181776
  • FrezeR
    #3428
    aki Mclarenes az ugyis örökké fikázni fogja Sumit még ha nem is hibázott, de főleg ha hibázott akkor meg nagyon. Nem tudom mire jó ez. Szerintem minden pilóta megérdemli a tiszteletet és ők is hibázhatnak, mert EMBEREK! erről ennyit
  • Mauro
    #3426
  • Mauro
    #3425
  • Galy
    #3424
  • ÁjjLe BoBBi
    #3423
    miért a többi az azt megelőző két évben hol volt ?
    Ja és ha Hakkinent nem utáltam volna, mert neki sosem volt olan megnilvánulása ami arra utalt volna hogy eg nagyképű seggarc!
    ENNYI!

    MCLAREN RULEZ!
  • Don Vito
    #3422
    Ja és az bizonyos 1998-as ki ér előbb az első kanyarba nem csapatdöntés volt hanem Coulthard és Hakkinen egyezsége.
  • Don Vito
    #3421
    Coulthard védelmére: Spa Francorchampsban körhátránya volt Schumival szemben, aki annak ellenére hogy vezetett mint a disznó, ment mint a meszes a csupavíz pályán. Coulthard lámpája tényleg nem égett, de kurvára a páya szélén gurult vagy 100-al hogy elengedje Susztert. Az meg hogy egy TV-s csatorna lenyomta hogy a "Ferrarik nem nyerhetnek" elhangzott a rádióba, az hülyeség mert olyan az áthallás hogy azt az összes csapat hallotta volna. Szóval Schumacher bebambult, telibenyomta Coulthardot aztán meg nekiment hogy "Te gyilkos állat!" Egyébként ezután ő kért elnézést.
    Ui: McLaren rulez! hehe
  • FrezeR
    #3420
    Szerintem ha Hakkinen vagy Coulthard lett volna az elmult 3 év bajnoka ilyen fölénnyel mint most Sumi akkor most mindenki őket fikázná, ez már csak igy van.
    Szerintem Sumi sem lenne ott ahol most van ha nem lenne tehetséges, és érdekes hogy bármikor bárki volt a csapattársa soha nem tudtak nála jobbak lenni pedig akkor régebben még megvolt az esélye a csapaton belüli versengésnek. S főleg az időmérőn szinte mindig jobb volt pedig ugyanabban a kocsiban ült a társa is.
    GyaxyBoy:Ami azt a spa-ban történt balesetet illeti ott ugy történt a dolog hogy Coulthard a mekivel látványosan lelassul és nem villogott a kis piros lámpa a kocsi hátsó részén és Sumi pedig jött mögötte nagy tempóval de mivel hatalmas esőzés volt és Coulthard egy "vizfüggönyt" képzett autójával és nem égett a lámpa igy mire Sumi odaért és észrevette hogy van előtte valaki már késő volt és csak annyira tudta elkerülni a becsapódást hogy a jobb első kereke és az első vezetőszárnyszakadt le és nem lett frontális ütközés, ez történt:)
  • Tikal #3419
    nem vagyok mclarenes, ja és az elmult 3 évben nem volt netem :)))
  • Buddy
    #3418
    erdekes, hogy ti mekklarenesek az elmult 3 evben sem voltatok itthon
  • GyaxyBoy
    #3417
    Ja tényleg!!! Akkor ezt rosszúl tudtam! De miért ment neki? Nem tudta vna kikerűlni? Na mind1!
    Ebben most igazad volt! :))
    Nekem Sumi unszimpatik és kész! :))
  • see.aakogh
    #3416
    JAh. NEkem amugy Aa Ferrarival nincs különösebb bajom....
  • Tikal #3415
    és hol a szuper tank?:)
  • Nyiri
    #3414
    A mclaren sportembersegrol meg annyit hogy 2-3 eve amikor meg hakkinen is nyomult, akkor az ausztriai celegyenes vegen levo "SZOPATOS" kanyarban egymast loktek ki mert nem tudtak eldonteni ki akar az elso lenni (mert akkor volt valami mclaren duma hogy az az elso aki az elsonek er az elso kanyarban (sok az elso :) ).

    Ugyhogy mindenki nyerni akar, es neha meg ha a "SPORTSZERU"-nek titulalt felistensegnek beallitott arcok is csinalnak mocskos dolgokat. Csak sajnos az evek soran mindenki Schumi-ra allt ra mert o volt az utobbi 3 evben a legjobb.

    Furcsa, hogy nem a gyozelmeit emlegetik (aminek a 98%-t sportszeruen es a legjobb tudasa szerint szerezte meg), hanem a hibai miatt. Kivancsi leszek, hogyha iden mas nyeri a vb-t akkor atmegy a fikazasi divat arra a fazonra aki a vb bajnok???
  • Nyiri
    #3413
    GyaxyBoy: most kurva nagyot tevedtel, mert akkor ha joltom Belgiumban schumi volt az elso es egy Mclarennek ment neki hatulrol, mert a Coulthardnak nem egett a hatso lampaja es furcsa mod nagyon!!!! lassan ment. Utana volt is balhe hogy egy tv megszerezte a mclaren radiozasat es ilyenek hangzottak el: "Schumi nem nyerheti meg a futamot". Ugyhogy sportember ide vagy oda, ez uzlet es vannak piszkos dolgok is :[
  • GyaxyBoy
    #3412
    Én elismerem M. Sumi tehetségét és hogy az egyik legjobb versenyző, ha nem a legjobb!
    DE!!!
    Ott van Montoya, R. Sumi vagy Coulthard és a többi nagy versenyző akik a toppon vannak! Igen ám! De ezek a versenyzők nem csinálnak úgymonnd "direkt" balesetett, hogy nyerjenek! De mikor véletlenűl neki megy vki akkor meg ki van akadva! (Nem emlékszem pontosan melyik évben és futamon volt, de emlékeztek arra az esős futamra mikor Sumi befékezett egy Mclaren előtt és az felment a hátsó kerekére Suminak és széttőrt miondkét kocsi??? Akkor tán még Héder Barna vezette és ő is azt mondta, mintha befékezett előtte Sumi) És most is bebizonyította, hogy "rendes" ember!!! No akkor mennyire Sport ember ez a "főgeci" barátunk? Ha vki tud, mint ő! Akkor legyen sportszerű, hissz a sportembereket a sportszerűségük teszik naggyá és nem mindig a győzelem!
    És arra is emlékeztek mikor tavaly Montoyara ment rá egy Arrows? Pedig M dobogós helyen volt! És akkor Montoya se csinálta a balhét a Boxban, csak ideges volt de elfogadta, hogy hibázott a másik! Ez már sportszerűség jele! Vagy nem?
    Mostmáár meguntam szídni Sumit, de azért jó lenne ha belátnátok Sumi rajongók, hogy Sumi nem sportszerű és van a fejével is baj!
  • Lteebee
    #3411
    Azokhoz szóltam, akik konstruktőrnek drukkolnak, nem az antisumákfanekhez.
  • see.aakogh
    #3410
    Schumacherről beszélsz? Őt már rég csak a pénz és a hirnév hajtja csak, nem az élvezetért versenyzik.....
  • Tikal #3408
    még jo, bár lehet neked tetszett az izgalmas forma 1 az utobbi években, fénybenjáro
  • Tikal #3407
    lehet, mert nem leszek itthon
  • see.aakogh
    #3406
    Én eddig is utáltam a Sumit, csak most van erről szó, így hát én is közzé tettem a véleményem... :P
  • a.carkey
    #3405
    1. "A mániája" a Palikra értendő.
    2. A Ferrarit tényleg szeretem, és idézőjelben!
    3. "akkkor" az akkor
    stb.
  • a.carkey
    #3404
    Schumi fontosabb "geciségei":
    94 Adelaide
    97 Jerez

    + az apró ...

    A mániája a "személygépjármű verseny". Azt hiszi, hogy ez poénos, de szerintem csak magát járatja le vele ...

    A dagadg szőke picsa tényleg igazi picsa. Nincs esze, IQ-ja is alacsony, ráadásul látszik rajta, hogy MS rajongó. De ki nem az a RTL KLUB-nál. A Vodafone-nak nem kéne ennyire nyalni. De mit várunk, ha egy Pálfi és egy Stohl Buci milliókat keres 0 munkával ...2
    "Schumihoz" (szerintem a "főgeci" lenne neki a legjobb jelző v. név) csak annyit:
    Mika - sajnos - észre vette, hogy ki kell szállnia, mert a vezetőhelyről való kiesések után nem volt ereje még egy ehhez hasonló évadhoz. Jól is tette, mert 2001-hez képest a Meki 2002-ben még szarabb volt. Most már olyan kövérke szegény, hogy 1 évébe kerülne, hogy képes legyen visszatérni. Azért még Ő sem az a 40 éves majom ... Szóval ő észre vette, hogy le kell lépnie és a csúcson hagyta abba - átengedve Coulthardnak a 3. helyet.
    Főgeci "barátunk" meg csak a rekordhalmozással törődik, mert egy önző segg. Fangio ezerszer nagyobb versenyző mint főgeci, akár mennyi győzelmet szerez is főgeci a továbbiakban. Még Ayrton pole-ját is meg akarja dönteni. Menjen a faszba ...3
    Mika egy Lotusban kezdte, főgeci egy Jordanban, amivel az első kanyar után ki is esett. Mika is kiesett Phoenixben 91-ben, de a nap legnagyobb poénjait is Ő csinálta akkkor. Ugyanis 3 alkalommal kapcsolgatta ki-be az elekronikát véletlenül, mire 4. alkalommal, már le is állt az auto, mint Nigelnek uazon évben Kanadában ...

    Mellesleg, ha szerintetek a malájok bénán közvetítenek, láttátok volna a kanadaiakat. Azok 92-ig egy normális közvetítést nem voltak képesek felmutatni. Nem elég, hogy nem írták ki a sorrendet, meg semmit, minden fontosról lemaradtak. Ilyeneket nyomattak, hogy Minardi a boxban, míg a Mekik agyonalázták a mezőnyt stb..

    Mint már egyszer írtam, főgeci volt képtelen "nyerő" és egyenlő csapattársat magamellé venni, mert a Ferrarinál Ő is beleszólhatott abba, hogy ki került a csapathoz. Ezért nem került oda sohasem Villeneuve ...

    Remélem emlékeztek arra, hogy 99-ben mennyire vissza akart jönni, hogy nehogy Eddie nyerje meg már véletlenül a VB-t, amit nem is nyert meg. Remélem emlékeztek főgeci arcára, amikor Edddie sorra nyert - morcoska volt és minden áron vissza akart térni egészségét sem kímélve - és amikor végül Mika nyert Suzukában. Na ott örült mint majom a farkának - szokásos szertartását végezte a dobogón (öklendezett :) és ugrált, mint a majmok - tehát a majom mégis jó jelző rá) - szart Eddire. Elég gáz volt. Mellesleg 94 óta gyűlölöm - tehát ezért ez a "szitokáradat" - amikoris Damont felkente a falra, hogy az nehogy el tudjon mellette menni és meg tudja nyerni a VB-t. 97 és Villeneuvevel való esete uezt erősítette meg bennem. Szerencsére akkor a helyezését is elvették. (Kár, hogy a győzelmeit nem ...)

    Azért szar alak, mert nem tud veszíteni és mindent ki akar magyarázni, Ő és a csapata. Ja, meg állandóan pofákat vág olyankor ...

    A Ferrarit meg uúgy szeretem, mint régebben. De inkább Rubens, mint főgeci ...
  • Lteebee
    #3403
    Hogy előjött a sok ellendrukker most, hogy nem mindig a Ferrari nyer!

    Árnyékharcosok!
  • see.aakogh
    #3402
    Meg hát az a legjobb kocsi a mezőnyben. Maradjunk annyiban hogy Schumi nem vezet rosszul de a Ferrari nélkül Alex Yoong szintjén lenne, nem világbajnok...
  • GyaxyBoy
    #3401
    Pontosan!!! SEHOL!!!!
  • GyaxyBoy
    #3400
    Ja! Olyan anyagi és technikai háttere van Suminak a Ferrarinal, hogy ezt nem sok csapat tudja felmutatni!
  • see.aakogh
    #3399
    Emlékszem még ugy 2 évvel ezelőtt az egyik futamot Häkkinen nyerte Suhammer előtt és SzarSumi ezt nyilatkozta:
    "Häkkinen nem nyert volna ha nincs ilyen jo kocsija mint a McLaren, Mclaren nélkül sehol sem lenne most!"
    Kb így mondta....

    Na akkor én kérdezem. SCHUMACHER A NAGYKÉPŰ GENYA HOL LENNE MOST EGY MINARDIVAL??? A nagy büdös seholba. Aztán ő pofázik hogy jo auto nelkul Häkkinen szart sem ér. Mert, ő mit érne a Ferrari nélkül???
  • GyaxyBoy
    #3398
    Erre csak annyit, hogy a Ferrarival még Mika Salo is volt első vagy második! És a saját csapatával még anno nem sok mindent tudott bizonyítani!!! Szóval ezekszerint a Ferrarit mindenki betudja hozni dobogóra!!! Úgyhogy ezt a "de azt nem hogy ne lenne ötszörös világbajnok, és ötször véletlenül nem szokott senki forma1-es világbajnok lenni..." szöveget sztem kerűljük!!! Vagy Eddie Irvin hova tünt mikor ott hagyta a Ferrarit? Sztem ez lenne Sumival is! Vagyis a Ferrarival a "legrosszabb" pilota is tudna pontot(okat) szerezni!!!
  • Buddy
    #3397
    Na a jovore nezve csak azt tudom mondani, amit Paragulis : majd elvalik...:)
  • Buddy
    #3396
    Lehet, hogy 4-5 het mulva mar nem fogsz ideirogatni :)
  • Tikal #3395
    jol van na, nem kell olyan komolyan venni
  • K.András
    #3394
    tudod sokmindent lehet mondani rá, de azt nem hogy ne lenne ötszörös világbajnok, és ötször véletlenül nem szokott senki forma1-es világbajnok lenni...
  • see.aakogh
    #3393
    Elképzelhető :P
  • Tikal #3392
    mert az is
  • see.aakogh
    #3391
    "Mar csak az a kerdes, hogy raikonen hogy kerult a 7. helyre a rajtnal..."

    Ugy kérlekszépen hogy oda kvalifikálta magát, Ugyanis amikor te meg én meg mindenki nézte a közvetítést az időmérőről, azt hittük hogy a gyors körben kiment a boxba. Na ez nem így volt. Hanem ugy hogy amikor Raikonnen fejezte befelé a gyors kört, akkor átváltottak Coulthard-ra, és őt mutatták ahogy már megy be a boxutcába, így tökre ugy tunt hogy Räikönnen ment ki. Közbe az Coulthard volt.
  • see.aakogh
    #3390
    Olyan buzis ez az "aranyosozás" Paliktol nem? BROAF
  • ÁjjLe BoBBi
    #3389
    LOL AKKORA LOL HOGY MAJD SZÉTREPED A FEJEM :))
    Szaé az a lényeg hogy 5. éve került megrendezésre a maláj nagydij, és minden évben a közvetítés szinvonala egyenlő volt a nullával !! ugyanis te is mint mindenki azt látta a kör végén hogy egy McLaren a boxba megy. Igen ám csak az coulthard vol és nem Raikkonen :))
  • Tikal #3388
    viszont a mai versenyen nem volt vmi szép sumi bemozdulása
  • Tikal #3387
    Erről van szó, jo kocsi=győzelem