadtól képtelen vagy bármire is.
  • Csacsi
    #605
    És azt ugye vágod, hogy én egyszer sem szóltam hozzájuk, vagy "barátkoztam" velük. Mindenki döntse el, hogy mivel bassza szét az életét, de az ne akarjon véleményt nyílvánítani rólam, hanem tartsa meg magában. Én sem mondom mindenkinek, hogy rohadt drogos vagy, ha nem kezd el rólam véleményt nyílvánítani. Én jól megyvagyok drog nélkül, és anélkül, hogy ilyen társaságot keressek magamnak.
  • Csacsi
    #604
    Csak veled nehéz véleményt cserélni, mert unregként nem írkálhatsz olyan sűrűn.
  • Csacsi
    #602
    Meggondoltam magam.Higgyj amit akarsz. De egyszer sem fogtam be a bofámat senki miatt...és nem is fogom soha sem. Érdekes módon még egy csontom sem tört el, pedig nem vagyok, az a csendes ember. Úgylátszik eddig szerencsém volt....de lehet, hogy csak a magabiztosság számít. Ezt nem tudhatom...de nekem egy drogos ne magyarázzon.
  • Csacsi
    #600
    Az lehet, hogy te ekkora darab vagy...de ez mond meg őszintén...hgy kit érdekel? Ki kérdezte. Én legalább tiszta életet élek, és nem kell semmilyen anyag ahhoz, hogy jól érezzem magam.

    Te számomra nem vagy ember. Drogosokkal nem igazán foglalkozom. Szóval nem érdekl a véleményed. Mert Neked nincsen életed, mert minden a fű körül forog.

    Ez volt az utolsó mondat, amit hozzád szóltam.
  • Csacsi
    #595
    Nah ma reggel megvolt idei első edzésem....jól esett, de most alig bírok mozogni :)
  • hykao #594
    Ezt mindenkinek magának kell kialakítania szerintem.
    ...de ha a barátod érti a dolgát, akkor nyugodtan hagyadkozz rá!
  • Csacsi
    #593
    Egyébként, ha már itt tartunk, milyen edzéstervet javasolnál te nekem. A megfelelő információk birtokában. vgay ha még kell más, akkor szólj, és írom, vagy esetleg ICQ.
  • hykao #592
    Összesen ennyit kell bevinned.
    Az elég nagy probléma, ha délután 5-ig csak kétszer tudsz enni.
    Itt jön a képbe a táplálékkiegészítő:
    2 shaker-be belemegy 1 liter tej a 3 adag fehérjeporral.
    Ezt szépen "elszopogatod" a nap folyamán 5-ig (gondolom inni azért lehet a melóhelyen), és máris 100g-al beljebb vagy, ami a fehérjét illeti.
    A reggelivel és az ebéddel már be is juthat a maradék 50gramm. 100+50=150 tehát napi adag kipipálva!

    Ja majd elfelejtettem, ha tényleg komolyan gondolod az egészet, akkor télen napi 3 liter folyadék, nyáron 4 bevitele is ajánlott(főleg ha kreatint is fogsz szedni!)!
    A fehérjével bevitt tej, máris ledolgozott 1 litert a napi folyadékmennyiségből...

    Én félévente szoktam egy-egy "tápkieg.kúrát" bedobni:
    Ekkor a reggeli kreatinnal 1 liter víz, napközbeni fehérje tejjel + 1 liter, edzés utáni kreatin még 1 liter vízzel, és a nap folyamán inkább esti órákban lecsúszik még egy 1.5 literes nátrium szegény ásványvíz (ez utóbbi csak nyáron).