181769
  • K.András
    #8893
    Lehet aljas de sajnos tény, 3-bol 3-at nem fejezett be,gondolom nem Kiminek szol ez hanem az autojának...
  • MrTressy
    #8892
    naja ferrarisoknak maxi annyi izgulás marad,hogy Barrichello 2.lesz e vagy nem...
  • Punker
    #8891
    "A finn pilóta ezzel schumacheri magasságokba emelkedett, csak ő a futambenemfejezés terén: háromból három."

    ez azért aljas
  • Braveheart
    #8890
    Én nem akarom szapulni a minardit de volt olyan hogy az autójuk végig bírta a versenyt? Szegény Zsoltnak nem elég hogy profik között van, még az autója is szar...
  • Evil
    #8889
    Velemenyem szerint nem a Ferrarit kellene szapulni, pedig en se komalom oket.Inkabb azon kellene elgondolkodni, hogy pl az olyan magas koltsegvetesu csapat, mint a meki, mire kolti azt a temerdek penzt?Tiszta katasztrofa az idei evuk, a tavalyi is inkabb szerencsesnek mondhato nekik, a tavaly elottirol meg ne is beszeljunk.
  • K.András
    #8888
    95-ben volt másodszorra világbajnok aztán 2000-ben megint,szerintem 5 év szünet volt közte...

    Ferrari emblémás fekete baseball sapka
    Ára: 7990 Ft

    Ez a durva dolog,azért 8 ezer mert rajta van egy ferrari logo :P
  • Bucser
    #8887
    Ki számolgatja 3 után?:)))))

    Nem 4 év szünet????
  • K.András
    #8886
    4 éve nyeri a világbajnokságot nem 6!
    94-95-ben aztán 5 év szünet után megint belekezdett...
  • Bucser
    #8885
    Én sem azért nézem... Csak már unom, hogy 6 éve ő nyeri a világbajnokságot... Ezzel az idei évvel Deja Vu érzésem van, mert erősen hasonlit a 2 évvel ezelőtti évadra... első 3 futamot nyerte a Ferrari magasan és most idén is ugyanaz lesz.... Dögunalom... várom a következő versenyt, hogy mit fog nyomni BUtton és Sato , nameg hogy Vajon Brunit lenymja e Zsófi valaha....
  • Balli
    #8884
    Schumi!
  • ÁjjLe BoBBi
    #8883
    khm... na mind1...
  • K.András
    #8882
  • K.András
    #8881
    Ez tuti,nem elég egy jo auto,itt van példának baumgartner f3000-ben megkapta a világbajnok autot és folymatosan nem volt benne a tizben...
  • ÁjjLe BoBBi
    #8880
    ezt kötve hiszem. annyira nem királyság hogy egy ugyanolyan autóban ülő montoya-t,alonso-t,kimi-t, stb. magabiztosan lenyomjon. azért nekem is van szemem.
  • Punker
    #8879
    szerintme ez azért van mert ti csak azt nézitek hogy ki nyer, én viszont nem azt nézem hogy Alonso nem nyert hanem azt hogy rohadt jó futamot csinált....
  • K.András
    #8878
    De minél tovább lesz világbajnok annál nagyobb esemény lesz a legyözése!Várd ki ,egy két év és nagyon jo lesz,valami olyat adott sumi F1-nek ami eddig nem volt és valszeg megismételhetetlen...
  • Bucser
    #8877
    Az a helyzet, hogy Schumacher lehet, hogy akkor is lenyomná a mezönyt......
  • ÁjjLe BoBBi
    #8876
    unalom az egész...nem autóverseny.
    most mi abban a jó hogy a tökéletes királygépezet ferrarival folyamatosan szétalázza a mezőnyt ?
    még akkor talán ha mindig éppen hogy csak nyer akkor azt mondom hogy jó...de így...
    jöhetne egy olyan szabály hogy mindenki ferrarival megy :) na akkor már érdekes lenne...
  • Bucser
    #8875
    Bocs 26 mp-el...
  • Punker
    #8874
    Kiestek:

    51. kör David Coulthard GBR McLaren-Mercedes M műszaki
    47. kör Baumgartner Zsolt HUN Minardi-Ford B műszaki
    7. kör Kimi Raikkönen FIN McLaren-Mercedes M motor
  • Bucser
    #8873
    Láttad megszorongatták.... 40 másodpercel.... Izzadt is Schumacher és Barrichello, hogy beérjenek hamarabb...

    Én értékelem a Schumi teljesítményét csak unom....
  • K.András
    #8872
    Én azt látom,hogy most kezdenek felnöni a középcsapatok,egy két év és akkora versenyek lesznek!!!Mindezt pedig a ferrarinak lehet köszönni,van egy olyan csapat ami hajtja elöre a sportágat(méghozzá ezerrel)...
  • Punker
    #8871
    1. Michael Schumacher GER Ferrari B 1ó28:34.875 57
    2. Rubens Barrichello BRA Ferrari B + 1.367 57
    3. Jenson Button GBR BAR-Honda M + 26.687 57
    4. Jarno Trulli ITA Renault M + 32.214 57
    5. Takuma Sato JAP BAR-Honda M + 52.460 57
    6. Fernando Alonso SPA Renault M + 53.156 57
    7. Ralf Schumacher GER BMW.WilliamsF1 M + 58.155 57
    8. Mark Webber AUS Jaguar-Cosworth M + 1 kör 56
    9. Olivier Panis FRA Toyota M + 1 kör 56
    10. Cristiano da Matta BRA Toyota M + 1 kör 56
    11. Giancarlo Fisichella ITA Sauber-Petronas B + 1 kör 56
    12. Felipe Massa BRA Sauber-Petronas B + 1 kör 56
    13. Juan-Pablo Montoya COL BMW.WilliamsF1 M + 1 kör 56
    14. Christian Klien AUT Jaguar-Cosworth M + 1 kör 56
    15. Nick Heidfeld GER Jordan-Ford B + 1 kör 56
    16. Giorgio Pantano ITA Jordan-Ford B + 2 kör 55
    17. Gianmaria Bruni ITA Minardi-Ford B + 5 kör 52
  • Alien
    #8870
    Szép volt Schumi!!
  • oneal1
    #8869
    Forza Ferrari!!!!
  • Punker
    #8868
    BAR vs. Renault vs. BMW vs. Merci folyamatosan van, és ezek a Ferrari-t is megtudják szorongatni ha úgy alakul a verseny......
  • K.András
    #8867
    Igy van,aki kicsit is szereti az autoversenyt az tudja értékelni a teljesitményt...
  • zaki
    #8866
    Schumi, Schumi, Schumi
  • Bucser
    #8865
    de én amerikaiul mondom:DDDDDD
  • Bucser
    #8864
    Most ferrari vs. noone megy:)))
  • Bucser
    #8863
    Ez igaz:)) 22 évemmel nem voltam elég elől:))) Először asszem 6 évesen láttam Forma-1-et....Senna volt kedvencem.. emlékszem Patrese-re meg Alesi-re mikor még fiatal volt.. Meg Prostra mikor a ferrarinál volt... És még Nigel Mansellre a Villiamsnél és Schumacherre A Benettonnál mikor még a Benetton főszponzora a Camel volt...
  • ShaiHulud
    #8862
    amugy szep angol nyelven es nem amerikaiul bucsernek mondjak es nem bácsörnek...max bucsör
  • Punker
    #8861
    hát nem tom nekem jobban tetszik az F1 most, mint mikor csak a Ferrari vs. Merci ment folyton......
  • Bucser
    #8860
    Csak már nem tudtm mibe belekötni:DDD
  • K.András
    #8859
    19 éven keresztül egy nulla volt a ferrari,most meg a legmenöbb,ilyen már volt,csak te akkor még nem nagyon nézhettél versenyeket...Anno a williams volt a "verhetetlen" nem volt auto amelyik le tudta volna gyözni...Most hogy a ferrari csinálja ugyanezt meg azt mondják jajj mindig ö nyer,ez van én akkor is szeretem és nézni fogom...
  • Bucser
    #8858
    Nya mind1 hagyjuk az offot:)
  • ShaiHulud
    #8857
    jojo:))
  • Bucser
    #8856
    Ha a nevem Butcher lenne el is fogadnám az indokot:))) De ha már magyarítani akartam volna akkor Bácsört irok be a regbe és nem Bucsert.....
  • ÁjjLe BoBBi
    #8855
    ugy erzem meg fogom utalni az F1-et :(
    1. ferrari tulzott dominancia :( most akar Ferraro fan valaki akar nem, ot is idegeli hogy kedvenc csapatanak meg ellenfele sem akad, nem lat egy jo versenyt...
    2. rohadt mocskos szar mclaren kiabrandito !!!! hat az isten bassza meg fogadok egy bergyilkost azt megoletem a norbert haugot azt majd lesz mas helyette. de ne o

  • ShaiHulud
    #8854
    nevedbol:) bucser => butcher = meszaros,hentes :)