181773
  • TomBond
    #2808
    Ki gondolta volna hogy a Ferrari sorozatgyőzelmet pont egy McLaren fogja megtörni?

    Én a McLaren-nek szurkolok de erre még godolni sem mertem volna!
  • Coine
    #2807
    jó volt a futam, nagy volt ahogy DC füstölve ment az 1. helyen :D
    jó volt az első körökben az a 4es ott elől:)
  • Spenser
    #2806
    jooooo volt ma is a mecs:)))))
    Főleg Shummi nyomult a lagjobban......
  • ipszilon
    #2804
    héééééééééééééééééééé!
  • ipszilon
    #2803
    [image]http://www.bik.co.yu/iva/ivat/pics/ralf.jpg[/image]

  • ipszilon
    #2802


    bár a második kérdésnél kissé bajban voltam:-)
  • Coine
    #2800
    hatalmas ez a 4es itt elől, olyan izgi :)
  • Coine
    #2799



    itt vagy te Garrett
  • Coine
    #2798
    És az a poén, hogy Ő még szimpi is nekem :)
  • Coine
    #2797
    első próbálkozásra Giancarlo Fisichella lettem :D

  • dewdew
    #2796
    En Barichello vagyok a teszt alapjan, pedig a valos eletben nem vagyok orokos luzer :)))
    szegeny Barichello...
  • Garrett
    #2795
  • Garrett
    #2794
    a fasz azt írja ki hogy tiltott html kódot tartalmaz... mind1
    addig próbálkoztam amíg MONTOYA LETTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ÉÉÉLLLLLLLJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEENNN
  • Garrett
    #2793
    http://www.bik.co.yu/iva/ivat/drivertest.htm

    ez olyan mint ami régebben volt a melyik f1 autó vagy? csak ez most melyik F1 Driver vagy????
  • Garrett
    #2792
    iggen!
  • KeKKSZike
    #2791
    Nyalja ki Sumi...
  • FREAK
    #2790
    így van

    ez a Ferrari és a FIA ügye
  • dewdew
    #2789
    Fogjatok mar fel, hogy Shuminak van ehhez a legkevesebb koze!

    Mit gondoltok? Atszolt radion Barinak, hogy "Engedj el, vagy szetrugom a segged!"
  • Dikkma
    #2787
    Ihun e egy cikk án

    M.Sch. az év sportolója :o) KIRÁLY!
  • Dikkma
    #2786
    Valahogy így foglalhatjuk össze a véleményem.. de hát még hátravan sok futam, ha vkinek nem tetszik a hétvége, javítson :o)
  • Lteebee
    #2785
    Nézzétek csak meg, mennyivel több hozzászólás lett itt pikpak, mint az utóbbi versenyek után.
  • Lteebee
    #2784
    Én is pont így gondolom, csodálkozom, hogy erre nem reagált senki.
  • dewdew
    #2781
    Valoszinuleg ha Sumi pontokkal megnyeri a bajnoksagot valahol a Hungaroring kornyeken (altalaban nyar vegen szokott annyi pontja lenni, hogy a tobbi versenyen el sem kell indulnia, megis o a bajnok), akkor majd o segit Barichellonak, es o adja at az elso helyet ugyanigy.

    Ez a mostani egy csapatdontes volt, a ket pilotanak semmi koze hozza. Ezert fizetik oket.

    Nagy bicikliversenyeken (Tour de France, Giro di Italia, stb) is ugyanez a helyzet. Szamtalanszor elofordult, hogy a csapatkapitany defektet kapott, nem volt kozelben auto, ami a potkereket szallitotta, igy a legkozelebbi csapattars leszall a biciklirol, atadja a kapitanynak hadd menjen, o meg megvarja a szerelokocsit. Ezert fizetik oket. Ha nem teszi meg a csapat kivansagat, ropul, hogy hazaig meg sem all.
  • Coine
    #2780
    Sumi megmondta, hogy nekim sem teccett és nem értett vele 1et, de a parancs az parancs, ezért kapja azt a sok lóvét, ez kb., olyan, mint ha te beszólnál a főnőknek a munkahelyeden.
    SZVSZ ha vki itt igazán hibás az a Ferrari vezetősége.
    Persze Sumi sem angyal, de gondoljunk bele.
    33 éves. Tegyük fel nem megy el Bari mellett !
    Mi lesz ha emiatt berágnak rá ott fent a Ferrarinál és nem hosszabbítják meg a szerződését és hoznak a helyére mást, mondjuk az öccsét.
    szvsz Sumi 1 kicsit a biztos munkahelyét is féltette.
    mondjuk ezek mind feltételezések, nem tudom mi az igazság, még a futamot sem láttam :)
    a nagy vesztes Barrichello, azt hiszem az év hátralevő részében, azért is fogok szorítani, hogy végre nyerjen !
  • KeKKSZike
    #2779
    Egészségedre!
  • CSOCSO
    #2778
    heheh a sors:)) éppen kekszet majszolok!:)
  • KeKKSZike
    #2777
    De hát akkor is...
    Az a futam Barié volt!
    Suminak meg tök mind1, mert már úgyis VB lesz! Nincs ellenfele... :(
  • Punker
    #2776
    Nem értem miért szidják a ferrarit és shumit, barrichelo az életben nem lesz világbajnok úgyhogy neki kurvára mindegy shuminak meg kell a pont.
  • Spenser
    #2775
    Így van nagyon is igazad van!
    A maga a ferrari a legnagyobb hibás amiért ezt csináltak mert barika már elengedhette volna az elején amikor shumi ott volt a seggében de nem mert hagy menjen majd a végé hát tessék ez lett belőle Shumit jol megszivatták...
    Bari meg a kis szegényke hogy át kellet adnia az 1. hejjet hát kapja be eddig semm szerettem föleg mióta a ferrarihoz jött...
  • ZEUS02
    #2774
    A szerzödést megkötötte Bariccello, a feltételeket elfogadta !!!

    Mélyen elitélem, hogy a szerzödésben foglaltakat nem akarja elfogadni.....
    Ez amit ö csinált az a szurkolók, jogos felháborodását vivta ki !!!

    Az utolsó körben lassitania kellett volna, valami bajt szinlelve, és megvárni, Sumi elmenjen melette !!!

    Biztos vagyok abban, hogy ehhez hasonló utasítást kapott a boxból.....
    Ilyen magas szinten nem szabad ilyet csinálni !!!

    Azonnali hatályal elküldeném a Ferraritól !!!
    Én szerettem Barrit, de ezek után, hogy megcsinálta a szégyent, elfordulok töle !!!

    Öt teszem fellelösnek az egész cirkuszért, tudomásul kell vennie, hogy másod pilótának szerzödtették !!!

  • CSOCSO
    #2773
    ez az egész forma 1 nevetséges ahoyg a magyar foci is az!!!
    az f1 akor kezd izgalmassá álni ha m sumi kiesik!!! akkor lehet fogadni hoyg ki lesz az első..de igy mindig csak arra lehet fogadni hogy ki lesz a 2. 3. 4.stb....
  • ipszilon
    #2772
    a helyzet az, hogy most ezzel az "incident"-tel még többen foglalkoznak pár napig a forma-1-el, mint ha mi sem történt volna!
    kezdett kissé unalmassá válni a száguldó cirkusz, mivel állandóan Schumi indult pool-pozicióból és elsőnek ért célb. valamivel fel kellett dobni a hangulatot!
    a helyjegyek az egekbe kezdtek emelkedni és senkit sem érdekelt így a verseny, annál is inkább, hogy Schumi-uralom volt (van)!
    azt hiszem a FIA-nak most inkább köszönetet kéne mondania a Ferrarinak, hogy most pár napig mindenki erről beszél, és a következő futamot többen fogják megnézni!
    amúgy van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem volt véletlen ez az "incident"...
  • FREAK
    #2771
    naná, a FIA szempontjából katasztrofális volt

    ők ugyanis a közönségből élnek, illetve közvetve a szponzorokból, és ha ezek miatt kevesebben nézik a forma 1-et, baszhatják...........

    szóval nagy szar gőzölög a palacsintában
  • Garrett
    #2770
    ez így helyes...
    most nézegettem a mai ujságokat:
    minden sportrovatban : A Ferrari bohócot csinált a Forma1 ből, füttykoncert Auszrtiában...
    hmmm tehát akkor mások is igazságtalannak érzik a dolgot?
  • FREAK
    #2769
    ha nem is bíróság, de a FIA megbeszélné a dolgot........
  • Garrett
    #2768
    az F1onboard-on biztos van!
  • Garrett
    #2767
    hoppá, akkor ha jól vettem ki akkor valami bíróság elé kell állniuk?
  • FREAK
    #2766
    maga az "eset" nem volt látványos, az eredményhirdetés meg az interjú a lényeg
  • Coine
    #2765
    fent van vhol vmi video ezzel az esettel kapcs.-ban ??
    sajnálom, hogy lemaradtam.
  • FREAK
    #2764
    Ferrari to appear before the FIA
    Date: 13 May 2002 | Time: 07:38 | Posted: philf1 | Category: Formula 1


    The FIA has summoned Ferrari and drivers Michael Schumacher and Rubens Barrichello to appear before the FIA’s World Council on June 26 following the team orders display in Austria yesterday.

    "Following an incident during the last lap of the 2002 Austrian Grand Prix and incidents during the subsequent podium procedure, the FIA has summoned the Scuderia Ferrari Marlboro and the drivers Michael Schumacher and Rubens Barichello to appear before the World Motor Sports Council at its next meeting." said the governing body in a written statement this morning.