181769
  • Punker
    #9093
    Montoya még nem adta fel
  • Shaman
    #9092
    Most így hirtelen azt mondanám,hogy 3,de ez csak hasraütés,szal majd valami hozzáértőbb megmondja....
  • Carlos
    #9091
    Nagy az én kérdésem kollégák!
    Az érdekelne, hogy a pályákon (tökmindegy melyiken) naggyából(!) hány cm/mm magas a kerékvető!!!
    Nagyon fontos lenne a sürgős válasz!

    Köszönöm!
  • precision
    #9090
    Jól beszél! Bár én Raikkonen-t nem igazán szeretem, de attól még jó pilóta. Alonso meg kegyetlenül jó pilóta, csak mindig kapkod...egy picit fejlődnie kell még.

    De azért érdekes, hogy az öccsét nem mondta a Schumi, mert tudja, hogy nem vmi jó versenyző...

    Tényleg hol lesz a mostani futam?
  • Punker
    #9089
    Schumacher: Räikkönen és Alonso a jövő sztárjai
  • csabawarchief
    #9088
    Srácok, arról még sztem nem nagyon volt szó: ki hány éve nézője és/vagy rajongója a sportnak? Hány régi futamot néztél vissza az F1 50 évéből?
  • Buddy
    #9087
    lehet, hogy megelégedve nézem a futamokat, de most annak tudok szurkolni, hogy végig ferrari győzelem legyen......korábban annak szurkoltam, hogy nyerjék meg a vb-t (pl. amikor Häkkinen nyerte).....de mindig van vmi cél a szurkolóknál is......pl. nem lenne csúnya, ha idén hülyére vernék a mezőnyt
  • Buddy
    #9086
    már fölmerültek hírek, miszerint fölállítják és lecserélik a jelenlegi tesztpilótára....úgyhogy hamarosan beüt az igazság órája :)
  • K.András
    #9085
    Persze engem is zavar,hogy nem képesek olyan autot épiteni ami megálja a helyét,ha összevetjük Mclaren teljesitményét a minardival meg a pénzt,akkor lehet igazán látni,hogy amit a minardinál csinálnak az "csoda" számba megy...Tehát arányaiban nézve minardi minden csapatot ver!!!De ettöl függetlenül nem nevezném pocséknak a versenyt,max egy kicsit egyhangunak,de ez nem feltétlen az autoknak köszöhetö,sokkal inkább annak a felkészültségnek és tudásnak aminek sumi birtokában van...Lehet mondani hogy jo a verda,de az nem elég,ez az ember isten tudja mikor hibázott utoljára ami hatalmas szo,ilyen sorozatot még senki nem látott ebben a sportban,olyan az ember mint egy gép,minden kanyart minden bukkanot ismer.Egyszoval egy ZSENI ül egy ZSENIÁLIS autoban.
  • Shaman
    #9084
    Igen de a kérdés az,hogy kire?

    Én nagyon-nagyon örülök,különösen annak,hogy a BAR javul,mert szeretem a Hondát. Nem is ezzel van bajom.
    Inkább azzal,hogy az addig okes hogy felnöttek a Williams/McLaren szintjére,s ott szép és jó csaták is lehetnek,de igazából nem örülök annak,hogy idén a csaták a 3.,4. helyért fognak folyni.
    Szal jó lenne ha a Ferrari szintjére elérne már valamelyik csapat,s nekem inkább ez a bajom. Sajna sztem ez max idény végére lehetséges,akkor meg már rég késő.
  • Ramore
    #9083
    Némelyik buszvezető még gyorsabb is nála a körúton. :))
    Én remélem felállítják és talán még a forma3000-be se fogják hívni, elvégre ott sem teljesített semmit.
  • K.András
    #9082
    Bármelyik budapesti buszvezetö elmenne ugy mint zsofika :D
    Szerintem ezt az szezont engedik neki, aztán mehet isten és a minardi hirével :)
  • K.András
    #9081
    Lehet te másik futamokat nézel?Jön fel a Bar meg a Renault mint állat, és észre sem veszed?Persze te jogod hogy pocséknak nevezd a futamokat,bár nem tudom mit kélne elismerni ha nem az ilyen szintü teljesitményt...
  • Shaman
    #9080
    ???? te milyen életről beszélsz.

    Egyébként elhiszem,hogy egy Sumi fan megelégedve nézi a futamokat. Ha szeretném én is örülnék,de így egy nagy pocsék az egész...
  • Ramore
    #9079
    Én már várom Verstappen, vagy az éppen aktuális tesztpilóta szereplését a nagydíjakon, Zsófika helyén.
  • Buddy
    #9078
    de annak ellenére azt is megnézném
  • Buddy
    #9077
    hmm....egyelőre a maradék 18 autó nem 1200-es zsiguli...:)
  • Bucser
    #9076
    A Williams is jobban tenné, ha a saját háza táján keresné a gondot és nem a BAR-hoz kuksolna át ötletet lopni....

    Stoddart-nak meg igaza van... Ron Dennissel helyet kéne cserélni 1,5 évre és szerintem össze tudna tenni egy működőképes és erős Mclarent... Dennis meg megtanulna kicsit spórolni és nem az ablakon kilapátolni a pénzt....
  • K.András
    #9075
    Nagyon jo üzletember ez a Stoddart!Ráérzet mit kell ütni a hangszeren!!!Igaza van,vicc hogy ekkora költségvetésböl 3-bol 3x adta meg magát a merci!!!
  • Punker
    #9074
    Stoddart szerint a Williams és a McLaren pazarol
  • Punker
    #9073
    Schumacher befejezte volna Senna halála után
  • Punker
    #9072
    A Williams tiltatta be a BAR hátsó szárnyát
  • oneal1
    #9071
    jah....nemám hogy segiten ia kissebb csapatokat:DD
  • b-type
    #9070
    vazz..ehh
    ennyi pénz nincs.
  • K.András
    #9069
    Nem F1 téma,de érdekességnek berakom:
    "Guinnes-rekordot döntött Ecclestone
    A Forma-1 irányítója, Bernie Ecclestone Guinness-rekordot döntött a hétvégén, amikor túladott tizenkét hálószobás, medencével és törökfürdővel is rendelkező londoni házán. Az ingatlant, amely a Kensington Palace közelében található, valamivel több mint százhét millió hatszazézer euróért, étszámítva huszonhat milliárd nyolcszáz millió forintért adta el Ecclestone egy indiai acélgyárosnak, Lakshmi Mittalnak. Bár néhány formaságot még tisztázni kell, valószínű, hogy a 73 éves milliárdos ingatlanja lesz a világ legdrágább háza, és így bekerül a Gunness Rekordok könyvébe. Az eddigi csúcsot egy Hong Kong-i palota tartotta, de az csak alig több mint kilencvenöt millió euróért cserélt gazdát.
    "
  • K.András
    #9068
    Egy hegymászo sem mondja ,hogy igen le kell gyalulni a legmagasabb hegyböl mert félek töle magas,életveszélyes :D
    Ha valaki fél a sebességtöl,abba lehet hagyni és átengedni a helyet olyan tehetségeknek akik birják a sebességet,Gené féle emberkék meg menjenek gokartozni...
  • K.András
    #9067
    Bolond ez a Gené,az 50-60-70-es években 1000x veszélyesebb volt F1!
  • Punker
    #9066
    Gené: Egyre veszélyesebb az F1

    szerintetek?
  • Alien
    #9065
  • Alien
    #9064
    na ez az amit én sem értek... Bezzeg arra senki enm emlékszik amikor pl Schumi az első éveit töltötte a Ferrarinál, hogy akkor milyen rossz volt a csapat... Én mégis mindig néztem, reménykedve, hogy javulnak és lám mi lett belőlük:))
    Nem szabályokat kell módosítgatni, hanem a többi csapatnak fejleszteni.
    Mellesleg úgy vettem észre, hogy egyenlőre a csapatok terén még nincs ilyen, hogy jünnének a szokásos dolgokkal, hogy ez nem jó így stb stb... Itt viszont ezt már megszokhattuk :) Ja és nem tudom mennyien olvastátok, de Ross Brawn megmondta, hogy javulás várható :DDD

    Hajrá Schumi!Hajrá Ferrari!Hajrá Bari!
  • Ramore
    #9063
    és ha a minardi nyerne zsinórban?
  • Buddy
    #9062
    mellesleg én akkor is megnéznék minden futamot, ha végig zsinórban jaguár nyerne.....vagy akármi
  • Buddy
    #9061
    igen, támogatom, jó volt az a 12-es időmérés

    undorító, ha a ferrari csinál egy kettős győzelmet, már hápognak, hogy szabályt kell módosítani.....korábban ez miért nem volt probléma más csapatoknál?
  • Alien
    #9060
    :)
  • ShaiHulud
    #9059
    vagy nem..:)
  • Alien
    #9058
    jaja ebben egyet értek! a 12 körös időmérő az nagyon jó volt!
    Főleg amikor Schumi az utolsó pillanatban odatett mindenkinek :PP
  • csabawarchief
    #9057
    nem tudom engem nem fog meg, lassan már eljutok odáig hogy nem nézek f1et, a szabályokat visszakéne állitani, főleg a régi időmérőt!
  • Alien
    #9056
    De, engem például érdekel:)
  • Bucser
    #9055
    Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • oneal1
    #9054
    pontosan!!!