8884
Old Game, mert régen minden szebb és jobb volt :)
  • Gladiator
    #236
    Nekem a Historik2, meg a mario kéne:-)
  • Gladiator
    #237
    Melyik oladlon van?
  • Gladiator
    #239
    Azon nics...
  • Gladiator
    #244
    Khmmm... bocsika Prehistorik volt az. Csak, annyira elvakítottk, ezek az új játékok, hogy a régieket, már meg sem találom.

    csá
  • C. Christopher
    #247
    Van oroszlánszimulátor is, nem csak farkas??? Nekem is nagyon kéne mindkettő...
    Nem tudja valaki, hogy hogy lehet a "SIMcopter" és a "Streets of SIMcity" játékokat 3D-ben futtatni 3dfx nélkül??? (Ha valakinek kell ez a két játék, akkor vhogy odadhatom, eredeti full verzióm van)
  • C. Christopher
    #248
    Az "X-COM Terror from the deep"-pel nekem is ugyanez a problemám, egy idő után nem lehet vele továbbhaladni, hiába fogok el 3 milló élő UFO-t, vagy fejlesztek ki akarmit...
    Vki plíííz help!!!
  • Gladiator
    #257
    Hi!!

    Egy nagyon régi játékot keresek. Mickey and Donald volta a nve, és mind a keten varázslókvoltak. Volt valami lepedőjük, és az volt a fegxverük. Vo,t olyan pálya, amikor pókoknál mentünk, volt amikor repülőszőnyegen és voltak ilyen horrikánok. Ez a játék segán volt. A segás játék még megvan, csak segám nincs.

    csá
  • Gladiator
    #258
    WOW!!! Írni tudni kell... Amúgy nem biztos, hogy Mickey és Donald volt a neve, csak gondolom... csá
  • Zorro
    #259
    Nincs meg valakinek a vészhelyzet nagyon kéne!!!
  • Gladiator
    #262
    Amit én kértem az nincs meg senkinek???
  • Waterhorse
    #263
    Ha már szóba került a vészhekyzet.Nekem kellet hozzá egy patch ami behozta a 2.bázist vagy mit,mert anélkül kifagyott.
    Ez idáig rendben van működik,de elviszem a repülős bázisig és ott ugyanúgy kifagy.Kéne még egy patch?És ha igen hol találok?
  • Gab
    #265
    Gyerekek, egy ultimate oldal, ahonna egyszerre csak egy játékot tölthettek le: http://www.underdogs.com. Nahh.. ha itten nem találjátok, akkor sehol sem ;-).

    SPecial thanx to: Free Games Palace.
  • Gab
    #268
    köszi + bocsi'.. biztos korán volt még nekem ;-)
  • Lacc
    #269
    Nem tudja valaki, hogy milyen programnyelven írták főleg ezeket a régi gamékat? Leginkább a Monkey Island 1-2 nyelve érdekelne leginkább.
  • Zsozso(!)
    #271
    Broken Sword 2 honnan lehetne lekapni??
  • Gab
    #273






  • Zsozso(!)
    #275
    Akkor tud nekem valaki segiteni??
  • Zsozso(!)
    #277
    csak jár erre valaki aki tudna nekem segiteni
    1általán ismeri valaki ezt a játékot????
  • Zsozso(!)
    #279
    na walaki??
  • Att
    #282
    Sword, nekem +van a Dune 1... Ha kell, Lküldöm,2 részben, kb.1,8Mb ZIP-ben...
  • Lacc
    #283
    Megvan valakinek a The Dig?
  • Gab
    #285
    Dune 1 és a Jimmy letölhető.
    Cím: http://www.tar.hu/freegamespalace.
    Üdv,
    Gab
  • Gab
    #286
    Hehe :-).. Tiszta http://www.directdownload.com utánzat, de a villám ari háttér ;-).
  • vaskalap
    #288
    Fifa 95-ot keresek! Elore is koszonom!
  • Hmuda
    #291
    Hi all!

    !!!Roppant fontos!!!

    TUD VALAKI EGY CíMET AHONNAN LE LEHET TOLTENI AZ ALIEN LEGACY CíMŰ ŰRSTRATÉGIAI JÁTÉKOT???

    Mégegyszer, rohadtul fontos!!!
  • Rincewind
    #294
    Figyeljetek!!!!

    Már tök régóta keresem a Jurrasic Park '93 Ocean játékot! De egyszerűen sehol nem loehet hozzájutni! Ha valakinak megvan, vagy tud róla, az tudna engem értesíteni e-mailben?

    Előre is köszi, Rincewind
  • Yeti
    #296
    A test drive ból a 3 volt nagyon nagy annak idején.
  • Shep
    #298
    Nem tud valaki olyan helyet ahonnan le tudnám szedni a Blood 2 -őt? Előre is kösz.
  • bulis
    #299
    Hi Gary!

    Na el tudod küldeni valahogy a játékot?

    Bulis
  • bulis
    #301
    Hello Gary!

    Nekem az lenne a legjobb, ha feltöltenéd valahova, csak ne ftp-re mert az nem müxik.
    Köszi! Bulis
  • bulis
    #302
    Hahó Gary!

    Merre vagy?
  • bulis
    #305
    Hello Gary!

    A térképek azok lejöttek, de a játék az nem. Mitől van ez? Bocs a láma kérdésekért de nem vagyik valami nagy szakértő. Tudsz neki csinálni valamit, hogy lejöjjön?

    Üdv! Bulis!
  • bulis
    #306
    Lehet, ma jó lesz az FTP. Írj FTP elérhetőséget a gamehoz.
  • bulis
    #307
    Lehet, ma jó lesz az FTP. Írj FTP elérhetőséget a gamehoz.
  • mikike
    #309
    Katakis

    a régi szép idők...
  • Lacc
    #312
    Valaki súgja már meg, hogy hogy kell elindítani a Theme Hospitalt a Retro games-ről! Mindíg a CD-t kéri és cracket se találtam hozzá. =((((
  • Lacc
    #314
    Kösz, megpróbálom.
  • bulis
    #317
    Bizony, bizony!

    A Wizardry Gold csak nekünk van meg, igaz Gary :)))

    Hali! Bulis
  • bulis
    #319
    Még sehogy. Nem volt időm elkezdeni, mert annyi a dolgom. hogy ki se látszom belőle. Éppen csak elindítottam, hogy megy-e. Megy.
  • GamerBoy
    #322
    www.abandongames.com - nagyon jó abandonware portál!!!!
    Mindenkinek a figyelmébe ajánlom!