181775
  • Punker
    #3077
    A Forma-1 2003-as versenynaptára

    1. március 9. - Ausztrál GP (Melbourne)
    2. március 23. - Malajziai GP (Sepang)
    3. április 6. - Brazil GP (Sao Paolo)
    4. április 20. - San Marinói GP (Imola)
    5. május 4. - Spanyol GP (Barcelona)
    6. május 18. - Osztrák GP (Spielberg)
    7. június 1. - Monaco (Monte Carlo)
    8. június 15. - Kanadai GP (Montreal)
    9. június 29. - Európa GP (Nürburgring)
    10. július 6. - Francia GP (Magny-Cours)
    11. július 20. - Brit GP (Silverstone)
    12. augusztus 3. - Német GP (Hockenheim)
    13. augusztus 24. - Magyar GP (Hungaroring)
    14. augusztus 31. - Belga GP (Spa-Francorchamps)
    15. szeptember 14. - Olasz GP (Monza)
    16. szeptember 28. - Amerikai GP (Indianapolis)
    17. október 12. - Japán GP (Suzuka)

  • Punker
    #3076
    1. Michael Schumacher Ferrari
    2. Rubens Barrichello Ferrari
    3. David Coulthard McLaren-Mercedes
    4. Kimi Raikkönen McLaren-Mercedes
    5. Ralf Schumacher BMW-WilliamsF1
    6. Juan-Pablo Montoya BMW-WilliamsF1
  • Spenser
    #3074
    OKÉ ...
    :)
  • ipszilon
    #3072
    szerintem Buddy nem ránk értette a pattogást
  • Spenser
    #3071
    Nem pattoguk csak mindenki elmondja a véleményét a VERSENYRŐL !!!!!!!
    Ennyi........
  • Coine
    #3068
    Schumacher nem szándékosan lett második [09.30.]
    A Ferrari ásza csak szoros befutót akart

    Michael Schumacher az Amerikai Nagydíj után elárulta, hogy nem szándékosan engedte nyerni Rubens Barrichellót. A Ferrari ásza csak minél szorosabb befutót akart, de azt a szerencsére bízta, hogy kié legyen a győzelem. A játékot végül mindössze hét centiméterrel csapattársa nyerte meg.

    "A rádión már korábban megkérdeztem, hogy átengedhetem-e neki a győzelmet, de nemleges választ kaptam a csapattól. Ők alapvetően nem akarták, hogy ez történjen, de megtörtént, és kész" - mondta Schumacher, és hozzáfűzte: "Mindenesetre örülök, hogy így alakult."

    Schumacher úgy értékeli, a sors igazságot szolgáltatott az emlékezetes ausztriai esetért Barrichellónak, aki akkor a Ferrari utasítására kénytelen volt maga elé engedni a VB-győzelemre esélyesebbnek tartott németet. Maga Barrichello is így látja a helyzetet: "Szerintem most kiegyenlítettük a számlát" - mondta a brazil. - "Végső soron úgy is fel lehet fogni a helyzetet, hogy Ausztriában én nyertem, Indyben pedig Michael. Ma visszafizette a kölcsönt, és ezzel teljesen elégedett vagyok."

    A váratlan fordulat a paddockban azért keltett visszatetszést, mert a Ferrari vezetői éppen az Amerikai GP hétvégéjén jelentették be, hogy - idén először - Schumacher és Barrichello szabadon megmérkőzhetnek egymással, a finálé végül mégis úgy sikerült, mintha megrendezték volna. De Jean Todt, a Ferrari sportigazgatója örült az eredménynek, amelyben semmi kivetnivalót nem talált.

    "Michael nyerhetett volna, de nagyon közel akarta tudni magához Rubenst, és ez nekünk is tetszett. Imádjuk Michaelt, és imádjuk Rubenst is, de mindannyian a Ferrarinak dolgozunk, és számunkra igazán csak a csapat sikere számít" - mondta Todt. - "Csapatutasításokról szó sem volt. Az egyetlen, amire utasítottuk a versenyzőinket az volt, hogy a második boxkiállásuk után ne bonyolódjanak harcba egymással."

    Todt is megerősítette, hogy Schumacher nem szándékosan engedte el Barrichellót. "Nem ez járt a fejében, nem szándékosan alakította így a végeredményt. Persze azért sem tett semmit, hogy megakadályozza, de nem szándékosan csinálta. Csak minél szorosabb befutót akart" - mondta a francia, majd megjegyezte: "Úgy hallottam, hét centiméteren múlt az egész."

  • ipszilon
    #3067
    így is úgyis ő az idei világbajnok, most ez a második hely nem oszt nem szoroz! szerintem mindketten poénra vették, és ha egyszer cirkusz kell a népnek...
  • ipszilon
    #3066
    én utálom a Ferrarit, de te sem tagadhatod, hogy a taktikát senki sem ítélheti el. amúgy a vége poénos volt! a sok amcsi meg kifügyülte őket! bunkók!
  • Jano
    #3065
    Hö! Varga Mihály.
  • Jano
    #3064
    HÁÁÁÁHHHHHHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Utána biztos hisztizett a Sjumékör.
  • Spenser
    #3063
    Ja ja én is erre gondolok csak az a köcsög Bari egybből azt hitte hogy Shumi át adja :( és meg is előzte :(
    (Akis Köcsög !!!)
  • Lteebee
    #3061
    Írsz is?
  • Spenser
    #3059
    Hát elégg szar lett a vége hogy Shumi MÁR megint átaddta a kis köcsög BArinak az első hejjet :(((
  • Punker
    #3057
    1. Barrichello
    2. M. Schumacher
    3. Coultard
  • Punker
    #3055
    Igen, az amcsi.
  • Lteebee
    #3051
    Azt írtad egy autóról, hogy jó volt, csak folyamatosan felmondta a szolgálatot.

    Ellentmondásnak tűnt az értelmi fogyatékos elmémnek.

    Javaslom, fogd meg mateos kezét és mostantól kórusban kezdjetek ok nélkül személyeskedni.
  • Ramore
    #3050
    szóvicc, amolyan Farkasházy módra :)))
  • ipszilon
    #3049
    hmmm..most akkor milyen időben is vagyunk?
  • Ramore
    #3047
    Tudja valaki, hogy ki nyerte a következő futamot?
  • ipszilon
    #3045
    1. Barichello
    2. M. Schumi
    3. Irvine
    4. Trulli
    5. Button

    az első kettő megszokott, de gratula a többieknek!
  • Ramore
    #3044
    Nem mindegy a sorrend? B.U.N.D.A.
  • Punker
    #3043
    1.Montoya
    2.Michael S.
    3.Ralf S.
    4.Barichello
    5.Raikkonen
    6.Irvine
  • Punker
    #3042
    Az edzést leállították.
  • Punker
    #3041
    Raikkonennel csattantak.
  • Punker
    #3040
    Sato most szállt el.
  • Lteebee
    #3039
    "ne felejtsuk el, hogy a Mclaren tavaly meg jo volt, csak sajnos Hakkinen kocsija folyamatosan felmondta a szolgalatot"

    Te érted, amit írsz?
  • Ramore
    #3038
    Soha nem lesz világbajnok Barikából, egyszerűen született vesztes a fickó, nem győztes, mint Schumi. Talán, ha engednék neki, hogy ő egy rakétával indulna el a következő nagydíjon. :)
  • Spenser
    #3036
    ha Barichellot tamogatnak o lenne a vilagbajnok.

    Igen ha közben shumit aludni kuldenék az első 10 körben akkor Barrika esetleg első lehetne mindig...............(ja és persze a töbieket is 4-5 körre) :))))))))))
  • Lteebee
    #3034
    Akik pár éve meklárenesek voltak, azok azóta már rég a bmw-nek szurkolnak.
  • Ramore
    #3032
    Hatalmas bunda cirkusz az egész! A Cart sorozat a csődközeli állapot ellenére sokkal becsületesebb és élvezetesebb nyílt verseny.
  • Lteebee
    #3031
    Szegény Berger mit össze szopott, mire estleg egy harmadik helyre behozta...
  • Dikkma
    #3030
    ez csak magazin volt :PPP
  • Dikkma
    #3029
    1ébként most jövök rá, mindjárt F1 :D
    leértek demók megyek nézni.
  • Dikkma
    #3028
    Nem, talán 87 körülig. nemtoom pontosan.
  • Lteebee
    #3021
    Meg azért se, mert a tv-t se nézed.
  • Efreet
    #3020
    az, azért se nézem már évek óta.
  • Lteebee
    #3019
    Gyenge.
  • Efreet
    #3018
    további pénzvadászat és cirkusz.... ?
  • Lteebee
    #3017
    Mindkét Toyota beért megint, nem is rossz helyeken.

    Vak, aki nem látja, mi lesz itt két év múlva.
  • Spenser
    #3016
    Szerintem Shumi még azt is fel hozzná :)) mert sok támogató menne vele és a Pénz a lényeg :(((