181767
  • ShaiHulud
    #8851
    hat de mikor veszik eszre hogy le kene valtani??? faszkivan
  • Bucser
    #8850
    Azért ne hasonlitsd már össze a boxot a Forma-1-el......
  • a.carkey
    #8849
    Mondom: Norbert Haug rulez! Kéne a gumiba egy Norbert Haug fanclub! :)
  • Bucser
    #8848
    Tudod anno a Minardi és a Stewart is sokat arcolt egymással mégsem mondta senki, hogy jó a verseny pedig az elején ugyanez volt az állás..:)) Szerintem nem attól jó a verseny, hogy a közepén jót harcolnak hanem attól ha az elején.... Jó futam volt, de én untam.... ezért is írogattam annyit és nem a versenyt figyeltem...
  • ShaiHulud
    #8847
    az biztos hogy ez igy lonak a fasza...hogy mindig ez a buzi piros auto nyer...de nem is nagyon latok ra remenyt hogy a tobbiek fel tudnanak noni hozzajuk...szerintem meg jopar evig ferarri uralom lesz:((
  • K.András
    #8846
    Ez is jo :DDD
  • Punker
    #8845
    olaj társoság ilyen névvel???????????????
  • K.András
    #8844
    Miért lenne már szar?Az sem szar amikor egy boxolo 40x megvédi a cimét...Nem értem miért sirtok...
  • a.carkey
    #8843
    Schumacher megnézte a kupát:

    - Ketyeg? Nem ketyeg? :)
  • a.carkey
    #8842
    Megoldódik a F1 problémája? :)
  • K.András
    #8841
    LOL,asszem lenne nagy baj belöle :)))
  • a.carkey
    #8840
    Robbantanak is? :)
  • Bucser
    #8839
    Engem nagyon nem érdekel, hogy kinek mi az elégtétel.. ez a forma 1 így ahogy van szar.... A többi csapatnak fel kéne kapnia a nyúlcipőt... nem lesz értelme szponzorálni a versenyt....
  • a.carkey
    #8838
    Norbert Haug hétfőtől kitűnő munkája eredményéért a Ferrari motorsportigazgatója lesz! (Bernie Ecclestone)

    Remélem mindenki örül!
  • MrTressy
    #8837
    arab sejkek rula
  • K.András
    #8836
    Ez egy nagyon jo futam volt...
    Az egy dolog hogy ferrarit nem lehet megverni,de aki szereti az autoversenyt az a többiek versenyével is megelégszik,persze jo volna valaki meg tudná öket fogni,tessék megdolgozni érte...
  • Punker
    #8835
    a Gulf Air az valami arab légitársoság?
  • K.András
    #8834
    Biztos valamelyik merci odafingott :)
  • ShaiHulud
    #8833
    elegtetelt ugy ertettek hogy tavaly amikor a michelines gumi bizbasz volt akkor a ferrari igencsak veszelybe kerult es akkor bizony sokan leirtak ferrarit hogy vege neki es hogy a tobbiek utolertek...es erre tessek mostani idenyben 3 bol 3 ferrari..ezert elegtetel...erted mar henteskem?
  • RelakSfromhome
    #8832
    sztem igen, de hogy kerül oda???
  • Punker
    #8831
    aszem idén a BAR vs. Renault csaták lesznek a legjobbak.
  • Bucser
    #8830
    Mi elégtétel????????????????

    A Tavalyi idény hosszú idők óta a legjobb volt..... Ezek hülyék...... Ők lehet, hogy élvezik, hogy dögunalom a futam mert az üvegkalikájukban jó pénzért elbaromkodnak.. Szerintgem tréez az egész.. Nem biztos, hogy nézem a többi futamot....
  • Punker
    #8829
    azért az lol hogy az első 10 között 8 Michelin-t használ
  • Bucser
    #8828
    Szegény Monti..... Az utolsó körben a célegyenesben kiszállt az autóból....
  • K.András
    #8827
    Button-ak viszont nagyon örülök,szép eredmény!
  • Q
    #8826
    na, Button-nek grat !
  • Bucser
    #8825
    Ferrari akkor kezdett el feljönni mikor Scumi odament.. HA elmenne Ferrari megint nem nyerne sehol.... Mielőtt schumi odament ferrari nem nyert világbajnokságot majd 20 évig....
  • K.András
    #8824
    Meg a por keveréke.,..
  • K.András
    #8823
    Az ott olajfolt :D
  • Bucser
    #8822
    Ez a Wéber meg ez a Collner.... Istenem inkább leveszem a hangot....
  • K.András
    #8821
    Ilyenkor lehet látni micsoda munka évekig a csucson lenni,nincsen mégegy olyan profi csapat mint a ferrari,fényévekkel megelöznek mindenkit minden szinten!
    Merci ultra gagyi,szerintem montoya már bánja hogy oda fog menni,az lenne a legkomolyabb ha Kimi inkább meg átmenne BMW-hez :DDD
    Sumi megint alakitott,eszméletlen jo pilota,nem volt még soha és valszeg a mi életünkben nem is lesz mégegy ilyen!
  • Bucser
    #8820
    Menet közben átfestik:) Így nem pirosak hanem fekete bárányok:DD
  • RelakSfromhome
    #8819
    Mi a ráktól ilyen fekete az a ferrari?
  • Bucser
    #8818
    De legalább idén még nem volt olyan, hogy Schumi a 3.-at körözte....
  • Punker
    #8817
    kiváncsi leszek Monty mit dob ha a Merci jövőre is ilyen szar lesz? leüti a szerelőket?
  • Bucser
    #8816
    Alonso 6....
  • Bucser
    #8815
    Ő legalább végigmegy?:DDDDD
  • Q
    #8814
    Zsótit a Mercedes-hez !!!!!
  • RelakSfromhome
    #8813
    Ez de rossz :D:D Jobban járt volna a mercivel :D
  • Bucser
    #8812
    Mekkora LOL!!!!! Coulthard megállt a 2 másik merci mellett a Boxban:DDDDDDDDdd