6439
  • JaSoN HuNTeR #3229
    Tök jó hogy elkezdtünk streamelni és lehalt az egész... Mi történt?
  • TDC Geronimo
    #3228
    Neked meg majd lövök egy képet hogy az én szerverkeresőm milyen, mert látom még mindig nem sikerült beállítani rendesen -.-
  • TDC Geronimo
    #3227
    Felkészülni? Vágod mit jelent a DDOS támadás és hány szolgáltatás áll jelenleg?

  • lac coo
    #3226
    Viszont ami nekem uj, hogy futas kozben nem tudok gadgetre valtani, pedig semmit nem piszkaltam. Ez most lett ilyen vagy eddig is ilyen volt csak nem tunt fel?
  • lac coo
    #3225
    Persze, nyilvan nem terminatorok, lottem en mar le...
    Ettol fuggoen tartom, hogy nekem ez magas, nem ertem miert van erre szukseg.
    Mondjuk egyelore nem sok van, de ha sok lesz akkor nem tudom mi lesz a vege ennek az egesznek.... :)

    A szerver rszt se ertem en, aksrhigy szurom van jo sok teli szerver meg van jo sok kb ures. A teliken sorbaallas van, a tobbire meg nem lep be szinte senki mert minek.
    Ok, matchmaking altalaban talal valamit, de ez most akkor ilyen?
  • yossarianHUN
    #3224
    Azért erre felkészülhettek volna, azután, hogy a bétánál ugyanezt eljátszották.
  • yossarianHUN
    #3223
    LevelCap csinált egy videót a különböző osztályok 10-es fegyvereiről. Dióhéjban: az assaultté rohadt jó, a scouté jó, de nem a legjobb sniper (az az egy lövéses gyilok), a supporté nem rossz, de semmi extra, a medicé pedig kifejezetten fos.
  • TDC Geronimo
    #3222
    A 10es assault fegyver valóban nagyon jó, de a medic és supporté nem. Amúgy meg megint szituációfüggő az egész. Az automatico pl nagyon közelre verhetetlen. Szerintem egyáltalán nincs olyan hogy legjobb fegyver. Medcinél is jó az alap is, de a mondragon is pikk pakk kiszedhető
  • lac coo
    #3221
    Ami nekem feltunt, hogy hatalmas , szerintem ertelmetlen kulonbsegek vannak a jobb fegyverek es a kezdo vagy alacsonyabb cuccok kozott. Par fordulot letoltam, gyakorlatilag 40-es rankkal atgazolnak a komplett szerveren.
    Ezt en igazabol nem is ertem....A lechalvanyabb eselye nincs egy alap assaultosnak a magasabb unlokkolt cuccok ellen....
  • TDC Geronimo
    #3220
    DDOSolják fél internetet valami gyökerek. Le van halva rengeteg minden nem csak EA
  • yossarianHUN
    #3219
    Másnál is lehaltak az EA szerverek? Vagy csak bug?
  • TDC Geronimo
    #3218
    Talán több embert találtál el...

    Bugok meg persze vannak, de ez a legjobb állapotban lévő BF megjelenéskor és egyáltalán nincsenek gamebreaking cuccok benne
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.21. 19:58:26
  • yossarianHUN
    #3217
    Azért, mert két embert sebeztél...
  • Piko888
    #3216
    Nekem eddig hatalmas csalódás a játék. A Beta nagyon bejött, de ez egy bug halmaz.
    Volt olyan mortaros lővésem ahol 110 volt a hit, de nem halt meg.
  • TDC Geronimo
    #3215
    Most is szerveren fut :P

    Nekem annyira nincs vele bajom. Instant berak meccsre és max pár percet kell várni mire feltöltődik emberrel a 40 fős
  • JaSoN HuNTeR #3214
  • SötétBarom
    #3213
    Azt remélem csak, hogy az operations-t sürgősen leválasztják valahogy erről a matchmakinges fostengerről, és lesznek szerverek amiken fut majd...
  • TDC Geronimo
    #3212
    Mindenki játszik
  • Jim Morrison
    #3211
    pont elébb néztem, csodálkoztam, hogy még csak 2000 view ^^
  • TDC Geronimo
    #3210
    launch trailer

  • yossarianHUN
    #3209
    Nem volt még óraátállítás? Mindenesetre éjfélkor indult.
  • simonl #3208
    Sziasztok, állítólag a mesterlövész scope távolságát (?) lehet állítani. Hol?
    Illetve ha kaptam Battlepackot, elfogadom, azokat a fegyvereket hol tudom felvenni?

    Köszi
    Utoljára szerkesztette: simonl, 2016.10.21. 18:21:20
  • TDC Geronimo
    #3207
    Currently online players

    PC: 114,144 (24h peak: 122,907)

    XBOXONE: 122,616 (24h peak: 123,893)

    PS4: 200,115 (24h peak: 230,058)

    Total: 436,875

    Lag, DC, connection problem továbbra sincs...
  • kissssss
    #3206
    jézusom...
  • MerlinW
    #3205
    GMT+2-ben vagyunk, tehát 11:00pm az nálunk hajnali 1:00.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.10.21. 16:08:33
  • AnuluWork #3204
    Utólag küldi az 576 mindig mailben. Nyugi.
  • lac coo
    #3203
    A BF hol es milyen fileba tarolja a kontrollbeallitasokat ?
  • HUN BECSEHELY
    #3202
    Nekem meg bepirosodott a Mapp.
  • giornalista
    #3201
    az új AMD driver egyébként megkavarta nálam a dolgokat, volt két fagyásom és több grafikai hibám is :/ pl. kékre vált a képernyő, ha egy bizonyos pontról egy adott irányba ADS-elek, stb. fura, eddig nem volt ilyen.
  • TDC Geronimo
    #3200
    úristen :D
  • RatBaG #3199
    https://gfycat.com/SpryGrayAnophelesmosquito
  • kenderes
    #3198
    Nvidia drivert merről tudom lepattintani?

    Szerk: Már meg is van :)
    Utoljára szerkesztette: kenderes, 2016.10.21. 13:18:31
  • lac coo
    #3197
    Driver jo lesz mert amit felrakatott az egy rakat kaki :)
  • TDC Geronimo
    #3196
    Este launch trailer és kint vannak az AMD és Nvidia driverek is
  • TDC Geronimo
    #3195
    Ne fárassz már
  • Typhooon93
    #3194
    Valaki aki ma vette át a játékot dobozos verzióba előrendelésbe az letudná fotózni hogy hogyan néz ki az előrendelői változat?

    Mert legutóbb mikor az 576-ba játékot vettem azt mondták hogy emailbe küldik majd a kiegészítőt aztán kiderült hogy átbasztak ezért most már felkészült szeretnék lenni hogy honnan ismerem fel hogy jó verziót kaptam.

    Előre is köszönöm ha tud valaki segíteni.
  • giornalista
    #3193
    én örülnék neki, de egyelőre nem tudom, hogy lehetne kivitelezni azon túl, hogy itt beírjuk, hogy "cső, megyek játszani, jön vki?"
  • gregoryan
    #3192
    csapat lesz netán?
  • giornalista
    #3191
    na, nekem meg ma van a szülinapom :) és arra készültem, hogy felkelek és megveszem a dobozos verziót valahol, mégis "úgy az igazi", de elcsábultam az Ultimate Editionre én is :) Origin Acces-szel járt rá a 10% kedvezmény is, ki tudja, meddig fizetek elő, és 100%, hogy úgyis megvenném a DLC-ket. és nem is bántam meg!
  • gattacalg
    #3190
    Iron Stormot ismeri valaki? jó kis első vhs futurepunk móka volt
    https://en.wikipedia.org/wiki/Iron_Storm_(video_game)