6439
  • Blekk Síp
    #3148
    A deluxe biztos megvehető máshol is, de kérdés mikorra küldik a kódot. Originen meg ugye ahogy megveszed már lehet is tolni.
    21.től mindenkinek elérhető a game.
  • attiGT
    #3147
    Akkor jelenik meg mindenkinek?
  • adam46
    #3146
    Szerintem most már várd meg a péntek reggelt. :)
  • attiGT
    #3145
    és azt meg lehet venni valami keyshop oldalon? vagy ez kizárólag originen keresztül lehet?
  • viruska99
    #3144
    Valaki szokott/ vagy fog rendelni g2play.net-ről?
    41 euro a játék, miközben originen 54 euro Acces kedvezménnyel. Nekem nem mindegy az a 3000 Ft.
  • Blekk Síp
    #3143
    Early enlister digital deluxe vagy ultimate edition
  • attiGT
    #3142
    Melyik verziót kell megvegyem, hogy tudjak már játszani?
  • TDC Geronimo
    #3141
    Olyan köröket toltam hogy majdnem PTSD lett a vége
  • TDC Geronimo
    #3140
    Currently online players

    PC: 61,971 (24h peak: 64,575)

    XBOXONE: 97,784 (24h peak: 97,784)

    PS4: 85,965 (24h peak: 85,965)

    Total: 245,720
  • lac coo
    #3139
    Arra milyen megoldas letezik, hogy ketfele kontrollbeallitast hasznaljak ? Fiam maskent szereti, kellene nyil is meg wasd is .
  • yossarianHUN
    #3138
    Már csak az FPS dropokat kell megoldani, és engem is megvettek kilóra.
  • TDC Geronimo
    #3137
    Én még mindig döbbenten állok azelőtt, hogy 0 lag, 0 crash, 0 connection hiba. BF1be betaval együtt beletoltam már 60 órát és rubberbandinget még egyszer se láttam
  • yossarianHUN
    #3136
    The hype is real :D Én majd péntektől vesztem el az életem :)
  • TDC Geronimo
    #3135
    Currently online players

    PC: 63,648 (24h peak: 63,648)

    XBOXONE: 78,826 (24h peak: 78,826)

    PS4: 77,181 (24h peak: 77,181)

    Total: 219,655

    Még meg se jelent a játék csak az early enlisteres verzió
  • yossarianHUN
    #3134
    Pedig biztos mindenki erre fog rávetődni xd
  • TDC Geronimo
    #3133
    sajnos sose lesz meg, mert scout 10es szint kell hozzá az meg a büdös életben nem lesz meg :(
  • yossarianHUN
    #3132
    Neeeeeeee xD
  • TDC Geronimo
    #3131
    spoilerbe mert nagy gif


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.18. 19:52:14
  • Blekk Síp
    #3130
    Nahjó. Az orosz verzióra refundot kértem és megvettem az angolt. Máskor nem szórakozom ilyen hülyeségekkel :D
  • lac coo
    #3129
    Hat en is csak par hetig voltam ott, de colt csalo biven.
    Mondjuk ez sose zavart, kileptem azt jovan...:)
  • Bandicoot
    #3128
    SW gyakorlatilag hetek alatt kihalt alig párezres felhasználóbázisra. Így nem nehéz belefutni a megmaradtak között csalókba.
    BF jóval nagyobb bázissal rendelkezik és rendelkezni is fog. Ráadásul ki kell nézni majd jó szervereket ahol működik egy admin is legalább és figyelnek a népekre.
  • lac coo
    #3127
    Hat ebben nem vagyok jartas, de valoban ezzel igazabl semmi bajom...Nagyon keves furcsasagot lattam a tiz ora alatt.
  • TDC Geronimo
    #3126
    BF1nek van az fps piacon az egyik legjobb netkódja. Mindezt 64 játékossal, járművekkel, rombolhatósággal
  • lac coo
    #3125
    Ilyen teren mar az SW is kb hibatlan volt, szoval igen, vegre sikerult nekik annyi ev utan gatyaba razni.
    Eddig meg a jellegzetes mar a fedezek mogott vagyok de utana csak eltalalnak dolgot is alig lattam, az pedig meg sw-ben surun volt.
  • lac coo
    #3124
    Elofordul sajnos.
    Bar nekem messze nincs fullos gepem, csak egy kicsiocco I7 3770, egy 1070-essel de nekem is elofordul. Fps kijelzesen nem is latom, illetve latom, hogy leesik 80-ra, de olyankor kicsit meg is torpan....
  • Krinyo
    #3123
    Mi a helyzet az fps droppal? Van/nincs? Olvastam, hogy van akinek fullos géppel előfordul.
  • TDC Geronimo
    #3122
    0 lag 0 connection problem. Nagyon halad afelé, hogy a legjobb bf launch is legyen
  • ikarus44
    #3121
    Sajna a legtöbb multis játéknak is ugyanez a baja. Pl. H&G
  • lac coo
    #3120
    SW-ben máig hemzsegnek a csalók, talán itt nem így lesz, bár ugye tetszik nem tetszik szinte ugyanaz a motor, szóval nem gondolom, hogy nehezebb dolguk lenne a csalóknak . :(
  • Blekk Síp
    #3119
    Amugy nem.értem registryben való átirás után miért marad orosz nyelvű a játék. Elvileg minden nyelvi fájl a gépen van. Esetleg vkinek vmi ötlet?
  • Blekk Síp
    #3118
    Tegnap rögtön első meccsen egymás után 5x lőtt agyon ugyan az az emberke, amikor elérte az 54-0 k/d t, kiléptem. Eddig jó. :D
  • lac coo
    #3117
    Az iment en is lattam egy 34-0 aranyu emberkent :)))
  • lac coo
    #3116
    Jah, hogy ez ilyen jól meg van csinálva, ha limitált számút mutat, akkor logikusan az üreset mutatja ? :))
    Akkor jóvan :)
  • TDC Geronimo
    #3115
    na hát pont ez a baj. ne a játékot szidjuk, ha mi vagyunk a nubok :P

    Tessék beállítani játékmódot. Ne mutasson üres szervert stb. 50et listáz egyszerre a browser, ha nem állítasz lófaszt se honnan tudja, hogy neked mi kell
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.18. 12:29:20
  • giornalista
    #3114
    köszi!
  • Smithwarden
    #3113
    Igen, kb éjféltől már megy a Deluxe itt EU-ban is. (VPN-nel meg akár már tegnap délutántól is be lehetett trükközni.)
    Én kb 3-4 órát toltam eddig és gond nélkül működött minden.
    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.10.18. 12:08:54
  • lac coo
    #3112
    De mit állítsak rajta? :) Egyedül az van beállítva, hogy csak európai szervereket mutasson ... Van is, jónéhány, de alig játszanak valamelyiken ...
  • giornalista
    #3111
    srácok, aki megvette a Deluxe/Ultimate editiont, tud már játszani vele?
  • TDC Geronimo
    #3110
    Persze
  • simonl #3109
    Szuper, kaptam kicsi büntit?
    Egyem azt az kis érzékeny lelkét bárkinek is.
    Cukrászok b+ !!