181775
  • Coine
    #2945
    jojo lehet lázítani, de én '92 óta nézem a F1-et és azóta Sumi a kedvencem.
    Rajta kívül még Mansellt szerettem igazán.
    lehet szapulni, de az eredmények Sumi oldalán vannak és ezt semmilyen szóval nem dönthetitek meg.
  • Punker
    #2943
    Ha nem tévedek Coulthard is versenyzett jó kocsival mikor a Mercedes lett a VB csapat mégse bírt Schumival
  • Rozsomák
    #2942
    ha sumi nem egy ferrariban ülne hanem mondjuk egy jaguárban vagy egy arrowsban akkor biztosan nem lenne világbajnok
    és ha az ő helyén mondjuk coulthard vagy montoya ülne akkor valószínüleg most ők ünnepelnék az x-edik világbajnoki címüket
    itt nem sumi a jó hanem a ferrari
  • Punker
    #2941
    Tetszik nem tetszik ez van. Néha szerintem is egyhangú így a verseny, de sajnos hiába a jó autó lásd Williams ha a pilóták nem úgy teljesítenek ahogy lehetne.
  • Punker
    #2940
    Prost és Mansell tényleg király volt, de ne felejtsük el ,hogy akkor több "jobb" pilóta volt egyszerre. A mostani mezőnyben tényleg schumi a legeredményesebb és a legjobb.
  • Rozsomák
    #2939
    Cipész Misi Suxx
  • atominator
    #2936


    A győzelem pillanata.
  • Spenser
    #2935
    KIs gyökér hogy néz ki és mijjen nője van:((
    De hát ez van a mai nők 80% sajna ijjen : híres vagy van pénzed ::: akkor te vagy a király...;((((
    Meg a kis KImiröl még annyit hogy a kis gyökér még nem is örült a második hejjnek!!!!!!!!!
  • Punker
    #2934
    :))))
  • Dikkma
    #2933
    kis köcsög, addig kiütném.
  • Punker
    #2932
  • Punker
    #2931


    Kimi biztosan a győzelemi utáni jutalom puszin gondolkozott mielőtt elfékezte magát.
  • Lteebee
    #2930
    Előzés az is, ha a másik autó a pályát elhagyta?
  • Jano
    #2929
    Jó lenne.
  • GAMECUBE
    #2928
    NEm is volt, bazzb nelkurta az elotte levo, ez benne van a pakliban a verseny addig tarts amig le nem intik.. tudod?

    Es ha nem kap buntetest szerinted hol vegzett volna???
    Ezt erdekes elfelejted:DDD
  • TIBI
    #2927
    Schumi akkor esőben győzött amikor még Irvene csak10. volt a másik FERRAI-val.Szóval nem az autó a lényeg.97-ben olyanrossz volt amikor kicsuszott és a kavics ágyban ragadt.manapság már nem történhet ilyen.Most is annyira szépen kivezette a kavics ágyból az autót!!
  • Coine
    #2925
    lol beszólás.
  • Dikkma
    #2924
    ha letérdelünk, sem?
  • budasp
    #2923
    Látom, hogy itt sokan (tisztelet a kivételnek) rendkívül jól meg tudják ítélni a Forma-1 kérdéseit, mások véleményének helyet nem adva és egymást csezsegetve. Ezért be sem szállok a "vitába", mivel nem azt nevezik egészséges vitának, ami itt folyik...
  • Spenser
    #2922
    Mellesleg Érdekes hogy uttánna SENKI semm csúszott meg csak Ő!!!!!!
  • Punker
    #2921
    Ron dennis vádját visszautasították mert Raikonnen
    már nem volt a pályán mikor Schumacher megelőzte.
  • KeKKSZike
    #2919
    Hjó hát igazad van, ma se volt nagy szerencséje!
  • KeKKSZike
    #2918
    Hát a Palik az tényleg hülye! Egy idegbeteg állat! :))))) Ha te annak minden szavát hiszed, akkor...
  • GAMECUBE
    #2917
    Te vagy lofeju bunko tahokam. Unreges balfasz.
    :)
    Te mesz csak a buta fejed utan elhioszel minden szart, amit mondnak sok ember elhet tevhitben Te is kozejuk tartozol UFO.
  • Spenser
    #2916
    Haver srác és te nézted mert a Palik gyerek elmondta a kosert Shumii a legjobb!!!
    Vagy a Palik gyerek is hujje????
  • Dikkma
    #2914
    Úgyan hallom, megint a legjobb lett a világbajnok. Én éppen mászkáltam, de egy ideig néztem :P
    Akkor már tényleg be kéne szereznem egy 1-es jelölésű bézbólsatyit, vagy csucsu cd-t :)
  • GAMECUBE
    #2913
    igen valoban ez igy van:DDDDDDDDDDD
    LOOOOOOOOOOLOLLLLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!

    Szanalmasak vagytok bazzeg:))))))))

    Na Te jobban nyomod a pedalt kiscsavo mint az MS?:?:)
    Gyere bizonyitsd be:)
    Ha el tudsz verni neked van igazad, ertesz a dolgokhooz:))
    Ha meg engem sem... akkor...:)

    ugy szeretem az ilyen tuzrolpatant en megmondom a frnakot embereket:)))))


  • KeKKSZike
    #2912
    Ennek a mákos Suminak akkora nagy szerencséje van, hogy az nem igaz! AMúgy Sumi egy nagy 0, ha nem lenne ekkora nagy szerencséje és ilyen jó kocsija!!
  • GAMECUBE
    #2911
    felesleges az erolkodes kiscsoka:DDDDDDDDD

    Ha jobban megnezned azt a 94es videot latnad nem eppen szan szandeku kilokes volt.

    Buta :DDDDDD
  • GAMECUBE
    #2910
    na vegre mnegnxertuk:DDD

    HEHEHE
  • Punker
    #2909
    Schumi + a Ferrari a legjobb, Raikonnen tényleg király volt de még tanulnia kell.
  • gtom
    #2906
    SCHUMACHER a király!!!!!
  • Punker
    #2905
    Remélhetőleg a williams észhez tér és kerese egy normális versenyzőt monty helyett, + a mercedes is felébred a téliállomból és újra izgalmas futamokat nézhetünk.
  • Coine
    #2904
    Nagyon ász és változatos futam volt.
    El kell ismerni, h. Sumi a legjobb már 3 éve ! Meglátjuk mi lesz jövőre.
    Forza Ferrari
  • Spenser
    #2903
    Hát ez van Ő a leg jobb MOST!
    :)
  • Spenser
    #2902
    Michael Schumacher 5 SZÖRÖS VILÁG bjnok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    :)))
    Remélem jövőre 6 Szoros lessz:)))
  • Shep
    #2901
    Hát én mindet láttam de már bánom, mert már marhára unom, hogy mindig M nyer. Hányszor megfogadtam már, hogy ha most is ő nyer többet nem nézem aztán tessék mindíg megnézem mert reménykedek hátha most nem ő nyer de eddig mindhiába.
  • Punker
    #2900
    Monty sz*pott, Schumi nyert még egy VB-ét és rohadt jó verseny volt.
  • GAMECUBE
    #2899
    Jaaaaajj dehogy jobb:DDDDDDDDDD
    NAgyon jo lesz de meg nem jobb.
    Tan o lesz Senna Schumi utodja..
  • GAMECUBE
    #2898
    Hidd el nem lesz izgi.
    A Ferrarik megint eluntatjak a mezonyt.
    Schumi mondta hogy ok a veersenyre koncentralnak az idomeron azert nem "olyan" kimagasloak, latnatok amit hetek ota a versenyre kesz Warm upon produkalnak....
    mindig tobb mint 1 mps elonyt kovacsolnak a tobbiekhezkepest, es mindig a ket Ferrari az elso... erdekes..