181775
  • Buddy
    #3344
    hát nem is a cigánybútornak.....:)
  • ÁjjLe BoBBi
    #3343
    leszopod ? :)
  • see.aakogh
    #3342
    Ehh. Te kinek drukkolsz?
  • Buddy
    #3341
    hat, amit tud :))).....ugy latszik ennyit :)
  • Buddy
    #3340
    Miert nem csinalja azt a Minardi - ha ugyis tudjak, hogy versenyt nem nyernek - hogy kiszaritott kocsival mennek az idomerore.....lehet, hogy a versenyen ket kor utan ki kell jojjenek, de igy meg a Pole-posit is megszerezhetik.

    Igy mar az idomero is elvesztette az erteket
  • see.aakogh
    #3339
    Lehet valami taktika manőver volt a boxutcába kiállás a gyors kör közbe :D
  • ÁjjLe BoBBi
    #3338
    de mi a faszomat csinált Raikkonen ? :((
  • ÁjjLe BoBBi
    #3337
    jaja :)))))
  • see.aakogh
    #3336
    Éjjáó Alonso első, Trulli második, Suhammer meg csak a 3. MUHAHHAHAHAHAHAH
  • a.carkey
    #3335
    Mikael Skurmóker ezután az edzés után ismét egy hatalmas harci brokit tudhat a szájában ...

    :)
  • Lteebee
    #3334
    nem árulok, van
  • a.carkey
    #3333
    Ja Varga Zoltán bácsi, mert a fiúk a nagy "Zolizás" közben mindig jól elpofátlanodnak. Tragikus, hogy megint arra játszanak, hogy kirúgják ...
  • Buddy
    #3332
    az a volt tv2-es kocsog?....hat az beszaras.....mintha engem tettek volna oda
  • Buddy
    #3331
    "az egyes megvan, a kettes fiu is"-beszolasa a Dinamo Kiev-Partizan Beograd BL-selejtezo meccsen volt.....majd miutan ezt a kettot folirta, el is vittek az osszeallitast, es ezt mondta :
    -na ennyit sikerult foljegyezni, a tobbiekkel majd a merkozes kozben ismerkedunk meg
  • Buddy
    #3330
    Varga? a Zoli? mert ha igen, Ő nekem is nagy-nagy kedvencem

    egz kis Vitár Robi:
    -Az ellenfél egyszerűen nem tud eljutni a Porto kapujáig. Pontosabban el tud, csak labda nélkül
    -És most 22-es számmal beáll a 22-es játékos.
    -Tizenegyes, érdekes döntés. De lássuk csak, az argentinok újabb támadást vezetnek, szinte lekopírozzák az előző akciót és tizenegyes újra. Azaz bocsánat, az előző ismétlése volt
    -Nem mondom a játékos nevét, mert nem látom, mi van a hátára írva.
    -És most kiállították az egész csapatot!... Ja nem, sorcsere. (Vitár Róbert egy jégkorongmeccsen)
  • BADE
    #3329
    Most pl. néztem a Sport1-et és egy új riporter közvetítette a meccset!Hogy az miket össze hordott!
  • a.carkey
    #3328
    Kapcsold be a TV-t, nem kell ide NET ...

    : )
  • [Walaki]D`Lair
    #3327
    netkukacon rettentő sok van
  • dikki*yysw
    #3326
    rottander.uw.hu -n volt Palik top (nemtomhány), ha jól emlékszem. Hülyére röhögtem magam :D
  • Csuka001
    #3325

    Frissítés

  • Guest
    #3324
    Indexen mintha lenne ilyen fórum...
  • BADE
    #3323
    Ilyen jó beszólások(riporterek:Vitár,Palik) nem tudjátok hol vannak a neten?
  • Pheel
    #3322
    Hát ha én fasz vagyok, akkor nem tudom elképzelni sem, hogy TE mi lehetsz, de jó pár szinttel alatta, az tuti...
  • a.carkey
    #3316
    RTL csatornával csak egy baj van. A reklám. Az Eurosporton nem voltak rossz közvetítések, sőt minden edzést leadtak. Nem is értem miért esett ki Bernie köreiből. VSz a pénz ...
    Vitár Róbert kedvenc beszólásai közül az Afrika kupán elhangzott az egyik kedvencem: "A fekete bőrű fiúnál van a labda ...".
    A másik, amikor észrevette, hogy nem stimmel az összeállítás egy focimeccsen. Erre elkezdte hangosan sorolni a neveket és számokat úgy, hogy azt hitte lekapcsolta a mikrofont:
    "A egyes megvan, a kettes fiú is ...".

    : )

    A "kis-crazy" segg hülye. Kever mint atom. Már a Palcsó "dobását" sem értettem (), de egy-két beszólása sem volt semmi.
    A "nagy-crazylabda" Jenő (nem a Polgár) mára vesztett régi fényéből. Az alapból Varga ellenes hangulatkeltése miatt le tudtam volna fejelni, mikor múlt Vasárnap néztem a "Gólt", de a VB-n is mondott baromságokat. Hiába, Ő is megöregedett ...

  • Buddy
    #3315
    egyebkent en is crazy jeno stilusat szeretem...annak ellenere, hogy ot utaltam a legjobban mar a focis-kozv. alatt is, belathato, hogy nala jobb sohasem lesz /vagy csak elvetve/

    egyedul a kis-crazy jeno es vitar robi korozi le, az elobbi a szokimondosaga miatt, az utobbit meg azt hiszem nem kell reszletezni :))
  • Buddy
    #3314
    palikban azt szeretem, hogy azt sem tudja mit beszel :)....meg az a masik szakerto, akit beraktak melle pl.: a kanyarban rendre megerkezik az elotte halado auto moge, de az egyenesben tavolabb kerulnek.....hmmm...mintha en mondat volna :))

    en mindig a nemet rtl-en nezem, ott legalabb nem beszelnek hulyesegeket
  • a.carkey
    #3313
    Mansell 92-ben legyőzte. Jenő 80-as évekbeli hozzászólásait, meg talán az idő szépítette meg ...
  • a.carkey
    #3312
    Nem azt írtam, hogy értek hozzá, csak egy esetben megvédtem Mikát, mert külső íven "támadták" (), a másik esetben meg megjegyeztem, hogy nem feltétlenül nem nézték a most "pampogók" a futamokat, amikor a Ferrarik mindent megnyertek. Az ember most is a változatosságnak örül. Én is megértem, hogy nem feltétlenül találtak ellenszert a többiek a Ferrarik ellen, de azért jó látni, hogy a télen legalább próbálkoztak. Vsz a Ferrari nyeri a VB-t, de kevésbé lesz annyira sikeres, mint tavaly. (Már a pontozás is keményebb. Főleg ez tett - tesz - jót a F1-nek.) Palikot utálom, ezen a véleményemen sohasem fogok változtatni. (Talán ha örökre kivonul a közéletből.) K. Jenő stílusát szerettem. A 80-as években DS mellett "phaszául", bakik nélkül leközvetítette a futamokat. Amikor a 90-es években visszatért, már szar volt. Most nincs olyan ember, akire azt mondanám, hogy "jól nyomja".
    Nekem erről a szezonról 89 jut az eszembe. Előtte 88-ban a McLaren mindenkit lapossá vert. 89-ben erre egy előző évet Juddal "végigökörködő" Nigel M. nevű "man-szigeti veszedelem" Rióban lazán nyert az új félautomata váltós Ferrarival. De aztán nem lett nagy dib-dob a végére. Pro és Sen simán az 1-2. helyen végzett. 90-ben Pro egy erős Ferrarival a VB címért küzdött, de aztán a "szigeti veszedelem" a startnál leszorította Portugáliában és elvesztette a VB-t (bár az Suzukában dölt végleg el). 91-ben már szintén nem volt meg a meki teljes fölénye, de azért nyertek. Tehát ha követik a "receptet", akkor 4 év múlva legyőzik a Ferrarit a VB címért folytatott küzdelemben ...
  • Lteebee
    #3311
    És ezt a kanyart is remekül abszolválta
  • Tikal #3310
    Paliktol a kedvencem amit minden mecsen elsüt:
    És igen sumi egy kör alatt 7 másodpercet vert a mezőnyre, kéremszépen mi lesz itt, tesék csak számolni, az 60 kör alatt 420 másodperc, huhu de okos vagyok...
  • K.András
    #3309
    Hát ha értesz a forma1-hez mint ahogyan irod, akkor tudnod kéne hogy az olyan szabályok amelyek arrol szolnak hogy egy motoral lehet csak menni,ezek a nagyoknak kedveznek méghozzá a megbizhatoság miatt legföképpen!!!Nem akarok elöre inni a medve börére, de ez a szezon szintén a ferrari világbajnokságával fog véget érni, és erre be lehet venni a mérget.Unom már hogy eszement palik közvetit, aki nem látja egy fátol az erdöt, le fogja mosni a mezönyt a piros csapat...
  • Buddy
    #3308
    en mindenkepp megnezem, akarmi van.....diploma mellett nekem is kell ilyesfajta idegesites :)

    majd elvalik, hogy folytatodik az esemenysorozat

    egyebkent pont ma bontotta le badoer az f2003-at, 200-zal belement a kanyarba /illetve o ment tovabb egyenesen/...
  • a.carkey
    #3307
    Ez azért nálam nem igaz. Furcsa, de 1990 óta, most nem bírtam először felkelni és élőben megnézni a futamot (buli, diploma, e heti bulira való felkészülés miatt stb). Persze korábban is volt, hogy a 14 órakor kezdődőek közül egy-két rakke kimaradt, de mivel "rögzitettem őket szalagra", mintha élőben néztem volna meg. (H.I. senki sem pofázta el soha a végeredményt ...) Szóval nem most lett jó a Ferrari. 1982-ben voltam először F1-en (BEL), majd az osztrák GP-re ismerősökkel szinte állandóan kijárunk. Amíg a HUN GP nem lett ilyen rohadt drága (ahhoz képest amit nyújt), oda is állandóan kimentem. Most már nagyon meggondolom, hogy hová megyek. Mellesleg Pironi, Prost majd Hakkinen szurkoló voltam. Ahogy Didier meghalt jó ideig nem foglalkoztam F1 nézéssel. Prost 90 Suzuka után nem volt önmaga (93 kivételével, bár azt is majdnem elbaszta - 93 Donigtonon sírni tudtam volna a röhögéstől - vsz az minden idők egyik legnagyobb versenye - mint a foci VB-k történetében a GER-FRA elődöntő 1982-ben). De addig is mindig néztem a F1-et és aki még emlékszik a 91-es szezonra, az tudja, hogy akkor volt igazán szar a Ferrari, és mégis megnéztem. (Mellesleg 1-2 győzelemtől, szezontól eltekintve 1980-97 között (-82,-90) atom gyenge volt a Ferrari a többiekhez képest.) Mégis első F1 élményem GV halála ... (az is Ferrari).
    Részemről fanatic voltam, de a tavalyi szezon során nagyon elment a kedvem ettől a sporttól, szinte utáltam nézni és csak az emlékek és a "Hátha" miatt néztem. De szerintem tavaly mindenki (sok anti-MS emberke) azt várta, hogy a főgeci megszopja a lompost. Ez most jött el. Sok ilyen verseny kéne még mint a mostani. Akkor talán volna értelme nézni.
  • Buddy
    #3306
    en is azt mondom, hogy kocsitol fugg, de ugyanezt irtad le te is, akkor most hol a problemad?

    ha most ausztraliaban ms nem megy ki foloslegesen a boxba, montoya nem pordul nyolcat vezeto helyerol, rayko nem kerul boxutcara athajtasra, ok ugyanugy meg birtak volna nyerni ezt a meccset....most culinak kivetelesen minden osszejott /hanyszor csapkodta falnak a kocsijat korabban - es ez mar vezetesi hiba/

    a masik, amit utalok, hogy mikor a ferrari nyeregetett, mindenkinek be volt fogva a szaja, senki nem nezte a futamokat, ilyenkor, vagy amikor vmelyik rivalis nyer, hirtelen mindenkinek be volt kapcsolva a tv, es pont a futamnal...
  • a.carkey
    #3305
    Mindig ezt mondjuk ... Gondolod Hillnél és Villeneuvenél nem voltak tehetségesebbek? Ott is a papa neve számított, arra adták a pénzt. Mondjuk Fangio fia szar és ezt kint is tudják, Brabhamé is ...
    Majd Mick Schumi és Hugo Hakkinen csatája lesz rulez ...

    : )
  • [Walaki]D`Lair
    #3304
    HAHAHHAHAHAHAHAH!!! Az egy akkora lámer, hogy Trabantal lenyomnám a Hungaroringen!
  • a.carkey
    #3303
    "hakkinen alatt jobb volt a kocsi, mint akkoriban a ferrari, erdemes megnezni hol volt akkor, amikor visszavonult /vmi 20 pont korul/"

    Ugye még emlékszel miért volt 20 pontja?! Nem azért, mert a falhoz csapkodta az autóját, hanem mert a 2001-es McLaren volt 94 óta a legszarabb konstrukció, de még azzal is nyert ...
    Pedig az a kocsi ott robbant le, ahol kedve volt. Vezető helyen, pontszerő helyen, csak akkor nem lett semmi baja, ha valaki (főleg Jos) feltartotta és a 7-15. helyek valamelyikén volt.
    Amikor azért a Ferrari sem volt olyan "rossz", mondjuk 2000-ben, azért remélem visszaemlékszel MS arcára, amikor 10-szer megkerülték egy kanyaron belül - a mára már törölt - belga versenyem. Ugye még arra is emlékszel, hogy miért vesztette el a VB-t? (USA, 8 pontos előny ...). Mintha elfelejtetted volna, hogy DC és Mika nem volt megkülönböztetve a csapaton belül - mint a Ferrarinál MS és bm társa -, és így fordulhatott elő, hogy DC Mika előtt futott be úgy, hogy nem volt köztük senki. A Ferrarinál már azért is balhé volt, hogy Rubens most megkapja a pontját, vagy MS kapjon inkább többet. Nálad MS autója csak akkor szar, ha más csapat is van, aki jobb autót tud építeni az övénél, és így Ő így kénytelen a "versenyzői kvalitásával" nyerni a futamokat? Most ugye ismét az a véleményed, hogy szegénynek nem volt szerencséje, a többiek - McLaren, Williams - érdemeiből meg ismét vegyünk el? A Ferrarinak mindig az a mániája, hogy a "vereséget" - ha vki jobb náluk - állandóan megmagyarázzák, hogy azzal is csorbítsák az ellenfelek teljesítményét. Ha nyernek, akkor MS a jó. Megnézném, hogyha nem lenne MS és RB - vagy bmilyen más nem MS "Ferrarista" - között fölé és alárendelt viszony, mindenki ua autót kapná, akkor ki lenne a jobb? Vagy végre egy Montoyát vagy bárki mást engednének MS mellé igazolni, mi lenne a végeredmény?
    Abszolút nem vagyok biztos, hogy MS a Ferrarin kívül ilyen karriert futott volna be. Ha szerencsétlen Ayrton nem hal meg ill. Prost ezután visszajön a Williamshez és nem Damon lesz ott az első számú pilóta - akit mint ember nagyra becsülök, de versenyzőnek olyan igazi angol "fatökü" benyomását keltette -, akkor mennyire másképpen alakul MS karrierje. Az bizti, hogy ő volt az a világbajnok, akiknek a legkevesebb riválissal kellett szembeszállnia a F1 VB-i vímekért ... 1994-1995 csak a Williams volt a rivális, 1995-től a Benettonban Renault motor. 1996-ban átigazol a Ferrarihoz és a Williams 92 után ismét hatalmasan jó autót épít. 1997-ben Villeneuve bénáskodása miatt MS a VB-ért küzdhet. A Ferrari már ekkor a legjobb autót építi meg, de a motor még nem az igazi. 1998-ban a McLaren kihasználja az új szabályokat és a Michelin adta előnyt és ez nagyon rányomja bélyegét az évadra. A szokásos bénáskodásuk és a nem fixált csapaton belüli pozíciók miatt izgalmasabbra sikerül a vége, mint kellene. De a Ferrari itt már nagyon jó, de a "meki" még a gumi miatt előnyben van (a két autó kb. uo.) 1999-ben hatalmas csata és sokkal rosszabb meki, mint Ferrari. A végén Mika feltámadásával kijön a különbség Mika és Eddie között, meg MS-ben benne van, hogy nehogy már Edddie legyen a VB-nok azután, hogy MS emnnyit tett a Ferrariért ...
    2000-ben a Ferrari már nagyon jó. A McLarenen kívül senki sem tudja velük tartani a lépést. De ott is kijönnek a motor és az autó gyermekbetegségei. Abszolút nem simán, de megnyeri a VB-t. 2002-es szezont szerintem meg ne minősítsük.
    Véleményem szerint egy VB megnyerésében az autó játssza a legfontosabb szerepet. A pilóta másodlagos. Kell és ha két autó majdnem egyforma akkor fontos (1950-es évek féle Fangio korszak akkora ágyúk mint pl. Ascari, Farina mellett), de másodlagos, szerintem. Az tény MS-el kapcsolatban: ha volt hozzá hasonló kaliberü emberke, ill uo autó mint az övé, küszködnie kellett. (A 94-es VB-t se adnám teljes szívvel MS-nek, pont Ausztrália miatt ...)
    Szerintem (#3284) azért vonult vissza, mert 20 pontja volt és atom szar volt a "meki", mint az 2002-ben be is bizonyosodott (1 győzelem). Gondold el milyen frusztráló lehet vkinek, ha zsinórban pontszerző helyekről esik ki a motor, autó egyéb miatt, ami nem vezetési. MS már akkor is a padlón van, ha nem első. Most, hogy elment a dobogós rekord, minhta ujjá kellett volna éleszteni a verseny után. Alapból nem erre számított. Lehet, hogy a következőn MS nyer, de nehogy már a képességei miatt ... Az autó miatt. Talán, majd ha Rubenset is úgy kezelik, mint MS-t, akkor elszáll minden dühöm. 1991-ben MS számomra még szimpi volt, de 1994-ben atomul megutáltam. Mára csak rosszabb lett. 2000-ben szóba került egy MS JV duó a Ferrarinál - ki a jobb -, amit nem JV utasított el ...
  • Don Vito
    #3302
    Ott van nekünk Zsalumgartner Boltni, Mr. Renault Baumgartner kicsi fia, van az a pénz amiért még őt is engednék az F1-be. Pedig sokkal tehetségesebb versenyzőink is vannak nála.
  • Tikal #3301
    mondjuk birnám ha bejutna egy magyar f1-be
  • Buddy
    #3300
    ilyen ertelemben eleg lenne nekunk benevezni...