181744
  • Bucser
    #8948
    Egyetln egyszer vették el a pontjait.. Mikor Villeneuve ellen szabálytalankdott elég csúnyácskán....-> Villeneuve világbajnok lett egy gyengélkedő ferrari ellene egy világbajnok williamsben.
  • K.András
    #8947
    Egyébként hidd el,én lennék a legboldogabb ha a fiatalok felnönének sumihoz,és jol elvernék a száját!!!De erre most még nincsen esély,de már bontakoznak ki az igazi tehetségek(Alonso,Kimi,Button,nem én montoyát nem tartom akkora tehetségenk,pedig elöször azt hittem,de én ugy gondolom, hogy aki magán nem tud uralkodni az egy 8-9 száz loerös auton sem tud)
  • BaLeeX
    #8946
    "Átülne a williamsbe abban is világbajnok lenne megint,mert szerintem is a VALAHA ÉLT legjobb pilota..."

    Na ez a nevetséges amit írsz kérlekszépen.
    Többen leírták, hogy NEM fog átmenni műs csapatban és NEM lesz tehetséges csapattársa, mert kapásból kiderülne, hogy nem is olyan nagy durranás. Nekik tökéletesen megfelel Bari mivel egy tipikus második számú pilóta akitől nem kell félteni a német hírnevét. A régi nagyok közelében sincs, de még Sennának és Prostnak sem, hiába nyert többet náluk bármiben.
    Mondom, csak várjatok türelemmel, amíg beül a köveztekő pilóta a ferrariba amikor ő abbahagyja aztán kapásból leesik minden szemellenzősnek, hogy mekkora tudás kellett ehhez a 6 vb címhez valójában, csak annak nem fog aki nem akarja...
    Esetleg még el tudom képzelni, hogy rendeznek egy kis színjátékot a szezon elején, hogy megtartság a sztár image-ét sumáknak de majd szezon végére simán megnyerik a vb címet.
  • Botond #8945
    mikor csalt?amikor elvették a pontjait,ez legalább 2x előfordult,persze tagadhatod,de attól még a tények makacs dolgok...
  • K.András
    #8944
    Sorry hibákért de gépeltem :)
  • K.András
    #8943
    Ali leboxolt x menetet,sumi meg megtett bizonyos mennyiségü kört,a leggyorsabban ami miatt meg is nyeri a versenyt,itt én nem látok különbséget,a boxnél nem az kesztü dönt hanem a felkészülés,az atuoversenynél szintén a felkészülés a legfontosabb mozzanatok egyike,csak nem elég a versenyzöt felkésziteni,az autot is fel kell,amit persze a pilota és mérnöke csinál nagyobbrészt.Egyébként az F1 leglább annyira fizikai sport mint teknikai,5gés nyomás van a versenyzökön ami azt jelenti ,hogy a fejük sulya csupán 35 kilo amit a nyakának meg kell tartani :))),ráadásul hasonlo felkészitésben vesznek részt mint a boxolok(nehogy a kesztyüzésre gondoljon valaki mert a box nem csak abbol áll :D),aki a futásnál 1 tizedet hoz magán az a pályán is fog hozni annyit!Leglább olyan fontos az álloképesség mint a mentális felkészülés!
    De ha nem a boxhoz akkor hasonlitsuk a biciklizéshez,vajon Lance azért nyeri a versenyeket mert az ö biziklije a legjobb, vagy azért mert a biziklijét ö hajtja a leggyorsabban???
  • Bucser
    #8942
    Jó én jöttem a Box hasonlattal pedig nem lehet lefedni vele abszólúte a forma-1-et mert ott nem a kesztyű minősége dönt a meccs végeredményétől. És azért Foreman és Ali a boxban ott volt és leboxolt x menetet.. Adott valamit a nézőknek.. Ő is kapott... NEm volt mögött senki aki felcserélte minden kapott ütésnél és nem volt olyan, hogy a klubtársát kiállították ellene és megkérték a klubtársat, hogy ugyanmár hadd legyen K.O. az utolsó menetben.... Tehát egy fizikai sportot ne hasonlítsunk már egy technikaihoz.....(igaz én kezdtem de más szempontból) Itt azért az az autó rengeteget számít.... ÉS azért a 35 év nem olyan öregemberi:)))) Benne van még 6 év:) De addig is szeretnék Forma1-et nézni csak sajnos élvezhetetlen így.... NA mind1 majd meglátjuk Európában mi fog történni...
  • K.András
    #8941
    Persze elöforulhat, hogy megbüntetnek egy csapatot-pilotát,de vajon azt csalásnak kell nevezni?Ilyen alapon nincsen csapat amelyik ne csalt volna:)
    Pl montoyát is büntették már meg akkor ö most egy csalo?Igazábol nincsen csapat amelyiket ne büntették volna meg,de mégsem lehet azt mondani, hogy csalok,de botond szándékosan ugy csinál mintha sumi csalna a többiek pedig a fehér angyalkák lennének,ha sumi büntetés miatt csalo,akkor minden csapat-pilota csalo,ha pedig egyet kiemelek ,hogy csalo, azt ugy hivják csusztatás, hazugság,a tények elferditése!
  • K.András
    #8940
    "De attól még NEM SZERETEM!!!! "

    Megértelek,saját jogod azt mondani, hogy nem szereted,de vajon egy Ali,vagy egy Foreman,esetleg Dariuszt azért nem szerettek volna mert mindig legyözte az ellenfelét mit mondanál,ha legyözi azt mondod nem volt vele egy sulyban?Ez igy nem müködik...
    Én a többieket nem szeretem,ott van pl montoya,akkora szája van és semmit nem tett még le az asztalra,ráadásul egy 35 éves "öregembert" meg sem tud közeliteni.
    Persze nem kiegyensulyozott az F1,de ezt nem lehet a ferrarinak és suminak felroni,egészen abszurd felvetéseket lehetne kihozni ilyen alapon a sportbol,pl bicajnál unjuk hogy Lance Armstrong 4x-re nyeri a Tour De France-t stbstbstbstbstb...
  • Bucser
    #8939
    Egyébként arra én is emlékszem, hogy Schumachert a Benettonnál (az egész Benetton-t) büntették már meg szabálytalaul felkészített autóért.. (Padlólemez magassága, kezdőtömeg alacsonyabb volt mint a megengedett)

    De nem találok róla a fia oldalán információt... Vagyis túl sok az INFo:)
  • Bucser
    #8938
    Ott vagyok a FIA oldalán... Kár hogy csak 1995-től vannak dokumentálva a press releases-ek.....
  • Bucser
    #8937
    Nem vagyok Schumacher rajongó, de aén is elismerem, hogy Schumi jelenleg mind felkészültségben, technikai tudásban, mind vezetési tudásban a legjobb. De attól még NEM SZERETEM!!!! A tehetsége tönkreteszi sajnos a forma 1-et.:(

    Én sem szeretem már nézniu, mert mindig azt látom, hogy Schumacher győz... Nincs meg benne az élvezet, hogy kiegyensúlyozott versenyben nyer. Mert azért K.András sem mondhatja, hogy a jelenlegi futamok kiegyensúlyozottak... + kategória van most a Forma-1-ben. Kiscsapatok (minardi, Jordan, Sauber, Bar?) nagycsapatok (McLaren, Williams, Toyota, Renault, BAr?) És a FERRARI...

    A Ferrari már sajnos más kategória... És gondolom ti sem szeretitek nézni mondjuk boxban mikor mondjuk nehézsúlyú megy középsúlyú ellen....
  • K.András
    #8936
    "lebukott többször is hogy csal ez tény"
    Tessék fejtsd ki,miben csalt és mikor?

    "a tények makacs dolgok"

    Ténynek azt nevezzük ha bizonyitva van,ergo most te jössz,kérjük a FIA linket a büntetésröl és az indoklásrol!
    Ha nem tudod berakni akkor nyilván nem is csalt,hiszen tudjuk a tények makacs dolgok a makacs dolgokat pedig papirra vetik és felviszik a netre,persze a hivatalos oldalra!
  • BADE
    #8935
    Ezt közösen hozták.Ez a nyilatkozat most volt a csütörtöki vagy szerdai NS-ben
  • Alien
    #8934
    a tény az, hogy messze a Schumi a legjobb pilóta a mezőnyben
  • Botond #8933
    a tények makacs dolgok
  • Alien
    #8932
    nem gondoljátok, hogy NAGYON unalmas, hogy mindig felhozzátok ezt a "Schumi csal" dumát....???
  • Alien
    #8931
    te nem vagy normális már ne is haragudj
  • Botond #8930
    lebukott többször is hogy csal ez tény,az hogy most nem csal nem tény,csak feltételezés,mert az hogy vmit nem csinál nem lehet bizonyítani,csak az ellenkezőjét(hogy vmit csinál),anno a hasmagasság csalással se rögtön az első futamon bukott meg,csak amikor már úgyis mind1 volt
  • K.András
    #8929
    „Még mindig az a nagy vágyam, hogy Michaelt egy Williams versenyautó volánja mögött lássam.” – mondta Sir Frank. „Ez egy cél, nem pedig egy álom. Azt kell, mondjam, rá kellett jönnöm, hogy Michael a valaha élt legjobb autóversenyző. Mindene megvan ahhoz, hogy a csúcson lehessen.”

    Átülne a williamsbe abban is világbajnok lenne megint,mert szerintem is a VALAHA ÉLT legjobb pilota...
  • robotnyk
    #8928
    attól ez a forma 1 még szánalmas, én a részemről befejeztem a versenyek megtekintését, erre a szezonra mindenképpen.
  • K.András
    #8927
    Kezd egy ilyen LOLER topik lenni ez is,csal a sumi,amit egész jol cáfol, hogy a FIA-nak minden csapatnál ott van az ellenöre ,aki a verseny elött 5 percel adja oda a lepecsételt nyomatékszabályozo rendszert,verseny után pedig azonnal lemérik a kocsi sulyát és persze átnéznek egy sor dolgot is(az más kérdés hogy barira rászoltak, hogy maradjon le ez tényleg gusztustalan volt,nem is értettem de a szerzödésében ez benne volt,tehát ha akkor nem szolt érte akkor utána már saját faszságát mutatja be,minek irt alá ilyen szerzödést)...Aztán ott van, hogy ami a ferrarinak nem kedvez azt nem szavazzák meg,ez egy akkora baromság,minden csapatnak ugyanolyan szavazati joga van,ergo ha a többség azt mondjva valamire igen,abban minden csapatnak megvan az 1 DB szavazata,tehát a ferrarinak sem és a mercinek sem meg más csapatnak sem lehet több szavazati joga mint a másiknak,és minden csapat szavazata egyenlö...
  • Bucser
    #8926
    A lengyel nemesi parlamentet is az általános vétójog vágta tönkre:) Viszont az a baj, hogy a kiscsapatok csak így érvényesülhetnek. Az egyik legnagyobb fegyverük a vétójoguk a változtatások terén... Inkább azt kéne, hogy a kis csapatok szavazati jogát megemelni. Így talán komolyabban vennék a kéréseiket...
  • BaLeeX
    #8925
    Melyik barom hozta ezt a szabályt?
    Ez olyan, mintha meghívnak 20 embert egy kiírt versenyre és a versenyzők döntik el a szabályokat ráadásul úgy, ha egynek nem tetszik borul minden.

    A kis Bernie meg megb*szhatja a kis cirkuszát mert még pár ilyen futam aztán kutya sem nézi.
  • BADE
    #8924
    Bernie Eclestone is mondta,hogy ami a Ferrarinak nem kedvez leszavazzák,tehát addig nem lesz változtatás az F1-ben,amíg elég 1 szavazat is ahhoz,hogy megvétozzák a döntést!
  • BaLeeX
    #8923
    Azért ez így durva megfogalmazás. Most szerintem már nem csal a csapat, mert elértek egy bizonyos szintet amikor már nincsenek rászorulva.
    Bár az sincs kizárva hogy igen, mert azért ez hatalmas különbség ami köztük van.

    Viszont, hogy rengeteget csalt ő is meg a csapatai is az egyértelmű, ezt kár vitatni, volt róla egy nagyon jó összeállítás nemrégiben még be is volt linkelve.
    Ezért tartom jó pilótának de szar embernek sumákot. Sokan emlegetik, hogy a szar Benettonban is világbajnok lett. Annyit szerintem előtte se de azóta sem csalt egy csapat sem, mint amennyit ők akkor a piszkos módszereiről nem is beszélve, de az a múlt ez meg a jelen. És az az időszak még mindig jó volt, mert volt izgalom.
  • BaLeeX
    #8922
    Nem is gondoltam komolyan, hogy vegyük ki a ferrarit csak azt mondtam, ha nem lennének most akkor egész fasza versenyek lennének és élvezhető lenne a futam. De így nem az.

    Viszont arra már nagyon megérett az egész f1, hogy lekorlátozzák a csapat szerepét és mindenki ugyanolyan műszaki felszereléssel és autóval állna neki a versenynek amin módosítgatni lehet az a gumik és a beállítások. 100x ilyen izgalmas versenyek lennének, kitűnne, hogy ki az igazán jó pilóta és nem utolsósorban izgalmas lenna a verseny végre. Nem az lenne, hogy ki tudja végig padlógázon végigautózni a futamot úgy, hogy van alatta egy fasza kocsi, aminek kevesebb mint 5% az esélye, hogy elfüstöljön.
  • b-type
    #8921
    igy legyen.
  • PREMIERE1
    #8920
    Amúgy én még mindig azt mondom, hogy az egy dolog, hogy a Ferrari nyert hármat az elején, de Európába érve arra is van rá esély, hogy a Williamsek, Mekik, BARok, Renaultok is be és utolérik a Ferrarit. Csak a Ferrarik ne húzzanak el nagyon!
  • Botond #8919
    azt azért lássuk tisztán,hogy a sumákot többször rajtakapták,hogy csal(lásd még megszegi a szabályokat),és én vhogy 2-3 alkalom után nem hinném,hogy hirtelen jó fiú lett,sztem csak ügyesebb,és még nem kapták el,vagy már akkor "legenda" meg minden,hogy inkább hagyják csalni semmit hogy beégessék a forma-1et annyira,hogy kiálljanak,hogy na a 6x világbajnok egy utolsó csaló...meg egyébként is ez a forma-1 inkább hasonlít az amcsik pankrációjára le van osztva előre hogy mi meg hogy,és a végén a sumák nyer,most hétvégén is elkezdtem nézni a futamot,de 5 kör után ki is kapcsoltam,uncsi :-(
  • b-type
    #8918
    természetessen nagy szerepe van benne.
    ezt igy nem lehet, hogy aki túl jó azt kivesszük...ne csinálja :)) ez röhej.
    szerencse hogy nem igy rendezik a versenyeket.
  • BaLeeX
    #8917
    Na, mindjárt kiderül, hogy arról is sumi tehet, hogy 2001 óta nem esett ki műszaki hiba miatt. A kis zseni.
  • b-type
    #8916
    nem lehet kihagyni Summát, Ferrári volt előtte is..valahol.
    egy ilyen pilóta rengeteget számít, kellően határozott, elvárásai vannak, és eredményes. ez ad a csapatnak szponzorokat, hitet hogy érdemes, és eredményt.
    a tesztpilóta jó dolog, de Summa ki is tudja autózni a maximumot, és fejleszteni csak az alapján lehet, hisz ha nem tod mit bír a sárkány élen, akkor min változtatsz?
    Irvine sztem elbukott abban az évben, hiába lett második, volt lehetősége, és nem élt vele, emléxem.
    Bari meg egy mamlasz, és egy kicsit szégyen, hogy ezzel megelégszik Brazil létére...elég a a legnagyobb Brazil versenyzőre gondolni.
    igen, nem jó hogy mindig Summa nyer, de ez eredmény, amit nem lehet tőle szavakkal elvenni, csak a pályán...ott kell bizonyítani.
  • PREMIERE1
    #8915
    Nem tudom mit épített a Ferrarin MS, hiszen mindig is Larini, majd Badoer tesztelte. Ha kellett és minden teszten túlvoltak, akkor jött MS learatni a babérokat és sztárolni a köridőjét. A csapattársai alapból akkor tesztelhettek csak, ha MS-nek más dolga volt. Látva Rubens és Eddie, Ferraris csapattársaik eredményeit - Eddie majdnem világbajnok lett 99-ben, Rubens csak azért nem szorongatja MS-t, mert meg van neki tiltva, de max. 1 mp-el végez mögötte, ha nincs semmi baj az autójával ..., szóval nem hinném, hogy MS ekkora sztár valójában, max a büdös életben nem volt egyenlő csapattársa.
  • BaLeeX
    #8914
    Ez nem hülyeség. :)
  • donpedro
    #8913
    Felesleges arról vitatkozni, hogy ki verné el Schumachert hasonló autóban ülve. Részben azért, amit korábban András is írt (egy jó pilóta nem csak vezeti, hanem fejleszti is az autót), másrészt mert egy olyan kijelentést, hogy a mezőny negyede elverné a németet, semmi másra nem tudsz alapozni, csak a saját elfogultságodra, ez meg nem igazán meggyőző érv...

    Schumacher képességeivel kapcsolatban sok pozitív példát lehetne felhozni, de talán a legkézenfekvőbb még nem hangzott el.

    Jónéhány évvel ezelőtt évente megrendeztek Párizsban egy olyan gokart-versenyt, ahol a Forma 1-es mezőny az aktuális gokart-menőkkel (világ és európa-bajnokokkal) mérte össze a tudását.

    A jó képességűnek tartott pilóták felvették a versenyt a gokartosokkal, olyanok, mint például Fisichella, akinek a tehetségén nem érdemes vitatkozni. Schumacher azonban több volt ennél. Irdatlan fölénnyel nyerte meg a szombati versenyt, megközelíteni sem tudta senki. Aztán vasárnap ugyanígy elhúzott, ám a verseny felénél váratlanul lassulni kezdett, és utolérték az üldözők, de megelőzni nem tudták.

    A verseny után megkérdezték, hogy műszaki hiba okozta-e a lassulást. Erre azt válaszolta a német, hogy nem volt semmiféle hiba, egyszerűen csak annyi történt, hogy bevárta a többieket, mert ő versenyezni szeret, és a közönség is nyilván szívesebben lát egy izgalmas versenyt...

    Nagy kár, hogy azóta már nem rendezik meg ezt a versenyt, óriási élmény volt látni a pilótákat, amint parázs csatákat vívnak egymással, ugyanolyan járgányban ülve.
  • [Walaki]D`Lair
    #8912
    Szerintem úhy kéne izgalmasabbá tenni a futamokat, hogy mindenki csak Mindardikkal indulhat...:DDD
  • K.András
    #8911
    És a Webber Button akciora semmi büntetés nincsen?Majd 250 km/h sebességnél ráhuzta a kormányt Button-ra,életveszélyes volt az az akcio, azt is meg kellett volna büntetni!
  • Punker
    #8910
    A Renault második, Trulli elégedetlen

    jó lenne tényleg ha Alonso-nak lenne végre 1 probléma nélküli hétvégéje.
  • Punker
    #8909
    Ralfot megrótták a Sato-ügy miatt
    ez a megrótták mit jelent? rászóltak hogy máskor ne csináljon ilyet?