6439
  • giornalista
    #2824


    Amíg ölitek egymást, egy kis Amiens conquest.
  • yossarianHUN
    #2823
    Szerintem még nincsenek, custom szervereket majd 21-től lesz érdemes keresni.
  • empie
    #2822
    HC szerverek nincsenek? vagy csak én bénázom..
  • lac coo
    #2821
    Nekem negy vagy ot szerver van ahol van is ember.
  • lac coo
    #2820
    Nekem akadozik elég zavaróan, beta jobb volt .
    Talán majd javítják .
  • yossarianHUN
    #2819
    Akkor úgy látom arról konszenzus van, hogy azt nem szeretjük. Az a homokgerinc a pálya felénél különösen utálatos, általában a csapat kétharmada az egyik oldalán kempel, csak a fejét kidugva. Pfejj.
  • TDC Geronimo
    #2818
    Ez a Suez map viszont. A legalja. Remélem kikerül minden playlistből hamarosan
  • TDC Geronimo
    #2817
    Mondom hogy megy rendesen. Szerver browserbe nekem talál rakat szervert ami nem üres
  • Bandicoot
    #2816
    Az unalomig ismételt negatívok köpködése és a stílus na az ami problémás, nincs mit ezen tisztázni.
    Nem kell még egy vitatopik ahova bejár pár troll minden nap hogy leírja micsoda szar a játék főként ha totálisan szubjektív amit negatívumként köpköd. Ha szar a játék írd le egyszer, majd lépd át, nem kell órákon át vitatkozni nap mint nap és főként nem rögtön személyeskedve nekimenni mindenkinek.
    Ha meg arra van igény hogy gyerekded módon leírogathasd mekkora COD szintű szar lett az új Battlefield is és vivala régi BF részek,akkor ott a gumiszoba lehetősége ahol megtalálod a számításod és ahova összegyűlhet az összes fórumtag aki feltétlen kötelezettséget érez arra hogy leírja állandó jelleggel micsoda moslékfoszsemét arcade cod utánzat lett hőn szeretett battlefield-jéből...
    Mi pedig itt inkább beszégletnénk érdemben a játékról és az élményről,köszi.
  • yossarianHUN
    #2815
    Lehet, hogy ez volt a ludas, kikapcsoltam, most szebbnek tűnik a játék.
  • giornalista
    #2814
    már rég megvolt a jegyem a hype trainre, és most fel is ülök rá. új szint ez a játék, attól tartok.

    egyrészt, muszáj megemlíteni a grafikát. a Battlefront sem volt csúnya, de ez még arra is rátesz egy lapáttal. látszik, hogy rengeteg munkát öltek a részletekbe. kicsit sajnálom a sok sivatagos, homokos pályát, mert ott kevés a szín, de mindenért kárpótol Amiens és Scar, valamint majd nyilván az erdő (az SP alapján).

    röviden a Campaign-ról akkor már: amit lehet, kihozták belőle. a "You're not expected to survive" nagyon erős az elején. és persze nem is sikerül. és - gondolom - igazi emberek, harci hősök nevei jelennek meg, miután meghalsz (legalábbis remélem, mert ha nem, akkor viszont giccses), ezzel is úgy érzed, hogy valóban egy háborúban vagy. tehát, ígéretes, aztán majd meglátjuk.

    map design. Amiens-nél hatalmas piros pont, hogy nincs komoly destruction. elsőre hiányoltam, de rájöttem, hogy így, hogy megmaradnak az utcák, a sikátorok, konkrétan megtanulható lesz majd a pálya, és kisebb eséllyel fullad káoszba egy meccs. lesz elég menekülési útvonal, fedezék, folyosó, hogy eljuss A-ból B-be, így nem áll be a csata. St Quentin Scaron megmutatkozik, hogy az engine bírná, de az egy más jellegű pálya és annak jobban is áll a pusztulás. ellenben Suez nem lesz a kedvencem, az elég elbaszott pályának tűnik.

    jó még, hogy egyszerűen nehéz a játék. a BF 3-4-ben a fegyverek 90%-a rém hasonló volt, egyszerűen a recoil és a dps különböztette meg őket, de szinte az összes használható volt minden szituációban. ez most még nagyon hiányzik nekem, de tudom, hogy idővel nem fog, és ez is egy hatalmas skill gap lesz, amit a dedicated játékosok a javukra fordíthatnak majd: mikor, hová, milyen fegyver, annak melyik változata kell majd. erre oda kell figyelni, lesznek frusztráló pillanatok, de jónak tartom ezt a döntést is. főleg azért, mert nem lesz szimpatikus a játékosok egy részének körében, mégis bevállalta a DICE, és szeretem, amikor nem megy át fan service-be egy játékfejlesztő/filmrendező (Star Wars Force Awakens, valaki?), hanem a saját víziójukat csinálják meg, lehetőleg tökéletesre, aztán neked vagy tetszik, vagy nem.

    én tehát nagyon elégedett vagyok eddig. a BF3-ból a BF4-be átlépni kicsit olyan volt, mintha egy nagyobb DLC-t vettél volna (a Hardline-ról nem is beszélve), ez most minden tekintetben új játék, újra kell tanulni sok mindent, kisebb a hangsúly a minimapen is, és a hangulata is remek. minőségi terméknek tűnik, és ne feledjük, ugyanannyiba kerül, mint a bughalmaz Mafia 3 vagy az üres No Man's Sky, viszont mennyivel több munka van benne!
  • yossarianHUN
    #2813


    Na sikerült bejutnom, és volt egy köröm St. Quentin Scar-on. Gyerekek, ez pont ugyanakkorát üt, mint anno az alfás videókon. Nem csoda, hogy ezt a mapot mutatták meg először, ez visz mindent:)
  • kissssss
    #2812
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    akkor meg ne úgy válaszoljon mintha valami szabályba ütközőt írtam volna, mellesleg előrébb lennénk ha olyasvalaki vállalná a házigazda szerepet aki témában van és tud higgadtan is hozzászólni a dolgokhoz.
  • JagFater
    #2811
    Azt azért tisztázzuk, hogy a negatív kritika a témában még véletlen sem flém, meg cseszegetés.
    Egyetértünk?
  • JagFater
    #2810
    Már nézem is kérem nyalássan varázsló uram. :-)
  • ratgab
    #2809
    Én téged egy sima hozzászólónak/topiklakónak, őt meg egy moderátornak nézem szóval nem ártana nem beszólogatni neki.
  • lac coo
    #2808
    Jah, nálam ugyanez van...
  • yossarianHUN
    #2807
    Most tényleg le van halva a multi, se browserrel, se kvikkmeccsel nem lehet játékba kerülni. Tündérbogár lenne tőlük, ha megcsinálnák, a 10 órából már kábé felet így is elszart nekem a nem működő matchmaking. Meg az se lenne rossz, ha nem fagyna szét a játék, ha quick match keresés közben visszalépsz.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.10.13. 20:29:47
  • yossarianHUN
    #2806
    Egy meccsben azt mondta egy ürge, hogy ha nem lépsz ki a tizedik óra végén, akkor a játék nem dob ki automatikusan, ergo többet is tudsz játszani a 10 óránál. Nemtom, mekkora az igazságalapja.
  • kissssss
    #2805
    amit utólag raktál be, minek nézel te engem?
  • Bogdogege
    #2804


  • lac coo
    #2803
    Hát viszont ember az nincs, gondolom mert nem megy a quickmatch, senki nem lép be üres szerverre ...
  • MerlinW
    #2802
    Te is olvasd el a topik fejlécét és próbálj a játékra fókuszálni.
  • JagFater
    #2801
    Én egészen pontosan tudom mit írok le, nyilván, hisz én írtam.
    Minek idézed?
    Vagy most magolod?
  • MerlinW
    #2800
    Lásd fejléc.
  • TDC Geronimo
    #2799
    filterbe be kell pipálni dolgokat és kiad szervereket, matchmaking nem nagyon megy
  • lac coo
    #2798
    Hát én feladtam a multit, csapnivalóan szar :)))
    Nem rak be sehová, csak tölt tölt, hiába írja, hogy talált játékot, csatlakozzam sehol semmi, utána meg üres szerverre sem rak be .
  • TDC Geronimo
    #2797
    A homályos képminőség az minden csak nem kellemes.
  • lac coo
    #2796
    Hat lehet pont az a kellemes blur hianyzik rola ami betaban volt.....
  • TDC Geronimo
    #2795
    rád is rádférne egy kis pihi
  • lac coo
    #2794
    A jatekbol lepjek ki vagy mibol...? :)
    Quickmatch miert nem rak be sehova ?
  • VO101Tom
    #2793
    Unatkozunk. Nekem csak 14-én fogja tölteni...
  • VO101Tom
    #2792
    Nézd, nyilvánvaló, hogy én bármit beírhatnék ide, mindenre azt mondod, hogy "nem igaz, de nem mondod meg, hogy miért, és én vagyok a hülye mert nem találom ki". Pontosan látom, hogy mire megy ki a játék, régebb óta vagyok esgés, mint gondolnád A gond ott van öreg, hogy pont te írtad le fél napja, hogy miről van szó:
    Nyilván azért, mert annyira fasza ez a BF, hogy az összes kódos átpártol ide. Más különben mitől lenne rip. Annyira fasza BF-et sikerült csinálni, hogy a kódosok összefossák a bokájukat a gyönyörűségben....

    Pont, hogy annyira kodos lett, hogy istenitik a kodosok. Annyira fasza bf lett, hogy kodos. Hmm? Tenyleg nem erted? Best bf, mert kodos. Igyse?

    Pont ennyit mondtam, hogy codos. Csak erre a sok kicsicsira kiakadt.


    Ezek szerint nem csak a reflexeid koptak meg, hanem már a kognitív részek, rövid távú memória is
  • kissssss
    #2791
    szerintem el jött az ideje hogy valaki felvegye a megtisztelő házigazda címet mert amit itt műveltek...
  • toza #2790
    szerver kereso szar, lepjel ki be,es "frissul" ..

    egyebkent mennyetek be ures szerverre maszkalni..

    mecs kezdes elotti hud nelkul valoban szep eza az uj swbf2 hardline..
  • yossarianHUN
    #2789
    Szerintem ízlésről vitatkoztok. Ennyivel akár le is lehetne zárni az egész acsarkodást.
  • SötétBarom
    #2788
    Megdöbbentő, de ugyan az a pár madár osztja ugyan azt (a legkevésbé sem értelmes) észt a Bad Company 2 óta. Vicc. Get a life.

    Játékról:

    Letoltam a singleből, amit lehet. Hibátlanul fut, és szerintem kevésbé csőlövölde mint eddig. Csodát nem kell várni mondjuk, de rendben van. Még pár perc, amíg lejön a 40 giga maradéka, aztán meglesem mi történt a multival..
    Utoljára szerkesztette: SötétBarom, 2016.10.13. 19:16:49
  • JagFater
    #2787
    Hááááát ez a megfejtésed sem nyert. :-)
    Azért, mert te valamit nem értesz, nem a másik ám a hülye. :-)
  • lac coo
    #2786
    most megy a multi, vagy mi mihogy ?
    Én egy szervert látok ahol tele van, többi mind nulla játékos. quickmatch nem talál semmit csak tölt, tölt ....
  • VO101Tom
    #2785
    Miért kellene neked Don Quijote-t játszani öreg? Gondolod, hogy sokakat érdekel, ez a "régenmindenjobbvolt" marhaság? Az az idióta hasonlatod a coddal meg a bf1-el meg a legnagyobb faszság, amit mostanában olvastam. Pontosan értettem, hogy mit akarsz kihozni belőle, de ha a bf1 olyanná válna mint a cod, akkor miért jönne át onnan az összes játékos? Ennek semmi értelme. Miért váltana bárki, ha ugyanazt kapja csak kizethet érte 150 dodót? Még felsorolni is nehéz, mennyi helyen és részletben más a játékmenet, a mögöttes filozófia és a megvalósítás. Ez egy erőltetett katyvasz arra, hogy egy lépésben fikázd le az összes cod és bf1-es játékost, mindezt csak azért, mert a megkopott reflexeiddel ez neked már túl gyors... és ha te már túl öreg vagy ehhez, akkor nyilván mindenki akinek meg nem, az csak csíra, meg codszökevény lehet... aham... hát nem. Én csak azt nem értem, ha az tényleg olyan fasza volt, mi tart vissza attól, hogy a mai napig játszd a bf2-őt, és magasról leszard az ilyen BF1, -3, -4, akármilyen topikokat? Mindenkinek békésebb lenne. Téged nem vinne el az ideg, nekünk meg nem kellene ezt a hülyeségeket olvasni olyanoktól, akik felsőbbrendű komplexusukban sokkal többnek képzelik magukat, mint amit a szomorú valóság megadott nekik.