181768
  • [Walaki]D`Lair
    #3116
    miért? már 2003-ban?
  • Punker
    #3115
    Megszüntetik az Osztrák Nagydíjat.
  • Lteebee
    #3114
    Nem igazodtam semmihez és senki nem nyúlta le ezidáig(tudtommal).

    A mercit meg a bmw-t továbbra sem csípem.

    A Williams-Renault(aki emlékszik) ragyogó párosítás volt.

    A fórum átlagos színvonalát tekintve pedig csak annyit,hogy nem az fiatalodik,hanem mi öregszünk.
  • speed
    #3113
    a gaz csak az, hogy a hatabol nem latok semmit.

    nincs valami a keped a diffuzorrol es a barge borardokrol? (szoval valami a hatarol es oldalrol)

    remelem az f2002 technologia okoz valami izgalmat az alloviz lassan kavargo 1 pilotas forgatagaban
  • speed
    #3112
    punker kosz az uj sauber kepet, mar napok ota turom a netet.

    sosem gondoltam volna, hogy itt bukkanok ra...

    bar LTB postjat elnezve arra kell gondolnom, hogy 1 12eves lenyulta a nikjet es a jelszavat
    vagy csak hozzaigazodott az atlagos szinvonalhoz?
  • Punker
    #3111
    Az új Sauber:

  • Punker
    #3110
    Az új Toyota:

  • macilaci123
    #3109
    HIÁNYZIK MÁR NAGYON!!!!
  • Coine, The A&O
    #3108
    Nem a szabályokat kell igazítani ahhoz, hogy a többi csapatot felhozzák a Ferrari után, hanem bizony a többi csapatnak is iparkodni kéne.
  • Lteebee
    #3107
    Poén lenne, ha a bmw és a williams jövőre szétmegy és megint lenne williams-renault.

    Akkor aztán mehet az összes fos német autó a kukába.
  • Lteebee
    #3105
    Boldog szülinapot Sumi!
  • a.carkey
    #3102
    Szerintem 90 és 91 voltak az utolsó igazán jó évek (bár a kedvenc szezonom 1987, már a többször újraindított AUT nagydíj miatt is, ahol Nigel "poénból" felejelte a szervízhidat, aminek következtében elkésett az eredményhírdetésről (is)). Több világbajnok volt az évtized elején, jobb versenyek voltak, több előzéssel, valamint izgalom. Hakkinen is akkor debütált,Schumacher is. A Prost-Senna párharc 90-ben, 91 Senna "egyeduralma", majd a végére Nigel is feljött ... Hah, régi szép idők!
    Most mi van? Azt kérdezték maguk a versenyzők is - akik mellesleg nem hiszik el, hogy MS-t idén megszoríthatják -, hogy Schumi vajon már Braziliában világbajnok lesz, vagy erre Malayziáig kell várni ...
    Szerintem MS nyerje meg a 6. vb-t és irány a család. Ha ez megtörténik, talán lesz még egy kis izgalom addig, míg az arabok ki nem találják, hogy egy Jumbót küldjenek a sajtótibünbe ... (is).

    A ... "szakértők" az RTLK-n azt mondják, az idei olyan volt mint 88, de szerintem itt a többiek nem voltak olyan égők, mint az akkori mezőny. Ott esélyük sem volt és Berger is csak azért nyert egyet Monzában, mert Sennát a vége előtt nem sokkal kitették. Idén a nagycsapatok simán nyertek legalább egyet (+ volt sok pole-juk is), a Ferrari ugyan valóban megnyerte a többit, de 88-nak akkor is volt némi bukéja, az idei meg dög unalom volt. Pozitív jelet meg egyáltalán nem találtam (egyet se). Szerintem-> Jövőre új szabályok, más technika, de a változást valójában, a motorok 2004-es újraterveztetésétől kell majd számolnunk. Akkó' újból lesz végre igazán izgalmas F1-es futam.
    Bár a mai naptól hivatalosan Mika a finn nemzeti bajnokságban megy, azért én nem felejteném el azt az idén szeptemberben olvasott hírt, miszerint jövőre a Toyotának fog tesztelni és kb. olyan viszonyban lesz, mint 93-ban a "Mekinél" volt. Ezt akkor egy F1-el foglalkozó, FIA-hoz igencsak közel álló siteon olvastam. Úgyhogy aki szerette, szereti reménykedhet. Mellesleg szerintem a Toyotáé a jövő, persze nem azokkal, akiket szerződtettek a 2003-as szezonra ... , mert annyi a lóvéjuk, mint senki másnak és a Ferrari sem bírja már sokáig ezt anyagilag, annyi autót a Fiat nem ad el, hogy hosszú távon bírni tudják. Ismerve azonban a japcsikat, maximalisták és megcsinálják a tuti autót három éven belül ...
  • [Walaki]D`Lair
    #3101
    Az sem baj... Lényeg hogy ne a trágya Asiatech...
  • Punker
    #3100
  • Punker
    #3099
  • Punker
    #3098
    Cosworth
  • Punker
    #3097
    A Ferrari többé nem kerül olyan fölényes helyzetbe, mint 2002-ben, mondta Michael Schumacher. A zsinórban harmadik VB-címét szerző német versenyző állítólag már Suzukában tudta, hogy uralkodásának utolsó nagydíját éli. Schumacher szerint jövőre a McLaren és a Williams utoléri a Ferrarit.
  • [Walaki]D`Lair
    #3096
    Miylen motor lesz jövőre a Minardi-ban? Ferrati vagy Cosworth?
  • Ramore
    #3094
    Bizony máshogy kellene helyre állítani a versenyhelyzetet. Talán a forma1 szövetségnek egyenlő arányban kellene szétosztani egy összeget a fejlesztésekre, vagy egyenlő összeget lehetne a csapatoknak költeni a fejlesztésekre. Továbbra is azt mondom, hogy a kézi váltót vissza kéne tenni és a luxus kiegészítőket minimalizálni.
  • Robbb
    #3092
    Régebben szerettem a Forma-et jó hangulata miatt, bár mindig is az egyes csapatok domináltak az a dott évben: hol a McLaren, hol a Ferrari kocsijai voltak a jobbak. Sajna a kis csapatoknak esélyük sincs előrébb csúszni, nincs pénzük a fejlesztésre, ezért egyre inkább kiszámíthatóak az eredmények. Ez így sajnos dögunalom...
    Amióta meg Sumit látványosan előre engedte a Bari, azóta meg végképp más szemmel nézem a versenyeket. Azóta nagyon biznisz bűze lett az egésznek!
  • Ramore
    #3091
    Ja és a verseny alatt leggyorsabb kört elérő pilóta szintén kapna 1-2 világbajnoki pontot.
  • Ramore
    #3090
    Az indyből átvenném, hogy az időmérő első helyezettje a pole position máris kapna 1-2 világbajnoki pontot. Ha baleset vagy egyéb akadály van a pályán akkor az indyben összeterelik a mezőnyt, amitől szinte újra indul a verseny, így újra élvezhetjük az előzéseket úgy, mint a startnál. Tehát így sokkal több startélmény lenne, ami a legizgalmasabb dolgok egyike a versenyben. Kéziváltó használatára kötelezni a csapatokat.
  • [-Balu-]
    #3089
    Ti nem unnyatok mar hogy allandoan a ferrari meg a suhammer nyer? grrrrrrrrrrrrrr egyszer mar a yoong is nyerhetne
  • Spenser
    #3088
    Igen és ez így is van én is untam elég sok futamot de végignéztem mindet mert szeretem de lehetne sokkal izgalmasabb is ........
  • ipszilon
    #3087
    szerintem kezdenek rájönni, hogy veszítik a közönséget...
  • Spenser
    #3086
    Ez így van vagyis így lenne a jó.
    Biztosan olvastátok vagy halottatok az elvileg jővőre bevezetenndő szabályokról namármost szerintem mind a 9 nagy hülyeség !!!
    Szerintem inkább a motort és a kasznit kellene valahogy korlátozzni hogy ne legyen ne lehessen annyi eltérés a kocsik között és így egyformábbak lennének az eredmények ...........
  • Ramore
    #3085
    Az lenne az izgalmas, ha az összes csapat erős lenne! Nemcsak 3 csapatról kéne szólnia a forma-1 bundacirkuszának.
  • ipszilon
    #3084
    őszintén szólva, nem bánnám, hogy ha igazad lenne. én elismerem, hogy a Ferrari a legjobb, és Schumi is nagy arc, de eza teljhatalom már túl sok! élvezhtetlen lett sok ember számára a verseny! remélem jövőre a McLaren és a BMW jobban feljön és versenybe tud szállni a Ferrarival!
  • Punker
    #3082
    A nap hőse Sato:
  • hen-tes
    #3081
    hi! :)
    most megy !!! :))
    igaz már láttaM..
  • Spenser
    #3080
    Szerintem nem sookk ijjen év lessz ez után mint most .......
    Shumi ismét első lett :)nem semmi ez az autó (frerrari) 2000 juni vagy juli óta nem állt meg alatta !
  • Coine
    #3079
    Éééééés a Ferrari megnyert mindent !
  • Ramore
    #3078
    Nem írtad oda, hogy ki nyeri a futamokat!
  • Punker
    #3077
    A Forma-1 2003-as versenynaptára

    1. március 9. - Ausztrál GP (Melbourne)
    2. március 23. - Malajziai GP (Sepang)
    3. április 6. - Brazil GP (Sao Paolo)
    4. április 20. - San Marinói GP (Imola)
    5. május 4. - Spanyol GP (Barcelona)
    6. május 18. - Osztrák GP (Spielberg)
    7. június 1. - Monaco (Monte Carlo)
    8. június 15. - Kanadai GP (Montreal)
    9. június 29. - Európa GP (Nürburgring)
    10. július 6. - Francia GP (Magny-Cours)
    11. július 20. - Brit GP (Silverstone)
    12. augusztus 3. - Német GP (Hockenheim)
    13. augusztus 24. - Magyar GP (Hungaroring)
    14. augusztus 31. - Belga GP (Spa-Francorchamps)
    15. szeptember 14. - Olasz GP (Monza)
    16. szeptember 28. - Amerikai GP (Indianapolis)
    17. október 12. - Japán GP (Suzuka)

  • Punker
    #3076
    1. Michael Schumacher Ferrari
    2. Rubens Barrichello Ferrari
    3. David Coulthard McLaren-Mercedes
    4. Kimi Raikkönen McLaren-Mercedes
    5. Ralf Schumacher BMW-WilliamsF1
    6. Juan-Pablo Montoya BMW-WilliamsF1
  • Spenser
    #3074
    OKÉ ...
    :)
  • ipszilon
    #3072
    szerintem Buddy nem ránk értette a pattogást
  • Spenser
    #3071
    Nem pattoguk csak mindenki elmondja a véleményét a VERSENYRŐL !!!!!!!
    Ennyi........
  • Coine
    #3068
    Schumacher nem szándékosan lett második [09.30.]
    A Ferrari ásza csak szoros befutót akart

    Michael Schumacher az Amerikai Nagydíj után elárulta, hogy nem szándékosan engedte nyerni Rubens Barrichellót. A Ferrari ásza csak minél szorosabb befutót akart, de azt a szerencsére bízta, hogy kié legyen a győzelem. A játékot végül mindössze hét centiméterrel csapattársa nyerte meg.

    "A rádión már korábban megkérdeztem, hogy átengedhetem-e neki a győzelmet, de nemleges választ kaptam a csapattól. Ők alapvetően nem akarták, hogy ez történjen, de megtörtént, és kész" - mondta Schumacher, és hozzáfűzte: "Mindenesetre örülök, hogy így alakult."

    Schumacher úgy értékeli, a sors igazságot szolgáltatott az emlékezetes ausztriai esetért Barrichellónak, aki akkor a Ferrari utasítására kénytelen volt maga elé engedni a VB-győzelemre esélyesebbnek tartott németet. Maga Barrichello is így látja a helyzetet: "Szerintem most kiegyenlítettük a számlát" - mondta a brazil. - "Végső soron úgy is fel lehet fogni a helyzetet, hogy Ausztriában én nyertem, Indyben pedig Michael. Ma visszafizette a kölcsönt, és ezzel teljesen elégedett vagyok."

    A váratlan fordulat a paddockban azért keltett visszatetszést, mert a Ferrari vezetői éppen az Amerikai GP hétvégéjén jelentették be, hogy - idén először - Schumacher és Barrichello szabadon megmérkőzhetnek egymással, a finálé végül mégis úgy sikerült, mintha megrendezték volna. De Jean Todt, a Ferrari sportigazgatója örült az eredménynek, amelyben semmi kivetnivalót nem talált.

    "Michael nyerhetett volna, de nagyon közel akarta tudni magához Rubenst, és ez nekünk is tetszett. Imádjuk Michaelt, és imádjuk Rubenst is, de mindannyian a Ferrarinak dolgozunk, és számunkra igazán csak a csapat sikere számít" - mondta Todt. - "Csapatutasításokról szó sem volt. Az egyetlen, amire utasítottuk a versenyzőinket az volt, hogy a második boxkiállásuk után ne bonyolódjanak harcba egymással."

    Todt is megerősítette, hogy Schumacher nem szándékosan engedte el Barrichellót. "Nem ez járt a fejében, nem szándékosan alakította így a végeredményt. Persze azért sem tett semmit, hogy megakadályozza, de nem szándékosan csinálta. Csak minél szorosabb befutót akart" - mondta a francia, majd megjegyezte: "Úgy hallottam, hét centiméteren múlt az egész."

  • ipszilon
    #3067
    így is úgyis ő az idei világbajnok, most ez a második hely nem oszt nem szoroz! szerintem mindketten poénra vették, és ha egyszer cirkusz kell a népnek...