6439
  • TDC Geronimo
    #2906
    8al is megy tökéletesen
  • lac coo
    #2905
    Nem tudom, de nekem nyolc folott eszik ...
  • lac coo
    #2904
    Amugy mire kiadjak elofordulhat, hogy lesz normalis szerverkereso, meg ilyenek ?
  • Zozzancs
    #2903
    srácok, mennyit számít a BF1 esetében, hogy 8 vagy 16 GB ramom van?
  • lac coo
    #2902
    Szerintem 50 hp nal siman eleg egy. Nekem nem eleg az smg vel, mi varazslatosat irtam !? :)
  • yossarianHUN
    #2901
    Egyet? Mióta öl egy lövéssel bármelyik medic puska? Azért ne vaduljunk már, ez már túl van a költői túlzáson. A legerősebbekből is minimum 3, de inkább 4 lövés kell.
  • lac coo
    #2900
    Hat ha nincs 100 hp-m, akkor kozelre se fogadnek magamra :) Kozelrol azert nem nehez valakit barhol eltalalni, es neki csak egyet loni....
    De mindegy, ez jo sose lesz, valahol valami paros mindig santitani fog. Ami inkabb aggaszt az a lassulasok, meg most mar azert latok jellegzetes BF3-ay, befutok a fal moge majd ott er utol a talalat dolgot is ....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.10.15. 19:06:45
  • VO101Tom
    #2899
    HC mód még nincs? Hogy ne kelljen azt számolgatni, hogy hány lövéssel fogy le az "életereje" nullára...?
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2016.10.15. 17:46:15
  • yossarianHUN
    #2898
    De, csak közelről az assault megeszi reggelire. A félautomata közelre jó, messziről a sniper, közelről az assault gyalázza szét.

    Egyébként van másik slot, meg kell venni assaultnak azt a böhömnagy revolver mordályt. Elég pontos, és 2-3 lövéssel elintéz egy embert. Pont arra van kitalálva, hogy ha összefutsz valakivel, aki már az SMG effektív hatótávján kívül van.
  • lac coo
    #2897
    Jah, mert a felautomataval nem tud kozelre loni, vagy kozepes tavra ? :)
    Akkor kellene ket slot, hogy legyen nekem is valamim tavolabbra ha assault vagyok ! :)

    ez így túl egyszerű logika, hogy ami sorozatot lő az kegyen gyenge és/vagy pontatlan ....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.10.15. 17:18:08
  • yossarianHUN
    #2896
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A DLT-19 egy vacak, de egy lövéses pisztoly nincs az SW:BF-ben sem, úgyhogy az vagy valami spéci cucc volt, vagy fejbe kaptad:)


    Szerintem nem lesz gond a fegyverekkel, csak amiatt fogjuk sokat szívni a fogunkat, hogy a BF-3-4 után meg kell szokni, hogy vannak távolságok, ahová az épp kézben lévő fegyverrel esélyed sincs érvényesülni. Eddig azért szinte minden fegyverrel tudtál lőni minden távra, ez mostantól megszűnik.
  • lac coo
    #2895
    Ez szerintem megvalósult :)
    Igaz a neve is SMG, de akkor assault kaphatna valami emberes fegyvert is :)

    És azért tegyük hozzá, hogy ennél a rengetek fegyvernél, és hogy azokat ie-oda balanszolják a végén érdekes dolgok is kisülnek ! :)
    Pl, amikor a géppuskasra rárohanok 8 méterről szuronnyal és nem tud megölni mire odaérek :DDD
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.10.15. 16:11:24
  • VO101Tom
    #2894
    Azt olvastam régebben, hogy a bf1-ben már normálisabb ballisztika lesz modellezve, mint a bf4-ben. Kis kaliberű, rövid lőszerek (kevesebb lőporral) nem fognak olyan messzire repülni, mint a korábbi játékokban. Azt nem tudom, hogy ebből mennyi valósult meg végül, de ez egyáltalán nem lenne rossz, engem a bf4 távcsöves pisztolyai kifejezetten idegesítenek, amikor a hatásos lőtávjuk a karabélyok töredéke kellene, hogy legyen, ezzel szemben qrva pontos, és ugyanolyan ölőhatása van száz méterekről, mint egy puskának.
  • lac coo
    #2893
    Igen, arra rajott mindenki, hogy futkosni kell mint a bolond, megallni nem szabad ! :)
    De azt tlvabbra is fenntartom, hogy assault mar kozepes tavra is gyenge, szoras az jobb mint volt, de szerintem keveset sebez, nagyon sok talalat kell....Celozni meg ugyanugy kell, daralni nem lehet mert akkor ugy szor , hogy akar a levegobe is lodozhetnek.
    En szerttem az assault classt mindig, de itt azonkivul, hogy van fegyverem tank ellen nem sok haszna van. De igazabol sokan gondolhatjak igy, mert alig latni assaultot....
    A medic a fegyverevel, meg a sajat hp raktaraval igen is sokkal erosebb.
  • Bandicoot
    #2892
    Nincs azokkal semmi gond. Közelre alkalmatlanok,vagy mázlifaktorral ölsz vele. Középtávon halálosak viszont kell tudni célozni vele, sokkal inkább mit az automatákkal. Ha megállsz vagy szemtől szembe mész egy ilyennel halott vagy középtávon,de ha jól mozogsz kell doa skill hogy eltaláljon és öljön. Semmi gond vele.

  • lac coo
    #2891
    Engem itt a medic felautomata puskaja idegel ki:)) Van az a tavolsag ahonnan assaultkent leginkabb csak menekulnom kell, mert onnan nekem mar eselyem sincs :) Es van olyan kozepes tav mikor van eselyem de olyan sok golyo kell bele, mert szerintem meg mindig kicsit ut kozepes tavra is, hogy mire lelovom a sok golyoval siman leszed szep komotosan celozgatva :)
  • VO101Tom
    #2890
    Hát nemtom, én akkor töröltem le azt a szart, amikor ez egyik pályán épp sikerült valaki mögé lopóznom, gondoltam is, hogy lecsapjam, vagy lelőjem, elkezdtem géppuskával lőni (DLT-19), mire az komótosan megfordult, és valami unique pisztoly egyetlen lövésétől meghaltam. Neki meg lement kb 60% "élet". Na, nekem ott lett végleg elég, mondjuk a játékmenet egyébként is unalmas volt bf4 után. Csapatmunka semmi, csak ez a jetpackos ugrabugra meg az állandó rush a felvehető powerupok után. BF1 játékmenet ebből a szempontból már alapból jobb, de a fegyvereket sem kellene elqrni már az elején.
  • yossarianHUN
    #2889
    Miért, a Battlefrontban ez volt? Szerintem a lázadok alap A280C karabélya a játék kb. legjobb fegyvere, 10-ből 7 ember azt használja.
  • VO101Tom
    #2888
    Csak ne az legyen, mint Battlefrontnál, hogy az induláskor kapott fegyverek és a későbbiek annyira nem egy ligában voltak, hogy a kezdők -amellett, hogy kezdők- még normális fegyverekkel sem voltak ellátva, és napokig csak golyófogót játszhattál olyan K/D aránnyal amit elmondani is kínos, mire sikerült farmolni valami értelmes cuccot. Nyilván azért kellett ez, mert BF4-nél nem fogytak igazán a fegyver pack DLC-k, az alap fegyverek is egész jól sebeztek, és csak az unlockhoz szükséges időt spóroltad meg a vásárlással, nagyon komoly előnyt nem adtak.
  • yossarianHUN
    #2887
    Azért még mindig lehet durva dolgokat művelni a tankokkal, ha az ember nem ész nélkül játszik, és van mögötte egy jó csapat. Ugyanakkor nem OP-k, kis csapatmunkával pillanatok alatt le lehet szedni őket. Minden elismerésem a DICE-é ezért, tényleg kiválóan sikerült balanszolni őket.

    Viszont most a vadászgépet érzem gyengének, nagyon gyenge a géppityuja, percekig kell sorozni az ellenséges gépeket, hogy végre koppanjanak, a nagyobb gépek önvédelmi géppuskáit viszont durván buffolták, úgy szétcincálják a vadászokat pár másodperc alatt, hogy nézni is fáj. Quentin-en egyedül röpködtem assault plane-ben, egy vadász már fél perce szurkált a seggemet. Szépen átmásztam a hátsó géppuskához, megsoroztam az épp mellettem elhúzó vadászt, és úgy szétszedtem, hogy szerintem még fel se fogta mi történt, már halott volt. Én szégyelltem magam. Aztán persze kérdés, mennyire változik majd a helyzet, ha már mindenki megszerezte rá a raksikat.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.10.15. 14:01:39
  • lac coo
    #2886
    Én most megint nem tudok sehová belépni, visszarak folyton a kezdőképernyőre...
    Azért remélem ezt a szerverkereső, matchmaking cuccot javítják majd, mert ez kritikán aluli !
  • adam46
    #2885
    Na, szerintem marha jó a játék, zseniális élmény, minden téren. Ahogy a leomló törmelék megöli az ellenfelet szépen, lassan... Aki szerint ez cod-os, annak ajánlok egy szemüveget, meg egy kivizsgálást...
  • yossarianHUN
    #2884
    Nemtom, nekem a Hellfighter shotgun kutyaszarnak tűnt, a többit meg már meg se vettem. Vannak izgibb feloldanivaló cuccok :D
  • lac coo
    #2883
    Hehe...eskuszom tobbet erek shotgunnal mint az assault fegyverekkel :)))
  • Tikal #2882
    Nem ez volt neki az első a topikban...
  • adam46
    #2881
    bassza meg, nem bírtam ki, jön lefele.
  • lac coo
    #2880
    10 óra játék .
    + menü ! :)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.10.15. 00:06:37
  • Fpocok
    #2879
    A 10 óra elindítás után akkor is pörög, ha nem vagyok bent? Vagy csak akkor, ha tényleg ingame játszom?
  • TDC Geronimo
    #2878
    Fogalmam sincs még azt nem próbáltam
  • lac coo
    #2877
    Fegyvernel az a szoras allitas, azmiaz ?
  • TDC Geronimo
    #2876
    Mivel nem értek végig és elfogyott a támadó ticket így a védők nyertek
  • lac coo
    #2875
    Yep...az operation jo , csak a cq a vacak , oda be se teszem a labam tobbet :)))
    Bar a lenyeget nem ertem ennek a modnak, egyre hatrebb szorultunk a harmadik korben megis mi nyertunk...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.10.14. 23:06:58
  • yossarianHUN
    #2874
    Oké, szia.
  • ratgab
    #2873
    Nem számít ki kezdte...Meg lett kérve, hogy ne személyeskedjen és főleg ezt ne tegye csúnya beszéddel....

    Tökmindegy, hogy ez egy BF topik vagy virágkötő topik... Ezt nem szabad eltűrni.

    Nem mellesleg egy szót nem szóltam a játékról...Ez független a játéktól. Ez azért van hogy ne tudjátok szétcseszni a fórumot egymás válogatott sértésekkel történő baszogatásával. És erre a témára nem is vagyok hajlandó további szót fecsérelni.
  • ratgab
    #2871
    Személyeskedett, csúnyán beszólt....Merlin figyelmeztette mégis megismételte....Megvolt a figyelmeztetőlövés még se fogta vissza magát...Jogos így a ban.
  • ratgab
    #2870
    Az, hogy ezzel a fiókkal már nem jön vissza. Úgy vigyázz a trollkodással (amit művelsz már itt egy jó ideje), hogy könnyen juthatsz erre a sorsra te is.
  • TDC Geronimo
    #2869
    Lassan te is megtudod szerintem :D

    Bár a ban talán kicsit erős volt :(
  • toza #2868
    ban?rili?!mit jelent a koponya!?...
  • MerlinW
    #2867
    Nem, az végleges.
  • Azur92
    #2866
    Sziasztok

    PC jatekosokat keresek csaptjatekra. Aki gondolja vegyen fel. Azurman neven megtalal. Mindig valtozo mikor vagyok online de azert ahogy idom engedi minden nap jatszom.

    Udv