181762
  • Punker
    #9046
    Jordan cáfolja, hogy Pantano helye bizonytalan

    hát igen ez ilyen, még szerencse hogy zsófi eddig csak a kocsi miatt esett ki és mondhatja hogy azért nem meri nyomni a gázt :)
  • Punker
    #9045
    Jordan-Toyota 2005-től?
  • Punker
    #9044
    Jean Todt lehetne az FIA új elnöke 2007-től
  • ÁjjLe BoBBi
    #9043
    jaja a 2. kép nagyon üt.
    ja de akkoriaban volt egy nagyon komoly balesete...
  • Bucser
    #9042
    A legalsó képen az a 4 ember Úriember nem pedig egy gyors autóban ülő a győzelemért mindent megtevő ágrólszakadt felkapaszkodott valaki....
  • BaLeeX
    #9041
    A 2. kép nagyon ott van!

    Akkoriban kezdtem nézni az F1-et és azért lettem McLarenes, mert tetszett a színe. :)
    Meg Hakkinenben is láttam valamit már akkor, pedig 6. helynél jobbat nem nagyon ment ls sokszor volt a pálya szélén. :)
  • ShaiHulud
    #9040
    az a baj hogy mar ez a sport is inkabb a penzrol,a business-rol szol :(
  • ShaiHulud
    #9039
    igen, szar:)
  • PREMIERE1
    #9038
    Hogy szar-e a F1 most, vagy sem vitához pár adalék a múltból:



  • PREMIERE1
    #9037
    A F1 lassítása Bahrein után:


  • PREMIERE1
    #9036
    Zsóti kormánya Bahrein előtt ...


    ... és Bahrein után ...


    "Na most nyomkodjál Kecseg!" (Egy Minardi csapatban dolgozó szabotőr technikai újítása a Minardi kormányán)
  • Punker
    #9035
    Vizsgálják, hogy túl gyors-e a Forma-1
  • Punker
    #9034
    Nagyszerű eredmény a Tiger Racing Hungary első tesztjén
  • Punker
    #9033
    Webber elvesztette a higgadtságát
  • K.András
    #9032
    Nagyon gáz az az irás nem?:DDD

    "véletlenül megnyomtam egy gombot a kocsiban, amely a motor egyik fontos beállítását változtatta meg"

    Miért véletlen,nem mondták meg neki, hogy ha ezt megnyomod akkor el fogsz tudni indulni,vagy nem tudták, hogy az a gomb ilyet is tud???LOL
    Nem értem az egészet,egyáltalán meg kellett volna nyomni?Ha igen miért nem szoltak,ha nem akkor nagyon nagy baj van mert a mérnökök még azt sem tudják melyik gombra mi lett konfigurálva???Valaki magyarázza már meg nekem mert teljesen el vagyok veszve
  • BaLeeX
    #9031
    Még szerencse, hogy nem a teljesítményén múlik.
  • BaLeeX
    #9030
    Ez a zsolti egy MÁGUS!!!

  • Punker
    #9029
    A BAR új szárnya szabálytalan
  • K.András
    #9028
    ""véletlenül megnyomtam egy gombot a kocsiban, amely a motor egyik fontos beállítását változtatta meg, ám a csapattársam nem nyomta meg ugyanezt a gombot, így az ő autója a rajtrácson maradt és csak a boxból tudott a többiek után eredni."
    "

    Véletlenül kell megnyoni a gombokat hogy elinduljon az auto?LOL na ne már,ilyet ne :DDDDDD
  • K.András
    #9027
    Baumgartner: Biztos a helyem a Minardinál
    "Bár pályáznak a helyemre, végigversenyzem a szezont"
  • kiserik
    #9026
    lol
  • K.András
    #9025
    Jött is válasz :)
    "Teljesen igazad van, köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmemet. Az eredeti
    változat úgy szólt, hogy "Bruni előtt haladt" - ki is javítottam ;-)

    Üdvözlettel:
    Farkas Péter
    "
  • Punker
    #9024
  • K.András
    #9023
    Én a szerzönek irtam inkább
  • Punker
    #9022
    az ottani fórumon szokták írni a többiek, csak én lusta voltam oda reggelni.
  • K.András
    #9021
    Lehet kéne nekik irni, hogy azért a minimumot hozzák...
  • Punker
    #9020
    láttam, de hát megszoktuk már az A5-től az ilyeneket
  • K.András
    #9019
    Kapitális hiba van a cikkben:

    "Baumgartner Zsolt a versenyen ugyan Gianmaria Bruni előtt ért célba, ennek azonban nagyrészt az volt az oka, hogy Bruni több körös késéssel vágott neki a viadalnak."

    Ha a 47. körben kisett,márpedig kiesett méghozzá motorhiba miatt akkor, hogy a picsba tudott zsofi beérni bruni elött???LOL
  • Punker
    #9018
    Bahreini görbe tükör
  • K.András
    #9017
    Montoyáék továbbra is lassúak lesznek
    Három hét alatt behozhatatlan a Ferrari előnye
  • Punker
    #9016
    jó lenne, csak kicsit Alonso-nak is le kell még nyugodnia, hogy ne szúrja el az időmérőket
  • K.András
    #9015
    Szvsz renault jobb lesz,alonso miatt,objektiven nehéz megitélni,renault-nak és honda-nak is hatalmas és sikeres multja van.
  • Punker
    #9014
    Brawn szerint a Ferrari fejlődni fog

    szerintetek a BAR vagy a Renault lesz jobb idén?
  • K.András
    #9013
    Inkább fejezzük be ezt a témát mert parttalan :D
  • K.András
    #9012
    Én is biztam benned,persze hogy nem olvastad el...#9009
  • BaLeeX
    #9011
    Bíztam bennetek...

    A kérdésem lényege az volt, hogyan volt képes Salo az első 1-2 futamán vezető helyről elengedni Irvine-t mert versenyben volt a vb címért. Nem azzal van gondom, hogy miért engedte el, hanem azzal, hogy hogyan kerül egy teljesen átlagos (vagy még az alatti) pilóta az első versenyén vezető helyre beülve egy ferrariba?

    "maximálisan 1etértek hogy hagyjuk már az ilyen "HA más ül..." mondatokat, ennek nincs értelme."

    Én csak arra a kérdésre válaszoltam, hogy hogyan van az, hogy ha nem MS a legjobb pilóta akkor miért ő nyert 6 vb címet. Hát azért, mert ő ült évekig a legjobb autóban.
  • b-type
    #9010
    nem volt meggyöző Mika Salo, ugyanugy ahogy nem volt Irvine sem, és nem az Bari sem. Ezzel 1ütt szerettem volna ha nagy istálló szerződteti azután az év után(Salo-t), de nem. Tavaly Indi-ig Monty-nak is volt esélye, de ő sem volt meggyöző. hogy ne csak ellen példát mondjak:
    Hakkinen pl. az volt.
    van akin 1×üen érzed hogy össze van állva(mentálisan-tudásilag), van akin meg sose érzed, Monty vezető helyről képes volt kiesni(asszem tavaly Ausziknál), vezetői hibábol.
    Tény hogy kell hozzá autó is, de erről nem a jelenlegi világbajnok tehet.
    azért azzal( K. András-t idézve ) maximálisan 1etértek hogy hagyjuk már az ilyen "HA más ül..." mondatokat, ennek nincs értelme.
  • K.András
    #9009
    Mondjuk szerintem ez az interju elég tanulságos, hogy vajon ki az a sumi és, hogy mit tett le az asztalra...

    "1995 végén a háromszoros Forma-1-es világbajnok, Jackie Stewart készített vele interjút az ausztrál Channel 9 televíziós csatornán:

    Stewart : "Nyertél két világbajnoki címet a Benettonnal, fantasztikus siker - különösen ez utóbbi. Most elhagyod a legsikeresebb csapatot. Egy olyan istállóhoz mész, amelynek nagyon gyenge mutatói vannak: nem nyertek világbajnokságot 16 éve, 250 Grand Prix óta. És csak olyan emberek voltak képesek nyerni ott, Michael, mint egy nagyon kemény, fehér dél-afrikai, akit Jody Scheckternek hívtak és aki állandóan seggbe rúgott mindenkit; vagy Niki Lauda - két világbajnokságot -, aki szintén kemény fickó volt és aki igazán irányítani tudta õket, vagy régebben Fangio, aki szerette õket és aztán elhagyta õket, mindössze egy bajnoki cím után. Ez nem valami jó statisztika. Nos, mi az ami miatt elhagyod a sikernek azt a fantasztikus útját, amelyen eddig voltál és a jó kapcsolatokat egy olyan csapat miatt, amelynek eddig nincs igazán jó történelme a modern idõkben?"

    Schumacher : "Pontosan az, amirõl beszéltél. Nem hiszem, hogy túl sokat kellene magyaráznom, mert már elmondtad, hogy micsoda kihívás lesz ez számomra és ez az, amit keresek."

    Stewart: "De biztos vagy a dolgodban? Erõs ember vagy, de nagyon fiatal. A fiatal versenyzõk története a Ferrarinál nem igazán jó."

    Schumacher: "Ez igaz. Úgyhogy változtassunk ezen!"

    Stewart: "Gondolod, hogy hajlandóak megváltozni? Gondolod, hogy be fognak fogadni?

    Schumacher: "Azt hiszem ez itt a lényeg. Véleményem szerint ez a jó idõpont csatlakozni a Ferrarihoz és sikeresnek lenni velük. Nagyon közel állnak hozzá, hogy megtegyék ezt az utolsó lépést. Meg akarják tenni ezt az utolsó lépést és hajlandóak minden erõfeszítésre a világbajnoki cím megnyerése érdekében. Én is hajlandó vagyok rá, szóval mi a gond azzal, ha szövetkezünk? És nagyon várom már. Tudom, hogy lesznek problémák, de a Benettonnál is voltak problémák. A helyzet az, hogy a figyelem egy kicsit jobban a Ferrarira irányul, ezért tûnik nehezebbnek a dolog a Ferrarinál, mint a Benettonnál. Hogy tényleg az-e vagy sem, majd megtudom, de a tõlem telhetõ legjobbat próbálom nyújtani. És meglehetõsen biztos vagyok benne, hogy sikeresek leszünk. Abban is meglehetõsen biztos vagyok, hogy ez bele fog telni egy kis idõbe, de amint megismerjük egymást és úgy fogunk dolgozni, ahogy kell, sikeresek leszünk."

    Stewart: "Hallgatniuk kell majd rád."

    Schumacher: "Nekem hallgatnom kell rájuk és nekik hallgatniuk kell rám."

    Flavio Briatore nem örült annak, hogy Schumacher elhagyta a Benettont. Sõt, verbálisan igyekezett oda-odaszúrni egykori versenyzõjének, például amikor kijelentette, hogy új pilótái, Gerhard Berger és Jean Alesi - akik éppen a Ferraritól érkeztek - jobbak, mint Schumacher. Michael nem kívánt belemenni a szócsatába és csak annyit válaszolt: "Majd meglátjuk."

    "
  • K.András
    #9008
    Amikor visszajött lábtörés után sumi akkor azzal vádolták ,hogy ö "tartotta" fel a többieket, hogy irvine-bajnok lehessen...
  • BaLeeX
    #9007
    Konkrétumot nem tudok idézni sajnos de ha bárki visszaemlékszik, ha beadtak egy képet egy futamon hirtelen, hogy a ferrari füstöl, kicsúszott, kiállt műszaki hiba miatt az MINDIG Barichello volt. És nem volt ez olyan kevés alkalom, ahogy te gondolod. És azt állítod, hogy ugyanazt a technikát kapják? Nem hinném. Akkor sumi alatt is elfüstölt volna már a verda 1x 2x, sőt olyan is többször volt, hogy éppen Bari vezetett aztán műszaki hiba miatt kiesett és sumi lett az első. De a boxból kilőtték volna az utlsó körben Barit ha nem esik ki erre mérget lehet venni...

    "igy kérdésem az volna, hogy ha nem ö a legjobb pilota akkor hogyan lett 6x-os világbajnok?"

    Jaj ne máááár.... Még mindig itt tartasz?
    Azért, mert sumák ül a ferrari első számú pilótájaként a kocsiban és nem más. Ha más ül ugyanilyen technikában ő lesz 6x világbajnok (nem Zsolti szintű tehetségekre gondolok).

    Ja és bevillant még egy dolog a végére szerintem jól emlékeztem. Ha sumák az az istencsászár pilóta, akkor hogyan lehetett az, hogy amikor lábát törte és helyére Mika Salot ültették (aki meg sem közelítette báttyát teheségben) az első 1-2 futamán még ő engedte el Irvine-t az első helyről, mert versenyben volt a címért.

    Értelmes választ kérek, nem átugrani felette ugyanis túl sokszor hallottam, hogy más ezt nem csinálná utána ebben a kocsiban. Ennél nagyobb bizonyíték nem kell, hogy egy teljesen átlagos Salo beül a Ferrariba és átengedi Irvine-nak a jobb helyet (azt hiszem az első helyet)...

    Az még lehet, hogy rosszul emléxem, de szerintem így volt.