33675


  • LezLee
    #324
    Jaja a Schizm sem lehet rossz, főleg hogy magyar nyelvű. De addig nem akarom leszedni, míg végig nem tolom a TLJ-t, így is félbe hagytam a Dracula feltámadást a kedvéért, pedig az is elég tűrhető kis game. Ja és emiatt majd lehet, hogy érdekelni fog a Dracula 1. része, de ez még a jövő zenéje, az első nálam most a TLJ!!!
    Amúgy nagyon kíváncsi természetű vagyok, és érdekelne, hogy hány fejezetből áll???
  • MIMACSKA
    #323
    Örülök, hogy életem legjobb kalandjátéka ennyire bejön nektek is
    Nekem még a syberianál is jobban tetszett. Ahogy haladtok majd előre egyre jobban el lesztek varázsolva
    Ha valaki elakad, ha tudok segítek
    Jó játékot

    ui: én a schizmet várom már nagyon
  • LezLee
    #322
    Ja én is csak nagyon kicsi lépésenként haladok, mert eszméletlen mennyiségű párbeszédet kell végighallgatnom ill. olvasnom, aminek kb. csak a 60 %-át értem, mert szerintem elég nehéz a nyelvezete. Vagy csak én vagyok béna angolból :)))
    Amúgy én most ott hagytam abba, hogy nincs pénzem metrójegyre, mert találkoznom kéne Cortezzel. Csak sajna most nem tudom folytatni, mert dolgozok (éjszakai műszak) :((((
  • Lacc
    #321
    Na én is lekaptam mind a 4 cd-t, tökéletesen működik, köszi újra Mimacska!!

    Eddig nekem is nagyon bejön a game, egyre jobban tetszik :) Egyenlőre persze még csak Newportban vagyok, szép lassan haladok előre :P
  • LezLee
    #320
    Na elkezdtem életem eddigi leghosszabb, és remélhetőleg a legizgalmasabb virtuális utazását. Eddig nagyon tetszik, hál isten rengeteg benne az átvezető anim, és ahhoz képest, hogy 3 éves a játék, egész jó minőségűek. A sztori is nagyon izgalmas, bár még gőzöm sincs, hogy mi lesz ebből. Nagyon szépen ki van dolgozva a környezet, bár a karakterek elég poligonszegények, de ez tényleg nem feltűnő.
    Továbbá nagyon tetszik, hogy már a legelején kiérzik a játék sejtelmes, misztikus hangulata, ami nagyon megfogott.

    Na majd még írok, hogyha nagyon elakadnék, bár remélem ez minél később lesz :))))
  • reaper4
    #319
    annyira azért nem zavaró, hogy állandóan állítgassam a d3d-t. (mivel több játékkal játszok + a tesóm is), de azért még 1x kösz minden segítőkész emberkének.
  • reaper4
    #318
    köszi.
  • MIMACSKA
    #317
    Megint írtam
  • hali
    #316
    hmmm, akkor valami gond lehet mert nem latom a privat uzenetek kozott
  • MIMACSKA
    #315
    Azt is és vállaszoltam is
  • hali
    #314
    enyimet is?
  • MIMACSKA
    #313
    Köszimegkaptam.

    Nagyon örülök, hogy megy a TLJ, és imádtam annak idején ez volt az első pc-m( klassz kis compaktgépet vettem :)) első játéka. Hát el voltam ájulva, hogy miket nem tud a technika. Kb a mission impossible-nél maradtam le.
    Jó szórakozást mindenkinek.

    Szeretném, hogy amit most leírok mindenki olvassa el, mert ez egy folyamatosan felmerülő kérdés lesz!

    SZÓVAL SAJNOS EZ AZ FTP NEM EGY FENEKETLEN BENDŐ!
    eGY EHHEZ ELEGENDŐ MÉRETŰ 20 - 30 GIGÁS SZERVER SOK SOK PÉNZBE KERÜLNE.
    iTT EGYIDŐBEN 3 -4 -MAX 5 JÁTÉK LEHET FENT MERT HA TÚLLÉPEM A HATÁRT MEGSZÜNTETIK A SZERVERT!

    MINDENKI SZUPER KEDVES HOGY AZZONNAL KÖZKINCSÉ TENNÉ ÖSSZES JÁTÉKÁT DE EZ SAJNOS...LEGALÁBBIS ÍGY...NEM FOG MENNI.
    JELENLEG FENT VAN A TLJ ÉS MOST TÖLTIK A SCHIZMT.
    MÉG KÉT HÁROM JÁTÉKNAK VAN HELY. TEHÁT JÓ LENNE TUDNI, HOGY KI MIT SZERETNE LETÖLTENI. MERT AZOKAT TÖLTENÉNK FEL.
    KÉT HÁROM HÉT MÚLVA TÖRLÖM A TLJ-T ÉS A FELSZABADULT HELYRE ÚJABB JÁTÉK (JÁTÉKOK) KERÜLHETNEK FEL
    KÉRLEK TITEKET, HOGY A HOSSZÚÉLETŰ KALANDSZERVERÜNK ÉRDEKÉBEN TARTSÁTOK BE A LEÍRTAKAT.

    üdv mindenkinek
  • IMYke2.0.0.0
    #312
    Szerintem próbáld meg D3D nélkül, szoftveresen (DirectX-ből) játszani - úgy sem lesz ronda, és nem lesznek ilyen gondjaid!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • LezLee
    #311
    Reaper: nekem is Xp-m van, és én nem tapasztaltam azt a problémát, amit te, tehát valszeg nem az xp-vel van baj. Bár én nem értek hozzá, de mondom nálam nem jelentkezett az a problem.
  • IMYke2.0.0.0
    #310
    Tényleg örülök, hogy megoldódott.

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #309
    MIMACSKA!

    Megoldás ment priviben!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • Randal
    #308
    I2k:

    Namost köszi:))))
    Lentebb írtam, hogy nekem ez volt a problémám. Állandóan kilépett ennél a résznél...
  • IMYke2.0.0.0
    #307
    A Longest Journey nem kifejezetten Windows XP-re készült, miközben a támogatott oprendszerek között persze ott szerepel (Windows 95/98/Me/2000/XP).
    A Játékot több nyelven is kiadták, melyekhez - lokális hibák miatt - ki is adtak javításokat
    Mivel, magyar verzió nem jelent meg belőle, számunkra - kevés honfitársunktól, azaz a kivételtől eltekintve, akik direkt más nyelven vették meg - nekünk az English (angol) nyelvterülethez tartozó javítások lennének jók.
    Mondom "lennének" és nem véletlenül.
    Ugyanis csak EGYETLEN hibát orvosol egy mindössze 264 kb-os tapasz: A "Police Station" hibát a 3. fejezetben. Ez többnyire a 3D kártyák hibája, és úgy orvosolható, ha a Játék indításakor kikapcsoljuk a 3D gyorsítást.
    Ha nem tesszük, akkor könnyen pórul járhatunk.
    Ezt hivatott megoldani EZ a patch (264kb)

    Más javítás nem létezik!
    Ha másért nem, hát ezért tuti örülök, hogy nem Windows XP-t használok!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • reaper4
    #306
    a the lj -hez van valami xp-peccs? mert nálam ha valamelyik szereplő beszél, eltűnik az arca (jobb esetben a szája). amúgy eddig király a game.
  • Randal
    #305
    Én miért nem kapok jelszót?
    Itt a mailcímem:
    [email protected]
  • LezLee
    #304
    Ha egy üzlet beindul... :))))

    Amúgy most jött le a 4 cd, már installáltam is, úgyhogy megyek is izibe jáccani :))))
  • fucko
    #303
    Nekem van discworld noir, larry 1-7ig(kiveve 4est;),odüsszeia full magyar.adslel eleg sokara menne fel de azer osszehoznam valahogy.
  • LezLee
    #302
    Köszike.
    Már szedem is. Remélem már nem fogok csalódni.
    Húú látom beindult az üzlet :)))), sorra jönnek a jelentkezők...
  • IMYke2.0.0.0
    #301
    Nekem a 8-as kivételével az összes King Quest megvan!
    Ugyanis megvettem a Roberta Williams Anthology-t 14 (!) játékkal, 4CD.

    - Msytery House
    - The Wizard and the Princess
    - Mission: Asteriod
    - Time Zone
    - The Colonel's Bequest: A LAura Bow Murder Mystery
    - The Dagger of Amon Ra: A LAura Bow Murder Mystery
    - Mixed-Up Mother Goose
    - Phantasmagoria Chapter One
    - King's Quest I: Quest for the Crown
    - King's Quest II: Romancing the Throne
    - King's Quest III: To Heir is Human
    - King's Quest IV: The Perils of Rosella
    - King's Quest V: Absence Makes the Heart go Wonder!
    - King's Quest VI: Heir today, gone tomorrow
    - King's Quest VII: The Princeelss Bride

    Én ezekkel tudok kedveskedni nektek...

    Erika. Majd dobok privit! Be kell raknom a régi vinyót, és küldöm a megoldást!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • MerlinW
    #300
    Én is kérek passt!!!!:)

    Tudok kedveskedni az arcotoknak velük:
    Sam and Max (no talkie)
    DOTT (no talkie)
    Simon the Sorcerer
    Monkey Island 1,2,3,4
    TLJ
    Syberia
    Black Mirror
    Runaway The Road Adventure

    talán még megvannak valahol a Quest-ek is (king's, space) De ezt nem modnom még tutkóra.

    TIPP:
    Ultraweb. Regisztrálsz, aktiválod smswebet (20GB). A logint szétosztod, mindenki töltöget okosan. Egy hónapig jó, amennyiben nem fizet senki... havonta újat csinál az ember.
    Macerás de használható.
  • pluhi
    #299
    Van full talkie DOTT-om. Asszem ritkaság. Bár lehet, hogy kapni valami Lucasarts csomagot mostanság.
    Ja, kérek passt én iiiis:).
    [email protected]
  • MIMACSKA
    #298
    Fent van mind a négy!!!Cd
  • MIMACSKA
    #297
    Lezlee! Kezdheted tölteni a TLJ-t
    Alkohollal csináltam.
    Azzal írd meg.
    Sok sikert
  • LezLee
    #296
    A The Dig majd engem is érdekel. Bár most egyelőre bőven elég ez a 2 game. Ezt is mire végignyomom...
    Csak ez a 2 game úgyis van vagy 7 Giga!
  • MIMACSKA
    #295
    Ha lesz rá érdeklődés jöhet.
    Amúgy miről szól a játék?
  • Lacc
    #294
    Ejha, látom alakul a magyar retro-kalandjáték-scene :) Én fel tudom rakni a fullos (hangok, zene minden) The Dig-et, ha kell valakinek.

    És a tlj-t köszi úra Mimacska! :)
  • MIMACSKA
    #293
    Látom a schizm már alakul
    A TLJ- t éppen most rakom fel, egy óra múlva tölthetitek
    Remélem jó lett
  • LezLee
    #292
    Köszi.
    Nem ismerős???? :)))
    Látod, nem hiába te csináltad.
    THX!!!
  • MIMACSKA
    #291
    LezLee jó lett az új rucid :)
  • Randal
    #290
    :)))
  • MIMACSKA
    #289
    Sajnálom, hogy ilyen értettlen vagyok ma
  • Randal
    #288
    ááá, letöltöttem MÁSHONNAN az LJ 1 cd-jét, aztán mivel mondtad, hogy nem kell így lezúztam.
  • MIMACSKA
    #287
    Most meg én vagyok a lüke....
    Mit törölsz?
  • Randal
    #286
    ok, akko törlöm.
    Azért jelszót kapok?:)))
  • MIMACSKA
    #285
    Ne töltsd fel mert én du. bemegyek az irodába és egy perc alatt felrakom.
    Xp alatt még sosem játszottam vele