6439
  • Zozzancs
    #2946
    Srácok valami nem stimmel, 18. a éjfélt ír az origin hogy akkor lesz a release az enlistereknek, de a Time counter ami fölül megy a kliensben az 17.én jár le, wtf?
    Utoljára szerkesztette: Zozzancs, 2016.10.16. 12:11:52
  • Tirion
    #2945
    köszönöm ezzel megy hang!
  • Vadnokedli
    #2944
    1 hónapja se telepítettem újra, új SSD-re: W10/64/Pro(eredeti- nem hiszem hogy sok mindent befolyásol), Trial(EAAcces), Nekem is nV-van(1070) Minden fajta drivert felraktam(ME,INF,stb).
    Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2016.10.16. 11:37:48
  • Jim Morrison
    #2943
    probald meg az uni xonar drivert
  • Tirion
    #2942
    hmm és neked a Trial van a gépen vagy a teljes verzió? minden más gond nélkül megy a gépemen, új videókártya driver /nvidia/ tiszta W10 stb. szóval nem értem :(
    ráadásul ha elindítom, semmi más hang sem megy pl. youtube

    Jim Morrison igen én a nyilakkal mozgok nem WASD és amióta az eszem tudom az egér middle click-je a reload FPS ben
    Utoljára szerkesztette: Tirion, 2016.10.16. 11:34:34
  • Jim Morrison
    #2941
    Kozepso gomb reload? Waow, ilyenrol sem hallottam meg... elkepzeltem, de csak idoveszteseget kapnek tole^^
  • Vadnokedli
    #2940
    Ugyan ilyen hangkártyám van, simán megy. W10
  • RatBaG #2939
    az, hogy ha sprintből próbálsz célozni, sokszor csak egy pillanatra emeli fel a fegyvert, aztán nyomkodhatod veszettül a jobb klikket, olyan mintha nem akarná bevenni. rohadt sokszor haltam meg emiatt.

    egyébként repülőn miért nincs "look behind"? 3-4ben volt, nem? így esélytelen megtudni, hogy mégis ki a franc lő hátulról, vagy sikerült-e lerázni. vagy legalább jobban lehetne hallani a motorhangokat.
    a páncélozott géppuskás kocsiban a külső nézet hiánya most bug vagy új feature?
  • Tirion
    #2938
    az egerem középső gombját nem lehet configolni reloadra :) és a játék alatt nem megy az alap hangkártyám sem és az ASUS DGX sem ! érdekes Star Wars hibátlanul megy velük
  • Tikal #2937
    Lehet már fekvésből sprintelni?
  • lac coo
    #2936
    Mi az az sprint+ ads bug ?
  • RatBaG #2935
    remélem azért a véglegeshez jön gyorsan majd valami patch, a bétával hasított minden, itt meg a vga 50%-on döcög.
    és az idegesítő sprint+ads bug is ugyanúgy megvan.
  • Tirion
    #2934
    hangkártya issue-t nektek okozott a trial? nekem az Asus DGX nem megy :(
  • TDC Geronimo
    #2933
    Lirik streameli operationt. 32k ember nézi. Chatből ítélve eladott pár példányt :)
  • lac coo
    #2932
    Hat ez a jatek neha szornyen rossz tud lenni ! :))
    Nem tudom a palya nevet, ahol a nagy erod van a viznel, no azt kellett tamadni...hat aki azt kitalalta az eleteben nem jatszott meg semmivel :)))
    Hogy a kurva anyamba menjek csak a kozelebe is mikor , fentrol vagy otven sniper kempel ?????? Nagy lókukit kell a feladatot csinálni, kempelni kell, figyelni a fő útvonalakat azt jóvan, :)
    Alig vartam hogy vege kegyen.
    Ennyit meg egy jatekban sem rohangaltam, szornyu !':)

    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.10.15. 23:21:04
  • yossarianHUN
    #2931
    Instant fejlövést maximum snipertől kaphatsz, de mivel az ablakban állást általában házak között teszed, ez a veszély annyira nem fenyeget. Viszont ha más classal futsz bele egy letámasztott LMG-sbe egy sarok mögül kijőve, akiből ráadásul az ablak miatt egy kéttenyérnyi részre látsz rá, akkor gyakorlatilag esélyed nincs. Ráadásul a fény-árnyék effektek miatt a házakban a szabad térhez képest sötét van, így kívülről alig lehet észrevenni a házakban kolbászolókat, maximum a mozgást kapja el az ember a szeme sarkából. Én 10-ből 6-szor csak akkor veszem észre a mozdulatlanul az ablakban álldogáló ellenséget, mikor már lő rám.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.10.15. 22:48:42
  • kissssss
    #2930
    "Beállsz egy ablakba...."

    és már kapod is az instant fejlövést :) LMG-t kerülni kell nagy ívben használhatatlan hulladék szerintem mindegyik, egyedül talán a távcsöves verzió az amit lehet használni középtávra de csak akkor ha noobokkal kerül szembe az ember.

    most még lehet úgy ahogy érvényesülni az LMG fegyverekkel közelharcban de fél év múlva mikor keményen megfog ritkulni a játékoslétszám és kihullanak a kevésbé lelkes emberek onnantól már nem lesz olyan nagy móka és kacagás.
  • Tirion
    #2929
    köszönöm
  • yossarianHUN
    #2928
    Origin Access előfizetők tudnak, 10 óra erejéig. Ha az lejárt, várni kell a megjelenésig, ami normál verziónál 21, deluxe-nál 18.
  • Tirion
    #2927
    Sziasztok! igaz,hogy már lehet játszani? és ha igen ez mennyibe kerül? köszönöm
  • yossarianHUN
    #2926
    Az LMG-knek az a titka, hogy csak olyat szabad használni, amin van bipod :) Beállsz egy ablakba, vagy kerítés mögé, és máris lézerágyú :D A távcsöves-bipodos Benet Mercé például baromi jó, távolról, villanás alapján simán lehet kiszedegetni vele csipásokat.

    De egyébként érzésre a bipod nélkülieknek is javítottak a szórásán a bétához képest.
  • TDC Geronimo
    #2925
    Szerintem egyáltalán nem. Lewis gun lehet kicsit gyengébb, de pl az mg15el lehet irtani.
  • SötétBarom
    #2924
    Sok szó volt az assault fegyókról, meg DMR-ekről, de valaki mondja meg az LMG-k mire jók..Kicsit supportoztam tegnap, de gyakorlatilag vergődtem az egyes KD-ért.. Mortar jó, a kis időzítettt bomba is jó cucc, de a fegyver egy kalap szar.
  • VO101Tom
    #2923
    Origin azt írja, hogy 21-én 12:00 am.
  • Ozzyehh
    #2922
    na lenyomtam a 10 órát, mindig is Assaultot játszottam BF3, BF4, és lett egy két változás, nem szaladgálhatok össze vissza, mert a long ranged fegyók többségben vannak és (természetesen conquestről beszélek) azt vettem észre hogy nagyon agyalok, mármint használlni kell a fejed rendesen, hogy honnan látnak rád, hova menj, hol nem tudnak kiszedni távolról, mert ugye itt közel kell kerülnöd az ellenfélhez, jobban mint az előző részekben, legalábbis ezt érzem. Szóval tetszik a dolog, okosan kell az Assaultal játszani :)
    Utoljára szerkesztette: Ozzyehh, 2016.10.15. 21:24:25
  • lac coo
    #2921
    Mikor jon hivatalosan, sima mezei occo basarloknak ?
  • TDC Geronimo
    #2920
    Holnapra maradt még 3 óra trialom, aztán már csak hétfőn kell kibírni éjfélig :D
  • Bandicoot
    #2919
    Akkor ott nem a fegyverben keresendő a hiba...:)
    Medic-el rohangáltam sokat, közelről rendszerint ha nem volt mázlim és nem bénába futottam bele vesztettem,mert közelről is kell lazán minimum 3 találat hogy öljön (fejre kevesebb,de ugyanez igaz az smg-re). Mire annyit lősz már rég kitáraztak rajtad.
    Mindig van akinek parát okoz a DMR jellegű fegyverválaszték.... Remélem nem lesz itt is siránkozás miatta, BF4-ben is eléggé legyalázták patchekkel feleslegesen.... Ha skilles ember rohangál vele és leszed, nos megérdemli - mert bizony skill kell azzal szedegetni. Ha ügyes vagy kemény a harc velük - mert nem vagy te sem béna és mert jó a balansz egyikőtöknek sem könnyű. Ha viszont balek rohangál velük lazán ledarálod bármilyen távból - hacsak nem vagy te is balek.:)
  • adam46
    #2918
    Igen, nálunk a két kis csónak jött folyamatosan bosszantani, de végül 10%-al túléltük. :D
  • yossarianHUN
    #2917
    Én csak ellene játszottam, de akkor jól szétszedett :D Főleg, hogy tankkal el se tudtam lőni odáig, ahol úszkált :)
  • adam46
    #2916
    Ez a hadihajó nagyon epic, főleg irányítani és onnan lövöldözni, fúúú, dejó volt. :D
  • lac coo
    #2915
    Hát nem tudom, nekem olyan emlékeim vannak, hogy a medic-ek nyírnak ki mindig :)))
  • lac coo
    #2914
    Nekem 16 van és vannak lassulások. Betaban meg ment mint a vaj . Nem memoria függő szerintem .
  • Zozzancs
    #2913
    hát minden gép más :) azért köszi a válaszokat
  • TDC Geronimo
    #2912
    Nálam nincs drasztikus framedrop 8al se
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.15. 19:21:15
  • TDC Geronimo
    #2911
    l2p issuet érzek én is :P

    Szerintem nagyon jól vannak balanceolva a classok/fegyverek, de ezt már betanal is elmondtam
  • Zozzancs
    #2910
    elég sokan írják, hogy miután upgradeltek 16 ra megszűntek a framedroppok
  • yossarianHUN
    #2909
    Most ezen nem veszünk össze (egyébként 50 HP-t se sebez egy félautomata), csak ne akard elmagyarázni, hogy a mediccel közelharcban simán le lehet nyomkodni az assaultokat. Ha téged assaultban megettek reggelire a medicek közelről, akkor arra nem tudok mást mondani, mint hogy ott nem a fegyverben volt a hiba...
  • lac coo
    #2908
    Nekem op nem megy, bármelyikre is kattintok, betölti , lemegy az intro aztán visszarak a földgömbhöz.
    szerverkereső meg megy, de csak 4-5 szerveren van ember, ott szoktam kivárni a soromat . De gyanítom ennél többen játszanak azért .
  • TDC Geronimo
    #2907
    Én 7 órát toltam eddig trialt, sose volt bajom szerverkeresővel. Rákerestem, bementem. Operationnel volt gondom először, de utána ment az is
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.15. 19:16:08