181775
  • Reaper
    #3385
    Így van. Ezt kéne felérni a többinek ésszel. Semelyik nem győzne egy Jaguárral perpill:)))
    Ez egy technikai sport.
  • BaLeeX
    #3384
    EMBER!!!
    Raikkönen élete első futamán pontszerző helyen végzett és nem egy mclarenben... Dereng valami?

    A megnézném más kocsiban meg nem baromság, mivel itt az autó rengeteget számít, ezért öröm látni, hogy az eddigi hármas közé kezdenek megérkezni a többiek, mint pl. ma a Renault.

    De azzal egyetértek, hogy nem kell Sumit fikázni. Én is rühellem, mint a szart de nem fikázom, mert erről mindig az ugik be, ami volt 2-3 éve amikor Mika és Sumi között dőltek el a versenyek és minden csak a másik fikázásáról szólt, na ettől nekem is felfordul a gyomrom.

    Inkább örüljünk annak, hogy úgy néz ki újra versenyt láthatunk a forma1-ben. Igaz lehet, hogy csak amiatt van, mert a ferrarinál mind a kétszer bejött valami probléma és ha minden simán lenne akkor valami hasonlót látnánk, mint tavaly, de majd úgy is kiderül.
  • Reaper
    #3383
    Szerintem nem jobban ovis, mint a "remélem lassan elfelejthetjük azt a nagyképű barmot" kezdetű.Továbbá akkor abban is egyetérthetünk, hogy Raikönnen csak a mercivel képes nyerni...
  • Tikal #3382
    ok hagyjuk uff!!!
    bocs de én még ovis vagyok és már kezdtem unni a forma 1-et ugyhogy most örülök hogy végre nem 100% ki a nyerő.
    Nem a kicsim a raikonnen, nem az én gyerekem, hanyagold ezt a stilust, én inkább ezt nevezném ovisnak..
    Nekem sincs kedvencem a Forma1-ben, nem is tudom hol irtam hogy van.
    "A kicsi Raikönnened sem villogna másik kocsiban"
    Tehát akkor sumi csak a ferkával képes nyerni, egyetértünk.
  • Reaper
    #3381
    jajj hagyjukmáááá ezt a megnézném másik kocsiban című baromságot. A kicsi Raikönnened sem villogna másik kocsiban. Úgylátom ez Sumi fikázó topic. Nem védem Sumit, mert nincs kedvencem a Forma1-ben. Túl kéne lépni ezen csávók, mert kicsit ovis megközelítése a dolgoknak ez az "xy beszopott heheheeh". Végül még annyit mondanék, hogy messze van még a szezon vége. A mercinek is jön az új kocsija meg a ferrarinak is. Felesleges 2 futam után megmondani a frankót. Uff!
  • Tikal #3380
    milyen nagyok? sumi, coulthard? Sumi hova is kvalifikálta magát és mit muvelt a rajtnál?
    Kiscsávo jo volt és kész, jobb köridőket is ment mint sumi gyerek, remélem lassan elfelejthetjuk azt a nagyképü majmot, vagy megnézném hogy versenyezne mondjuk egy jaguárban, akkor is ilyen vagány csávo lenne?
  • BaLeeX
    #3379
    Jaj a lényeg:

    Hajrá McLaren!!!
    Így tovább!
  • BaLeeX
    #3378
    Sajna csak részleteket láttam a futamból, de videón megvan majd megnézem végig. Raikkönenre már igen ráfért ez a győzelem, megérdemelte. Eddig már 2x szívta meg amikor biztos vezető helyen volt (tavaly, amikor sumi előtt megcsúszott egy olajfolton (vagy csak elfékezte magát) a másik meg a múlt futamon).
    Sajna Coluthard hamar kiszállt :(
    De a tavalyi arányokhoz képest két futam alatt csak 1 merci esett ki műszaki hiba miatt, ez már bíztató :)
  • Buddy
    #3377
    Az elozo futam koppincsa volt ez a mai. Ennek ellenere megerdemelte a srac, mert betolta azt a szart......akkor neznem meg, mi lenne a vegeredmeny, ha a nagyobbak kozul egy sem esne ki, kerulne hatra - mert ebbol szart sem lehet kikovetkeztetni.
    Mar csak az a kerdes, hogy raikonen hogy kerult a 7. helyre a rajtnal...
  • Dodi
    #3376
    Palik mindig minden 5. mondatába belecsempészi azt, hogy "menet közben". Semmi értelme sincs így a mondatnak.
  • Csuka001
    #3375
    Maláj nagydíj 2003 - videók

  • Tikal #3374
    ja, meg a tetszikezés, "sumi be megy a bokszba, és nagyon aranyosan kicserélik a szerelők a kerekeit"
  • FrezeR
    #3373
    én nem utálom sem palikot sem sumit de örülök hogy újra izgalmas az f1, viszont az nagyon idegesit amikor palik azt mondja pl hogy, uuugy van szépen aranyosan! ez az "aranyosanozás" megőrít:))
  • ÁjjLe BoBBi
    #3372
    ja Palik az nagyon LOL....."....ez nem a sandokán..." LOL én mondom LOL ember ez :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #3371
    tessék emberek ez az igazi F1 !!!!
    és nem az amit az elmúlt 2-3 évben láttunk!!!
    nagyon happy vagyok !! :))
  • Tikal #3370
    muhhaaahhaa sumi beszopta megint...
    Palik ismét bebizonyitotta hogy semmit sem ért az autokhoz meg a forma-1 hez, kommentátor társa rendre kijavitotta palik beszolásait, majd kis idő elteltével palik ugy adta elő magát mintha ő mondta volna az okosságokat
  • see.aakogh
    #3369
    Jah. SUMI SUX
  • GyaxyBoy
    #3368
    Hát én majdnem le is szoptam magam mikor azt mondta hogy, ráhúzta a kocsit Sumira! Mi van már??? Sumit mindig védeni kell??? Ő tán nem hibázhat? Azt a segg sumit mindik védi, de ha forditva lett volna, akkor sztem Trulli anyukája megfulladt volna a sok csuklástól!!!
    Ezt Palik L-nak!!!
  • see.aakogh
    #3367
    AS egy dolog hogy Sumi aljas modon kilokte trullt csak aztán ő is ráfázott, de Palik még védte is hogy "Jajj a Trulli ráhuzta a sumi kocsijára az ő kocsiját" meg ilyesmik, mikor lassítás és visszajátszás nélkül láttam hogy ő voltz a hibás.
  • Tikal #3366
    Tényleg ez az asszony meg mit keres itt? Még beszélni sem tud rendesen, jo hogy nem már ő fog itt okoskodni...
  • Tikal #3365
    A másik amit utálok amikor azt mondja: "tetszik látni? tessenek figyelni" mit tetszik-ezik ez a b***
    teccikérteni?
  • KeKKSZike
    #3364
    Hja-hja! :)
  • Tikal #3363
    palik: "csudi dolgok történnek"!!! :))
    Ezt a pöcsfejt tv közelébe nem engedném.
    Ja Sumi mekkora szemét volt, ő okozta a balesetet, köcsög pancser
  • KeKKSZike
    #3362
    Mi van gyerekek? :)
    Ha a F1-be már az számít, hogy ki tud vezetni + a taktika, akkor már a Suminak nem megy olyan jól? Ahol nem csak a gázt kellene tökig nyomnia, akkor már nem az első helyen áll! :)))))))
  • GyaxyBoy
    #3361
    Egyébként a Forma 1 is olyan sport, mint a Foci vagy a Box stb. amiben egy női riporter vagy akármi egy illúzió romboló! Egyébként, tényleg elég nagy hülyeségeket mond! :)
    A 2003as Ferrarihoz csak annyit, hogyha nem lennének új szabályok, bizonyára most is csak a piros ótókat látnánk elől több perc előnnyel! Jöjjön ki és majd kiderűl! Én nem hinném, hogy most nagyon a kocsikon múlna! Inkább a Péntektől kezdve a stratégián!
    Apropó! Ha annyira jó lenne Schumi, akkor az időmérőn nem maradt volna le 0.3xx idővel egy Reanault tól!!! Mivel mindkettő 2 kiállásra terveztek és így üzemanyag különbség minmális!!!
  • gtom
    #3360
    Ha jön 2003-as Ferrari, akkor majd visszaáll minden a régi kerékvágásba.(csak jönne már)
  • K.András
    #3359
    Igen palik nagyn nevetséges, olyan dolgokat szol hogy komolyan mondom lehet inkább külföldi adon fogom nézni,mert ez borzalom,arrol a dagadt picsárol nem is beszélve, aki akkora közhelyeket mond hogy durrog a tv-m töle...
  • The Garrett
    #3358
    az volt a király mikor a vodánál volt az a közvetíts együtt lacikával nyereményjáték.
    Haver csak azért vett telefont. És megbeszéltük hogy ha megnyeri akkor beszól egyet paliknak :D
  • GyaxyBoy
    #3357
    Jaja! Nem azért, de ő a Dakaron se ment végig! Nem úgy mint az a pár kezdő csapat! :))
    Akkor ő mit szövegel?
    Nem számoltam, de sztem legalább 15ször mondta a tegnapi időmérőn, hogy "HOPPÁCSKA!"!!! Mi van! Ez az új szójárás magyarországon? Ez az ember már rég lejárt lemez! Miért nem lehet más helyette? Vagy szóljanak rá, hogy adjon másnak is szót! De jobb lenne ha egyedűl lenne! Nem szólna hozzá senki, még a stúdioból se! Sztem befordúlna! :DDEzt PALIK LACIKÁNAK!
  • The Garrett
    #3356
    NE is mondd. Tegnao az időmérő edzés alatt vagy 30x elküldtem palik ot a melegebb tájak egyikére.
    és hogy miért? nem azért mert nem td beszélni, hanem a gúnyos/sértő beszólásai miatt. Egy dolog hogy ferraribuzi, de attól még nem kéne ilyeneket beszólnia pl hogy:
    Hát nem hittem volna hogy még a JAguárnál is lehet gyengébb időket futni ezen a pályán."

    " ez még 99 be is kevés lett volna"

    Üljön már be akkor ő és vezessen 2 kört...
  • GyaxyBoy
    #3355
    Ez az új F1 eddig KIRÁLY!
    Kár hogy nem lehet a kommentárt kikapcsolni! :)) Legalábbis nekem Palik L. egy nagy nulla! Nem ad másnak soha igazat és tök nagy arc! Én legszívesebben mást raknék be! (Egyébként meg rök M. Schumi párti) és emiatt majdnem összeveszett a másik riporterrel (most hírtelen nem ugrik be a neve! :(( ) hogy még Sumit kellett volna sajnálni azért mert kilökte Trulli-t!!! Még hogy Sumit! Egy nagy geciláda az az ember! Eddig nem csíptem de elismertem a sportszerű és jó teljesítményét! De ezkután? Csak azért nem nyert, mert neki is letőrt az első szárnyából egy darab! Mert ha nem, akkor azzal a büntetéssel is lett volna esélye sztem! De hál istennek nem így lett! :)) Hajrá Renault és BMW és McLaren! :)) Ferrari meg maradjon ott lejjebb a Minardival! :)) Hi
  • see.aakogh
    #3354
    Az igaz hogya szakértők annyit sem értenek a kocsihoz mint pl. én vagy te...
  • a.carkey
    #3353
    Palik egy SZAR! Kimi nyert, tehát nem volt véletlen Ausztrália. Ráadásul ez még nem is az új Meki.

    A "szakértők" - különösen a "csaj" röhejesek. Remélem "ingyé" vállalják, mert ha ezért pénzt is kérnek, nem csodálkozom, hogy a kereskedelmi tévék is veszteségesek ...

    Mintha nem egyenlő mércével mérnék a "riporterek" Skurmókert és a többit. Olyannak tűnik a dolog a médiában, mint Izrael és más országok esete ...

  • see.aakogh
    #3352
    Azt hiszem lesz.
  • see.aakogh
    #3350
    1. Kimi Räikönnen
    2. Rubens Barichello
    3. Fernando Alonso

    Jó meccs volt, a Palik meg tök hülye, de jo poenjai vannak :D
  • Reaper
    #3349
    Nemtom bazz sok baromságot mondd a Palik, de ezért jó nézni a futamot, mert jókat röhöghetsz közben. Néha vannak poénos beszólásai(a bakikon kívül). Szal szerintem nem olyan rossz.
  • Coine, The A&O
    #3348
    jó futam, kegyetlen rossz közvetítés, ripacs Palik

    slusszpoén : www.kimiraikkonen.com az e-mail címe :D
  • hali
    #3347
    óóóóó ne :(
  • ÁjjLe BoBBi
    #3346
    surmakker egy LOL
  • Coine, The A&O
    #3345
    jó reggelt minden korán kelőnek :)
    én csak véletlenül keltem, de akkor már megnézem a futamot, az előzőt úgysem láttam :P