6439
  • lac coo
    #2986
    Hat kinek mi, nekem neha kicsit burleszk jellegu a dolog.
    Viszont sziklakba akadasok meg vannak sajna, bar alig, de az idegesito :))
  • giornalista
    #2985
    na, nekem a karakterek tempója épp, hogy nagyon tetszik. gyorsak, lendületesek, másznak, ugranak, jó, hogy ilyen "free" a movement és kevés a limit. a BF4-ben az agyamra ment eleinte, hogy sprintelni sem azonnal kezd a katona, hanem felgyorsul, és olyankor sem igazán gyors.
  • lac coo
    #2984
    Valoiagaz, elegansabb lenne. Talan valami kolcsonemberrel meg a programozas reszet is megoldottak volna ! :)
  • giornalista
    #2983
    na de mi történne akkor, ha azt az 50 percet még lejátszhatnám? :) valószínűleg elégedetten csettintenék, hogy ez igen, milyen nagyvonalú az EA, bár valószínűleg itt lenne gyanús a történet, igazad van :)

    a Rainbow Six Siege-nél free hétvége volt valamikor. ott konkrétan újra elindítani nem engedte a játékot az idő letelte után, de amíg nem léptél ki, akár napokig, tudtál új játékot kezdeni. persze ezzel vissza is lehet élni, de olyan kevesen teszik ezt meg valószínűleg, és annyival civilizáltabb megoldás, mint a meccs közben Alt+F4, na mindegy. biztosan meg lehetett volna oldani úgy, hogy az idő lejártakor tartó meccset még lejátszhatod, de utána nem enged csatlakozni a szerver, hozzáállás kérdése.
  • lac coo
    #2982
    Mert telhetetlenek vagytok, nekem meg van harom oram, az napi harom menettel kb eleg is amig kijon :)
  • TDC Geronimo
    #2981
    Soon... Kicsit több mint 1 nap :y
  • yossarianHUN
    #2980
    Hát, ha mondjuk egy 50 perces meccs elején vagy :P A 10 óra az 10 óra, tudtuk az elejétől, hogy ennyi időnk lesz.
  • giornalista
    #2979
    jézusom, de paraszt az origin, miután letelt a 10 óra. legalább a meccset hagyhatná befejezni, ehelyett kiléptet a játékból az asztalra... no comment.
  • lac coo
    #2978
    Nem, lattam rola magyarazo kepet, a sok kis filmkocka egymas mogott az a low fps re figyelmeztet...Elvileg. De mivel sok fps van gondolom mikrolagg.....Remelem javutjak, mert olyankor a jatek se megy ugy ahogy kene....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.10.16. 17:42:36
  • yossarianHUN
    #2977
    Az szerintem packet loss, nem FPS figyelmeztetés.
  • lac coo
    #2976
    Neztem azt a kis alacsony fps ikont...siman dobalja stabil 100 fps felett is.
  • yossarianHUN
    #2975
    Ezerszer át lett rágva. Olvass vissza kicsit, tényleg hetek óta két óránként elmondjuk valakinek.
  • TDC Geronimo
    #2974
    :D

  • Ozzyehh
    #2973
    redditen és ofi fórumon írták, hogy frame droppoltak 8al és 16al megszűnt, de hát minden gép más, van akinek 8al tök simán megy, gondoltam nem árthat felkészülni:)
  • TDC Geronimo
    #2972
    Ramnak ehhez nem sok köze van ;)
  • Ozzyehh
    #2971
    ezt a képet elnézve jól döntöttem, hogy holnapra rendeltem még +8 GB ramot a mostani 8 mellé :D brutálisan néz ki
  • TDC Geronimo
    #2970
    Q
  • Tirion
    #2969
    hát emberek vagy én vagyok öreg vagy nagyon nehéz észrevenni az ellenséget és megkölönböztetni a sajáttól....és amikor már azt hiszem sikerül átrak másik oldalra és kezdődik előröl.....pedig nincs szemproblémám
  • TDC Geronimo
    #2968
    Maradék 4 map, amit nem láttunk. Egytől egyig gyönyörűek.

  • Smokk
    #2967
    Hali!

    Gondolom mar tobbszor at lett itt ragva,de hol eri meg a legjobban megrendelni a /sima verzios/jatekot?
    Orgin?
    Ill. mire jo az az orgin acces?
    Elore koszonom a valaszokat!


  • TDC Geronimo
    #2966
    Igen
  • Blekk Síp
    #2965
    Ha a 10 óra lejár és multiban vagyok, akkor kidob azonnal?
  • TDC Geronimo
    #2964
    Azt mondom damn son...



  • lac coo
    #2963
    Hogy ottrohadjonmeg, bekapcsoltam, nem megint pont a forestes erod ele rakott be tamadonak !':))))
    Az a map, meg a sivatagos, nem a betas hanem ahol a nagy homok dune van kozepen az ugy kuka ahogy van ! :)
  • lac coo
    #2962
    Jah, meg meg ket dolog amit ugy eszre vettem, a robbano cuccok lehetnenek durvabbak is. Most kicsit magam ellen beszelek mert talpas vagyok leginkabb, de pl a repulobombazas is valami petarda leginkabb, szepen elszaladok elole . Azert ilyeneknek lehetne sulya. Hajo agyutuz pl. Mellettem robban , es nem halok bele.
    A granatdobas viszont javult, hogy ne csak sirjak mindig ! :))
  • FEARka
    #2961
    Nem tudom mennyivel erősebb/gyengébb a 945, de itt egy videó róla.
  • bakkerman
    #2960
    GTX750 Ti-vel meg egy phenom 965-el van sanszom a játékra,vagy totál felejtős?
  • lac coo
    #2959
    Egy picit kellene csak nagyobb átfedés, én assaultról beszélek ,azzal tolom, egy picit legyen jobb közepes távra ....
  • Zozzancs
    #2958
    hát ebben igazad van én se nagyon jutottam tankhoz, repcsihez már inkább
  • lac coo
    #2957
    Plusz a jarmuhasznalatra valamit kutalalhatnanak, mert pl en se a betaban se itt a trialban meg repulohoz nem jutottam, de tankhoz is talan csak ketszer osszesen :)))
  • Zozzancs
    #2956
    figy, a fegyvereknél ez tök logikus. ez első VH nem a modern kor ahol az Assault fegyókkal is kitudsz szedni valakit 500 méterről (most csak mondtam valamit) mindegyik fegyvertípusnak megvan a maga gyengesége és erőssége. Egy gépfegyverrel (ahogy a való életben is) nem vagy olyan hatékony távolra mint egy bolt action puskával... a rohangálásról meg az a véleményem, hogy pont hogy lassult főleg Assaultal. Okosan kell játszanod, megfontoltan (conqestről beszélek) mert nagy távolságokból azonnal leszednek ha nem mész fedezékről fedezékre és nem próbálsz meg minél jobban közel kerülni az ellenfélhez.
    Utoljára szerkesztette: Zozzancs, 2016.10.16. 13:15:51
  • lac coo
    #2955
    Nem tudom, nekem a rohangalassal van nagy bajom, ha egy picit lassabbak lennenek a karakterek mar jobb jatekmenet lenne a begen, meg a fegyverekkel, hogy tul beskatulyaztak melyik mire jo, kicsit nagyobb atfedes jo lenne, foleg tavolsagokban.
    Azt mondjak ez ilyan Hardline os okossag, de azzal nem jatszottam, nem tudom....
  • lac coo
    #2954
    Az olyan szerintem.
  • Zozzancs
    #2953
    nézegettem az Operationt, ez végülis kb olyan mint a Battlefrontban a turning point? hogy van egy "védelmi vonal" és azt kell áttörni vagy védeni?
  • TDC Geronimo
    #2952
    Amúgy nem gondoltam volna, hogy CQ után lesz olyan játékmód, amit szívesebben tolnék, de az operation ilyen lett.
  • Zozzancs
    #2951
    egyetértek, én már alig várom, hogy toljam és az Origin access csak megerősített benne
  • TDC Geronimo
    #2950
    Pedig a gameplay az nagy erőssége ennek a résznek (is)
  • lac coo
    #2949
    Hat akkor akkor !':)
    Nekem nyolc mikor, olyan hatalamas tuz mar nincs bennem, meg a tiz orabol is van harom,mar minden lattam amit lehet, garfika meg hangulat viszi a hatan, de jatekmenet az nalam csak kozepes :) Hetvegente jo lesz :)
  • Zozzancs
    #2948
    a Kliens OCT 18.-a éjfélt ír a releasenél 18th 12:00 AM CEST ez elvileg 18.a éjfél

    a counternél meg 1 nap 11 óra van ami 17.-e éjfél :D úgy tűnik előbb játszhatunk egy nappal ha minden igaz
    Utoljára szerkesztette: Zozzancs, 2016.10.16. 12:22:04
  • lac coo
    #2947
    18.-a 00:00 vagy 24:00 ?