6439
  • lac coo
    #2865
    Még ez az operation elmegy, itt legalább nem körbe-körbe van ellenség .
    de az assaultot szerintem hanyagolnom kell, még mindig lószar a fegyver.
  • TDC Geronimo
    #2864
    Nem kell. Már ezerszer el lett itt ez is mondva. Kellett volna felülre egy FAQ rész...
  • giornalista
    #2863
    erre én is kíváncsi lennék, ugyanis dobozos verziót veszek majd. attól nem tartok, hogy a fejlődés kárba veszne, de a konkrét játékot lehet, hogy újra le kell töltenem.
  • lac coo
    #2862
    Jó ,annyiban jobb, hogy legalább felélesztenek :)
  • TDC Geronimo
    #2861
    Hát azt hiszem nincs több kérdésem :P
  • lac coo
    #2860
    Es akkor miben mas ? :)
    Akkor tobben futunk valami fele, jo esetben kijeloli a leader. Aztan ugyanugy jon a dobokocka, higy engem lonek oldalba , hatba vagy epp en valaki mast...:)
  • TDC Geronimo
    #2859
  • TDC Geronimo
    #2858
    Szerezz squad társakat...
  • lac coo
    #2857
    Hát, belerakva egy pár órát, erősen gondolkodom hogy visszamondom a rendelésem... :)
    Unalmas, szép meg minden, de már úgy unom mint a fene, ez a rohangálás ez semmi .
  • Blekk Síp
    #2856
    Nabazeg ez az orosz vpn-el vegyünk BF1-et jól megszivatott, most majd baszakodhatok a language packokkal mert csak lengyel vagy orosz nyelvet enged. Kell nekem ennyire fillérbaszónak lennem :FF :D
  • Fpocok
    #2855
    Mekkora szar ez az origin, még mindig nem lehet korlátozni a letöltést.
  • TDC Geronimo
    #2854
    Aki originen vásárolta meg és nem szedte le trialt annak is már előtölthető a játék
  • Bandicoot
    #2853
    Igen.
    1500-ért tulajdonképp 10 órán át tolhatod kissé limitálva.
    Fullra leszedi. Talán megjelenéskor patch,vagy még pár file. Franctudja.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.10.14. 19:22:05
  • Fpocok
    #2852
    Ha befizetek early accessre, akkor ugye ki tudom próbálni. Ilyenkor letölti az egész játékot és akkor ha megveszem, már rajta van a gépemen?
  • JagFater
    #2851
    Na most ha en ezek utan elkudelek a jo kurva anyadba az 1 het ban?

    Mert annyit siman meger, egy ilyen igazi kis fereg szarfaszu pondrot jolesoen elkuldeni a faszba.
  • Bandicoot
    #2850
    Értelmezd amit leírtam,ha nem megy többet nem tehetek.
    Egyébként továbbra is vélemény =/ állandó ömlengés micsoda szarszemét cod szintű játék lett a BF-ből - ez a flém. Ebből (nem csak az én véleményem), köszönjük a topik nem kér. Rengeteg topik lett már hasonló dolgok miatt szétoffolva széttrolkodva,ezt ha lehet nem kéne, ennyi, lezárva.
  • kissssss
    #2849
  • lac coo
    #2848
    Amiensben azert megerne egy videovalogatast, ahigy mindenki kajakra nekiszalad a kinyithatatlan ajtoknak !':))))
  • lac coo
    #2847
    En nagyon ritkan frissitek driver vudeokartyahoz, nem is szokott semmi gondom lenni. Nem kell abbol a legfrissebb.:)
  • TDC Geronimo
    #2846
    Ráderőszakolt? :) Driverből mindig a legfrissebb kell. Releasere még fog jönni egy kis patch gondolom meg vga driver is
  • yossarianHUN
    #2845
    Dettó. Nemtom, mért nem volt jó neki az előző, azt is külön a béta miatt kellett leszednem. Hátha a következő megoldja.
  • lac coo
    #2844
    Ami egyedul valtozott beta ota nalam, az az ,hogy rameroszakolt egy uj nv drivert...
  • yossarianHUN
    #2843
    Nem, valami rosszul van megírva. Azért így egy héttel release előtt kicsit aggasztó...
  • lac coo
    #2842
    Probalok rajonni mitol lehet, mert openbetaban meg se rezzent a cucc, de szerintem nem gep vagy user hiba ....
  • toza #2841
    tegnap meg jovolt, 15 pingel ,akar low on is komoly fps droppok ja..

    meg mennek am mar a 70-10 ek .. lattam par fairfight bant is mar.. kiraj
  • TDC Geronimo
    #2840
    Najó azt hiszem megvan az új kedvenc játékmódom. Brutál hangulatos az operations
  • yossarianHUN
    #2839
    Nekem is egy idő után elkezd FPS-droppolni, amit nem értek, mert a memory leak-et látszólag megoldották, egy-másfél óra játék után sem eszik többet, mint az indításkor. Amiens különösen borzasztó, ott ha nem az első meccsem, akkor folyamatos a rángatás, ahogy mondod, nem akad, az FPS-sel nincs gond, csak 1-2 másodpercenként durva FPS-drop, beszaggatás jelentkezik. Utánanéztem a hivatalos fórumon, és rengetegen panaszkodnak miatta, Amiensre különösen, de az FPS dropok is rengeteg embernél jelen vannak, konfigtól függetlenül. Azért ezt ne már, azt reméltem, hogy release-kor már nem kell ilyenekkel bajlódnunk, de ennél még a bétás memory leak-es állapot is egy fokkal jobb volt.
  • lac coo
    #2838
    Azt a memory izet azt offra raktam. Nem piszkaltam semmit, fullkepernyon fut...
  • viruska99
    #2837
    Nekem 40-45 FPS-el is játszhato.... 8|
    Nagyon ritkán akad, pedig a minimum alatt van a gépem.
  • TDC Geronimo
    #2836
    Nekem amikor szarul futott betöltés után az egér is lagos volt. Alt tab segített. Nem tudom te milyen módba futtatod. Amúgy a héten biztos jön vga driver is

    GPU memorys cuccot is kapcsold ki
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.14. 14:32:11
  • lac coo
    #2835
    En nem tudtam mit kezdeni az akadassal. Nem is akadas , inkabb ilyen fura belassulas...
    Levettem grafikat , 200 fps-igy, de akkor is csinalja...
    Ha nem javitjak a napokban lehet kivarok en a vasarlassal....
  • TDC Geronimo
    #2834
    Ja még valami. Én borderless módban játszom és megfigyeltem, hogy pályabetöltés után van amikor ilyen 45-50 fpsem van mondom ez nem stimmel. Nyomok egy alt tabot ki és be. FPS felmegy 80-90re és úgy is marad. Hátha valakinek is van ilyen gondja ez segít
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.14. 14:20:59
  • TDC Geronimo
    #2833
    Na toltam egy 40 fős operationt. Azt kell mondjam nagyon kis epic mód ez, lehet ezt fogom tolni sokat. CQ és rush keveréke narrációval.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.14. 14:17:46
  • MerlinW
    #2832
    Én a helyedben megköszönném annak a hozzászólásnak törlését...
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.10.14. 16:14:23
  • adam46
    #2831
    Nagyon királyul néz ki ez a lövedék követése kilövés után. Már csak 1 hét. :D
  • Running
    #2830
    Szűnj már meg.
  • toza #2829
    lol..torolgetjuk hsz eket!?nagyon trukkos..
  • JagFater
    #2827
    Úgy látom a topik fejléc nem mindenkire vonatkozik.
    Így, ha már meg lettem szólítva.

    Na most akkor megint az van, hogy te döntöd el miről beszélgessen itt a jónép?
    Az "unalomig ismételt" az úgy nézett ki, hogy én 1x kifejtettem a véleményem, amit itt más:
    1; Nem fogott fel, ezért hülyének nézett.
    2, Vitatkozás helyett (mert ugye egy vitában semmi rossz nincs) egyből leoltott.

    Úgyhogy az állításodnak semmi köze a valósághoz.
    A moderátori figyelmeztetésben egy szó nincs arról, hogy ne lehetne negatív kritikát megfogalmazni, ne lehetne összevetni régebbi, esetleg teljesen más játékokkal. Arról sincs, hogy ne lehetne nosztalgiázni, sőt, az sincs, hogy te mond meg ki és miről beszélhet.

  • TDC Geronimo
    #2826
    Kár hogy operations nem megy. Remélem holnapra jó lesz, mert nagyon érdekesnek tűnik. 40 fős verzió főleg

  • MerlinW
    #2825
    Igen, Így van. Nem értem mire gondolsz. Jeleztem, hogy nem kell HG a rendhez, figyelünk.