33675


  • reaper4
    #1694
    mennyire sok bent a duma? csak a hiányos angoltudásom miatt.

  • LezLee
    #1693
    Dehogy. Azé annyira gazdag nem vagyok :)))
    Kábel, Tvnetwork rulez :)) Pedig mindenki szídja, mint állat...
  • Axon
    #1692
    Warez cuccokkal nekem nincsenek ilyen negatív tapasztalataim.
    Én a DOS-os játékokat a Linux DOS emulátorával szoktam futtatni. Meglepő sikereim vannak ezen a téren. A legújabb Linuxos Windows emulátor (Xwine) pedig megbírkózik az összes windows-os játékkal, még a legújabbakkal is. A MaxPayne 2-t próbáltam nemrégen és meseszépen futott rajta.
    Na ez csak egy volt a lehetséges megoldásokból. Egy régebbi gép+DOS páros persze megfelelő megoldás erre. Na de nem mindig van kéznél egy régebbi gép.
  • LezLee
    #1691
    Na kiprószáltam a Jack the Rippert, nyomtam vele kb. fél órát. Nem rossz, nem rossz, bár még semmi izgalmas nem történt, csak szemtanúkat kérdezek ki. A grafikája nagyon jó, mondjuk előre renderelt hátterekből áll az egész, és valamiért nagyon lassú nálam az egyik helyszínről a másikra váltás.
    Szerintem akkor szavazzunk, hogy melyik kússzon fel a szerverre, ez vagy az Alone in the dark 4???
    Képviselőtársaim, kérem szavazzanak! :))))
  • reaper4
    #1690
    hát ebben az esetben látom nincs rám szükség.
    mid van T1?
  • MIMACSKA
    #1689
    Na kiugrottam egy percre. Enni + visszaszívni mindent amit eddig mondtam. Így már király a Gáma. Haladok mint állat.
  • LezLee
    #1688
    Ha jól emléxem, akkor olyan 100-110 KB/s a feltöltési sebességem, tehát durván másfél óra alatt fent van 1 cd.
  • Axon
    #1687
    Örülök, hogy megtaláltad a sípot. Annak pedig mégjobban örülök, hogy sikerült kivilágosítanod a képernyőt és végre néhány dícsérő szót is mondtál a Drakulára, mivel nekem az egyik helyet foglalja el a szívemcsücskében.
    Hahh, máris kétszer szereztél nekem örömet, habár ez még messze elmarad az egyéni rekordomtól, azért első próbálkozásra nem rossz
  • reaper4
    #1686
    neked mennyi a feltöltési sebességed? csak azért, mert én most kezdem majd lehúzni a jack t rippert és akkor (persze csak ha a többiek is úgy akarják) felnyomhatnánk párhuzamosan és talán úgy hamarabb felérne. ez csak 1 ötlet.
    én egyébként 20k-val tudok feltölteni.
  • szurmakotium
    #1685
    jajaja, a második jobb és hosszabb is volt ...
  • reaper4
    #1684

    az lehet viszont szerencsére nem volt ilyen gondom vele.
    de a 2 akkor is sokkal jobb szvsz.
  • reaper4
    #1683
    próbáltam úgy is ahogyan privibe leírtad, de persze úgy se jó. bejön a kezdőkép és ott megáll. mindegy félrerakom aztán majd egyszer..... addig viszont nightlong ezerrel :)

    köszönöm mindenki hozzászólását a problémám megoldásához!!!
    dehát sajna...
  • szurmakotium
    #1682
    próbáltad volna meg végig vinni -3as gamma beallítás mellett ...

    legalább 1 hétig tartott volna ...
  • reaper4
    #1681
    a 2 szvsz sokkal jobbra sikerült ,mint az 1. az 1 et cirka fél nap alatt végigvittem.
  • szurmakotium
    #1680
    jólvan, akkor még segéd progi se kellett hozzá ..
  • MIMACSKA
    #1679
    Vazz!!!! Ég és föld!! Egyből megtaláltam azt a hülye sípot.
    Még egyszer kösz
  • MerlinW
    #1678
    Kösziköszikösziköszi:D
  • CrucifX
    #1677
    Nos, délelőtt feltöltöttem a Full Throttle-t, lehet élvezkedni :)
  • MIMACSKA
    #1676
    Köszönet pajtás
    A videokártya spec beállításánál felhúztam kissé a gammát meg a brightnest és..........ég és föld.
    Mint egy vak miután csoda történt. Látok!!!!Hát eddig nagyon dúúúúúrva volt. Tők sötét!!!
  • szurmakotium
    #1675
    Nekem ATI Radeon 8500 kártyám van és egy kicsit sötét monitorom. A moncsin én sem bírtam állítani ezért felraktam a RAGE3d tweeakert, amivel játék alatt alt+B és alt+G gombokkal tudom állítani ezek a dolgokat plusszba vagy minuszba ...

    Milyen videokártyád van ?
  • MIMACSKA
    #1674
    A játékban egyáltalán nincs beállítások opció?!?!?!?

    A többi meg nálam már fullra van húzva.
  • szurmakotium
    #1673
    Mimacska.. csak kérdezem ...
    mivel nekem is ez volt a problémám a játékkal anno

    Nem lehet állítani a gammán vagy a brightnessen ?

    próbáld meg hátha ...
    nekem bejött ..
  • MIMACSKA
    #1672
    Axon!!! Hol az a rohadt pánsíp???
  • szurmakotium
    #1671
    Hát az biztos, ahhoz hogy a pc-n játszani tudj sok mindennek kell klaffolni ... install, dircetx, patchek, driverek ... stb. ... tetejében minden elavul 1-2 év alatt ... ezért jobb játékra a konzol - be a lemez azt játék... csak hát ugye aki intelektualisabb játékra vágyik
    (kaland vagy stratégia) annak marad a pc

    warez se jobb, nem egy crackfixel találkoztam már az életem során ... meghát a warez is elavul, csak ugye az ingyen volt és annyira nem fáj az ember szíve érte ..

    ez csak ugy lehet megoldani ha összedobsz még egy gépet otthonra eredeti SB16 hangkártyával DOS-sal+WIN95-el és ha játszani akarsz akkor beizzítod ... retro rlz


  • MIMACSKA
    #1670
    Köszi már megtaláltam. Eddíg nem nagyon jön be...sajnos.
    Tök fekete képernyőn őrült pixelvadászat. Semmi logika.
    Alig van tárgyam de azokat sem tudom használni sehol...
    Szóval kicsit csalódás
  • szurmakotium
    #1669
    hát majd ha nagyon nem lesz mivel szórakozni akkor egyszer lehet hogy beszerzem a TR2-t... a prince of persiarol egy barátom is áradozott lehet hogy elkérem tőle és megnézem közelebről ...

    > Alone4-et mikor töltesz?

    Vaze, majd ..
    ... az megint három nap ... hétvégén.

    De ha csak akkor ha megsavazza a többség ... mert ugye a többség dönt !!

    és lezlee kolléga említette hogy vészesen gyorsan jön le a Jack the ripper .... és ugye nem venném a szívemre ha elfoglalnám előle a tárhelyet
  • Axon
    #1668
    Amikor lelőtted a madarakat, akkor az a tuskó benga oláh elszalad bambulni a nagy semmit. Na akkor gyorsan menj vissza a faházhoz, ahonnan eddig a szőröstalpú román elzavart. Ahol állt ez a szépercú muki, lenézel a földre és a ház falának támasztva ott fog röhögni a furkósbot.
  • MIMACSKA
    #1667
    Sehol sem találom azt a rohadt pálcát :-(((
  • Axon
    #1666
    Jogos a felháborodásod.
    Nekem is több olyan játékom van, ami nem hajlandó XP alatt futni, pedig nagyon szeretem őket.
    A vásárlásokkal meg már én is többször szop... megjártam.
    Hazamegyek boldogan a legális szerzeményemmel és nem akar elindulni. Méreg. pl. schizm, nem indul, kinlódás, másnap melóhely fel a netre patch letölt és már fut. Talán 10-12 eredeti boltbanvett játékom van, de ezeknek több mint a fele valamiért nem volt hajlandó működni.
    Na persze a warez oldalakról letöltött - elvileg feltört, szétbuherált - programokkal még soha nem volt ilyen problémám. Érdekes.
  • MerlinW
    #1665
    TG2 ha ugrabugra nem is, sztem érdekes ámbár néha kicsit uncsi kaland. Third person, mint a TR. Relatíve szép is, jó kis agytekervénymozgató. Egyébként ha ugrabugra gondolkozós kaland, akkor ajánlom az új Prince of Persia-t. Amellett hogy félelmetesen néz ki, veszett jó játék. Izgi kalandelemekkel tűzdelt akciódús, ugrabugra. Minden téren abszolút profi kivitelezés.

    Alone4-et mikor töltesz?:D
  • Axon
    #1664
    Az LBA nekem sem ment elsőre. A kezdő képernyő után kidobott a windózba. Próbálkozz a patch-el.
  • szurmakotium
    #1663
    Egyébként a korábban említett játék a "Amenophis - Resurrection" az nem más mint a "Pharaohs's Curse" azaz a "The Cameron Files 2", vagy magyarul Loch Ness 2


    proof:
    http://www.fragland.net/index.php?page=gamedetails&gid=1061
    http://www.adventurecompanygames.com/tac/pharaohs_curse/index.html

    A Curse - Eye of Isis pedig nagyon hasonlit az Alone 4-re csak valamikor 20-30-as években játszódik egy múzeumban ..
    Most hétvégén pont ezt csesztettem ...
  • szurmakotium
    #1662
    na ez jó hír !


    nem mintha azért kellene, mert nincs mivel eltöltenem azt a minimális szabadidőmet ... (még mindig vár rám a blackmirror, alone4, dark fall)

    ... inkább csak a letöltés élménye miatt ...


    Traitors Gate 2 -vel nyomult már vlaaki ? ki mit hallott ?
    Nekem az előző rész tetszett, de az point&click volt, ez meg ahogy a képeket elnéztem valami tombraideres ugrabugra akar lenni ...
  • MIMACSKA
    #1661
    Hol van az a bot??
    Pixelvadászat a fekete képernyőn!!! Óriási
  • MIMACSKA
    #1660
    A fényképesen fórumozom, szal még nem próbáltam.
    + utsókat simítom a webpagen....egyenlőre..
  • LezLee
    #1659
    Épp most zúzom lefele a 2 cd-t :))
    Naon remélem, hogy megéri a fáradságot :)
  • szurmakotium
    #1658
    Ma éjszaka felkúszott a nightlong teljesen, reggel csinaltam hozza sfvket is.
    Jóétvágyat hozzá.

    Ez a Jack The Ripper nincs meg valakinek ?
    Töltenék már én valamid ... de mostmár lefelé ..
  • reaper4
    #1657
    jó hát én nem rendelkezek live!-al , de kikapcsoltam a hangot és úgy se. mindegy azért köszi majd még ekecskedek vele.
  • mainruler
    #1656
    ?
    Axon ugyanezzel küzdött, de miután felrakta, azt írta randesen megy. lbawin.exe. Talán a hangcuccost kéne még beállítani. Sima SB16-os beállításokkal mennie kell a Live!-nak, kipróbáltam.
  • reaper4
    #1655
    dobtam fel végigjátszást a nightlong- hoz. magyarítást sajna nem találtam.
    Mainruler: sajna így se megy, de azért még próbálkozok hátha én vagyok a béna.