962
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!

SG.hu Discord
  • St
    #86
    Hefe, igen, aki topicot nyit vállalja érte a felelősséget, legalább a regisztrációjával, ha mással nem.

    De megígérem neked, ha topicot szeretnél nyitni vlhol, akkor küldd el nekem a címét, vagy bármelyik moderátornak, aki megnyitja neked :)
  • rage
    #85
    Ezt már teljesen felesleges feszegetni
    A lényeg az, hogy már sokminden(ki)
    megváltozott

    :)
  • Dikkma
    #84
    Hefe!

    Azért mielőtt úgy vesszük, hogy én "beszóltam" snak3-nek, olvasd el a snak3 által látogatott topicok közül azt, amelyik a legújabb, és mond azt, hogy amikor "Te NEM"-et mondtam, akkor hátrányosan akartam megkülönböztetni snak3-et.
  • Dikkma
    #83
    Minden, amit beszéltetek, oké. Tehát, majd kialakulnak a dolgok.
    na hi!
  • Dikkma
    #82
    Most jöttem reája, hogy miért szaporodott meg annyira a Bulk Mail-ek száma a Hotmailen: az St-től és másoktól érkező moderátori leveleket ide sorolta az Inbox Protector. Most olvasom vissza, mik az instrukciók.
  • Bradock
    #81
    Valóban csak regisztrált felhasználó nyithat új rovatot.
  • Dikkma
    #80
    Hefe : akkor meg lehet érteni, hogy én már
    Dikkma ver. 2.0
    Dikkma rev. 2.0
    Dikkma vol. 2.0
    Dikkma 2nd edition vagyok?

    Remélem ezt nem csak magamnak magyarázom be, de amit megpróbáltam változtatni, azt szerintem sikerült, és megpróbálok normálisan, EMBERKÉNT viselkedni. Ha bármi problémád, észrevételed van, akkor az e-mail címem a nickemnél van, várom a javaslatot. Meg fogom valósítani, ha lehet.

    Dikkma
  • Bith
    #79
    Ilyet hol olvastál Hefe? Mert itt biztos nem.
  • Dikkma
    #77
    Tudom. Az tegnap volt.

    Ma ma van.

    Ha nem kéne vesződni a regisztrációval, már Dikkma2 néven futnék.

    OK?
  • Bradock
    #75
    Tulajdonképpen egy egészséges konkurencia csak jó hatással van a fejlődésre.
    Én azt kívánom neked NeoX, hogy találd meg itt az SG Fórumon is a számításodat.
  • Bradock
    #73
    A kérdésre, pontosabban ami az idézet második részét illeti a válasz egyértelműen IGEN. Ha végigolvastad ezt a rovatot szerintem az érvek kétségtelenül meggyőzőek. Az idézet első része pedig nem vitás.
  • snak3
    #69
    hmm mikor beszeltem rondan es durvan?:))
  • Dikkma
    #68
    Hű, ez jól esett.
  • Dikkma
    #67
    Hefe: arra szeretnélek emlékeztetni, hogy snak3-et én sohasem tekintettem ellenségnek, többször kijelentettem, hogy nekem nincs vele semmi bajom. Amikor Zorro itt partyzott a nevében és az enyémben, én voltam az egyetlen, aki nem szidta, én voltam az egyetlen, aki az "itt szoggyuk snake-t" című topicban mellette álltam, tehát ha egy snak3-hozzászólás ki lesz vágva, az nem azért lesz kivágva, mert snak3 áll a nicknél. A beszédének tartalma nem tőlem függ, ha mégegyszer rondán, durván beszél, akkor AZ a hozzászólás száll ki.
  • Bradock
    #66
    Hát igen. Az oprenszereknél látom, hogy legalább három Windows Millenium -os téma lett nyitva, a tartalom pedig mindháromnál ugyan az. Mivel elég sok hozzászólás született ezeknél, az összefűzésük szinte kivitelezhetetlen. A téma indítójának kellene nagyobb körültekintéssel indítani az új topicját. Természetesen az ezentúl létrejövő "tükörtémákat" még az elején össze tudjuk vonni.
  • Bradock
    #65
    Ha jól megnézed a témák nagy része gazdátlan. Valaki elindította, mert kérdése problémája volt és miután megkapta a segítséget vagy a megfelelő infót nem is látni többet, vagy csak betérő hozzászólóként, tehát nem mint gazda működik tovább.
  • Bith
    #64
    Ja! És még valami. Jó lenne, ha már egy létező néven nem lehetne még1 topic-ot indítani. Ugyanis már többször láttam, hogy tök ugyanaz volt a címe 2-nek is. Ha ugyanazzal a névvel szeretne, akkor a fórum közölné, hogy ilyen már létezik, és egy laza redirect-el oda irányítaná.

    (a becenevet amúgy nem úgy írják, hogy nic, hanem nick...bocsesz, csak zavart :)
  • Bith
    #63
    És mivan akkor, ha mindenki moderátora lenne az általa indított témáknak? Így legalább az is kiderülne ugye, hogy ki indította, mert néha nem ír bele semmit, aki elkezdi (ez úgy nem bírom). Természetesen ehhez szükség van, hogy regisztrált legyen ugye. Ha nem regisztrált indít topic-ot, akkor annak nem lenne moderátora. Ezek felett lehetnének a fő moderátorok is, akik természetesen minden topic-ot moderálnak.
    Remélem érthető voltam :).
  • St
    #62
    Hefe ne aggódj emiatt. A moderátornak kell példát statuálni korrekt viselkedésből. Dikkma-t pont azért választottunk, mert látványosan meg tudta változtatni a modorát a fórumot, a cseszegetős paliból, egy korrekt, segítőkész fórumozó lett.

    Minden moderátori tevékenység loggolva van, ami nekem jön naponta mailban, tehát ha valakiről kiderül, hogy nem alkalmas a feladatra (amit a jelenlegi moderátorok nem tudok elképzelni) akkor más kerül a helyére.
  • Borg
    #59
    Ez csak azért lesz jó snake, mert az emberi moderátor különbséget tesz közte kit anyáznak. Igy ha téged anyáznak nem lesz törölve a hozzászólás, csak ha te anyázol minket:))




    (Viccvolt)
  • snak3
    #58
    de akkor ne vagd ki csak ird at:) egyebkent ha jol emleksem regen a forum levagta a felhasznalot ha ronda szot irt hogy pejorativ kifejezes cvagy mi...mer vettek azt le...ezutan baromsag ujra benyomni
  • Dikkma
    #57
    Nem, csak a "lóf*sz a seggedbe" "szopd le a f*szomat" jellegűek, márpedig neked a legtöbb ilyen. Nem snak3 hozzászólásai lesznek majd (nem elsősorban általam) kivágva, hanem a káromkodások, a nem odaillő hozzászólások stb. Amit a főnök rendel :-)
  • snak3
    #56
    tudom.de ha te igen akkor eltunnek majd a megszolalasaim?:)
  • Dikkma
    #55
    Te NEM.
  • snak3
    #54
    hubazmeg milesz itt;)
  • Dikkma
    #53
    Ok, KÚL.
  • St
    #52
    Dikkma: sztem 3 ember, aki rendszeresen olvasgat ebbe topikba sztem egyelőre elegendő. Ha szükség lesz rá kiegészíthetjük még 1-2 fővel.

    Ma este beállítom a jogokat, tehát mától lesz moderát ez a topik.
  • Dikkma
    #51
    Bradock=Predátor, nem?

    Amúgy a Fórum többi részén öröm csevegni, itt tényleg a már említett "csakazértisAMDakurvaanyád" mondatok repkednek.

    Xman: igazad van.

    St: írtam. Szerintem 3-an kevesek vagyunk, de szóval OK.

    OK?
  • Dikkma
    #50
    :-)))

    Féljetek!
  • rage
    #49
    Nem ártana, mert nem kéne lesüllyedni némely
    más fórum színvonalára
  • St
    #48
    Írtam Dikkmának nem tudom vállaja-e, Borggal meg már megbeszéltem.

    A moderálást ellenzőinek írom: csak és kizárólag a hardware fórumban lesz moderálás, mert itt zavaró leginkább a "csakazértisAMDakurvaanyád" típusú beírás. A többi fórumban ez még elfér sőt ritkán szórakoztató is. A

    A moderálást nem úgy kell elképzelni, hogy a moderátorok kedvük szerint mától minden második hozzászólást kitörlik. Csak a fentebbi típusú megnyilvánulásokat illetve a céltalan offtopic flameket fogják kivágni. Minden moderátori tevékenység loggolva van, tehát nem kell attól félni, hogy "moderátori diktatúra lesz". Az egész célja a színvonal emelése, mivel a hardware fórum konstruktív tagjai jelentős értéket halmoztak és halmoznak itt fel, amelyet nem szabad pár buta beírással pusztulni hagyni.
  • Bradock
    #47
    Én javaslom Borg és Dikkma személyét.
  • snak3
    #46
    kapjanak jogot kb 10 szo kihuzasara vagy kicsillagozasara azt csa...ha annal tobb mar durva:)
  • St
    #45
    Ma elkészült a program amely lehetővé teszi, hogy a regisztrált felhasználók is kaphassanak korlátozott moderátori jogköröket.

    Mivel jórészt egyetértettünk, hogy kellene ide moderátor aki az offtopic és trágár dolgokat kiszedi, akkor már csak azt kellene kitalálni, hogy KI, vagy KIK legyenek azok. Mivel mindenképp üdvösnek tartanánk, ha aktív fórumlátogatók közül kerülnének ki a moderátorok ezért várom itt a javaslatokat a moderátorok személyére.

    Predátorral korábban egyeztettem erről (most úgy látom más neve van), ő lehetne az egyik, + kellene még legalább 2 fő.
  • Coine
    #43
    Akkor elérkezett az idő, hogy megismételjék ezt a szavazást, mert pölö én nem szavaztam...
  • Coine
    #41
    FELHÍVÁS A SUPERGAMEZ KÉSZÍTŐINEK! A következő szavazás arról legyen, hogy "Kell e moderátor a Supergamez-ra?".
  • dilic
    #40
    itt van az igazság...
  • Coine
    #39
    Jaja, kéne egy szavazást csinálni, hogy kell e moderátor a SG-ra.
  • dilic
    #38
    neked is igazad van, sajnos egyre kevesebb jó hozzászólás van a topicokban...
  • dilic
    #37
    ebben igazad van...