962
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!

SG.hu Discord
  • Grove4
    #480
    Beraknátok ezt a képet ebbe a fórumba bannernak?
  • Pheel
    #479
    Tettem bele egy friss üzenetet.
  • JAG1
    #478
    Nm.

    Azt megtennéd még, hogy a frissítés dátumát is módosítod?
    Lehet így sokan be sem néznek oda.
  • Pheel
    #477
    Kösz!
  • JAG1
    #476
    Találtam egy ilyen listát, a videókártyák erősorrendje helyére, hátha...

    Esetleg ezt mellé lehetne linkelni.
  • Frigetrus
    #475
    Csak arról van szó, hogy tudni kéne viselkedni a fórumon... téma lezárva...
  • Nandusz
    #474
    Ahha és milyen ész érveket hoztatok fel, csak mert én egyet sem olvastam tőletek. Nyomtátok a szterotíp másoktól hallott, innenn-onnan összeszedegetett infómorzsákra alapozott véleményeteket.
    Mégegyszer: egyikőtöktől sem hallottam technikai tudással hemzsegő meggyőző véleményt.
    Nekem annyi előnyöm meg van azért, hogy Codegen 450W-os tápom hajtja a gépem, tehát gyakorlatból szóltam hozzá.
    És ne feledd az eredeti kérdést, amit wixi tett fel: elbírja-e a 400W-os tápja a 8800GTS-ét?
    Továbbra is mondom, hogy simán elbírja. Mert mint ahogy említettem is az én gépembe az alábbiakon kívül van még két IDE vinyó, két optikai meghajtó, meg nemegyszer húztam is a procit is, meg a karit is (mindkettőt egyszerre)
    Az hogy melyik táp a biztonságosabb, az mellékes kellett volna hogy legyen, ti vittétek el ebbe az irányba a beszélgetést.

    A másik dolog meg, hogy nem kell itt nyavalyogni a modereknek, csak mert nem szimpatikus valaki. Nem azért vannak, hogy a személyes sérelmeket torolják meg szerintem.
    Becsmérlést meg nem használtam, ha meg igen, akkor fikarcnyival sem többet, mint ti barátom...úgyhogy jobb lenne ha korrektebbek lennétek és nem rinyálnátok a modernek, hogy szétoffoltam a topikot, meg hasonló baromságok. Csak mert egy beszélgetés nem a ti kényetek-kedvetek szerint megy egy bizonyos ideig, akkor az nem feltétlenül offolás.
  • Frigetrus
    #473
    jahm, egyébként már én is ideges voltam amikor írtam, de azért mert elolvastam hogy előtte miket írt... és tudom azért hogy hol a határ, egyesekkel ellentétben
  • Frigetrus
    #472
    Én annyit tennék hozzá, hogy Nandusz volt ott az aki megérdemelne egy kis büntit, zoolee csak próbálta "észhez" téríteni, de sajna nem sikerült. Nandusz csak tolta a hülyeségeit, közben pedig mindenkit lehordott(engem is többek között, és nagyon nem tetszett amit mondott), észnélkül magyarázott és még csak véletlenül sem volt egy "építő gondolata", csak lehúzta a topicot... Ennyi, köszi
  • Pheel
    #471
    Most komolyan azt várod, hogy őt megbüntetem, te meg élhetsz, mint Marci Hevesen? Egyébként meg a franc fog 100 hozzászólást kibogarászni. Maradjon csak ott örökre, lássák, mekkora barmok vagytok...
  • zoolee
    #470
    És még Az ilyenjeiért (off-flame-észosztás) szeretném ha kapna egy kis jutalmat, mert szét offolta a topikot..


    THX.
  • zoolee
    #469
    Hali..PLS, INNEN az utolsó 100 hsz ből az összes ilyen tápos vitatkozást kérnénk törölni.

    THX.
  • Pheel
    #468
    #454, #455
  • Bliblibli
    #467
    HEY! :D a videókártyák erősorrendjét nem látom, mert a kép helyett x jön ki... klégyszi nézzétek meg,mer most akarunk újat venni és nem tudunk dönteni
  • schrank
    #466
    mit lehet mondani egy olyannak aki többet akar költeni a házra mint a procira vagy a vga-ra ti meg még adjátok alá a lovat
  • mycso
    #465
    Ezzel az a baj, hogy teljesen jogosan fakadt ki (bár tényleg nem volt szép).

    Kicsit elgondolkozhatnál TE is a tevékenykedéseden!!!
    Esetleg linkelgesd be a HW topikokból úgy az utóbbi 1-1.5 hétben készült hozzászólásaidat.

    Segítek: mindenkit fikázol, mindenbe belekötsz, segítségkérő topikokba sem azért jársz, hogy segíts --> hanem ott is csak fikázol mindent/mindenkit

    Pedig a hozzászólásaidból egyértelműen kiderül, hogy nem sok közöd van az informatika világához --> ezért inkább okoskodás/fikázás helyett inkább olvasgass és hallgass a tapasztaltabbak véleményére.

    Tehát kicsit szállj magadba, mert a zolo15 általi "értékelést" teljesen jogosan kaptad, sőt eléggé sikerült kiemelnie a főbb "tulajdonságaidat"
  • schrank
    #464
    valakit nagyon megviselt ez a melegfront
  • Desiderata #463
    de mégis több befolyása van a dolgok alakulásának menetében
  • ZaJanga
    #462
    thx
  • ZaJanga
    #461
    üdv moderátorok!
    elírtam a nyitandó topikcímet de olyan gyorsan be lett zárva, hogy nem is tudtam korrigálást kérni!
    ha megtenné valaki hogy hogy átjavítja és "kinyitja" a topikot:topik
    GeForce 9 series -re
    thx és bocsánat a figyelmetlenségért
  • Pheel
    #460
    A moderátor nem szerkesztő, nem designer és nem is környezetvédő.
  • Desiderata #459
    ha valaki elvállalta a moderátori posztot, kicsit több odaadással kellene lennie a környezetünkre
  • Gabesz amd64
    #458
    majd én segítek :)

    8800 Ultrát vegyél :D
    ez megoldja a problémád

    na viccet félretéve segítek,írjál privit milyen VGA-t akarsz mire akarod használni,mennyi pénzért ,stbf
  • Pheel
    #457
    Már miért kellene nekik megszervezni?
  • Desiderata #456
    beírtam két topicba, remélem valaki veszi a fáradságot és elkészíti
    én sajnos nem vagyok járatos a témában, szóval én nem tudom összedobni a dolgot

    lehet hogy nem a moderátorok feladata elkészíteni, de nekik kellene megszervezni hogy működjön a táblázat, hogy mindig friss infók legyenek
  • Gabesz amd64
    #455
    ha valaki elkészíti akkor a moik kicserélik

    nem a modik feladata :)
  • Desiderata #454
    szeretnék videókártyát venni, a Videokártyák erősorrendje (Frissítve: 050929) táblázat mikorra lesz újra naprakész? nagyon hasznos lenne most nekem
  • Attila889
    #453
    Jó napot!

    Van egy topic amit létrehoztam,és elírtam.Szeretném ha átírnék ara hogy MSN virúsok vannak.Mert MSN virősok vannak van helyette.És az úgy nem jó :S
    itt a topic:
    MSN virúsok vannak,vigyázz rájuk :)
  • Falconer
    #452
    Deadkiller akciozik meg mindig a PC tuningban. #31212 - torolni + ban plz!
  • Falconer
    #451
    Deadkiller elvtars spammel a PC tuning topikban. #31199
  • zoolee
    #450
    WAREZ=BAN (szentem)
  • Falconer
    #449
    Torlest kerunk a PC tuning topikban, #31158 - fricike akcioban ott is.
  • PíszLávJuniti
    #447
    szerintem ha nem él a képnek az urlje sem, akkor inkább törölni kéne azt a topikot.
    ha készlesz egy aktualizált teljestáblázat, akkor majd újra éleszteni.
  • mycso
    #446
    bár nemtom honnan kell, de itt egy LISTA x600pro - 8800GTX (hwsw)
  • Gabesz amd64
    #445
    elkészíted?
  • PíszLávJuniti
    #444
    videokártyák erősorrendje, a keresett kép nem található
    del plz || upgrade htx
  • artschiatwork
    #443
    zárható, van már ilyen topik
  • mycso
    #442
    Látom 1-2 dolgot észreveszel, de ha ennyire sasszem vagy, akkor olvasd el mégegyszer és értelmezd is. ;)
    Ja és nem akarok moderátor lenni.
  • Gabesz amd64
    #441
    vannak Moderátorok a Hardware Fórum részlegben...

    De
    Minek kéne törölni az olyan hozzászólásokat amik baromságok...ha tovább viszi akkor tovább viszi a baromságot,de nem jut előbbre vele,max kiröhögik :)

    ennyi erővel akkor az összs többi más topicban ami értelmetlen azt törölni kéne?
    A modiknak nem az a dolga h az értelmetlen hsz-kat töröljék...hanem h figyeljenek a vérpisitkékre akik nem bírnak az indulataikkal,de a hardware fórumban ilyen szerencsére nincs...max egy-két reklám

    akkor LYukadj oda h irjál az sg mail címére h modi akarsz lenni :)
    de szerintem nem kell több modi...
  • mycso
    #440
    Hlai, lenne egy kérdésem a moderátorokhoz.

    Az SG (mint a neve/megnevezése is mutatj) egy informatikai, tudományos fórum.

    Azt szeretném kérdezni, hogy az SG-nek van-e olyan moderátora, aki mélyebb szinten jártas pl.: a hardverek ismeretében.
    Mert az SG Hardware fóruma szerintem egyértelműen sorolható az "Informatika & Tudomány" kategóriába.

    Én megmondom őszintén sok hardwer elem működésében, összeszerelésében, tuningolásában jártas vagyok --> ezért próbálok is segíteni az ide tévedő érdeklődőknek.

    DE van 1-2 fórumozó, aki ha több embertől is megkapja ugyanazt a választ /alátámasztva tényekkel/ --> csak a saját baromságát viszi tovább és nem tud épkézláb érveket összehozni EZ VISZONT ROMBOLJA A FÓRUMOT (mind a hírnevét, mind szakmailag).

    Tehát oda szeretnék kijukadni, hogy az ilyen jellegű hozzászólások törlésre kerülhetnének, illetve ezen felhasználókat figyelmeztetni illene, hogy ne a baromságaikat adják át másoknak, ha pedig nincsen olyan tudásuk amivel segíteni tudnának másoknak, akkor inkább hallgassanak vagy kérdezzenek. Ja igen, ha meg kérdeznek, és kapnak rá egy linkekkel/tesztekkel/stb. alátámasztott választ, akkor ne kezdjenek el belekütni, hiszen már bebizonyították, hogy nem értenek hozzá.

    Most szeretném hangsúlyozni, hogy ez nem a moderátorok ellen szólt, hanem az SG színvonalának és szakmai mivoltának javítására irányul.

    Illetve itt kérdezném még meg, hogy a Hardware fórum topicjaiban lehet-e házigazdai jogot gyakorolni????
    kb. 8-10 olyan topic van, ahol rendszeresen segítek sok mindenkinek /linkekkekel, képekkel, saját és mások tapasztalatainak megosztásával, stb. ../ és elegem van belőle, hogy néha jön 1-2 értetlen, aki az istenért sem képes felfogni az evidens dolgokat és csak butaságokkal terheli a fórumot ill. így másoknak is hibás/rossz "segítséget nyújt".

    Mert ebben a pár topicban, rátermettnek érzem magam arra, hogy folyamatosan szakmai segítséget tudjak nyújtani és rendet tudjak tenni.