962
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!

SG.hu Discord
  • St
    #1
    Régebben már tárgyaltam ha jól emlékszem Predátorral arról, hogy jó lenne, ha a hardware fórumban állandó, az olvasók közül választott moderátor lenne.

    Ha szerintetek jó ötlet, akkor várom ide a tanácsokat, javaslatokat hogyan lehetne frappánsan lerendezni.
  • Jockey Ewing
    #2
    Szeva!

    Igen, kellene, de nem tsak ide. Kis vita még megengedhető, mert ugye azért fórum. De ami itt szokott lenni, az már néha nagyon durva. Valamit ki kell találni, de én sem tudom, hogy mi lenne a jó megoldás. Majd kitaláljuk közösen. :o))
    Üdv:
  • nyunyu
    #3
    Haaat, raferne egy-ket topicra a moderator...

    Egyet javaslok: ne snak3 legyen :-)
  • Tomcat
    #4
    Szerintem igencsak elkéne néhány topicba-lásd tegnapi események-, mert néha nagyon eltudnak fajúlni a dolgok. No persze az apróbb csetepatékat nem kell kivagdosni...
  • snak3
    #5
    en akarok az lenni EN EN EN!!!!!:))
  • snak3
    #6
    mellesleg egy netes forumot ne moderaljanak mar bazmeg...
  • snak3
    #7
    ha torgyan lenne a fonok akkor megertenem...de igy...
  • Tomcat
    #8
    azért néha szükség lenne rá...(no persze nem a Józsi bácsira gondoltam)
  • snak3
    #9
    ram
  • Tomcat
    #10
    mi van, angol billentyűzet, vagy mi?
    1. ram=random access memory
    2. ram=rám?
  • snak3
    #11
    kettot talalhatsz
  • Igo
    #12
    Én még új vagyok itt, így egy két témát namrég olvastam az elejéről, és néha bizony igen zavaró volt a sok nem oda tartozó megjegyzés. Szerintem az ilyeneket a moderátor átrakhatná egy külön erre a célra fenntartott topicba, és akkor nem vesznének el ezek a bizonyára lényegbevágó hozzászólások sem.
  • Borg
    #13
    Nameg, hozzáérttő ember kéne, pl ilyen badarságok hogy "VIA vs INtel chipset, melyik jobb?" elkerülése végett...
  • Jockey Ewing
    #15
    Jó is az a Gumiszoba. :o))))))))
  • Dikkma
    #20
    Szerintem nem kellene. Vagy ha igen, akkor nem aarra, hogy az offtopic hozzászólásokat kivegye. Azoknak ott a helyük.
    A nagyon durva szövegeket ki lehetne vágni, de CSAK akkor, ha odaírja a mod. , hogy censored dikkma hozzászólása.
  • Dikkma
    #21
    ja és regisztrált tagét főleg nem kellene.

    A főoldalon annyi újonc bunkó van, hogy ott tűrhetetlen a helyzet.
  • Coine
    #22
    Ja, már nem is érdemes elolvasni a beszólásokat a főoldalon, mert csak sux, wazeg, kapbe... van, még akkor is ha normálisan szólsz valamihez hozzá, vagy csak objektívan szemlélsz valamit és leírod a véleményed már anyáznak :-((
  • dilic
    #23
    ebben mindannyiatoknak igaza van csak, az a baj hogy aki hülyének születet az is marad...

    (milyen bölcs lettem.)
  • Coine
    #24
    hehh :)
    csak szerényen...
    1ébként alapból mindenki bölcs...
    (ez kábé olyan amikor a felelő ötösről indul :)
  • dilic
    #25
    igen van benne valami, de csak a kettesnél jobbat nem is lát...
  • Coine
    #26
    :-))
    Még ilyenkor is van az embernek humorérzéke (remélem egybe kell írni)
  • dilic
    #27
    ilyen kis dolgokra mint az írás már nem is figyel annyira az ember, az a lényeg, hogy a szöveg mondanivalóját megértse az ember...
  • Coine
    #28
    Tapasztalt netezővel beszélgetek :-)))
    teljesen igazad van...
  • dilic
    #29
    én már majdnem a kezdetek óta netezek...
  • Coine
    #31
    Ezt, hogy érted?
  • Coine
    #33
    Várjá, keresek neked egy zsepit, hogy könnyeidet letötöröld vele......(nagyon megható vagy....)

    1ébként szerintem valamilyen szinten kéne moderátor, de nem kell túlzásokba esni.
  • dilic
    #34
    1. olvass fel 10 üzenetet ami itt ehez a topichoz tartozik
    2. nem kéne mindenbe beleütnöd az orrodat
    3. most vagy először topicon
    4. te miért nem atémához szólsz???

    üdvözlettel "dilic"
  • Coine
    #35
    Arról meg már nem is beszélek, hogy mindenkinek magát kéne moderálnia, csakhát néha nem sikerül mindenkinek...
  • dilic
    #37
    ebben igazad van...
  • dilic
    #38
    neked is igazad van, sajnos egyre kevesebb jó hozzászólás van a topicokban...
  • Coine
    #39
    Jaja, kéne egy szavazást csinálni, hogy kell e moderátor a SG-ra.
  • dilic
    #40
    itt van az igazság...
  • Coine
    #41
    FELHÍVÁS A SUPERGAMEZ KÉSZÍTŐINEK! A következő szavazás arról legyen, hogy "Kell e moderátor a Supergamez-ra?".
  • Coine
    #43
    Akkor elérkezett az idő, hogy megismételjék ezt a szavazást, mert pölö én nem szavaztam...
  • St
    #45
    Ma elkészült a program amely lehetővé teszi, hogy a regisztrált felhasználók is kaphassanak korlátozott moderátori jogköröket.

    Mivel jórészt egyetértettünk, hogy kellene ide moderátor aki az offtopic és trágár dolgokat kiszedi, akkor már csak azt kellene kitalálni, hogy KI, vagy KIK legyenek azok. Mivel mindenképp üdvösnek tartanánk, ha aktív fórumlátogatók közül kerülnének ki a moderátorok ezért várom itt a javaslatokat a moderátorok személyére.

    Predátorral korábban egyeztettem erről (most úgy látom más neve van), ő lehetne az egyik, + kellene még legalább 2 fő.
  • snak3
    #46
    kapjanak jogot kb 10 szo kihuzasara vagy kicsillagozasara azt csa...ha annal tobb mar durva:)
  • Bradock
    #47
    Én javaslom Borg és Dikkma személyét.
  • St
    #48
    Írtam Dikkmának nem tudom vállaja-e, Borggal meg már megbeszéltem.

    A moderálást ellenzőinek írom: csak és kizárólag a hardware fórumban lesz moderálás, mert itt zavaró leginkább a "csakazértisAMDakurvaanyád" típusú beírás. A többi fórumban ez még elfér sőt ritkán szórakoztató is. A

    A moderálást nem úgy kell elképzelni, hogy a moderátorok kedvük szerint mától minden második hozzászólást kitörlik. Csak a fentebbi típusú megnyilvánulásokat illetve a céltalan offtopic flameket fogják kivágni. Minden moderátori tevékenység loggolva van, tehát nem kell attól félni, hogy "moderátori diktatúra lesz". Az egész célja a színvonal emelése, mivel a hardware fórum konstruktív tagjai jelentős értéket halmoztak és halmoznak itt fel, amelyet nem szabad pár buta beírással pusztulni hagyni.
  • rage
    #49
    Nem ártana, mert nem kéne lesüllyedni némely
    más fórum színvonalára
  • Dikkma
    #50
    :-)))

    Féljetek!