962
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!

SG.hu Discord
  • Coine
    #35
    Arról meg már nem is beszélek, hogy mindenkinek magát kéne moderálnia, csakhát néha nem sikerül mindenkinek...
  • dilic
    #34
    1. olvass fel 10 üzenetet ami itt ehez a topichoz tartozik
    2. nem kéne mindenbe beleütnöd az orrodat
    3. most vagy először topicon
    4. te miért nem atémához szólsz???

    üdvözlettel "dilic"
  • Coine
    #33
    Várjá, keresek neked egy zsepit, hogy könnyeidet letötöröld vele......(nagyon megható vagy....)

    1ébként szerintem valamilyen szinten kéne moderátor, de nem kell túlzásokba esni.
  • Coine
    #31
    Ezt, hogy érted?
  • dilic
    #29
    én már majdnem a kezdetek óta netezek...
  • Coine
    #28
    Tapasztalt netezővel beszélgetek :-)))
    teljesen igazad van...
  • dilic
    #27
    ilyen kis dolgokra mint az írás már nem is figyel annyira az ember, az a lényeg, hogy a szöveg mondanivalóját megértse az ember...
  • Coine
    #26
    :-))
    Még ilyenkor is van az embernek humorérzéke (remélem egybe kell írni)
  • dilic
    #25
    igen van benne valami, de csak a kettesnél jobbat nem is lát...
  • Coine
    #24
    hehh :)
    csak szerényen...
    1ébként alapból mindenki bölcs...
    (ez kábé olyan amikor a felelő ötösről indul :)
  • dilic
    #23
    ebben mindannyiatoknak igaza van csak, az a baj hogy aki hülyének születet az is marad...

    (milyen bölcs lettem.)
  • Coine
    #22
    Ja, már nem is érdemes elolvasni a beszólásokat a főoldalon, mert csak sux, wazeg, kapbe... van, még akkor is ha normálisan szólsz valamihez hozzá, vagy csak objektívan szemlélsz valamit és leírod a véleményed már anyáznak :-((
  • Dikkma
    #21
    ja és regisztrált tagét főleg nem kellene.

    A főoldalon annyi újonc bunkó van, hogy ott tűrhetetlen a helyzet.
  • Dikkma
    #20
    Szerintem nem kellene. Vagy ha igen, akkor nem aarra, hogy az offtopic hozzászólásokat kivegye. Azoknak ott a helyük.
    A nagyon durva szövegeket ki lehetne vágni, de CSAK akkor, ha odaírja a mod. , hogy censored dikkma hozzászólása.
  • Jockey Ewing
    #15
    Jó is az a Gumiszoba. :o))))))))
  • Borg
    #13
    Nameg, hozzáérttő ember kéne, pl ilyen badarságok hogy "VIA vs INtel chipset, melyik jobb?" elkerülése végett...
  • Igo
    #12
    Én még új vagyok itt, így egy két témát namrég olvastam az elejéről, és néha bizony igen zavaró volt a sok nem oda tartozó megjegyzés. Szerintem az ilyeneket a moderátor átrakhatná egy külön erre a célra fenntartott topicba, és akkor nem vesznének el ezek a bizonyára lényegbevágó hozzászólások sem.
  • snak3
    #11
    kettot talalhatsz
  • Tomcat
    #10
    mi van, angol billentyűzet, vagy mi?
    1. ram=random access memory
    2. ram=rám?
  • snak3
    #9
    ram
  • Tomcat
    #8
    azért néha szükség lenne rá...(no persze nem a Józsi bácsira gondoltam)
  • snak3
    #7
    ha torgyan lenne a fonok akkor megertenem...de igy...
  • snak3
    #6
    mellesleg egy netes forumot ne moderaljanak mar bazmeg...
  • snak3
    #5
    en akarok az lenni EN EN EN!!!!!:))
  • Tomcat
    #4
    Szerintem igencsak elkéne néhány topicba-lásd tegnapi események-, mert néha nagyon eltudnak fajúlni a dolgok. No persze az apróbb csetepatékat nem kell kivagdosni...
  • nyunyu
    #3
    Haaat, raferne egy-ket topicra a moderator...

    Egyet javaslok: ne snak3 legyen :-)
  • Jockey Ewing
    #2
    Szeva!

    Igen, kellene, de nem tsak ide. Kis vita még megengedhető, mert ugye azért fórum. De ami itt szokott lenni, az már néha nagyon durva. Valamit ki kell találni, de én sem tudom, hogy mi lenne a jó megoldás. Majd kitaláljuk közösen. :o))
    Üdv:
  • St
    #1
    Régebben már tárgyaltam ha jól emlékszem Predátorral arról, hogy jó lenne, ha a hardware fórumban állandó, az olvasók közül választott moderátor lenne.

    Ha szerintetek jó ötlet, akkor várom ide a tanácsokat, javaslatokat hogyan lehetne frappánsan lerendezni.