8884
Old Game, mert régen minden szebb és jobb volt :)
  • Lacc
    #269
    Nem tudja valaki, hogy milyen programnyelven írták főleg ezeket a régi gamékat? Leginkább a Monkey Island 1-2 nyelve érdekelne leginkább.
  • Gab
    #268
    köszi + bocsi'.. biztos korán volt még nekem ;-)
  • Gab
    #265
    Gyerekek, egy ultimate oldal, ahonna egyszerre csak egy játékot tölthettek le: http://www.underdogs.com. Nahh.. ha itten nem találjátok, akkor sehol sem ;-).

    SPecial thanx to: Free Games Palace.
  • Waterhorse
    #263
    Ha már szóba került a vészhekyzet.Nekem kellet hozzá egy patch ami behozta a 2.bázist vagy mit,mert anélkül kifagyott.
    Ez idáig rendben van működik,de elviszem a repülős bázisig és ott ugyanúgy kifagy.Kéne még egy patch?És ha igen hol találok?
  • Gladiator
    #262
    Amit én kértem az nincs meg senkinek???
  • Zorro
    #259
    Nincs meg valakinek a vészhelyzet nagyon kéne!!!
  • Gladiator
    #258
    WOW!!! Írni tudni kell... Amúgy nem biztos, hogy Mickey és Donald volt a neve, csak gondolom... csá
  • Gladiator
    #257
    Hi!!

    Egy nagyon régi játékot keresek. Mickey and Donald volta a nve, és mind a keten varázslókvoltak. Volt valami lepedőjük, és az volt a fegxverük. Vo,t olyan pálya, amikor pókoknál mentünk, volt amikor repülőszőnyegen és voltak ilyen horrikánok. Ez a játék segán volt. A segás játék még megvan, csak segám nincs.

    csá
  • C. Christopher
    #248
    Az "X-COM Terror from the deep"-pel nekem is ugyanez a problemám, egy idő után nem lehet vele továbbhaladni, hiába fogok el 3 milló élő UFO-t, vagy fejlesztek ki akarmit...
    Vki plíííz help!!!
  • C. Christopher
    #247
    Van oroszlánszimulátor is, nem csak farkas??? Nekem is nagyon kéne mindkettő...
    Nem tudja valaki, hogy hogy lehet a "SIMcopter" és a "Streets of SIMcity" játékokat 3D-ben futtatni 3dfx nélkül??? (Ha valakinek kell ez a két játék, akkor vhogy odadhatom, eredeti full verzióm van)
  • Gladiator
    #244
    Khmmm... bocsika Prehistorik volt az. Csak, annyira elvakítottk, ezek az új játékok, hogy a régieket, már meg sem találom.

    csá
  • Gladiator
    #239
    Azon nics...
  • Gladiator
    #237
    Melyik oladlon van?
  • Gladiator
    #236
    Nekem a Historik2, meg a mario kéne:-)