181776
  • ÁjjLe BoBBi
    #3553
  • Buddy
    #3552
    egyebkent nem utalom, csak nem szeretem......fricskakat meg megerdemel :)
  • Buddy
    #3551
    nehogy megpukkadj :))))
  • ÁjjLe BoBBi
    #3550
    Nem bírom megállni hogy szoljak....deee erős vagyok....ááá.....nem bííroommm....UTÁLOM HA A MCLARENT A SZEMEM ELÖTT UTÁLJÁK!!

    :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #3549
    honnan lehget ezeket a futamokat letölteni ????
  • Buddy
    #3548
    megiscsak eletbe lep 3488-as beugatasom :)
  • BaLeeX
    #3547
    Bazze ez hihetetlen. Senkinek egy szava nem lett volna, ha a futam végén nem keverik a szart, hanem Fisichellának adják az első helyet.
    De ez a keverés már nem az igazi.

    Izgalmas lett volna még a verseny ha nem történik az a baleset 15-20 körrel a vége előtt, ami miatt leintették a futamot.

    Nembaj.
    Hajrá McLaren!!!
  • a.carkey
    #3546
    Egyébként túl korán (már az elején) eldőlt volna a VB ... :)
    (MS miatt van az egész. A FIA fél, hogyha az idén nem nyeri meg a 6. VB-jét, akkor majd jövőre is versenyezni fog. :) )
  • KeKKSZike
    #3545
    Hát sajnálom, hogy nem Kimi nyert... ;(
  • KG21
    #3544
    Na és én még azt mondtam, hogy Kimi mázlista...
  • K.András
    #3543
    Mégis Fisichella nyerte a Brazil Nagydíjat

    NOL • 2003. április 11. 12:57
    A Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) pénteki, párizsi tanácskozásán úgy döntött, hogy megváltoztatja a vasárnapi, Forma-1-es Brazil Nagydíj végeredményét, így az olasz Giancarlo Fisichella (Jordan-Ford) lett a győztes. A helyszínen még a finn Kimi Räikkönen (McLaren-Mercedes) sikerét hirdették ki.
    -----------------------------------------------
    Komolyan mondom ez vicc.
  • Don Vito
    #3542
  • Don Vito
    #3541
    már hogy a mercedes
  • Don Vito
    #3540
    már úgy értem hogy a mclarenhez szállt be nem a sauberhez
  • Don Vito
    #3539
    hát jó lenne ezeket látni. én azóta néztem igazán az f1-et amikor a Mercedes beszállt, tehát ezek közül csak a spai 98-as futamot láttam de az nagyon kemény volt!!!!!!!!!
  • a.carkey
    #3538
    Rosszabbak vagytok néha, mint Mr. Smith ... :)

    "Csulaher". Yoo. :)

    Szopi van, akkor szopi van. Amióta a doningtoni F1-es futamot 93-ban lefutották, ritkán lepődök igazán meg versenyeken.

    A számomra csúcs versenyek (TOP 10), amiket ha kihagytatok azt vhogy pótoljátok (video, f1 site download, dc, fanclub stb.) (Ezekről volt élő TV közvetítés. Van pár amikről nem volt és nem is maradt fenn, de nagy versenyek voltak:
    1972 Brands Hatch, 1969 Mosport Park, 1973 Anderstorp stb. (Lásd pl. DSF's F1 DVD, amazon.com stb ...)

    Tehát a TOP 10 (szerintem):

    1993 Donington (Kerékcserék, hol esik, hol nem esik, Senna legnagyobb győzelme!)

    1987 Zeltweg (Bukások, 3 start + Nigel lefejeli a felüljárót a végén :) )

    1986 Hockenheim (Prost betolja a Mekit a célba, miután kifogyott a banzin az autójából. Hatodik lesz, de kizárják.)

    1989 Adelaide (Boutsen és az eső.)

    1991 Adelaide (Senna, Mansell és az eső. Egy qurva izgalmas VB utolsó futama.)

    1998 Spa (Flugos futam és Damon Hill ...)

    1990 Japán (Piquet és Moreno Benetton 1-2, előtte szakadt le Nannini keze ... :( )

    1984 Monte Carlo (Prost "elveszíti" a VB-t ..., Senna második, eső.)

    1991 Interlagos (Senna nyer a hőségben és tökig kimerül.)

    1991 Monte Carlo (Senna-Mansell duell a végén :) )
  • Don Vito
    #3537
    hát ja. Schumi tisztára úgy csinál mint *****. belepofázik mindenbe feleslegesen. na de ez már egy másik fórum :)
  • Don Vito
    #3535
    Emberek! Mit szóltok ehhez a hercehurcához? Hát akkor most ki nyert? Az rendbe van hogy a Jordan meg Fisico megérdemli, de hát vazze, az a kocsi kigyulladt a boxba, egész végig sehol se volt csak az 5 safety car miatt meg a sok kieső miatt keveredett előre, egyébként hogy ha tovább megy a verseny valszeg Coulthard nyert volna, mögötte Kimi.
    McLaren Rulez!!!
  • Buddy
    #3534
    jo, hogy jo futam volt
  • Buddy
    #3533
    mikor is tettem ilyet ??? nem emlekszem
  • [Walaki]D`Lair
    #3532
    A minardival is, de nem itt...
  • Lteebee
    #3531
    Azt mondták, hogy tavaly a Sauberek nem indultak, merthogy a pálya szétrázza a verdát.

    Nem a Minardival volt ilyesmi?
    Vagy ők indultak és lerepült a szárny?

    Nem emlékszem pontosan, mi volt.
  • [Walaki]D`Lair
    #3530
    2001-ben...Alesira rászakadt egy reklámtábla a célegyenes végénél, ahol most Firman-nak szállt el a kereke...És Alesi meg 300-al elvitte...hááát...húzós volt..
  • Csuka001
    #3529

    Brazília 2003

  • Tikal #3528
    Huuu, nem volt palik?? Én meg nem láttam a közvetitést, mekkora öröm lehetett igy, a következőn sem lesz? Amugy tényleg miért nem volt, rájöttek hogy szart se ért az autokhoz?
  • Ramore
    #3527
    Kinek hiányzott Palik??? Takarodjon el végleg a képernyőről! Végre jó volt magyarul végignézni a közvetítést, és nem kellett nyugati csatornára átkapcsolnom, ahol normálisan tudnak közvetíteni!
  • RelakS
    #3526
    Mivan?!?
  • a.carkey
    #3525
    De, de ez a hivatalos. Bari -8, MS -28 kör hátrány!
    :)
  • Lteebee
    #3524
    buddy: kérlek, fejezd be a zsidózást és a komcsizást az általánosban!
  • RelakS
    #3523
    Napersze
  • ÁjjLe BoBBi
    #3522
    ütős? ki mondta? csak egy nyugodt vasárnapi futam volt:)
  • ÁjjLe BoBBi
    #3521
    meglehet...
    most igy alakult...
    de szerintem elég jó verseny volt, főleg mikor abban a bizonyos kanyarban leparkírozott a fél mezőny:)
  • RelakS
    #3520
    Valaki nem tudná netre felrakni a tegnapi futamot? Lemaradtam róla, és állítólag ütős meccs volt!
  • Buddy
    #3519
    erdekes, evekkel korabban a palyaval nem volt semmi baj.....ha nem lett volna egy kis viz, semmit nem lattal volna, nem hogy kicsusszanasokat
  • [Walaki]D`Lair
    #3517
    Egyénként tényleg sokkal nézhetőbb lett a közvetítés a Palik nélkül...Nekem nem volt bajom vele, de most tényleg jobb...a Wéber legalább észrevette amikor hülyeséget beszélt :))))
  • ÁjjLe BoBBi
    #3516
    na jó az télleg fasza volt:) meg mikor a lama surmakker kipergett:)))))))
  • [Walaki]D`Lair
    #3515
    mé? Legalább lehetett röhögni...Pl amikor Fisico autója kigyulladt a Parc Fermé-ben és Czollner beszólt hogy itt a győztes én ott estem le az ágyról a röhögéstől :))))
  • ÁjjLe BoBBi
    #3514
    én szeretem, csak a köv brazil nagydijat(már ha lesz) nem hiszem hogy megnézem
  • [Walaki]D`Lair
    #3513
    Meg amúgyis egy utálat az a pálya....állatimód útálok rajta én is versenyezni....(F1 2001 roxx:))))
  • ÁjjLe BoBBi
    #3512
    ja az akkora volt :)))))))))))))))))))