6439
  • Typhooon93
    #3108
    A teljes verziót lehet használni ha deluxeot veszem?
  • TDC Geronimo
    #3107
    Filterezd már be azt a szerverkeresőt rendesen bászki. Vagy használj quickmatchet
  • TDC Geronimo
    #3106
    Már most is megjelent deluxe felhasználóknak
  • Typhooon93
    #3105
    Hogyan lehet már most játszani? Előrendeltem a játékot már régebben.
  • simonl #3104
    ööööö, pénteken jelenik meg a játék.
    Ülj a seggeden nyugodtan, tedd hasznossá magad, dolgozz, tanulj.
    Peace.
  • lac coo
    #3103
    Hát én nem tudom,,,vagy én állítottam el valamit, vagy tököm tudja...
    De normális pinggel alig lehet játékot találni, senki nem játszik vele vagy mi ?
    Üresen állnak a szerverek ,ahol meg vannak, oda sorbaállás van ....
    szar pinggel is vannak szerverek, de az meg nem izgat ...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.10.18. 10:29:01
  • Blekk Síp
    #3102
    Arra van vmi megoldás, hogy az orosz/lengyel verziómat angollá varázsoljam?
  • Bandicoot
    #3101
    Egy ks8000-en tolom, van.:)
    Csak érdekelt volna, valahol mintha azt olvastam volna hogy pc-n az első game ami hdr támogatást kap.
  • Vadnokedli
    #3100
    Ez nem az első cheater :P
  • SötétBarom
    #3099
    Empire's Edge gecijó.. Most toltam rajta egy jó rusht, beszarás..
  • grebber
    #3098
    Bárcsak minden game így nézne ki

    Szerencse hogy a gyökér spur énem erősebb mint a grafika buzi énem és még kitart nem rohanok megvenni.
    Számomra eddig 2016 legszebb pc-s játéka.Szegény Crytek kár, hogy már nem gyárt game-eket :( Visszavághatna igazán volna mivel (grafika)
  • FartingSquirrel
    #3097
    Az szép, még ki se jött a játék...
  • TDC Geronimo
    #3096
    2 perc

  • yossarianHUN
    #3095
    Azért a szaréletűek nem vártak sokáig.
  • lac coo
    #3094
    Igen, gyanitottam :)
  • TDC Geronimo
    #3093
    Az új "ficsőrt" ami az új 4k tv-en van. Nem arra gondolunk amire te.
  • lac coo
    #3092
    De most mit ertunk hdr alatt ? :)
    Gyanitom nem a regi jo hdr t, amire en gondolok...:)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.10.17. 22:06:00
  • TDC Geronimo
    #3091
    Miért van HDR tvd? :)

    PCre nem volt szó támogatásról
  • lac coo
    #3090
    Biztos van hdr, látszik rajta. Gondolom a postprocess állítások alá van betéve ...
  • Bandicoot
    #3089
    Itt (is) más,tehát valami más értéket állítasz és 70 körül van ami mondjuk egy COD-ban régen 90 körüli volt.


    MÁS:

    Nem úgy volt hogy a játék pc-n is HDR támogatást kap? Avagy rosszul tudom? Nem találok hasonló opciót....:)

  • lac coo
    #3088
    Hat mert itt gondolom szazalekban van a csuszka...
  • TDC Geronimo
    #3087
    Itt más. 70 felett már tök torz az egész. 90nél el is hánynám magam
  • TDC Geronimo
    #3086
    Nekem 65
  • yossarianHUN
    #3085
  • lac coo
    #3084
    Ahogy tetszik. Ha magas tobbet latsz de szeleken torzit is , plusz minden tavolabbra kerul...
  • MerlinW
    #3083
    90 szokott lenni az optimális, de játék engine válogatja. Emeld 90-100 körülire és csökkentsd amíg zavaró a halperspektíva.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.10.17. 21:09:20
  • Tikal #3082
    Nyilván jó ha minél többet látsz, próbálgatni kell, egy bizonyos érték felett már torzul a kép...
  • yossarianHUN
    #3081
    Mármint úgy volt magas, hogy nem tudtam, mi az optimális beállítás xd Oké, ez félreérthető volt :D
  • Vadnokedli
    #3080
    Legmagasabb, minél többet láss!
  • yossarianHUN
    #3079
    Egyébként FoV-nál mi az optimális beállítás? Nekem a FoV mindig magas volt.
  • yossarianHUN
    #3078
    Miért érzem úgy, hogy ez egy alreg? :P
  • lac coo
    #3077
    Lehet a processzorom gyenge, mert a kartya meg ugy is kikohog 60-65 fps-t egyedul egy szerveren...

  • lac coo
    #3076
    A tank akna az eltunik ha elpatkolok, vagy hogy megy ez ?
  • lac coo
    #3075
    Ne erolkodj, ilyennekel nem foglalkozok ugyse.
  • lac coo
    #3073
    Pedig nem nagy feladvany ! :P

    Ami szar az szar , mit kell azt cifrazni. Olyan BF meg nem szuletett ahol ne kukazta volna ki a kozonseg a palyak felet...Nincs ezzel baj, tervezoasztalon jonak tunik, a jatekosoknak nem jon be.
    Akadas meg van, minek mondjam, hogy nincs, raadasul nem is egyedi eset :) Hype vonatra en sose szallok fel, kiprobalas nelkul semmire nem mondom, hogy besza behu...csak mert jol nez ki.
    Ennyi.
  • yossarianHUN
    #3072
    A 4-ben nem volt az, itt már az lesz. Fao Fortressen megálltam annál a fenti, sziklákkal körülvett pontnál, ahol a tüzérségi ágyúk, meg a Tank Hunter kit vannak, és észrevettem az erőd falán egy kétpixelnyi kis snipert, aki a lent lévőket macerálta. Az alap SMLE-vel második próbálkozásra úgy kiszedtem fejlövéssel, hogy csak úgy porzott a kobakja. Szerintem a 4-ben több év játék alatt nem volt ilyen távolságú, fejlövéses sniper killem. A lövedéksebesség és lövedékesés buffok nagyon sokat könnyítettek a sznájpoláson. Ami nem is baj, mert most már legalább tényleg fun sniperként játszani, csak így viszont nagyon oda kell figyelni a pályadizájnnál.
  • TDC Geronimo
    #3071
    Nem kell, mert napok óta azt írod le, hogy ez szar meg az szar meg akad, de azért megveszed. Nem értelek :P
  • lac coo
    #3070
    Hat akkor meg elmelkedj rajta, hogy en hogy gondolom....! ;)
  • TDC Geronimo
    #3069
    Egyre inkább azt érzem, hogy ez nem a te játékod. Nem tudom minek erőlködsz vele, mert napok óta csak magadat próbálod meggyőzni, hogy ez neked miért nem kell
  • lac coo
    #3068
    Mindegyik BF szepen kidolgozott volt, hangulatos a maga idejen...:))) Ettol nem lesz nem mindennapi :)
    Sot jelenleg en azt latom a palyak minimum fele, bar rohadt szep...kuka ! :)