33675


  • Randal
    #284
    Nem úgy értem.
    FELTÖLTSEM VAGY NE????????

    Amúgy nekem az LJ elindul Xp alatt. Csak egyszer kilép, mikor a lezuhant hajónál be kellene menni az őrsre. Na ott abba is maradt a játék.
    Amúgy ez Xp jelenség vagy hiba van benne?
  • MIMACSKA
    #283
    Mind a négy lemezt kicserélem, hogy ezzel már ne szívjunk
  • MIMACSKA
    #282
    Hurrááááááá
    A jó hír, hogy el indítootam a setup exe-t és elindult a telepítés.
    Igérem, hogy du. lecserélem a lemezeket bent, szóval este már tölthetitek.
  • LezLee
    #281
    Nekem teccik :))))
    De remélem azér válaszolsz a privát üzimre.
  • MIMACSKA
    #280
    Most próbálom ki a saját kreált iso-t.
  • MIMACSKA
    #279
    Hogy tetszik az új ruhám?????????????????
    :)))))))))))))))))))))
    Nekem nagyon
  • MIMACSKA
    #278
    De már dolgozom rajta
  • MIMACSKA
    #277
    Ne töltsed mert rossz
  • Randal
    #276
    Akkor most töltsem az LJ-t CD1-et vagy ne?
  • Axon
    #275
    Na készen vagyok.
    Benyaltam .bin .cue formátumban.
    Majd felinstalláltam és tökéletesen működik, nem kell hozzá semmi crack. Az iso-k mérete pont 4 giga lett. Ha megjön a jelszó rögtön töltöm és szólok ha felment egy-egy cd.

    Egyébként nincs pixelvadászat és sajnos egyáltalán nem játszottam végig, de ezen ugye még lehet segíteni
  • reaper4
    #274
    lehetne 1 olyan kérés, hogy először a longest journey kerüljön fel jól? már leszedtem a 4cd-t (gondolom más is) és szvsz az 1cd-t kéne újra jól felrakni (persze ha a többi jó).

    már nagyon kiváncsi vagyok a game-re.
  • LezLee
    #273
    Húúú, egyre jobban kíváncsi vagyok erre a gamere. Pláne, hogy full magyar szinkronos. Az nem baj,hogy nehéz legalább van kihívás. De remélem nem megy át a dolog pixelvadászatba?
    Te végignyomtad? Kb. mennyi játékidőt tartalmaz?
  • LezLee
    #272
    Jó Étvágyat!!!
  • Axon
    #271
    Nem olyan "túl" régi a weboldalát biztos könnyen meg lehet találni.
    Nekem a kadvencem mivel pontosan olyan környezetben játszódik ami számomra a legérdekfeszítőbb.
    Adott egy kihalt bolygó, egy szupercivilizáció nyomaival.
    Lebegő szigetek, titokzatos gépek.
    Teljesen magyar szinkronos. Sajátnézetből látod a környezetet, pont úgy mint az Atlatisz 2-ben.
    Ez volt a legelső DVD-s játék direkt arra fejlesztették. Sajnos elkészítették a cd-s verziót is és ez jutott el Magyarországra. Nálunk csak ezt lehetett kapni. Állítólag gyengítettek a grafikán, ezért kisebb a mérete.
    Mondjuk jó lenne látni a dvd-s verziót is, hogy össze lehessen hasonlítani a különbségeket.
    Izgalmas dolog lenne megszerezni a DVD-s verziót, majd a magyar cd-s verzióból kioperált feliratokkal és szinkronnal összegyúrni. Akkor lenne egy saját magyar nyelvű dvd-s verziónk.
    A SCHIZM egyetlen nagy negatívuma a nehézsége.
    Mondhatni hihetetlenül nehéz.
    Viszont van hozzá magyar nyelvű végigjátszásom.
    Ez arra volt jó, hogy némi fogalmat alkothassak a játékmenetről. Nem kell folyamatosan használni, csak az első elakadásoknál bele kell olvasni és azután már nagyjából sejted, hogy mikre kell figyelni, mit kell majd tenni.
  • MIMACSKA
    #270
    Holnap küldöm a jelszót. Remélhetőleg a longest is fel tudom rakni.
    Pá mindenkinek .....Megyek vacsorálni :)))
  • IMYke2.0.0.0
    #269
    Syberia nálam is siker game - bár, a Baldur's Gate 1-et nem veri nálam semmi, igaz az RPG és nem Point 'n Click :))

    A Schizm engem is érdekelne - végre valamilyen Játék, aminek vélhetőleg tartalma is van - s még nem is ismerem, hú, izgalmas!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • LezLee
    #268
    Már nagyon várjuk :))))
    Amúgy mondhatnál egy pár szót a Schizm-ről, mert azt se nagyon ismerem. Milyen régi játék?? Gondolom nem lehet nagyon régi,ha 5 cd-s. Megéri azt az 5 cd árát??? :))))
  • Axon
    #267
    Úgy látom az elsődleges közvélemény kutatás alapján a SCHIZM nyert.
    Akkor ezt töltöm első körben.
    Holnap elkészítem az iso-kat és ki is próbálom, hogy működik-e. Aztán töltöm is.
  • LezLee
    #265
    Magyar szöveggel nekem is megvan a Syberia, csak én naiv azt hittem, hogy Randalnak magyar nyelvű a Syberiaja, tévedtem. Amúgy ahogy elnézem, majdnem mindenkinek megvan ez a remek kis game. Régebben ez volt a best (Syberia) nálam, egészen addig, míg össze nem futottam a Black Mirrorral. Minden kalandkedvelőnek csak ajánlani tudom.
  • reaper4
    #264
    a fórum kezdőlapon van 1 olyan, hogy beállítások.bal oldalon találod.
  • MIMACSKA
    #263
    Az atlantis2 dög unalom és nehéz és jó ha három óra alatt találkozol egy kósza lélekkel.
    A syeberia nekem is magyarul van meg. Fel is tudnám tölteni.
    Csak úgy emlékszem, hogy eléggé problémás volt a megírása.
    A négy játék oké.
    Ma este visszakapom a THJ-t
    Már kipróbáltam az alkoholt és jó image-t készítettem vele.
    Szóval holnap vagy holnapután újra feltöltöm.

    Más kérdés! Ha szeretnék ilyen édi fejlécet amilyen Imikének Randalnak meg néhányaknak van, hogyan fogjak hozzá??
  • IMYke2.0.0.0
    #262
    A Syberia magyarul jelent meg, de csak a szövegek azok.
    Nekem is meg van mind az angol, mind a magyar Syberia 1.
    S ha másnak nem, nekem elhiheted, csak a szövegek magyarok. Azokat pedig feltettem már a honlapomra.
    A napló és egyéb szövegek nemtom melyik fájlban vannak, de majd azt is kivadászom belőle vmikor.


    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • LezLee
    #261
    Randal: Neked megvan a Syberia magyar nyelven??? Vagy csak a felirat a magyar?
  • LezLee
    #260
    Amúgy szerintem egyszerre elég, ha 3-4 játék lenne fenn, hogy mindenkinek legyen ideje mindet leszedni, és mondjuk 2 hetente cserélődnének a játékok. Én így tudom elképzelni, persze ezt nem én döntöm el... :))))
  • LezLee
    #259
    Engem minden magyar nyelvű kaland érdekelne, már csak azért is mert magyar:))) De főképp a Schizm engem is érdekel. Az Atlantis 2-ről nem sokat hallottam. Mivel most nyomom a Drakula feltámadást, ezért még érdekelne a Drakula 1 is, persze csak ha jó a game.

    Nekem megvan:
    Broken Sword 1 - 2. (eredeti)
    Syberia - warez
    Runaway - warez
    Journey to the center of the Earth - warez
    Drakula feltámadás - eredeti
    Sam & Max - eredeti
    The Black Mirror - warez

  • MIMACSKA
    #258
    Este, vagy legkésőbb holnap megkapod a jelszót.
    De csak azt töltsd fel, amire tényleg igény van és valaki kéri.
    Totál szükségtelen, hogy olyan játék foglaljon helyet amit senki sem keres. Az Atlantisz 2 pl nekem nyomasztóan magányos volt.
    A magam részéről a másik háromból talán a schizm-et vállasztanám ha nem unalmas.

    Randal!
    A Longest yourney feltöltését mielőbb megkezdhetnéd mert nekem az első CD-vel meggyűlt a bajom.
    Állítólag csak a CD1el van gond, szóval csak az lenne a sürgető.
    Barátaink már türelmetlenül várják
    Mikor tudnád feltölteni? Jerlszót küldenék
  • Randal
    #257
    Sziasztok!

    Ez az ftp engem is érdekelne, igaz nincs netem, de a feltöltést meg tudnám oldani, nekem ezek vannak meg:

    Longest Journey(4cd)
    Myst 3 (4cd vagy 3?)
    Időkerék
    Prisoners of Ice
    Syberia (angol és amygar is)
    Necronomicon

    Fejből ennyi...
  • Axon
    #256
    Nos, amint elküldesz egy jelszót részemről máris indul a feltöltés.
    Először mindenképpen a magyar nyelvűeket kellene megosztani egymás között.
    Ha azok elfogytak - sajnos kis számuk miatt ez hamar meg fog történni - akkor jöhetnek angol nyelvűek is.

    Broken Sword 2 vita megoldása:
    Én is megvettem az EVM-től a 2 cd-s Broken Sword 2-t. Viszont néhány hónapja az egyik újság mellékleteként megjelent a BS 2 és az már csak 1 cd-s. Az újságban le is írják, hogy a kiadó engedélyezte, hogy a mai modern tömörítési technikákat alkalmazzák, a program készítésekor használt - mára már elavult - tömörítéssel szemben. Így a BS 2 már ráfért 1 cd-re.
    Ha igény van rá, akkor az 1 cd-s verziót tölteném fel. Sőt ebből még megvan nekem egy régebbi rip-elt verzió is, ami szerintem még a 100 megát sem éri el, de azzal szerintem nem működik a magyarítás, ha jól emlékszem pont emiatt vettem meg a boltban az eredetit.
  • MIMACSKA
    #255
    Én Axonra gondoltam elsősorban amikor magyar játékokról szóltam
  • galocza
    #254
    kaland még csak lenne, de magyarított? olyannal nem tudnék hozzájárulni 8(. amúgy sincs sok, broken sword1-2, discworld2, discworld noir, blade runner és outcast ami full és kaland - de mind ánglius.
  • MIMACSKA
    #253
    Nem nagyon kell toborozni...látod máris vannak jelentkezők.
    Ráadásul magyarított játékokról szólt a fáma
    Csak beindul majd a dolog
  • LezLee
    #252
    Amúgy ez a kalandjáték ftp-nek szerintem csak úgy van értelme, ha mindenki tölt fel játékokat, nemcsak 1 személy (pl. te). Amúgy lehet, hogy toborozni kéne még tagokat, főleg olyanokat,akik maguk is tudnának feltölteni kalandot...
  • LezLee
    #251
    8 giga is eléééég!!! Mivel főleg régebbi kalandjátékokról lenne szó, szerintem bőven elég a 8 giga, legfeljebb egyszerre csak pár játék lesz fönn.
    Én csak az első 2 cd-t szedtem le, de úgy tűnik, hogy a 2. cd-vel, nincs gond, tehát valszeg csak az 1. cd-ről maradt le valami...
  • MIMACSKA
    #250
    Persze, hogy te is tudsz otthonról feltölteni!
    Csak annyi a kikötés, hogy 8 gigánál ne foglaljunk több helyet.Tehát ez sajnos nem a hőn áhított kalandjáték szever lenne....csak cserélgetésre szolgálna. De a semminél ez is több.
    A THJ holnap jön haza és újra megpróbálom.
    Szóval szerintetek csak az első cd a rossz?
  • galocza
    #249
    de. 2cd.
  • LezLee
    #248
    Axon: A Broken Sword 2 véletlenül nem 2 cd-s??? Mert nekem eredetiben van meg, és az 2 cd-s. Amúgy épp most vettem meg piti összegért eredetiben a Sam & Maxet és a Drakula feltámadást magyar nyelven. De látom ezek neked is megvannak. Meg még van egy pár kalandom, amit föltölthetnék majd, ha van igény rá persze.
  • Axon
    #247
    Ez nagyon jó hír, hogy fel tudsz tölteni kalandjátékokat.
    Szerintem mindenképpen magyar nyelvűekkel kellene kezdeni.
    Én fel tudom ajánlani a következőeket:

    Atlantisz 2 (4 cd)
    SCHIZM (5 cd)
    Drakula 1 (2 cd)
    Drakula 2 (2cd)
    Időgép (1 cd)

    Ezek mind magyar szinkronnal vannak ellátva.

    Broken Sword 2 (1 cd)
    Magyar felírattal.

    Fel lehetne tölteni régebbi kaland játékokat is.
    pl. The Dig, Sam & Max állítólag ezekhez is van magyar felírat, de nekem nincsenek meg.

    Ha meg tudod oldani, hogy mi is tudjunk feltölteni, mondjuk email-ben elküldesz egy jelszót, akkor szívesen feltöltöm.
  • Axon
    #246
    Szomorú vagyok.
    Hétfő reggel és itt várt a teljes letöltött longest journey.
    Sajnos nekem sem működik.
    A cd vége el van rontva és pont a telepítő programok nem olvashatók.
  • MIMACSKA
    #245
    Öreg vagyok mint az országút. A déduncsim tanított meg bekapcsolni a kompjútert
    Amúgy dolgozódom...még két óra és mehetek csicsizni
    hurrá
  • LezLee
    #244
    Amúgy nekem az a gyanúm, hogy valamilyen rejtélyes oknál fogva csak az 1. cd a xar. A 2-es jónak láccik, de csekkold le azért te is. Tényleg: te hogyhogy itt??? Azt hittem szombat ilyenkor minden fiatal bulizik??? (Vagy te már nem abban a korban vagy :))))