8884
Old Game, mert régen minden szebb és jobb volt :)
  • Lacc
    #353
    Hát, én Miskolci vagyok, szóval egy csöppt távol =), úgyhogy legjobb lenne, ha elküldenéd emilben. Ha megtennéd, akkor nagyon-nagyon-nagyon köszi!
  • mainruler
    #352
    Lacc?? Itt vagy még?
    Na mindegy, nekem úgyis perceken belül összeomlik a netes kapcsolatom, úgyhogy nem valószínű, hogy vissza tudok nézni ma.
    Ha még érdekel a dolog, holnap ugyanekkor itt leszek, majd megbeszéljük a részleteket.
    Na,Pá!
  • mainruler
    #351
    Lacc: Hol laksz? Én pécsi vagyok, úgyhogy ha te is a közelben laksz, könnyen meg tudnánk oldani, de ha nem, legfeljebb elkülöm mailben (röpke 9-10 mega, de asszem talán megoldható)
    Egyébkén az a rész a játék legelején van, tehát ha azt megoldod, vár még rád egysmás ám! (Pl: Temle of BÚ, Chainsaw, emlékszel??!! Hogy az milyen kib*szott nehéz volt...az a rész volt az egyetlen ami úgy ki tudott akasztani (az az ominózus legördülő tuskó a lyukacsos padlónál) hogy a hajam téptem dühömben! Neked is olyan szar volt?)
    Egyébként úgy kell elbúni a GroboClone elöl (nagy szürke robotelefánt) hogy bemész a legbelső szobába (ahol a pinceajtó van) átváltsz discreet-be és space-el leguggolsz, megvárva, míg az kivácsi fáncsi eltakarodik, és elviszi Zoé-t.
    Asszem leírásom is van hozzá valahol, majd elküldöm azt is, ha megtalálom.
    Egyébként nagyon helyes, hogy kedvet kaptál hozzá, hidd el nem fogsz csalódi! (Manapság talán a Planescape - Torment-et kivéve nincs egy normális hangulatú és történetű játék!!!)
  • Lacc
    #350
    Mainruler, nem tudnád elküldeni nekem??? Nekem jó az is, ami neked van.
  • mainruler
    #349
    Brühühühü...!
    Hát ezt most miért kellett?
    Fájdítani a szegény LBA-fan szívét, hogy neked megvan a RELIKVIA, de nem adod el semmi pénzéert!
    Brühühühü... :D
    Hüp-hüp... szóval honnan vadásztad, keves fantársam az első rész CD-jét??? Mert én is tudok egy helyet (állítólag az egyetlen hely a világon, ahol még kapni lehet) de azzal meg az a baj, hogy maga a játék 18$, ami egy igazi fannak meg se kottyanna, de a szállítási költség plusz 25$ ! Minimum! Meg az se biztos, hogy ideér, mert nem tudják garantálni, hogy az adott országba továbbítják-e a regionális központból! Hát, csak ennyi vele a bökkenő, úgyhogy ha esetleg tudnál még valakit, aki segítene, nagyon hálás lennék ám...
    Meg azért is, ha felraknál néhány képet a borítóról, meg magáról a CD-ről, ha lehetséges, mert még nem is láttam eredetiben!! KÉRLEK!!!
    És néhány infó is jól esne: Milyenek a beszédhangok? (már ha vannak egyáltalán, de úgy vettem ki a DOS-os ini-ből, hogy vannak) Ugyanaz Twinsen hangja, mint a kettőben?? Milyen minőségűek a vidók? (nekem helyettük csak képösszevágások vannak)
    Szóval kérlek, legalább csepegtess némi vizet a sivatagi vándor szájába, mert már nagyon szeretnék tudni több konkrétumot!!!!
    Esetleg egy warez-üzlet is lebonyolítható lenne, feltéve, ha benne vagy.
    Ismered a Magic Ball Network-öt, amit lejjebb említettem? Ha nem, feltétlen nézz el oda!
    Amúgy egyetértünk, még az első rész is bőven megálná a helyét ma is, hangulatban mindenképpen!
    Majdnem leestem a székről 95-ben, mikor megláttam, egyszerűen letaglózott a grafika,(különösen a Prince és pl a Magic Carpet után, ezek együtt voltak egy régi gyűjteményes CD-n) és utána a hangulat...
    Fogalmam sincs, hányszor játszottam végig, de rengetegszer, az biztos, és SOHA nem untam meg, mert a hangulata felejthetetlen, még a második rész se képes utólérni, pedig piszok jó az is!
    Előre is kösz az esetleges infokat!
    Üdv: MainRuler
  • Lacc
    #348
    Most kedvet kaptam hozzá, nem tudja valaki, honnan lehet letölteni?
  • Lacc
    #347
    Hol kell elbújni??? =)
  • Lacc
    #346
    Hát nekem megvolt az LBA 1., de elakadtam egy résznél (amikor el kell bújni a házadban, mert jönek az őrök, vagy ilyesmi), és ezért nem szereztem meg véglegesen.
  • Failure
    #343
    Hello!

    Nagy Civilization 1. 2. rajongó vagyok, és elkeserít a tudat, hogy egy ilyen király játékot - még ha körökre is van bontva - nem lehet hálón játszani. Amennyire én tudom legalábbis. De nem lenne tiszta a lelkiismeretem, ha nem kérdezném itt meg.

    Szóval: nem tud-e valaki véletlenül Civ 1-2 internetes vagy helyi hálózatos lehetőségről?

    (gyanítom Sid Meir nem nagyon orkált hozzá ilyesmit, inkább abban bízom, hogy valaki önszorgalomból csinált)

    Előre is köszi!
  • mainruler
    #342
    Kár! Azt hiszem, nem is nagyon fogok olyat találni Magyarországon, aki ismeri egyáltalán, olyat meg pláne keveset, akinek CD-n van meg (94-ben még nem volt túl gyakori a CD...)
    Azért annak szívből örülök, hogy vannak, akik emlékeznek rá és szeretik!
    Nem tudom, hallottad-e, de Frederick Raynal 2002-ben hozzákezd a harmadik rész elkészítéséhez, ha addig sikerül összekaparnia az Adeline-t, mert per pillanat No Cliché néven befuccsoltak a Sega jóvoltából.
    Ha érdekel, itt találod a legnagyobb LBA fan site-ot, akik a készítőkkel is kapcsolatban vannak, mindenféle nyalánksággal:
    http://el-muerte.student.utwente.nl/lba/
    (A lap neve Magic Ball Network)
  • mainruler
    #339
    Emlékszik még, és szereti rajtam kívül valaki az LBA 1,2-őt (Ha jobban tetszik: Relentness és Twinsen's Odyssey)
    Félelmetes, milyen grafikálya volt 94-ben a Relentness-nek (Másnéven Little Big Advenure 1-nek)
    Van olyan ember Magyarországon, akinek megvan az első rész CD-s változata, és megválna tőle?
    Ha létezne ekkora orákulum, feltétlen keressen meg e-mailben! Előre is kösz!
  • Lacc
    #327
    Én a Duke Nukem 3D-t keresem. Meg lehet találni valahol?
  • Att
    #326
    A Roberta Williams anthology válogatást be lehet szerezni, de sajna abban csak a chapter 1 van a Phantasmagoriából pár másik game mellett, a full eredeti 7 Cd-n terpeszkedik, úgyhogy a letöltés is elég gázos...
  • Att
    #323
    Csá!
    Tud vki nekem leírást küldeni a Phantasmagoriához? Csúnyán elakadtam benne...
  • GamerBoy
    #322
    www.abandongames.com - nagyon jó abandonware portál!!!!
    Mindenkinek a figyelmébe ajánlom!
  • bulis
    #319
    Még sehogy. Nem volt időm elkezdeni, mert annyi a dolgom. hogy ki se látszom belőle. Éppen csak elindítottam, hogy megy-e. Megy.
  • bulis
    #317
    Bizony, bizony!

    A Wizardry Gold csak nekünk van meg, igaz Gary :)))

    Hali! Bulis
  • Lacc
    #314
    Kösz, megpróbálom.
  • Lacc
    #312
    Valaki súgja már meg, hogy hogy kell elindítani a Theme Hospitalt a Retro games-ről! Mindíg a CD-t kéri és cracket se találtam hozzá. =((((
  • mikike
    #309
    Katakis

    a régi szép idők...
  • bulis
    #307
    Lehet, ma jó lesz az FTP. Írj FTP elérhetőséget a gamehoz.
  • bulis
    #306
    Lehet, ma jó lesz az FTP. Írj FTP elérhetőséget a gamehoz.
  • bulis
    #305
    Hello Gary!

    A térképek azok lejöttek, de a játék az nem. Mitől van ez? Bocs a láma kérdésekért de nem vagyik valami nagy szakértő. Tudsz neki csinálni valamit, hogy lejöjjön?

    Üdv! Bulis!
  • bulis
    #302
    Hahó Gary!

    Merre vagy?
  • bulis
    #301
    Hello Gary!

    Nekem az lenne a legjobb, ha feltöltenéd valahova, csak ne ftp-re mert az nem müxik.
    Köszi! Bulis
  • bulis
    #299
    Hi Gary!

    Na el tudod küldeni valahogy a játékot?

    Bulis
  • Shep
    #298
    Nem tud valaki olyan helyet ahonnan le tudnám szedni a Blood 2 -őt? Előre is kösz.
  • Yeti
    #296
    A test drive ból a 3 volt nagyon nagy annak idején.
  • Rincewind
    #294
    Figyeljetek!!!!

    Már tök régóta keresem a Jurrasic Park '93 Ocean játékot! De egyszerűen sehol nem loehet hozzájutni! Ha valakinak megvan, vagy tud róla, az tudna engem értesíteni e-mailben?

    Előre is köszi, Rincewind
  • Hmuda
    #291
    Hi all!

    !!!Roppant fontos!!!

    TUD VALAKI EGY CíMET AHONNAN LE LEHET TOLTENI AZ ALIEN LEGACY CíMŰ ŰRSTRATÉGIAI JÁTÉKOT???

    Mégegyszer, rohadtul fontos!!!
  • vaskalap
    #288
    Fifa 95-ot keresek! Elore is koszonom!
  • Gab
    #286
    Hehe :-).. Tiszta http://www.directdownload.com utánzat, de a villám ari háttér ;-).
  • Gab
    #285
    Dune 1 és a Jimmy letölhető.
    Cím: http://www.tar.hu/freegamespalace.
    Üdv,
    Gab
  • Lacc
    #283
    Megvan valakinek a The Dig?
  • Att
    #282
    Sword, nekem +van a Dune 1... Ha kell, Lküldöm,2 részben, kb.1,8Mb ZIP-ben...
  • Zsozso(!)
    #279
    na walaki??
  • Zsozso(!)
    #277
    csak jár erre valaki aki tudna nekem segiteni
    1általán ismeri valaki ezt a játékot????
  • Zsozso(!)
    #275
    Akkor tud nekem valaki segiteni??
  • Gab
    #273






  • Zsozso(!)
    #271
    Broken Sword 2 honnan lehetne lekapni??