6439
  • TDC Geronimo
    #3027
    atyaég oO
  • Tikal #3026
    remek. legközelebb spoiler-be
  • adam46
    #3025
    Nem a nagy sniper puskára gondolsz, amit dobozból lehet felvenni? :)
  • AnuluWork #3024
    Ez saját? Egyébként OMM alapból benne lesz, vagy DLC?
  • Smithwarden
    #3023
    Felrakták a többi mapot is a szerverekre.
    Argonne Forest talán a legdurvább.
    Egy üres szerveren csináltam pár screent:







  • RatBaG #3021
    The Austro-Hungarian soldiers in Battlefield 1

  • TDC Geronimo
    #3020
    Én voltam pro! :P
  • Smithwarden
    #3019
    Noob.
    Vagy az ellenfelek voltak noobok...?
  • TDC Geronimo
    #3018
    Na letelt trial :(

    Lehet ezért itt keresztre feszítenek, de kontrollerrel toltam le az utolsó 3 órát és akkorákat irtottam főleg assaultal, hogy öröm volt nézni :D
  • Blekk Síp
    #3017
    Nem tudok betelni az ilyen videókkal.
  • RatBaG #3016
    fao fortressen eddig legtöbb időt az ágyúban töltöttem. már két dreadnought skalpom van...
  • Zozzancs
    #3015
    jó hát igazad van hogy alapból nagy a hátrány, meglátjuk lehet hogy csak gyakorolni kell :D
  • lac coo
    #3014
    Es ennek tetejebe hiaba vartunk tamagatas, mert ez is csak tuzijatek, alig hal meg valaki, siman el lehet szaladni mindenfele robbano cucc elol.
  • lac coo
    #3013
    Jo majd megmutatod. Az a baj, fedezek mogott kuksolasra nem adnak pontot ! :))
    OP ban ugy bekempelik a nehany bejaratot, higy en meg embert nem lattam bejutni se joforman, foleg, higy utolso pont , az egesz csapat bent van.
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.10.16. 21:51:31
  • Zozzancs
    #3012
    de hogy kuka, neked talán az :D én elboldogultam rajta mondom Assaultként, minden hol fedezékben kell lenned, bent az erődben, kívül akár hol vagy fedezéket kell keresned és találsz is... mondom használnod kell a fejed, nem rohangálhatsz össze vissza agyatlanul, ez a kihívás
    Utoljára szerkesztette: Zozzancs, 2016.10.16. 21:49:27
  • lac coo
    #3011
    Jo az erodig en is ellavirozok aztan ott vege is a dalnak, en meg embert alig lattam bejutni :))) operationsban...CQ kicsit mas, mert ki lehet fogni, hogy alig van ember ott..
    Kuka az a map.
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.10.16. 21:49:18
  • Zozzancs
    #3010
    faon assaultként játszottam, nem kell mást csinálnod, csak jól időzíteni és a viszonylag kevés fedezéket kikell használnod amíg elérsz az erőd jobboldalához ha támadsz vagy G ről átmenni valahogy, ennyi ki kell használnod a fedezékeket már amennyi van a lehető legjobban, tény hogy sniper map vagy a bolt action rifle van előnyben, de assaultként is labdába lehet rúgni, én úgy csináltam, például, ha tá,madsz akkor B-ről sziklától szikláig futsz és a nagy és a jobboldalt célzod meg.. de volt hogy G ről átúsztam, persze ott mákom volt, nehéz map nem tagadom, főleg assaultnak, de épp ez a legjobb része, hogy gondolkoznod kell és nem rohangálhatsz agyatlanul
    Utoljára szerkesztette: Zozzancs, 2016.10.16. 21:48:00
  • giornalista
    #3009
    letelt ugye a 10 órám, és elkezdtem aggódni. elnézve a térképeket, St. Quentin Scar és Amiens tűnnek egyelőre igazán jónak. a játszhatók közül Sinai Desert nem igazán tetszik, Fao Fortress konkrétan el van baszva ezzel a layouttal (conquesten). Suez értékelhetetlen. ezek a béta mapok.

    képek és gameplay videók alapján az erdős pálya ígéretes, Ballroom Blitz nagyon kérdőjeles, nem látom a "folyosókat", a hegyi pálya jó eséllyel sniper's paradise, a másik erődös meg már a tesztelő youtube-osok szerint is káosz, pedig ők még igyekeznek taktikusan is játszani.

    szóval, jó eséllyel 3-4 pálya lesz igazán jó az alapjátékban úgy, hogy a pályák fele konkrétan homokos (mi az istennek?). St. Quentin Scar azért játszható nagyon jól, mert minden kaszt megtalálja a helyét a pályán. de Fao Fortressen az erődön kívül ki fog Assaultként spawnolni? és ha senki, akkor ki foglalkozik majd a járművekkel?

    ez aggaszt most eléggé. a járművek nyilván nem lesznek olyan hülyék a többi pályán sem, hogy bemenjenek a házak közé. az Assaultok viszont nyílt terepen teljesen védtelenek az új fegyvereikkel, tehát az anti-vehicle class nem igazán találkozik majd a járművekkel, ami a papíron jó balance-t pillanatok alatt boríthatja majd.

    nagyon megkavarta a szart a DICE, jó néhány patch-re számítok, mielőtt tényleg jó lesz a balance. ideértve a pickup classokat (nem látom sok értelmüket). a taktika megint a dobozra írható extrák mögé szorult, nem először :/

    Operations-ön minden kurva jól működik, és úgy tűnik, most arra hegyezte ki az egész játékot a DICE. a Conquets és a többi mód háttérbe lett szorítva, a pályák sem ezekre a módokra lettek tervezve. az Operations egyébként nagyon jó tényleg, azon gondolkozok, hogy egy kicsit meg kellene még tolni a támadó csapatot, mert nem láttam még támadó győzelmet, de az is lehet, hogy csak rutinosabb játékosokra van szükség ehhez. de azért nem bánnám, ha a hagyományos módok is élvezetesek lennének.
  • lac coo
    #3008
    Operationba nem lehet hagyni, bár ezután inkább kilépek vagy neki se állok :)
    De gondolom lesznek hamar olyan szerverek ahol korlátozva lesz a sniperek száma. Mondjuk van helyette medic, az is pont elég :))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.10.16. 21:34:39
  • AnuluWork #3007
    Atomdurva!
  • yossarianHUN
    #3006
    Hagyni kell a francba az erődöt :D Én csak tankkal szoktam rámenni, vagy ha gyalog, akkor kerülőúton, a tengerpart felől, a szikláknál. Akkor nem rád figyelnek.
  • lac coo
    #3005
    A Fao forest az az a nagy erődös? ha igen, az kész, tuti idegbaj az egész ha támadni kell az erődöt :))
  • yossarianHUN
    #3004
    Mármint a felvehetők? Na jó, de azok felvehetők :D Én még nem tudom, mit gondoljak. Mondjuk jelenleg Fao Fortressen meg Suezen így is épp eléggé szét tudják szivatni az embert a sniperek, ha már mindegyiknek meglesz az egylövéses puska, lehet, hogy fel fogom borítani az asztalt...
  • adam46
    #3003
    Az a vicc, hogy ilyen a bf4-ben is volt, ráadásul kettő. :D Nem tudom mi a baj vele.
  • lac coo
    #3002
    Nem csak beleklikkeltem telefonról :) azt hittem csak egy fegyver van benne :)
  • yossarianHUN
    #3001
    Mekkora sírás van amiatt az egylövéses sniper miatt a fórumokon... Tartok tőle, hogy nerfelni fogják. Az SW:BF egyetlen egylövetű snipere is egy kalap szar, kb. 60-at sebez felsőtestre, aztán jön egy 3-4 másodperces töltés... Papírnehezéknek se jó.
  • TDC Geronimo
    #3000
    Az első? Nem. Nem nézed a videót? Minden class szerinte legjobb fegyverét mutatja be
  • lac coo
    #2999
    Ez nem supportos cucc ?
  • TDC Geronimo
    #2998
    az is smg
  • lac coo
    #2997
    Lol. Ez negyed annyira nem rangat meg szor mint az smg :))))
  • TDC Geronimo
    #2996
    Csávó twitterjén brutális képek vannak trialban nem elérhető 4 mapról.
  • TDC Geronimo
    #2995
    De gyűlöltem régi BFekbe azokat akik így belémrepültek :P
  • TDC Geronimo
    #2994
  • giornalista
    #2993


    megvan az első flight killem is a játékban :DD
  • lac coo
    #2992
    Gondolom valami japán gps-mikrocsippes cucc !!! :D
  • TDC Geronimo
    #2991
    Igen. Messziről csillog, mint a sniper scope és ha rálősz akkor téged be is spottol
  • lac coo
    #2990
    Jah ! Hogymikvannak ! :)
  • yossarianHUN
    #2989
    Szerintem ilyen sniper decoy. A scout tudja lerakni, és asszem spottolt ellenségként jelenik meg a másik csapatnak. Messziről könnyen azt lehet rá hinni, hogy katona, kvázi eltereli rólad a figyelmet.
  • lac coo
    #2988
    4:19 -nél azmiaz ...? :DD
  • giornalista
    #2987
    nem valóságszerű, persze, de a játékélmény ebből a szempontból előrébb való szerintem.

    nézd meg a COD-ot, Titanfallt, walljumping, doublejumping, még a Battlefrontban is volt Jump Pack, ha ezek után a BF1-ben csak csoszognának előre a katonák, sokakat frusztrálna. sajnos ez ilyen :/

    a beakadós legacy bug meg már hiányozna, ha nem lenne, komolyan :D szerintem ha egyszer sikerül kiprogramozni a játékból, egy rejtett opcióval újra elérhetővé fogják tenni a régi motorosoknak :)