33675


  • LezLee
    #243
    Türelem az van dögivel :)))
  • MIMACSKA
    #242
    Senki ne rontson cd-t. Kipróbáltam és az cd1 tutkó rossz.
    Még egy kis türelem
  • MIMACSKA
    #241
    Nem tudom megoldani. A lemezek és én jelenleg fényévekre vagyunk egymástól. Vissza kell szereznem és utána próbálkozom újra. Tehát ahogyan már írtam ez biztosan lesz egy hét.
    Ráadásul totál nem értem, hogy miért nem működik a cd!!!!!!!! Mert aki átalakította profi.
    Tehát vagy a program elrontotta magát miközben img lett, vagy tényleg elszaródott a lemez. Én már ettől is félek

    Szóval most nincs más mint türelem, mert amit én megigérek, azt be is tartom. Előbb utóbb kiokoskodom.
    Szal türelem please
  • LezLee
    #240
    Szerintem nyugodtan leszedheted a többit is...mást úgysem nagyon tudsz csinálni.....

    Ezt meg hogy érted?? Ezek szerint mostanában nem lesz megoldva a probléma?
  • MIMACSKA
    #239
    nyugodj meg nem munkaidőben csinálom......ja és a lelki békéd érdekében én vagyok a főnök...
    Szerintem nyugodtan leszedheted a többit is...mást úgysem nagyon tudsz csinálni.....
  • LezLee
    #238
    Na leszedtem a 2. cd-t is. Ezen sajna nincs semmilyen exe fájl, úgyhogy biztosra nem tudom megmondani, hogy ez jó-e, de valami azt súgja, hogy ez jó, mivel mikor bemountoltam Daemon-nal, akkor magától a win xp le akarta játszani az avit, ami rajta van a cd-n. Nos az 1. cd-n is van avi, és ott nem írt ki ilyesmit, tehát arra gyanaxom, hogy csak az 1. cd a xar. Persze semmi sem biztos, és lehet, hogy a biztonság kedvéért újra meg kell csinálni mind a 4 cd-t. Csakhát nem akarom fölöslegesen rabolni szegény Mimacska idejét, mert mint kiderült munkaidőben csinálja mindezt. Vajon mit szól ehhez a Főnök??? :))))))
  • MIMACSKA
    #237
    Nem isobusterrel csináltam.
    Nem is én csináltam hanem olyan valaki aki nagyon ért hozzá, ezért kötve hiszem, hogz ő rontotta el.
    A winISOval az volt a baj, hogy a crackek amiket adtál szóval nem bírtam megnyitni.
    The page cannot.....
    A lemezek most bent vannak az irodában. Ha visszakerülnek hozzám feltelepítem, hogy egyáltalán jók-e. Bár sosem volt vele gondom. És ha JÓK, akkor alkohollal csinálom meg mert az megvan. Valaki aki tud segíthet / IMIKE ha még nem un :)/
    az alkohol használatában. Bár szerintem azzal meg tudom magam is csinálni.
    Csak hát addig türelem :((
    Azért én is próbálkozom
  • IMYke2.0.0.0
    #236
    IsoBuster nem jól kezeli a több trackes (azaz multisession-ös) CD-ket.
    Erre majd rájössz később..

    LezLee:
    Ne a bemountolt CD-t írd ki.
    Egyszerűen ellnőrizd le a Deamonnal a file-t. Ha jó. Akkor mountold ki.
    Majd a Nero-val az 1 fájlba nyomorított CD-t egyszerűen dobd át az üres CD-re (azaz ne írd ki az Imageből- a File - Burn CD-image -dzsel).
    Így az az 1 db fájl lesz a CD-n, ami pl. 600 MB-os.
    Ezt ugyanúgy fogod tudni használni később is, Deamonnal.
    Ha pedig másolnod kell vkinek, vagy valahová, akkor könnyedén - időt és fáradtságot spórolva - lekopizod a CD-imaget a lemezről és kész.

    reaper: ne is kezdj bele... nincs kedvem hozzá!
    Ha neked tetszik, használd. Te dolgod.

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • reaper4
    #235
    érdekes én mindig isobuster-t használok. (elég rég óta)
    semmi problémám nincs vele. miről is beszélsz????
  • LezLee
    #234
    Tehát azt mondod, hogy ne Neroval írjam ki az image-t, hanem mountoljam be Daemon-nal, majd a Neroval komplett másoljam át cd-re, amit bemountol a Daemon?? Kicsit lassú a felfogásom :)))
    Ezek szerint akkor rosszul lett megcsinálva az iso. :(((
  • IMYke2.0.0.0
    #233
    Ha IsoBusterrel lett csinálva akkor igen, hibás a fájl!
    Komolyan szájtépésnek vélitek, hogy a WinISO-t ajánlom?!?!?
    Hét (!) éve foglalkozom CD-írással.
    Az IsoBuster a világ legrosszabb programja - csak megnyitni és kitömöríteni szabad vele!
    CD-image készítésére:
    - WinImage
    - WinISO
    - UltraISO
    - Alcohol 120%
    - Easy CD Creator
    - CD-RWin
    - CloneCD

    A többi inkább csak saját formátumot tud és támogatja a többit.
    A NERO nem alkalmas Cd-image készítésére, mert *.nrg-be dolgozza bele a CD-k/DVD-k tartalmát.

    Tehát, még egyszer.
    WinISO letölt
    Regisztrál
    CD-t betesz meghajtóba
    "Actions" - "Make ISO from CD-ROM" menüpont.
    Hely megadása a megnyíló ablakban (Output file - pl: D:\LJourney\CD1.iso) és alapbeállításon ASPI-n.
    A program amúgy is szól, ha multisession-ös a CD (azaz Audio track is van a lemezen).
    Ha szól, akkor visszalépés és az ASPI helyett "File" mód a "Make" gombocska mellett.
    Make.
    Feltölt szerverre
    Letölt szerverről
    Deamon Tools-al bemountol - ellenőrzés miatt
    CD-imaget felír (lehetőleg egyben, ne kiírva az imaget, a későbbi másolások miatt)
    Deamonnal telepít
    Élvez.

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • LezLee
    #232
    Na most megnéztem Daemon Tools-al is. Simán bemountoltam, és az xp-ben (tehát nem wincommanderban) próbáltam elindítani a setup exet, s azt írta ki, hogy: Nem Win32 alkalmazás. Ezután az összes exe-t megpróbáltam elindítani, s mindegyikre ezt írta ki, úgyhogy itt valami nagy problem lehet. Még a readme.txt-t sem akarja megnyitni. Hozzáértőktől kérdezem: Mi lehet a probléma??? Nem jól lett megcsinálva az Iso??? Nincs már ötletem...
  • LezLee
    #231
    Mondjuk én simán win xp-ben néztem meg az image fájl méretét: Jobb klikk/Tulajdonságok-nál. Az nem csalhat??
    Mert ha az a probléma, amit mondtál, akkor megint várhatunk egy hetet :(((
  • IMYke2.0.0.0
    #230
    Akkor ez a gond...
    Bár, én WhereIsIt-ben néztem meg... de az rmeek kis progi, nem téved és inkább még lefelé kerekít.
    Szerintem, hiányzik vmi arról a CD-ről.
    MIMACSKA lehet, hogy úgy másolta át a CD-t, hogy nem volt Windows Intézőben bekapcsolva a Minden fájl látszik (vagymittomén) mód...
    Szerintem jobb lenne a WinISO.
    Gyors, egy fájlba rakja, védelem rajta van és könnyedén bemountolva (Deamon Tools) ellenőrízhető, hogy jó-e a fájl... ha jó, akkor BÁRMILYEN CD-író programmal ki lehet írni a CD-t és voilá!...

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • LezLee
    #229
    Hoppá, most nézem jók azok az adatok amiket írtál?
    Mert nekem az 1. cd pontosan 587 Mb. Ez lehet a probléma???
  • LezLee
    #228
    De már én is írtam,hogy utána image kiterjesztéssel írtam ki a cd-t, és ugyanaz a probléma. Amúgy méret az szerintem stimmel, tehát nem cserélődtek fel a cd-k :(((
    De akkor miért írja ki, hogy nincs meg a fájl, amikor a setup-ra kattintok ???
  • IMYke2.0.0.0
    #227
    The Longest Journey 4CD
    ------------------------

    1.CD Mérete: 592 MB
    2.CD Mérete: 610 MB
    3.CD Mérete: 471 MB
    4.CD Mérete: 492 MB

    A CD-ket CD-imageben kell kiírni, feltenni! DE erről már korábban írtam, könyörgöm!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • LezLee
    #226
    Amúgy én úgy írtam ki a cd-t, hogy a kiterjesztést átneveztem image-ról iso-ra, mert a nero csak így ismerte fel képfájlként. De nem lehet ez a probléma, mert utána úgy is kiírtam, hogy nem írtam át a kiterjesztést, és ugyanaz lett az eredmény :((
  • LezLee
    #225
    Figy, esetleg tudnál írni valami listát, hogy mik vannak a TLJ 1. cd-jén?? Mert van setup.exe, meg game.exe, tehát az a gyanúm,hogy az 1. cd az tényleg az 1. cd, de akkor miért írja ki, hogy nincs meg a fájl. Mi lehet a gond??? Te amikor berakod az 1. cd-t, akkor gondolom megjelenik valami install menü nem ?? Mer valami nem kóser, mer nálam semmi ilyesmi nincs.
  • MIMACSKA
    #224
    Csak annyi, hogy a játékokat két hetente törölném, ha van igény másikra.
    Ja és értesítsen aki fel akar tölteni, mert nem használhatom az egész tárhelyet.
    Ha túllépem a 5-6 gigát akkor ugrott az egész / esetleg 8-ig elmehet..../ Klasszak az ecc-s fiúk de a karjukat nem adják...:)
    Addig használhatom a tárhelyet ameddig jó leszek:)
  • LezLee
    #223
    Ha te mondod, elhiszem :))))
  • MIMACSKA
    #222
    most már én is leszedem a saját cdmet /őrület/
    Aztán este már többet tudok....talán.
    KITARTÁS:::::::::MERT így vagy úgy de játszani fogtok
  • LezLee
    #221
    Sorold a feltételeket Drága :))))
  • LezLee
    #220
    Végre egy jó hír. A poén az, hogy megnyitottam az 1.es cd-t, és van rajta setup.exe, launcher.exe, game.exe, és akármelyikre kattintok azt írja ki, hogy nincs meg a fájl. Úgyhogy tényleg nem tudom mi lehet a gond. Úgyhogy aki rajtam kívül leszedte a cd-ket, az írjon már ide, hogy neki mik a tapasztalatai. Amúgy jó ötlet ez a csere-bere. Nekem is van pár régi kaland. Meg újak is. Megvan a Broken Sword 2 eredetiben. Ha van rá igény, akkor majd azt is fölrakom.
  • MIMACSKA
    #219
    Ha érdekes a dolog szóljatok hozzá
    Hogy jó lenne-e így is a dolog.....
    Ha igen akkor azért lenne néhány feltételem apróságok :)
  • MIMACSKA
    #218
    Ha nincs setup a cd-n szerinted mi más lehet?
    Sajnos olyan régen játszottam vele, hogy már nem is emlékszem rá.
    A lemezen mi van? Úgy értem ha megnyitod.....

    Pedig jó hírem is lett volna.....
    Az "ecc hungary" jóvoltából használhatnám ezt a tárhelyet.
    Kb 3-4 játék lehetne fent egyszerre. Tudom, hogy nem erre gondoltatok, de ez nem kis költség.
    kEZDETNEK SZERINTEM az sem lenne rossz, ha így tudnánk cserélgetni játékot
    Plusz elférne néhány magyarítás
  • LezLee
    #217
    Szóval azt mondod, hogy felcserélődtek a cd-k? Tehát szedjem le mindegyiket, hátha valamelyik lesz a setup. Remélem hogy csak ez a gond, mert kár lenne ezért a játékért.
  • MIMACSKA
    #216
    Majdnem biztos, hogy ez lehet a gond!!!!!
    Remélem....
    Nekem is feltünt, hogy az első lemezen csak adatok voltak.
    Semmi setup semmi crack!!!

    Vagy a cd romlott el...hallottam már ilyenről...bár velem még nem történt meg. de nem 3 éves lemezzel :)))
    Ő még túl fiatal
  • MIMACSKA
    #215
    Hát nem tudom, hogy mi lehet a baj...de mivel azt írja, hogy nincs ilyen fájl, csak azt tudom elképzelni, hogy rossz sorrendben lett felrakva. Szal össze lettek cserélve a cd-k.
    Próbáld meg a többit is.
    Ha nem müxik akkor sajna ennyi, mert megtudtam, hogy az egy az egyben felrakás nem fog működni.
    Utolsó ötletem az, hogy elreomlott a cd
  • LezLee
    #214
    Na megírtam az első cd-t. Sajnos nem jó. Már akkor gyanús volt, amikor beraktam a cd-t a meghajtóba és nem jött be semmilyen setup menü. De még reménykedtem. A wincommanderben elindítottam a setup.exe-t, erre azt írta ki: Nincs meg a fájl. Most akkor mi van, nem tudom mi lehet a gond. Mert ez így nem fog menni az biztos. Esetleg még az lehet, ha nincs rajta másolásvédelem, akkor jövőhét Pénteken majd Mimacska fölrakja az ftp-re a cd-ket egy az egyben. Hát nagyon szomorúú vagyok, már beleéltem magam a hétvégi TLJ-zésbe. :(((
  • Axon
    #213
    Köszi a címet, megkaptam és máris cibálom lefele.
    A munkaidőben történő játékról pedig elég határozott véleménye van mind a munkaadóknak és mind a munkavállalóknak....
  • LezLee
    #212
    Nekem kábelom van, és nekem úgy 50-60 között jön le. Ha minden igaz 50 perc múlva lent van az első cd :)))
  • MIMACSKA
    #211
    este 6 után vagyok
  • Lacc
    #210
    Nekem 512-es chelloval jön 30-50 közt. Mert ez ilyen stabil kapcsolat nekem :D
  • Axon
    #209
    ADSL 768
    Ez kb 92 kb/s. Ez azt jelenti, hogy kb 2 óra alatt jön le egy CD ideális körülmények között.
  • MIMACSKA
    #208
    Milyen sebességgel tudtok tölteni?
    Csak a jövendő miatt kérdezem
  • Axon
    #207
    Minden megoldás érdekel

    Ha délig megkapom a címet, akkor még ma el tudom indítani a letöltést, és akkor a kellemes hétfői depressziós munkakezdést máris bearanyozná a teljes letöltött progi.
    Esetleg...., de tényleg csak esetleg, ha a főnök nem lenne a közelben..., na de ebbe már bele sem merek gondolni
  • Lacc
    #206
    Köszi, már szedem is :)

    Én a The Dig-et tudnám felrakni, rendes iso-ba. Illetve nem *.iso kiterjesztéssel, hanem csak szimplán, mert tökmindegy neki, nem kell installálni.
  • reaper4
    #205
    és én és én??

    mé maradok ki?
    kérem én is. naaa naaa naaa.
  • LezLee
    #204
    Ha minden igaz 10 napig lesz elérhető a game. Tehát nem vagy elkésve. Esetleg priviben én is el tudom küldeni a címet.