6439
  • toza #3189
    3 eve verdunban is erdekes volt ja.. meg 2 eve heroes es generalban is...

    meg 1957 ben risk ben is ..
  • gattacalg
    #3188
    szombaton lesz a szülinapom
    nosztalgia on
    a legelső rész, bf1942 fanja vagyok kezdetek óta, moongamer szerveren még most is aktivan tolom [HUN]AlbinoAligator néven
    egyébként lelkes játékosok tizenakárhány éve ahoz készitettek egy első világháborós, kevésbé ismert modot
    ja és tegnap este last minute előrendeltem a játékot, gondoltam egyszer élünk, meglepem magam vele
    remélem nem fog csalódás érni


    Utoljára szerkesztette: gattacalg, 2016.10.21. 07:43:56
  • giornalista
    #3187
    valóban, marha jó. és a legtöbbször nagyon szorosak a meccsek. az új Conquest jobb, mint a bétában, de még mindig nem az igazi, hogy mindkét csapat folyamatosan kap pontokat (így nehéz elveszíteni egy kiharcolt előnyt, kevés a fordítás).

    de az Operations kárpótol mindenért :)
  • TDC Geronimo
    #3186
    Operation annyira epic, hogy félelem.
  • VO101Tom
    #3185
    Felkelni? Alvás csak a gyengéknek való :D
  • yossarianHUN
    #3184
    Jó lesz holnap felkelni xd
  • JaSoN HuNTeR #3183
    köszi
  • VO101Tom
    #3182
    Hmm, az amerikaiaknál 12:00am-el kezdődik a napi időszámítás, ugyanaz mint a 0:00 a 24 órás rendszerben. Viszont nem a nap végi hanem a nap eleji éjfélt jelenti. Vagyis valamivel több mint négy óra múlva lehet játszani...
  • yossarianHUN
    #3181
    Ma.
  • VO101Tom
    #3180
    Origin is 12:00am -et ír, ami éjfélt jelent.
  • JaSoN HuNTeR #3179
    holnap éjfél?
  • yossarianHUN
    #3178
    A hivatalos fórumon azt írják, hogy greenwichi idő szerint 11-kor indul, ami nálunk éjfél.
  • Bandicoot
    #3177
    Csak a szokásos.
    DX11 alatt jobban megy a cucc, DX12-nél pedig egy újabb példa egy újabb megjelenésnél arra hogy a dx12 másra nem jó, csak hogy a kullogó AMD-k lemaradását valamennyire szépítse,míg az nvidia-t visszafogja....
  • Marci0115
    #3176
    nekem ma hozta a postas, es siman tudok jatszani
  • TDC Geronimo
    #3175
    Nézzétek meg originen, de szerintem éjféltől ezt is mivel akkor jelennek meg játékok. Early enlister is
  • JaSoN HuNTeR #3174
    sziasztok, holnap hánytól lehet játszani?
  • lac coo
    #3172
    Jah en kutyauto vagyok, bena :))))
  • TDC Geronimo
    #3171
    Nem kell sokat, elég csak jól ;)

    Sok pontot szerzel, hamar megy a szint
  • lac coo
    #3170
    Bakker mennyit toljatok ti egy nap, hogy mar tizes assault rankod van ? :))
  • grebber
    #3169
    BF 1 DX12 vs DX11 teszt
  • TDC Geronimo
    #3168
    rank 10es assault fegyver büntet. Medicé is nagyon jó csak kevés lőszeres.
  • TDC Geronimo
    #3167
    Éjfél
  • RatBaG #3166
    akkor holnap délben indul a standard?
    nem néztem rá eddig pontosan, azt hittem éjfélkor start. :(
  • bélanéni #3165
    Ebben a pillanatban megjavult. Kb 1 órája próbálkozok, eddig nem volt jó.
  • RatBaG #3164
    a login megy, mást nem próbáltam.
  • bélanéni #3163
    Az Origin másnál se online jelenleg? Vagy én vagyok ilyen szerencsétlen?
  • kissssss
    #3162
  • TDC Geronimo
    #3161
  • zeoos
    #3160
    Eppen csak bekukkantottam koszonni ... pentektol nem leszek ilyen baratsagos a jatekban
  • TDC Geronimo
    #3159
    forrest map + shoti + dinamit + gáz = win :D

    Egyetlen egy fos map van a Suez. A többi mind jó. Mount grappa és empires edge egyszerűen gyönyörű. Mondjuk melyik nem lál
  • Vadnokedli
    #3158
    Csak nekem nem adja meg olykor a Medal-t hiába teljesítem az uccsó "lépést" ? Esetemben egy körben 20 kill kell- 21-et csináltam. Semmi.
  • TDC Geronimo
    #3157
    The option to edit loadouts in the main menu is temporarily disabled, but DICE will turn it on once It's stabilized more
  • FEARka
    #3156
    Még nem játszottam a teljessel, és a fegyver pontos típusát se tudom, de tegnap néztem streamet ahol BAR-ral letámasztás nélkül is simán ölte az embereket. Letámasztás nélkül is elég pontosnak tűnik. VIDEO
  • SötétBarom
    #3155
    Látványban majd a repülős sztori fog odabaszni.. :)
  • Jacktor
    #3154
    Origin Access előfizetéssel már töltheted/tolhatod is (10 óra játék). Ez 4 euró. Viszont jár hozzá egy hónapig még egy valag más game.
  • lac coo
    #3153
    Jovanma..! :))
  • TDC Geronimo
    #3152
    Most toltam le prológot. Ez még úgy is akkorát ütött, hogy láttam már vagy 5*
  • yossarianHUN
    #3151
    Valszleg bipodos, és le van támasztva. Letámasztás nélkül kutyaszar az LMG-k pontossága.
  • Laza
    #3150
    Elkezdtem nézi Twitchen ... te jó ég, mijaz a kicsit ütött-kopott távcsöves gépfegyver, aminek a visszarágása szinte semmi? Gyerek baszott messziről öl mindenkit :(
  • adam46
    #3149
    Igen, onnantól nyomható, erre a másfél napra már szerintem felesleges kiadni plusz pénzt.